Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Ma ktoras z was operacje w najblizszym terminie :) w Lecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 4 dni po operacji w Lublinie. Wszystkim bardzo polecam ten oddział. Wspaniali lekarze i cały personel medyczny. Z rozmiaru piersi jestem zadowolona jest taki jak chciałam ,jutro do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Do Gościa nr 1 ;) ja miałam mieć w Łecznej ale zmienialam termin i mam mieć w Lublinie, do szpitala jade w ta niedziele. Mam juz mega stres... Do Goscia nr 2 ;) ile dni bylas w szpitalu, na ile dni wystawiaja zwolnienie, czy zakladaja cewnik, czy wyciaganie drenow bolalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Jeszcze mam pytanie do dziewczyn z Lublina, niestety durnowate jak wiekszosc moich ale juz sie chyba uwsteczniam, czy mialyscie skierowanie/ bo ja mam tylko mala karteczke z terminem 12 pazdziernika z Łecznej i tyle. I teraz sie juz martwie czy mnie przyjma na oddzaial? Napiszcie mi jak to u Was bylo, i jeszcze czy idzie sie na izbe przyjec czy gdzies indziej, jaka jest procedura przyjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do-da do Łęcznej nie potrzebujesz skierowana wystarczy ta karteczka Skierowanie na Ciebie czeka w sekretariacie. Będzie wszystko ok. Wiem co przezywasz .Nie było dnia żeby nie zadać sobie pytania czy dobrze robie. Ale teraz wiem ze to była super decyzja Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Do_da ja mialam w Łecznej ( a masz w Łecznej czy Lublinie) idziesz na SOR tam juz oni maja w komputrze wszytko twoje skierowanie i tak dalej , pan ci pokaze lazienke przebierasz sie w pizamkę przychodzi pielegniarka dostajesz na reke numerek i prowadza juz na oddzial i dostajesz lozko pozniej po 2h przyszli do mnie pobrac krew cisnienie itd zmierzyli , pozniej doktor przyszedl wypytac o jutrzejsza operacje obiad kolacja i zero jedzenia juz i spac o 12.00 na malownie na sale zabieraja i zabieg po 3h na sale wybudzen tam bylam 3h bo siedzialam i gadalam ciagle z rodzicami wiec mnie zawiezli na sale do mnie po 3 dniach zdjeli mi z sutkow brodawek te opatrunki (bo mialam calkowity przeczep) istwierdzili przyjelo sie wszytko pieknie i po 2 dniach do domu. Ja mialam daleko ponad 500km w jedna strone wiec mnie trzymali od wtoreku do wtroku. po 2 tyg pojechalam zdjac szwy mialam tylko na brodawkach po 6szt na kazdej, i teraz jade 22go na druga kontrole po operacji. i nie mysla za duzo bo po co - co ma byc to bedzie a oni tam wiedza co robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Lublina miałam skierowane od lekarza pierwszego kontaktu bo takie lazali przywieźć. Więc jak jedziesz do Lublina to zabierz skierowanie .Przyjęta zostałam w niedziele ,opracja była w poniedziałek. Cewnika nie miałam,dremy wyjmowane były dzisiaj. A zwolnienie to około 3 tygodnie .Zapewniam wszystko jest ok. Napisz agataj@poczta.onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Też miałam w Lublinie przeniesione z Łęcznej i trzeba mieć skierowanie (koniecznie do oddziału chirurgii plastycznej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Dziewczyny nie mam w Łecznej tylko w Lublinie. Skierowanie mam od lekarza rodzinnego, musialam wziac nowe, bo poprzednie zostalo w poradnii w Łecznej. Chodzi mi o skierowanie od lekarza plastyka w moim przypadku dr Madrego, mi dal jak bylam w Łecznej tylko mala karteczke z notesika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
I będzie ok takie skierowanie też szłam po nowe jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Ale nie do poradni tylko jak już pisałam musi być do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Ok, dziekuje, takie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Kochane a powiedzcie mi jeszcze czy trzeba byc na czczo w dniu przyjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melpomene1993
