Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość anna7810
Ja mam 450 km do Łęcznej, okolice Olsztyna. Rozmiar 80J i mam nadzieję na C lub D ale akurat w Łęcznej dostosowują do sylwetki. A ty skąd jesteś i kiedy byłaś na konsultacji i u kogo? Jutro idę załatwić szczepienie na zoltaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna byłam na konsultacji w kwietniu u dr Korzeniowskiego. A 13.05. byłam z zaświadczeniem od ortopedy i usg. Ale nic mi nie mówił o szczepieniu, więc nie wiem co o tym myśleć. A mieszkam w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia operacja jest na nfz-darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Rosa1234 ja byłam w czwartek u dr Mądrego i mi mówił. Może to nieobowiązkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej!!! Dziewczyny która ma termin na czerwiec? Ja mam na 15 czerwca w Łęcznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że jak terminy już po wyznaczane to ciszzzaa jak makiem zasiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha68
-dziwisz się? Teraz wszystkie jesteśmy spięte i się stresujemy :-) Oby już było po i efekt rewelacyjny,tego życzę sobie i wszystkim oczekującym na operację. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
To prawda, trochę myśli się o tym. Ja mam w sierpniu ale pomalutku i stopniowo zalatwiam badania i szczepienia. Ja tylko cały czas myślę na jaki rozmiar zmniejsza mi i jak poradzę sobie po operacji z dziećmi. Czy nie można żadnego wysiłku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Nie mozna. Ja przez pierwszy tydzien lezalam. Maz myl mi wlosy, bo podnoszenie rak jest niewskazane. I zadnego dzwigania - max 2kg. Im bardziej bedziesz sie oszczedzac, tym szybciej dojdziesz do siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielica1986
Udało się :) byłam wczoraj na konsultacji w Gryficach. Na początku lekarz poinformował mnie, że terminy są na rok 2017, ale jak zobaczył moje "balony" w całej okazałości, stwierdził, że trzeba to przyspieszyć i bede miała operację w 2016 roku :) nie znam daty, bo mam dzwonić w grudniu i sie dowiadywać, bo dopiero będą rozpisywać operacje na nowy rok. Fajnie by było jak bym 30stke którą mam 4 maja obchodziła już z nowym biustem :) Miałam chwile załamania, bo dużo było załatwiania - rtg, rezonanse, rehabilitacja - żeby dostać odpowiednie zaświadczenie od ortopedy, ale warto było to przebrnąć. Czekam niecierpliwie na grudzień i termin, bo mnie ciekawość zżera. Teraz musze sobie jeszcze rezonans piersi zrobić, szczepienia przeciwko wzw :) cieszę się jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
anielica 1986 to długo czekasz. Ja byłam w czwartek w Łęcznej na konsultacji, w sierpniu tego roku już zabieg a miałam tylko usg piersi i donieść muszę zaświadczenie od ortopedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna7810 wiem, że długo w porównaniu do łęcznej, ale i tak rok krócej niż powinnam normalnie. Do gryfic mam 60 km, do łęcznej 10 razy tyle, a zależało mi żeby być blisko domu i liczyłam się z tym że będę czekać. Będę miała czas żeby na spokojnie zrzucić kilogramy i przygotować się na operację psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalak1313 Ja mam termin 15 czerwca coraz bliżej i strach mnie trochę ogarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anna 7810 ile masz w biuscie ,ja tez sie wybieram do Lecznej i tak orietacyjnie sie chce dowiedziec ja mam 102 cm i 70 j rozmiar,tylko dosc obwisly biust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Ja mam 80 i\j ale z powodu ostatniego zamieszania na konsultacji w Łęcznej poprostu zapomniałam zapytać. Jeszcze te pokazywanie biustu przed 3 osobami, mierzenie to nie miałam gdzie oczu schować. Ale jak mówiły dziewczyny wcześniej trzeba się do tego przyzwyczajać. Myślę że zmniejsza na miseczkę d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni wszyscy mówią d a potem wychodzi F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
