Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gosiaczek Dermatol tylko uzyj jak cos jest sączace , jak np cos strupkiem. Wysłąłam ci meila poczytaj. Tam wszystko dokładnie Ci wytłumaczyłam. Jak masz pytania jeszcze to pytaj . Monia szkoda, że ja jade 6 marca bo jak bym miała później to chetnie bym sie do was dołączyła....hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama to już wiem o co chodzi, bo nie mogłam sobie tego jakoś wyobrazić. Teraz mam to w wyobraźni jak to wygląda. Pewnie, pewnie zrób to, usuń. Musi to wyglądac nie tyle źle co dziwnie i bardzo by Cie to krępowało. No ciekawe jak bedzie u mnie bo też z jednej strony jakny jest to miejsce wypukłe, jakby na końcu był supełek zawiązany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Aguska65-Monia kielczanka Dziewczynki ja w marcu nie dam rady:( Planuje Łeczna na koniec kwietnia,poczatek maja.Uwierzcie mi,to są piękne miesiace na spotkania:-) hihihi.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekbusko
hej dziewczyny no dzowni od rana do wawy niby takie nie wiadomo co ale jednak mnie to dreczy rów się zrobi mój dr na urlopie i oczywiście nei ma tam kto telefonu na oddziale odebrać a do przychodni się weź dodzwon jak tam pojade to się nie dam zbyc :) po 260 km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekbusko
dzodzownilam się do z-cy ordyantora i kazala mi kupic jaki borasol i przykaldac ze tak może się zdazyc a do lekarza pokazac się w poneidzielek wiec tera ztrzeba się do przychodnzi dodzownic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny monia pogoda- taka sobie, ładnie jest bo słoneczko świeci, ale tylko 4 stopnie brrr tyle, że Ty jakieś 500 km na południe ode mnie, więc u Was może wiosna :) o tym supełku trafnie napisałaś, taki supełek mam z drugiej strony pod pachą, też mi się nie podoba, tak jakby lekarz piękny ścieg robił szyjąc całe cycki, a zakańczać nie potrafił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Monia Kielczanka Pogoda u mnie słoneczna 10°.Kama69.Ja też mam pod pachami na koncach szycia malutkie cycuszki (supełki),jak podniose ręce do góry.Nie podoba mi sie to ,ale nie wiem czy tak musiało wyjsc,bo trudno sadzic,ze nie wyszło,ponieważ operuja dwa zespoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka myślę, że supełki to chyba norma, dlatego tej strony nie przeżywam specjalnie, ale pod prawą pachą to już nie jest supełek, tylko "świńskie ucho" mi odstaje. Lekarz jak to zobaczył, to stwierdził, że trzeba to wyciąć, tylko kazał mi poczekać 6 tygodni, żeby się zagoiło . Dlatego czekam do polowy marca i jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam zakończenia w tych miejscach co Wy. oni tam wsadzają dreny dlatego jest zostawiona "kieszeń" i pewnie u każdej z nas potem to inaczej zarasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
Dziewczyny, piszę tylko żeby się upewnić, bo w nocy wyruszam do Łęcznej i nie chciałabym żeby okazało się, że mnie odeślą :P Czy wystarczy mi na konsultacje opinia od ortopedy mówiąca o tym, że mam bóle kręgosłupa i lekko zaokrąglony kr. piersiowy, co prawdopodobnie spowodowane jest zbyt duzym ciezarem biustu i mozliwa poprawa po redukcji biustu? Nie miałam robionego prześwietlenia ani nic innego. Mam jeszcze badania krwi, bo niedawno robiłam morfologię i inne takie. Ale chodzi mi głównie o zdjęcie kręgosłupa. Nie jest do niczego potrzebne jak mam juz opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po rozmowach toczonych w gabinecie wnioskuję że lekarze też czytają to forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie są Ci w ogóle potzrebne badania, u mnie nawet Mądry nie spojrzał, opinia moze sie przydac ale to skierowanie jest konieczne!!!!!!!!!!!!!! Musi być skierowanie bez tego mogą Cie odesłać więc jeśli nie masz to albo kombinuj coś na szybko np u rodzinnego, albo jedź w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
Nie no jasne, że mam skierowanie, nawet o tym nie wspominałam, bo było to dla mnie zbyt oczywiste :D Ale dobrze, że nie potrzebuję zdjęcia. Rozwiałaś moje wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Natka, w którym gabinecie? :) i co tam mówili? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
