Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gośća86
Dziewczyny, właśnie odebrałam wyniki RTG, mam napisane: znaczne zmniejszenie lordozy szyjnej. Nieznaczne zmiany zwyrodnieniowe na wysokości C4-C5 w postaci zaostrzenia przednich krawędzi trzonów kręgowych. Nieznaczne skrzywienie boczne prawo wypukłe odcinka Th z rotacją trzonów kręgowych. Zmniejszenie kyfozy piersiowej. Byłam z nimi u rodzinnej i powiedziała, że nie widzi tu nic strasznego... Że dużo osób ma takie zmiany, jedno jest pewne: do ortopedy pójdę prywatnie, do neurologa spróbuję państwowo.. Boję się, że to nie będzie wystarczający powód do operacji przy rozmiarze 75L.. co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siula..u kiedy zapisywałam się na konsultacje w orlowskim i do kogo że termin wizyty masz na koniec lutego ? Proszę odpisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća86
Pozwolę sobie odpowiedzieć, bo się już doczytałam: w czerwcu, ja może dziś będę dzwonić to zobaczymy ile teraz się czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Operacje miałam w sierpniu 2017 w Łęcznej. Z miseczki J na D. Polecam wszystkim. Lekarze, pielęgniarki i pozostały personel rewelacyjny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siula_u
Mam konsultację dopiero w lutym 2018. W postach historycznych dziewczyny opisywały dokładnie jak wygląda konsultacja. Wszystko zależy na jakiego lekarza się trafi. Według mnie nie masz się czego wstydzić, ci lekarze na co dzień widują różne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie zapisałam się w lipcu, a więc dobre pół roku czeka się w Orłowskim. zdecydowałam się tam, bo były opinie, że potem na zabieg czeka się krócej niż np. Łęcznej. Poczytaj sobie posty ze strony 712-715.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy któraś operował dr Debski w orlowskim .Mam mieć u niego konsultacje i zastanawiam się czy ładnie zmniejsza piersi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća86
Dziewczyny, udało mi się dziś dodzwonić do Orłowskiego, termin konsultacji mam na 15 października... Także teraz czeka się jeszcze dłużej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy możecie cos powiedzieć o Klinice LLC w Ostravie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća86
Dziewczyny, dzwoniłam w czwartek do Orłowskiego, wizytę mam wyznaczoną dopiero na 15 października.. także teraz czeka się jeszcze dłużej..mam nadzieję, że jakimś cudem na operację nie będę czekała tak długo, jeśli mnie zakwalifikują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna111
Drogie Panie,które są już po operacji tj ja ...Po jakim czasie zamieniłyście stanik pooperacyjne na normalny ,koronkowy taki seksi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po 4 miesiącach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim wszystkiego dobrego w nowym roku ;)) czy może mi ktoś polecić klinikę w trójmieście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Ja już 2,5 tyg po operacji. Czuję się w miarę dobrze ale mam straszną anemie ponieważ straciłam dużo krwi. Oczywiście bez komplikacji się nie odbyło. W jednej piersi brodawka niechiala się przyjąć, zrobiła się cała czarna. Na szczęście już jest lepiej zaczęła się przyjmować oczywiście dzięki lekarzowi i pielegniarkom ponieważ robili wszystko żeby było ok. Przypominam że schodzilam z rozmiaru K/L na DD/E. Piersi mają ładny okrągły kształt i są jędrne. Opuchlizna już zeszła teraz tylko czekać aż brodawka cała się zagoi i rany po szyciu. Myślę że mimo tych komlikacji warto było poddać się operacji pomniejszenia piersi. To była najsluszniejsza decyzja w moim życiu. Pozdrawiam Agniecha83.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Witajcie. Czy ktoras z was byla na konsultacji w szpitalu Orłowskiego u dr. Pietrasika? Jakie ma podejscie, na jakie dokumenty zwraca uwage a moze kogos odprawil?? Mam wizyte 12.02 i zaczynam sie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz, co konkretnie robili, jakieś dodatkowe zabiegi ?, może się przydać innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta3946
