Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość marta7770
kochana niestety nie wiem jak jest w trójmieście, ale jest takie forum też beauty czy coś takiego tam są opinie. ja nie żałuję wydanych pieniędzy, warto było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama69
ancyk25 Ja miałam w Gdańsku zabieg prywatny w listopadzie. Jestem zadowolona z efektów. Co byś chciała namiary czy zdjęcia? Właśnie spotkałam jakieś pół godziny temu dawno nie widzianą znajomą i zachwycała się jak pięknie wyglądam z małym biustem i wiecie co - to nadal cieszy i ekscytuje :). Super jest mieć mały biust :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudakita
marta7770 robię prywatnie i to już w środę. Już się trzęsę ze strachu, ale mimo wszystko mam nadzieję że będzie dobrze. Nic innego mi nie zostaje. Cieszę się bardzo że jesteś zadowolona z Raciborza, bo ja też taką opcję rozważałam, ale zniechęcił mnie dr P. swoim zachowaniem. Już na etapie wymiany maili był obrażonym jaśniepanem, więc nie chciałam myśleć co będzie dalej w razie jakichś nieprzewidzianych sytuacji, które zawsze mogą się zdarzyć. Dlatego z niego zrezygnowałam. Mam nadzieję, że już niedługo dołączę do tego wspaniałego i bardzo odważnego grona kobitek JUŻ PO. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
rudakita doktor P? czyli Polak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama69 chcialabym namiary i wszystko co powinnam wiedziec oczywiscie chetnie bym zobaczyła efekt podaje email ancyk25@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama69
część dziewczyny gagaja, ancyk Wysłałam wam wiadomości na maila gagaja Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam, ale na wyjeździe nie miałam dostępu do netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudakita
marta7770 Witaj, rzeczywiście miałam na myśli dr Polaka. Na mnie zrobił niezbyt dobre wrażenie, ale wiem że ty jesteś bardzo zadowolona. Cieszę się z Tobą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
rudakita dużo dziewczyn mówiło tak jak Ty, rzeczywiście jest On humorzasty ale robi dobrze swoją pracę i to jest chyba najważniejsze. Też jesteś ze śląska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
Kama czy możemy się wymienić zdjęciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Operowała się może któraś z Was u dra Potockiego w Warszawie? Ja operację mam 28 sierpnia. Do tej pory szło mi jakoś spokojnie ale dziś coś zaczęłam się denerwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też już strach w oczy zagląda.. tak na przemian z radością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogusia78
Witam. Dawno mnie nie było na forum...z wiadomego powodu ale mam problem i proszę o radę...w kwietniu miałam operację i do dzis blizny wyglądają nieładnie.Są bardzo szerokie,wystające i mocno czerwone.Czego używacie aby "pamiątki" po operacji były jak najmniej widoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama69
dziewczyny przed - nie panikujcie, zobaczycie, że zleci jak z bicza trzasł i niedługo będziecie miały super biusty :) Gogusia Polecam krem, którego używałam - NoScar - z wyciągiem z masy perłowej, kupowałam go na Allegro u jednego sprzedawcy, z przesyłką około 40 zł za 50 ml. Wystarcza na 4-5 tygodni. W aptece niestety ponad 5 dych. Mimo, ze z lenistwa wcierałam go tylko raz dziennie, po wieczornej kąpieli, blizny mi ładnie zjaśniały. Zużyłam 2 opakowania, a potem mi się znudziło smarowanie. Chyba się znowu zmobilizuję i kupię ze 2 tubki, żeby pogłębić efekt. Jeśli jesteś zainteresowana, to masz linka http://allegro.pl/noscar-50-5-ml-krem-blizny-tradzik-no-scar-i4525449952.html Marta7770 Podaj maila, to Ci wyślę zdjęcia, tylko stare, bo już od dawna ich nie pstrykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
kama dzięki martagoralska711@gmail.com ja uzywam contractubex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadam pytanie, które pewnie niejednokrotnie już tu padało ale przebrnąć przez ponad 400 str. to nie lada zadanie :) Jak prędko po operacji byłyście już na tyle sprawne, żeby np. zrobić zakupy, siąść za kierownicę albo pójść do pracy? [Dżizys, nikt się nie operował u Potockiego? Będę pierwsza :) :)] Tosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama69 - mam nadzieję, że te kilkanaście dni szybko zleci.. no i wiecie.. tyle cycków się w necie naoglądałam, że śnią mi się po nocach hyhy :) gogusia78 - mnie w aptece polecono lioton 1000 (żel do stóp) - podobno smarowanie nim blizn zapobiega tworzeniu się bliznowca. Właśnie testuję to na sobie po innej operacji na niewielkiej bliźnie - ale zbyt wcześnie by mówić o efektach bo stosuję go dopiero od kilku dni (na przemian z cepanem oraz bio oilem) :) A tak pomijając smarowanie czy któraś z Was usuwała blizny laserem? wygooglowałam to ostatnio - blizny prawie całe znikają. To nie jest tania impreza ale po efektach widać, że warto. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, 11 sierpnia przeszłam operację zmniejszenia piersi. To była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć w tym temacie. Nie żałuję, jestem szczęśliwa, nic mi nie lata na brzuchu, lekarz wyciął mi 2 kg tkanek. Póki co dochodzę do siebie, wczoraj zdjęto mi jakieś klamry, dziś trochę jedna pierś bardziej pobolewa, ale jest ok. Z zabiegu nic nie pamiętam ból po praktycznie minimalny, 2 dni zażywałam Ketonal, a potem przez 2 dni paracetamol i koniec. Zabieg robiłam w klinice w Bydgoszczy u Bieńkowskiego. Polecam wszystkim dziewczynom, które się jeszcze wahają. Ja przeszłam bardzo radykalną zmianę, ale na własne życzenie, nie żałuję i będzie w końcu pięknie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Czy któraś z Was orientuje się ile czasu trzeba odczekać aby starać się o operacje po ciąży i karmieniu piersią? Czy lekka asymetria może być przeciwwskazaniem do zmniejszenia biustu? Mam 19 lat i 75G (panache), przed ciążą 75e/f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pół roku po karmieniu piersią trzeba odczekać. jakoś tak do 6 tygodni unika się dużego wysiłku fizycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak długo czeka się na konsultacje a potem na ewentualną operacje? (miejmy nadzieję) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
w sprawie lasera na ten temat są też różne opinie / korzystających nie mówię tu o stronach reklamujących zabieg widziałam osobę która po plastyce brzucha robiła zab.laserem na blizny i z ładnych cieniutkich kresek ma 0,5cm co prawda płytkie ale malinowe ślady więc jak zwykle wszystko zależy od ciała jednio chwalą drudzy odradzają - czy ryzykować na piersiach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sprawie Łęcznej konsultacje są nawet w ciągu kilku dni ale radzimy jechać z kompletem badań skierowaniem i opinią specjalisty o konieczności wykonania takiej redukcji co do lekarza myślę że każdy z nich jest Ok a operuja i tak zespołowo 2 po lewej 2 po prawej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leemm dziękuję za info odnośnie lasera - widziałam tylko to co wygoogolowałam więc dobrze, że spytałam. aniaax - co do Łęcznej - od konsultacji do operacji 3 miesiące w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina  lina
co do Lecznej - wystarczy skierowanie od rodzinnego i zaswiadczenie od ortopedy. W moim przypadku od konsultacji do operacji niecale 4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaax
Dziękuję za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc bylam operowana przez dr Potockiego, jak jakies pytania, to chetnie odpowiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! Jak cudnie! Pytanie podstawowe - czy rezultat odpowiadał Twoim oczekiwaniom i w jaki sposób wyjaśniłaś doktorowi Potockiemu o jaki rozmiar Ci chodzi. No i rzecz jasna, jak było zaraz PO :) Tosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
marta, dostałam zdjęcia tylko mam ostatnio deficyt Internetu więc rzadko godziekolwiek kukam. Bardzo fajny efekt :) gościu, ja miałam asymetrię. Zakwalifikowałam się bez problemu i to chyba głównie ze względu na asymetrię. Chociaż moje konsultacje były niecodzienne. Wydaje mi się, że tak się przez nie przemknęłam niezauważona prawie :D Na pierwszej konsultacji odesłano mnie do domu i poproszono o powrót z USG piersi i mammografią. Pani dr zerknęła tylko na moje piersi, coś sobie pomierzyła i powiedziała, że nie są takie duże, ale jest asymetria, to można by mnie zakwalifikować, ale nic nie ustalałyśmy, nic konkretnego mi sie powiedziała tylko, że mam przyjechać jeszcze raz, jak będę miała badania. Przyjechałam już do innego lekarza, któremu powiedziałam na wstępie, że pani dr u ktorej byłam wcześniej powiedziała mi, że kwlaifikuję się do operacji, miałam tylko dowieźć te badania. Nawet nie musiałam zdejmować bluzki. Dał mi termin operacji i wyszłam. Wróciłam już na operację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
A w sprawie mojego gojenia, to lekarze z Łęcznej umówili się z lekarzem z Polanicy Zdrój (który gościł w Łęcznej podczas mojego pobytu i zerkał na te moje piersi podczas zmian opatrunków), że będę mogła do niego jeździć na kontrole, a on będzie zdawał relację w Łęcznej :) Świetny lekarz! Bardzo sympatyczny i i też lubi pożartować. Samych śmiesznych lekarzy spotykam ostatnio :D Może to przez moje podejście do życia. Ze wszystkiego żartuję :D Byłam więc w poniedziałek w Polanicy. Kazał mi czyścić ranę z tych martwych tkanek od środka sterylnymi patyczkami (jak do uszu tylko większe). W środę przyjmował we Wrocławiu w jakimś prywatnym gabinecie, to też się tam do niego przeszłam. Przyjął mnie poza kolejnością, charytatywnie i stwierdził, że przez te dwa/trzy dni nastąpiła poprawa. To czyszczenie pałeczkami dało więcej niż przeczyszczanie strumieniem octaniseptu ze strzykawki. Odprowadził mnie do wyjścia żeby pani w recepcji przypadkiem mnie nie skasowała i bardzo serdecznie zapraszał mnie do siebie do Polanicy. Dał mi informację o tym kiedy ma dyżury w weekendy żebym mogła do niego podjechać kiedy tylko będę chciała. Przekazał mi pozdrowienia od lekarzy z Łęcznej i w ogóle super! Normalnie czuję, że się o mnie zatroszczyli ci lekarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×