hej dziewczyny dzisiaj ściągnęli mi szwy troszkę bolało ale wszystko ok za 2 tygodnie do przeglądu hi hi mam smarować moje cycuszki maścią betadine i tyle ma być ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja miałam ze sobą zdjęcie kręgosłupa ale lekarz nawet na nie nie spojrzał jedyne co chciał zobaczyć to usg piersi.I to prawda że lekarze czytają to forum przynajmniej ci z Łęcznej więc seeerdecznie ich pozdrówmy i dzięki za piękne bimbałki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia kielczanka
Natka pisz a co oni tam gadaja :) Bo mam nadzieje ze sie nie wyśmiewają?????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia kielczanka
No to ja sie dołączam do Aguśki :) pozdrawiamy Państwa Lekarzy z Łęcznej i dziękujemy za piękne bimbałki, cycuszki i w ogóle dziekujemy :) A ja to jeszcze dodam w takim razie ze normalnie sie podkochuje w dr Mądrym :) Normalnie dla mnie facet ideał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Hej Ryba33 znowu czekałam na twój wpis. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że wszystko z tobą ok!!!!!, a jak Ci zazdroszczę . Trzymaj się niech się wszystko szybciutko goi !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula napewno napisz jak ci poszło w Łęcznej ja jade 6 marca na konsultacje, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Niestety dziś dopadł mnie dół gigant. Wczoraj byłam u neurochirurga,który stwierdził,że póki co operacja kręgosłupa nie jest w 100% pewna.Musimy zobaczyć co się będzie działo po zmniejszeniu piersi.Byłam zawiedziona ponieważ od kilkunastu lat borykam się z potwornymi bólami głowy i tak naprawdę nikt nie wie jaka jest przyczyna...Trochę zasmuciła mnie ta wiadomość ponieważ one niszczą mi życie,wierzcie mi,nie mogę normalnie funkcjonować.....Dziś od rana ten sam koszmar...Ketnonal forte już przed 6 poszedł w ****** nic...zero poprawy...czekam na nastepna dawkę :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholercia, dziewczyny, czegoś nie rozumiem. Dziś zamierzyłam kostium kąpielowy, który fakt jak kupowąłm miał za małą miseczke ale jakoś sie mieściłam, teraz też sie mieszcze ale już tak idealnie. Zamierzyłam drugi kostium gdzie miseczka była 75 GG i ten był dobry na mnie, dziś zakładam z pewnością że będzie za duży, a tu akuku........wcale nie jest za duży. Powiedziałabym że leży idealnie. No i zgłupiałam do reszty. To w końcu jaki ja mam rozmiar teraz? I ile mi tak naprawde wycieli? Bo D tona pewno nie bedzie a taki chciałam :( To raczej rozmiar między E a G. Więc nadal duży cyc. Cholera coś tu nie tak. No chyba ze jeszcze coś sie zmieni. I tu moje pytanie do dziewczyn kilka miesięcy po. Czy jest szansa że coś mi zmaleją? czy już tak zostanie tylko kształt sie zmieni. Przypomne ze wczoraj mineło 6 tyg od operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia ja nie mam bóli migrenowych ale wiem jaki to ból. Mam dwie znajome które mają takie bóle i to coś okropnego, prawie mdleją z bólu. Nic nie są w stanie wtedy zrobić, nawet chodzić i tak ich trzyma po 2-3 dni. Wspólczuje Ci bardzo, takiego bólu nie da sie ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z Orłowskiego, dostałyście wyniki badania hist-patologicznego? Mi zdanie, że gdyby bylo cos nie tak skontaktowaliby sie ze mną jakoś mi nie wystarcza. Po moich wczesniejszych przejsciach jest to dla mnie b.wazne. Jeszcze w czasie kwietniowej wizyty grzecznie poproszę o wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to nie są bóle migrenowe,niestety.Chyba wolałabym takowe mieć,ja miewam takie bóle bardzo często,czasami nawet co 2-3 dni.Ostatnio miałam tydz temu i cieszyłam się jak głupia :(( szlag mnie trafia bo już miałam nadzieję,że to wina przepukliny międzykręgowej której posiadaczką jestem.Sądziłam ,że zoperują mnie i będę jak nowonarodzona a tu masz...nie jest pewne czy te bóle właśnie od kręgosłupa... :((( dziś na pocieszenie zjem kilka pączków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×