Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Dziunia ty jesteś rocznik 86 ? jeśli tak to tak jak ja. a jaki masz rozmiar biustu? ja mam 70cm pod biustem o 103 w biuście, niby nie dużo ale daje to miseczkę polską J/K. no i mam ledwie 163cm wzrostu. Do ortopedy zapisywałam się do salve, rtg też tam, neurologa też chyba tam mają, wsio prywatnie ale teminy szybkie, w ciągu max tygodnia. Mają podpisaną umowę z nfz więc normalnie wystawiają skierowania honorowane przez nfz jak normalni państwowi lekarze-z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joshee
dziewczyny, moja operacja w kwietniu w Bielsku Białej. Boję się niemożliwie i nie moge się doczekać równocześnie. Proszę poradzcie, odpowiedzcie, wesprzyjcie....mam tyle wątpliwości.... - czy bardzo boli po operacji? - czy strasznie wygląda? - jak zniosłyście pierwszą narkozę - jak długo leżałyście w szpitalu i ile chorobowego? -czy ludzie dookoła zauważją - jak sobie z tym radzicie - ja nie chcę z nikim o tym rozmawiać tłumaczyc się... - po jakim czasie stwierdziłyscie -jestem w pełni zagojona i w pełni w formie? - czy ktos ma wspomnienia z kliniki w Bielsku? napiszcie jak było, jaki jest doktor Sirek i cała obsługa dziękuję wam z góry za wszystkie komentarze - ta operacja to mój tajny plan - prawie nikt o niej nie wie... nie mam z kim o tym porozmawiać a tyle rzeczy mnie męczy...pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimimimimimimimi Ty bylas w szpitalu Orlowskiego, prawda? Ktory lekarz Cie konsultowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimimimi
Zuzuzanna... miałam umówiona wizytę u dr Kulickiego, ale On zszedł rano z dyżuru, bo miał w nocy operacje i nie przyjmował... Przyjmował mnie Pan doktor z nazwiskiem na S.... ale zabij mnie nie wiem jak się nazywał, nawet szukałam w necie, ale nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia86-86
NatalLodz Tak jestem 86 rocznik i jak mierzyłam to mam 80 pod biustem a w biuście ok 105cm. Bardzo chce je zmniejszyć i jak bym miała tą kase to od razu położyłabym się na stół,ale niestety cała kasa idzie na moje maleństwo (10miesięcy) i nie mam możliwości odłożyć. Dlatego chce się starać na NFZ. Od rana dzwonie do tej poradni na narutowicza,ale nikt nie odbiera,ale będe twarda i będę dzwonić do skutku.Tu na forum wchodze codziennie i czytam,tylko jestem mało aktywna. Zazdroszcze dziewczyną już po,ale wierze,że nam przed też się uda . Pozdrawiam i życze miłego słonecznego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia86-86
NatalLodz Tak jestem 86 rocznik i jak mierzyłam to mam 80 pod biustem a w biuście ok 105cm. Bardzo chce je zmniejszyć i jak bym miała tą kase to od razu położyłabym się na stół,ale niestety cała kasa idzie na moje maleństwo (10miesięcy) i nie mam możliwości odłożyć. Dlatego chce się starać na NFZ. Od rana dzwonie do tej poradni na narutowicza,ale nikt nie odbiera,ale będe twarda i będę dzwonić do skutku.Tu na forum wchodze codziennie i czytam,tylko jestem mało aktywna. Zazdroszcze dziewczyną już po,ale wierze,że nam przed też się uda . Pozdrawiam i życze miłego słonecznego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia nie chcę cię zniechęcać ani nic ale 80 i 105 to nie jest jeszcze tragedia. ja rozumiem, że dla każdego jest to indywidualna sprawa ale 80 pod biustem to max 75cm w obwodzie stanika-chyba że dasz radę się dopiąć w 70:) przy 75cm to daje miskę F to jeszcze nie tragedia:) jak miałam F to nie miałam żadnych problemów z doborem stanika i teraz tamte piersi wydają mi się malusie:) ja mam prawie 10cm więcej cyca niż ty, ale ja rozumiem że to i tak ciężko w twoim wypadku. Może na czas kiedy będziesz starała się o operację poszukałabyś dobrego stanika-proszę mnie nie linczować:D jest taki bardzo fajny sklep przy Piotrkowskiej przed Saspolem idąc od strony Placu Wolności. Sklep jest w bramie po stronie saspolu, na samym końcu w podwórku. Nazywa się chyba Brassima czy jakoś tak, nr Piotrkowska coś koło 55?? Są tam dwie przemiłe laseczki brafitterki z dużym biustem:) polecam Katie Freya, koszt około 110-120zł. warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia86-86