Cześć dziewczyny! Przeglądam całą dyskusję od paru miesięcy i w końcu zrobiłam ten krok - zapisałam się na operację! Mam 22 lata i obecnie mam rozmiar 65H. Jestem szczupła ważę 47 kg i wszystko było by ok gdyby nie ten duży rozmiar biustu. Każdego lata zmagam się z odparzeniami pod biustem, boli mnie kręgosłup. Od zawsze wyróżniałam się wśród rówieśniczek przez swój duży biust i od zawsze marzyłam o operacji. Po przeczytaniu waszych historii zdecydowałam się. Operację mam za miesiąc. Czy możecie mi udzielić kilku rad? - czy podczas operacji zakładany jest cewnik? - gdzieś czytałam, że nie można mieć pomalowanych paznokci to prawda? (oczywiście to żaden problem tak pytam z ciekawości jakie to ma znaczenie) - operacja odbędzie się około tydzień przed miesiączką - co wiąże się z tym że mam nabrzmiałe piersi - czy to będzie miało jakiś wpływ? - w jaki sposób określałyście rozmiar którego oczekiwałyście? Chciałabym zmniejszyć o połowę a nawet więcej. Marzy mi się miseczka C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Melpomene1993 a gdzie masz ta operacje? - bo cewnik w jednych szpitalach zakladaja w innych nie ( w łecznej nie) -to jest zbyt powazna operacja by miec pomalowane - hybrydy nie przewodza czegos tam wiec ja wiem ze nie mozna -jak lekarz wyznaczal termin pewnie pytal o miesiaczke bo mnie tak wiec pewnie tydzien przed mozna zrobic skoro wyznaczyl -o tym co chcesz a co wyjdzie to wplywa kilka czynnikow o czym bylo pisane wczesniej wiec kolezanka jak skoczy o kilak stron to tyl ladnie wyjasnione jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melpomene1993
iwapoz - robię prywatnie we Wrocławiu. Lekarz nie pytał się nic o cyklu miesiączkowym ale gdzieś przeczytałam, że najlepiej aby operacja była tydzień po okresie - ale może faktycznie to nie jest jakiś większy problem. A czy któraś z was orientuje się czy osoby palące muszą wcześniej odstawić papierosy ? Pytanie do dziewczyn które już są długo po zabiegu - duża jest różnica między wyglądem piersi od razu po operacji a wyglądem np. po pół roku ? Nie chodzi o blizny ale bardziej o kształt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
A mi powiedział że najlepiej po, bo chodzi o krzepliwość krwi. Mój okres trwa 3-5 dni a operację miałam 4 dnia, więc miałam plamienia, ale to nie przeszkadzało, choć było dosyć krępujące. Też miałam podobny rozmiar bo 65gg a teraz mam takie c-d. :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melpomene1993
blume1 a długo po operacji jesteś? Zadowolona jesteś z kształtu? Bo z rozmiaru to napewno :) Jejku z jednej strony nie mogę się doczekać tego dnia a z drugiej strony strasznie się boje. Też tak miałyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Papierosy maja ogromny wplywa na rehailitacje i pozneiej gojenie sam to lekarz Ci powie. Co do ksztltu po zaraz byly takie smieszne inne nie moje streczace a po 3 miesiacach sa kobiece ladnie delikatnie opadly ale dalej stercza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Dziś mija 6 tygodni rozmiar super. A kształt już widzę, że się zmienia stają się bardziej naturalne choć na efekty trzeba czekaż do pół roku. Mam wrażenie, że iwapoz ma ładniejsze niż ja mimo,że operował nas ten sam lekarz. Wiem wiem u kazdej jest inaczej. Ale i tak jestem szczęśliwa. A i na pewno im się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melpomene1993
Tak myślałam, moja ciocia jest 8 lat po takiej operacji i blizn już wogóle nie widać a piersi wyglądają naturalnie i wogóle nie widać że kiedyś byly ogromne. Jak przeglądam galerię na stronach chirurgów plastycznych gdzie są zamieszczane zdjęcia przed i po to piersi po operacji faktycznie są mniejsze ale nie wyglądają na podniesione.. dalej są takie wiszące jedyne co widać co faktycznie są mniejsze. Dziewczyny czytałam że po operacji zostaje jakiś nadmiar skóry pod pachami. Też tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Póki co nie mam żadnego nadmiaru skóry po pachami. Moje są duzo mniejsze i sa mocno podniesione brodawka jest w zupełnie innym miejscu. Podobnie jak u innych dziewczyn stoją jak szalone.:p takie piersi to miałam w wieku 13 lat chyba. Nie ma się co obawiać o ich wygląd,bo moim zdaniem są 10000 razy lepsze niż moje już nie istniejące wielkie i obwisłe jak u starszej pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melpomene1993
