Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość ryba33
karolcia76 dzięki wielkie teraz twoja kolej ja trzymam kciuki za ciebie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Jestem prawie rok po zmniejszeniu piersi...Pamiętam taką samą reakcję jak Twoja ...wszystko pasowało ..miseczki w strojach prawie idealne, nie musiałam wymieniać garderoby... Chirurg zmniejszył piersi wycinając nadmiar obwisłej skóry i upchał zawartość tak aby piersi były jędrne i na odpowiedniej wysokości;) U mnie tak było....wiem , że większości dziewczyn wycięto kilka kilogramów , ale u mnie nie było to dużo. Pozbyłam się wiszących worków a powitałam piękny zgrabny biuścik. Piersi na pewno Ci nie zmaleją lecz tylko stracą na jędrności..niestety...ale i tak będą piękne... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia u mnie to samo! stanik z przed operacji 75G jest tylko troszkę za duży! a cycyki połowe mniejsze...tak jak koleżanka napisała, wycieli nadmiar skóry i wypchali biuścik, teraz mamy fajne zgrabne cycuszki!! jak po liftingu, mi to pasuje nie wiem czy bym się dobrze czuła jakby były dużo mniejsze teraz są w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
Monia Kielczanka ja 6-7 tyg po operacji mialam F-G, 2 m-ce pozniej F a teraz 7 m-cy po kupilam staniki i w zaleznosci jaka firma to mam E lub F, jak ozmawialm w styczniu z lekarzem to powiedzial,ze juz tak zostanie. Gogusia ja po ketonalu zle sie czulam, u mnie w *****idzie Pyralgina w duzych ilosciach. natka80kl ja wyniku do reki nie dostalam,ale jak bylam na konsultacji 2 m-ce po operacji to lekarz mial w mojejteczce moj wynik- i cale szczescie wszystko bylo ok. pewnie jest w twojej teczce musisz na konsultacji sie spytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne z tym badaniem hist-pat. Poprzednie badania dostawalam do ręki (w innych szpitalach) o ile były zrobione bo to nie jest tak oczywiste :-( Nawet jak mi pypcia na twarzy wycinali to dostalam wynik badania hist-pat. Brak mi kilku organów (wynik błędu lekarskiego lub ignorancji, jak zwal tak zwal), całe szczęście serce i płuca zostawili ;-) nazwy szpitala nie podam, nie jest to szpital Orłowskiego. No nic jak w kwietniu na wizycie nie dostanę poradzę sobie w inny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona dziewczyna12
Hej dziewczęta, czy któraś z Was robi operację u doktora Łątkowskiego. Umówiłam się na razie na konsultacje. W moim województwie to bardzo popularny chirurg, na forum beauty w Polsce też ma całkiem dobre opinie. A jak Wasze wrażenia? Ciągle czytam artykuły o zmiejszeniu piersi - wolę więcej wiedzieć niż mniej, ale boję się też powikłan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia moze to jakieś pourazowe. Moja córka kiedyś uderzyła sie w głowe, miała lekkie wstrząśnienie mózgu i od tamtej pory miewa częste i silne bóle głowy. Nie pomaga żadna dawka leków przeciwbólowych. Anulek dziękuje Ci kochana za odpowiedź. No powiem szczerze ze jak spytałam ile wagowo mi wycieli to łącznie wyszło ponad kilogram. Byłam niezwykle zdziwiona bo przecież wiem ze moje cycochy każdy z osobna ważył co najmniej po 1,5-2 kg. Pani doktor powiedziała, że wycieli sam tłuszcz, a jak wiadomo tłuszcz objętościowo sporo zajmuje a mało waży w stosunku do innych tkanek. Tylko sie zastanawiam nad tą wagą mojego biustu. Bo wygląda na to że jednak nadal będę dzwigać conieco. I to troche mnie martwi. Chociaż z moich nowych cycuszków jestem bardzo zadowolona. Są piękne jak nigdy i nie żałuje dycyzcji nawet przez minute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak Wy ale ja mam duży problem z dobraniem stanika...jakoś na mnie nie leżą...przymierzyłam ostatnio ze 20 i wybrałam jeden i to w sumie na siłę. te piersi są jeszcze chyba nie ułożone odpowiednio. Do dziewczyn po operacji w bardziej odległym terminie :) kiedy wam się to dobrze wszystko ułożyło? mam wrażenie,że moje jeszcze do końca "nie wyszły" spod pach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia zgadza się,ja także doznałam urazów głowy ale po wielokrotnym wykonywaniu tomografii i rezonansu niestety niczego się nie doszukali....Niestety nadal nie wiem dlaczego boli i jak to leczyć..Pozostają tylko i wyłącznie tabletki przeciwbólowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia no i właśnie o to chodzi. Badania głowy mojej corki też nic nie wykazały a bóle są. Wiem, ze takie przewlekłe bóle można zdiagnozować jako pourazowy zespół bólowy czy coś w tym rodzaju i jest to już wtedy niejako nazwa tego co Ci dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dta