NatalLodz Dzięki za ten sklep,ale wiesz co ja szyje u gorseciarki na zachodniej i biust jest wtedy ok,ale jak zdejme stanik to nie moge patrzec na te swoje ....Tak naprawde to pierwszy raz je mierzyłam. Chyba dobrze to zrobiłam. Nienawidze ich.Bolą mnie codziennie plecy, ramiona i ciągle głowa,myślałam,że to może ciśnienie, albo coś takiego, ale lekarz pierwszego kon. powiedziała mi,że to może być od biustu. Nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam na basenie,bo ja się ich wstydze i wcale nie są moim atutem. A do tego jestem niska 155cm. Dla mnie są koszmarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, cisza się zrobiła tutaj, byłam u ginekologa, dowiedziałam się że nie ma takich operacji na nfz a mój biust jest normalny, wcale nie jest duży tylko sobie to wmawiam, a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gieniak hehehe a nie chciałaby ta gin takiego?? moja gin mówi że mam monstrualne piersi i pewnie mi z nimi bardzo ciężko. normalna kobitka:) jak coś to polecam dr Łubę na Motylowej 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, ale ja jestem z częstochowy, tak czy siak to na wizytę w poradni na Narutowicza jestem umówiona, najwyżej zapłacę za wizytę i będę dalej szukać kogoś kto mi wypisze co trzeba, pochwalę sie jeszcze że chodzę na rehabilitacje i pomagają mi bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To od ginekologa można jakieś zaświadczenie wziąć? A co może napisać? Większość ludzi uważa, że duże piersi są super! Oni wcale ich nosić nie muszą i nie rozumieją i nie chcą zrozumieć jaki to czasem ból jest i jak przeszkadzają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam na której stronie ale był taki wpis że ginekolog wystawił zaświadczenie o gigantomastii, właśnie myślałam że jak pójdę do kobiety to ona może zrozumie co to znaczy nosić taki ciężar, ale ona tylko popularne stwierdzenie wygłosiła że to źle dobrany biustonosz, co nie jest prawdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gieniak jak ja byłam u swojej to ona od razu powiedziała że zmniejszenie to prędzej czy później będzie jedynym wyjściem przy takim ciężarze. A ja mam 70H/J czy jakoś tak. I że piersi mam monstrualne więc to wsio zależy od lekarza. Trzeba łazić i szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viprenia
Dziewczyny ja miałam skierowanie do poradni chirurgii plastycznej właśnie od ginekologa. Resztę to załatwiałam po wizycie w poradni,bo to oni kierują na operację oczywiście na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, byłam u psychologa w piątek na 18. Myślałam, że na podstawie wywiadu mi wypisze pani zaświadczenie, a ona mi dodatkowo robiła test osobowości i to trwało do 20 (!). Ona mi powiedziała, że mam przyjść w nastepny piątek (16 marca) po analizę!!!!! A ja jestem już umówiona do Poradni na 13 marca. Nie wiedziałam, że z tym będzie tyle problemów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mal_ Współczuje! Bardzo źle trafiłaś:/ sama jestem po psychologii i od razu mogę Ci powiedzieć, że pani będzie pewnie chciała Cię namówić na stałe wizyty - psychoterapię;p Może zapisz się jakoś szybko do innego lekarza? Potrzebujesz skierowania do poradni czy zaświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2xbigcyc
No to dzisiaj Marta.S chyba idzie pod nóż... a jutro ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję! Życzę powodzenia i miłej pobudki;) Ja jutro idę do ortopedy i zaczynam się denerwować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2xbigcyc - trzymam kciuki, żeby wszystko się udało! Chyba po operacji będziesz musiała zmienić nick:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę dzisiaj na konsultację do Poradni Chirurgii Plastycznej . Mam nadzieję, że pójdzie pomyślnie. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares212
@2xbigcyc, Również trzymam za ciebie mocno kciuki. Będzie dobrze :) Czekamy na wieści bysmy mogły cię powitać w gronie małobiuściastych ;) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pani doktor powiedziała mi, żebym najpierw urodziła dzieci - najlepiej trójkę. Że nie mam asymetrii (!!!), że każda kobieta ma nierówne cycki. Ciekawe, bo ja żadnej nie znam, która ma takie jak moje. że jestem młoda i nawet że jestem szczupła (!!!), a faceci się na pewno za mną oglądają (tak w obawie, że ich cycem trzasnę!). Jedna wizyta u lekarza i jestem zdrowa i dowartościowana! Także mam rehabilitować kręgosłup i chodzić na basen, pływanie grzbietem załatwi moje problemy. Ciekawe czy mi woda cycki wchłonie... Także już wiem, że za te pół roku nie dostanę pozytywnej opinii. Z rozmowy można było to doskonale wywnioskować. A i określenie ciężaru piersi to pani