A jak mam w ten wtorek operację w Warszawie w Orłowskim. Za całe 4 dni. Jestem chodzącym kłębkiem nerwów. Widzę że wszyscy do Łęcznej uderzają. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Dziewczyny pomału czytam te ponad 550 stron ale jeszcze nie natknęłam się na wątek: czy do operacji można mieć wkładkę wewnątrzmaciczną? Nie dopytałam się lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Anna, ja mam mirene, nie bylo przeciwskazan. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Dziewczyny to normalne mysle jak sie ma obwisle piersi i zbierze je w stanik to wypada h jak zrobia sterczace wypada E F to i tak jest kolosalna roznica:) bo przeciez mozna biegac bez stanika a nie z cyckami do pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Dziewczyny to normalne mysle jak sie ma obwisle piersi i zbierze je w stanik to wypada h jak zrobia sterczace wypada E F to i tak jest kolosalna roznica:) bo przeciez mozna biegac bez stanika a nie z cyckami do pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam wkladke,zaden problem,a do tego zazywalam cerezette -tab antykoncepcyjen jednoskladniokowe, ktore likwiduja okres, przez ok 2 m-ce zeby nie miec okresu w czasie operacji emilia 78 w orlowskim robia bardzo dobrze, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wsparcie. Jest potrzebne. Jestem klebkiem nerwów. Jeszcze dwa dni. I będę miała mniejsze cycki. Czekałam 10 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wciąż czekam... to dopiero miesiąc czekania ale moje plany zgubienia kilogramów wciąż z ciągłymi potknięciami... niestety raz gubię raz ociupinkę przybieram a teraz to stoję i już powoli tracę zapał.... a chcę sporo schudnąć przed operacją. Nie idzie mi. Za około tydzień będę dzwonić do szpitala żeby się dowiedzieć czy o mnie nie zapomnieli :P tak bym chciała już mieć mniejsze cycki :( strasznie mi przeszkadzają w życiu codziennym... żeby coś sięgnąć to problem bo ścieram kurze biustem (jestem do tego niska), ostatnio nawet taka rana mi się od stanika zrobiła że wymiękam... po domu chodzę bez i też się z tym źle czuję bo to jak dwa wory z przodu :( w ogóle ostatnio jakiegoś takiego doła już z tego powodu załapałam... Powiedzcie dziewczyny (które też walczą z kilogramami przed operacją) czy stosujecie może oprócz racjonalnego żywienia i ćwiczeń jakieś suplementy wspomagające zrzucanie kilogramów? i ewentualnie jakie ćwiczenia stosujecie? może coś robię źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilia, w Orłowskim robią mniejsze niż w Łęcznej, naprawdę małe i śliczne.Ciesz się, że robisz właśnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś na ten temat wiem :) rok temu zeszłam ze stołu operacyjnego w Łecznej. Właśnie dlatego że lekarz nie potrafił sprecyzować rozmiaru po. Nikt tam mnie nie spytał o moje oczekiwania. A w WARSZAWIE owszem jako drugie padło pytanie co sobie życzę. I to była ta różnica która zmieniła mój front. Ale oczywiście obaw sto tysięcy mam. Albo teraz albo nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielica1986
pannanikt001 ja też chce schudnąć przed operacją i odchudzam się od jesieni, ale waga mi stanęła i nie daję rady sama jej ruszyć w dół, więc zapisałam się do dietetyczki. Wizytę mam 1 lipca- kobieta ma długie terminy, ale z tego co wiem jest bardzo skuteczna. staram się zdrowo jeść, chodzę na spacery, jeżdżę na orbitreku i nic. Mam nadzieję, że jak będę miała odpowiednio dobraną dietę to dam radę. Pomyśl może nad tym - suplementy raczej nie daczą jakichś znaczących efektów, raczej opróżnią portfel, ewentualnie l-karnityna, ale to jak ćwiczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Emilia78 pierwszą złą opinię słyszę o Łęcznej a mam tam operacje za 2 m-ce. Czy oni naprawdę nie pytają się tylko tną jak chcą? Bo zaczynam się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygol
wybór lekarza to bardzo poważna sprawa fajnie jest poznac ludzi z takim samym problemem i poogladac ich efekty sporo tego na http://beautywpolsce.com/forum/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×