Cześć, Właśnie sobie uświadomiłam że minęły 3 lata od mojej operacji. To właśnie dzięki temu forum zdecydowałam się na zmniejszenie piersi na nfz. Czytałam je chyba 2 lata i w wieku 19 lat miałam zabieg a moje życie obrocilo się o 180stopni. Operacje miałam w Łęcznej. Z rozmiaru J zrobili mi przepiękne D. Prowadził mnie wspaniały lekarz Korzeniowski. To byla najlepsza decyzja w moim życiu! A tak panicznie się bałam. Zrobiła bym to jeszcze raz! Absolutnie nie ma się czego bać! Na prawdę warto! Blizny oczywiście mam ale co z tego skoro są pod stanikiem. Na prawdę lepsze to niż cyce do pasa. Jak ktoś chce to mogę pokazać zdjęcia przed i po :) piszcie na maila edyta3946 @ Gmail. Com Swoją drogą przeczytałam przed chwilą artykułów którym jest napisane że kolejki są już do 2020 R :o to prawda? Já czekałam 5 miesięcy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta3946
I widzę że ktoś pyta o Ostrave. Co prawda ja tam nic nie robiłam jeszcze ale planuje zmniejszyć nos w najbliższych miesiącach w klinice LLC. No i mieszkam w Ostravie więc jak ktoś potrzebuje jakiejś pomocy to niech da znać na maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 515
Hej do dziewczyn ktore będą operowanie w Łęcznej dr Madry termin mam na grudzien tego roku na wizycie byłam rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 515
Może któraś z dziewczyn ma termin przed grudniem.I chce się zamienić lub rezygnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReneWlod
To i tak dosyć szybko. Ja byłam w Łęcznej w listopadzie 2017, a termin mam dopiero na kwiecień 2021!! Nie wiem, czy będę tyle czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna111
Warto czekać naprawdę.Nie ważne ile czy 2 lata czy trzy.przez ten czas i tak nic na lepsze się nie zmieni.Kręgosłup coraz bardziej będzie bolał a jak już się zrobi to ulga jaką się zyskuje jest nie do opisania. Ja czekałam 2,5 roku dokładnie i dopięłam swego. Mam z miseczki K miseczke E.Czuję się super.Nie wiem już co to znaczy ból kręgosłupa.To tak jakby ktoś dał nam nowe życie bo wszystkie dolegliwości ,które powodował dużo za duży biust zniknęły. Naprawdę warto czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta3946
Zgadzam się. Na prawdę warto! W widzicie od mojej operacji minęły już 3 lata i nie wiem kiedy to zleciało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka Xxl
Do RENEWLOD na ktorego kwietnia 2021 bo ja na 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie wytrzymała czekać tyle czasu, wolałam się zapozyczyc i iść szybciej. A naprawdę warto. Jestem dość szczupła a z tymi wielkimi cyckami wygladalam jak pokraka, teraz dopiero widzę, że jestem zgrabną, prosta, chuda...każda kobita z dużymi piersiami wygląda na grubą! Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd ja to znam w miarę szczupla a bluzki rozmiar 42 albo 44 więc siłą rzeczy wygladam jak matrona Ja umowilam sie na wizytę do kliniki Ambroziaka wizyta w lutym zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaxxl
Niestety nie kazdy moze sie zapozyczyc.Mam niepelnsprawnego syna i raczej operacja prywatnie nie wchodziw rachube.Tez uwazam ze terminjest barzo odlegly i sprawdzamjeszcze inne szpitale.W Orlowskim mam konsultacje poczatkiem sierpnia 2018,moze tam koejki sa mniejsze.Moze ktoras z was wie gdzie czeka sie najkrocej.Bede wdzieczna za wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Jolkaxxl ja mam wizyte 12.02 w Orłowskim. Jesli sie zakwalifikuje to dam znac jakie sa terminy.. Mam miseczke K a i tak sie boje ze sie nie zakwalifikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolkaXXl
BEMA dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×