przez tłamszenie i podrzucanie określiła, że się nie kwalifikują, że na pewno nie waży jedna 2 kg. Wiem, że 1,8 waży, bo sprawdzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mal z tego co wiem to każdy lekarz może ci wypisać skierowanie na operajcę redukcji, nawet ginekolog, ortopeda, internista itd do tego musisz mieć opis kręgosłupa i ewentualnych zwyrodnień, opinię neurologa i psychologa. z tym idziesz do chirurga plastyka (nie wiem u jakiego byłaś, wybacz) i ON kwalifikuje do operacji bądź nie. A takowych lekarzy też jest kilku. nie załamuj się i nie poddawaj. szkoda że nie byłam tam z tobą to bym jej pokazała cycki po 2 dzieci i żadne nie wykarmione piersią bo się takim gigantem nie da! położne ze szpitala rozkładały ręce i pomagały jak mogły, z pogotowia laktacyjnego to samo, nie miały pomysłu! a tłamsić i tarmosić to sobie może swojego chłopa a nie piersi pacjentki! eh nie poddawaj się!! aaa na basen chodziłam od dziecka, od 17 r.ż jak urosły mi piersi monstrualnie i miałam skoliozę i zwyrodnienia dostałam zalecenie od lekarza ortopedy na rehabilitację i basen-chodziłam przez 2lata 4 razy w tygodniu po 2h !! na basen, rehabilitacja nic mi nie dała, basen też nie-poza figurą od cycków w dół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimimimi
Mal...kurcze, tak mi przykro. Ja też dzisiaj ide do ortopedy... Byłam już u jednego i dostałam zaświadczenie, ale... nie tak wypisał jakby chcieli :( i mam inne przynieść. Dzisiaj ide kolejny raz... do innego, bo mi głupio iśc do tego co wystawił, poza tym on przyjmuje daleko ode mnie :( Teraz to jest Kobieta i do niej mi kazali iść jak byłam na konsultacji ... Ale jakoś tak mnie pozytywnie nastawili bo kazali mi przyjść już z USG piersi... Natal...z tym karmieniem to świeta racja. Z monstrualnymi piersiami karmiłam tydzień...a potem mi pokarm zanikł. I to było męczące wciskanie w maleńkie usteczka tego wielkiego sutka...brrr i Ja i dziecko się męczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda, że Ciebie nie było ze mną. Nie wiedziałam jak mam zareagować, bo to ona kwalifikowała do operacji. Nie sądzę, że od basenu mi się polepszy kręgosłup, chodziłam przez dwa lata na basen 3 razy w tygodniu i sylwetka też nie porażała seksapilem:) Dopiero jak zaczęłam na siłownie chodzić, bo wiadomo, że na aerobik to z tymi balonami nie pójdę. Odchudzam się cały czas, jeżdżę codziennie rowerem do pracy i z powrotem 14 km, od maja do teraz, nawet zimą do tego siłownia 3,4 razy w tyg. i 2 sauna. Naprawdę dużo zrobiłam, no nie jestem chuda, nigdy nie byłam, ale nie mam otyłości, tylko nadwagę, ale z cycków mi tłuszcz nie schodzi (!), nadal chodzę w tych samych stanikach, mimo ze schudłam 9 kg! Nic mi nie schudły cycki, tylko w szerz jest lepiej. Do dupy z tym. Może moja miska (jest to G, myślałam,że E, ale mi się pomyliło)nie jest aż tak duża??? Ale ja w podstawówce, w liceum i na studiach zawsze miałam największe balony ze wszystkich, to jak to jest, że ta babka, która miała chyba ledwo miseczkę B mówi mi, że nie mam wcale takich dużych, że operowali tam większe. Zgodzę się, że może niektóre kobiety mają większe, ale mnie też boli od tych cycków. A ile razy sobie w nocy przygniotłam? To jest bardzo niemiłe i wstydliwe. Kolejna sprawa z tymi facetami ona wyskoczyła - nie zależy mi na takich akcjach, już jako młoda dziewczyna w 5 klasie podstawówki jakiś stary gnój mnie obmacał w sklepie, tłumacząc się, że tylko w taki sposób będzie mi mógl dobrac odpowiednią kurtkę, a później zapytał czy dam sobie wylizać (...). Ona nie wie co mówi, trzeba przeżyć te cycki, a nie pieprzyć głupoty i zalecać pływanie na grzbiecie. Zwierzęce zachowania niektórych facetów powoduja doła, a nie RADOSC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i zapomniałam dodać, ja dzisiaj to już byłam w szpitalu, w Poradni Chirurgii Plastycznej - miałam dwie opinie od ortopedy, że operacja jest konieczna i od neurologa, że operacja jest wymagana oraz opinię (tę cząstkową) od psychologa, że nie jestem szurnięta. Także na NFZ mi nie zoperują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje i jak 99% kobiet z tego forum-doskonale cię rozumiem. Ja mam deczko większe bo miska K-polska i H-I brytyjskie ale mnie też gadają że przesadzam, że nie mam dużych. dziwne że lekarze mówią że dużych nie ma a 99% ludzi się na ulicy gapi, kobiety i mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×