Blume1 uspokoilas mnie :) nie wyobrażam sobie właśnie jak one będzie wyglądać po operacji i sugeruje sie zdjęciami zamieszczonymi w internecie. A jaka metoda Mialas? Na szypule czy całkowity przeszczep brodawki? Co jest lepsze?? Ja bede miała całkowity przeszczep..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
ja tutaj wklejalam linka z moimi 6 dni po operacji i po miesiacu wiec kilka kart wstecz najdziesz... na szypule masz czucie ale robia wieksze ponoc, jak przenosza calkowicie mi widzisz C male zrobili to nie masz kanalikow wiec nie mozesz karmic dzieci i brodawki nie reaguja az tak fajnie jak np mam orgazm ze byly wielkie i ciemne to tak wprost napisane jakie sa roznice;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Też miałam całkowity przeszczep jak iwapoz. Jeśli chodzi o karmienie to i tak nie masz pewności, że mogłabyś jak dla mnie największym minusem jest to, że nie mam czucia (choć testu jeszcze nie było jakie to uczucie:p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, od dłuższego czasu czytam to forum, w końcu postanowiłam napisać. Mam 22 lata, 170 cm wzrostu, waże 55kg i mam rozmiar 65K. Zdecydowałam się na operację w Łęcznej i mam termin na 14 grudnia. Na termin o dziwo czekałam aż 6 miesięcy, co czytając wasze komentarze wydaje się dziwne, ale już bliżej niż dalej :) Piszę do Was bo mam problem ze znalezieniem odpowiedniego stanika pooperacyjnego. W Łęcznej powiedziano mi, że powinnam kupić 65 B ( trochę się boję, że ten rozmiar będzie za mały). Szukałam chyba na wszystkich stronach oferujących taką bieliznę i nigdzie nie mogę znaleźć stanika z tak małym obwodem. Czy możecie mi coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLA80K
zuza.. 6 miesięcy termin oczekiwania to rzeczywiscie dość długi w porównaniu do innych dziewczyn z łęcznej.kiedy miałaś pierwsza wizytę? ja mam za tydzień w łęcznej i licze na szybki termin,,,,ale jak będzie trzeba to i rok poczekam,,,,warto....w niektórych ośrodkach czeka się nawet 2 lata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno będziesz czekała krótko. U mnie to było skomplikowane bo byłam u dr Żuchowskiej, bo polecił mi ją znajomy ortopeda ( studiował z nią na jednym roku). I kazała mi przyjechać jeszcze raz za tydzień bo się nie zarejestrowałam, a ona miała mnie przyjąć bez rejestracji, bo tak się ze mną umawiała. Jednak jak przyjechałam to powiedziała co innego i stąd przesunięcie. Wybrałam się do Łęcznej dopiero za dwa tygodnie, bo zadzwoniła do mnie i powiedziała, że jest chora. Pojechałam za dwa tygodnie i jej nie było i przyjmowała jakaś inna pani, która też mnie odesłała i kazała mi przywieźć odpis zabiegu jaki miałam 3 lata temu ( usuwanie gruczołowłókniaka z lewej piersi). Miałam go usuwanego w Lublinie na onkologii. Niestety tam nikt nie chciał mi wydać kopii mojej dokumentacji, chociaż pisałam specjalne po to wniosek. I po kolejnych dwóch tygodniach znowu pojechałam do Łęcznej, bez tego dokumentu. Znowu przyjmowała jeszcze inna pani doktor, której wyjaśniłam sytuacje i pokazałam usg piersi i powiedziała, że wszystko ok i zapisała mnie na termin 14 grudnia. U mnie ten proces załatwiania długo trwał bo pierwszy raz byłam w Łęcznej w maju, a trzecia wizyta ( na której wyznaczono mi termin) był pod koniec czerwca. Podejrzewam, że tak długo czekam na termin, bo nie byłam na wizycie u chirurga tylko u jakiejś pani doktor, która zastępowała lekarza. Jeśli byłabym na wizycie u dr Mądrego czy dr Żuchowskiej czas oczekiwania byłby na pewno krótszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Zuza miałam 65gg a stanik najmiejszy jaki był kupiłam 70b/c i dosyć obcisły. Dziś ostatni dzień noszę!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Anna jesteś tu jeszcze? Co u Ciebie? Jak się czujesz? Zadowolona z rozmiaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×