Czesc dziewczyny. Planuje a nawet zaczelam dzialac w kierunku pozbycia sie nadprogramowej iloc****ersi;)) Prosze powiedzcie mi o co chodzi z Łeczna??niestety niemozliwoscia jest przeczytac 400 wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dta
a to jest NFZ czy prywatna klinika? osobiscie po tym jak sie dowiedzialam ze u Szczyta czeka sie na konsultacje 3 lata oraz 1,8r r jeszcze na zabieg umowilam sie do dr Sankowskiego w WWie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTA w Łęcznej masz na NFZ, nic nie płącisz. OD konsultacji do operacji czekasz najwyzej 2 miesiace. A konsultacje umawiasz telefonicznie i jest to zazwyczaj około 1-2 tygodnie czekania. Musisz tylko mieć skierowanie od lekarza na NFZ, moze być to jakikolwiek lekarz, nawet rodzinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiesz mi bardziej konkretnie namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziamagic Moje piersi od razu były ułożone jak należy..nic pod pachami mi nie zostało...ale do tej pory...a w kwietniu minie rok od operacji, nie potrafię kupić biustonosza...mam już ich dziesiątki..ale z ani jednego nie jestem zadowolona w 100%....Może szukamy w zbyt małej rozmiarówce, bo trudno nam się pogodzić z wciąż dużym biustem...sama nie wiem... Konieczna będzie wizyta u brafiterki zdaje mi się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba znalazlam, mega duzy zoltawy obiekt, i tam przyjmuje dr ktorego wymienialyscie dr madry. CENNE informacje. skontaktuje sie i napisze co u mnie;) ja mam w porownaniu z wami chyba niewielki rozmiar bo d/f ale nieznosze tych zwisow skornych a jeszcze bardziej nieznosze duszacych watrobe stanikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale smiesznie bo nie wiem czy widzialyscie ale obok sa wsie, CYCOW, WOLKA CYCOWSKA i CYCOW drugi;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja miałam po Tobie, zaraz minie miesiąc. Też chodzę w sportowym ale jak gdzieś wychodzę do ludzi w odwiedziny to zakładam normalny stanik (plus oczywiście mój opatrunek z którym mam nadzieję niebawem się rozstanę ;) ). Ja byłam u brafiterki...i mi wyszło 75F. Zmierzyłam tak jak pisałam ok 20 staników i żaden nie leżał jak należy...nie wiem dlaczego :( kiedyś nie miałam problemu z dobraniem stanika mimo,że nosiłam GG/H ale jak już znalazłam rozmiar to większość leżała ok. A teraz jakoś dziwnie te piersi się układają w bieliźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulek wiesz, może tak być, albo moze to kwestia fasonu. Ale fakt faktem przynajmniej ja mam nadal spory biust. Może mam zbyt złe nawyki ściągania ramiączek bo przy tamtych dużych to musiałam ściagać na maksa żeby podciągnąć do góry cyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia mnie sie układają dobrze, ale rozstaw piersi jak miałam szeroki tak mam szeroki, widze to fiszbinach w biustonoszach. Co prawda ich nie zakładam ale przymierzam i próbuje chodzić. Powiem Ci, że i u mnie wyjdzie tak coś koło E/F. Jednak nadal mamy duże. Ale powiem Ci, ze gdybym miała wybierać mały biust ale z przeszczepem sutków to jednak wolę tą opcje co mam. Bo i tak nie chciałam małego biustu. Najmniejszy o jakim myśłam to C i to też tak z wątpliwościami. Raczej skłąniałam się ku D i na taki liczyam i taki powiedziałam, ze chce mieć. Widać chyba sie nie udało tak zrobić u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, ze ja ciągle mam je jakby pod pachami. Jak sie rozbiore i opuszcze ręce to czuje jak biceps przygniata pierś. Myślałam, że 6 tyg po operacji już minie to uczucie. Szczerze mówiąc wkurza mnie to uczucie bo nadal wydaje sie szeroka w biuście, a przecież tak nie jest, bo pod biustem mam raptem 77-78 cm. Wiecie o jaki efekt mi chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny madziamagic ja jestem 3 miesiące po zabiegu a od miesiąca nosze normalne staniki, kupiłam ich do tej pory 7, ale tylko jeden mogę uznać za trafiony zakup. Większość, jak przymierzam w sklepie wydaje się ok, ale potem okazuje się , że mnie fiszbiny uwierają albo cos tam, nawet sobie w przypływie desperacji kupiłam jeden bez fiszbin, ale wtedy mi się wydaje, że mam cycki jak placki. I jak tu babom dogodzić ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Najważniejsze , że już poprzedniego lata nosiłam sukienki bez ramiączek i takie same stroje kąpielowe ....cudowne uczucie i ziszczenie marzeń ...biegałam po plaży w samej bluzeczce bez biustonosza..i gdyby nie to , że mam blizny wystawiłabym moje cycki do słonka.....na Lanzarote wszyscy opalają się toples ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×