Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Sęk w tym, ze to nie jest takie oczywiste. O ile pamiętam pierwszy personalny atak gościa był skierowany do Bogu ducha winnej Ryby. Grubiańskie insynuacje na temat Jej męża. Pamiętam, że kiedy to przeczytałam mowę mi odebrało z wrażenia, że jakiś cham trafił na forum. Monia stanęła w obronie Ryby i co dalej... widać. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia to bardzo pomocna, fajna i kolorowa postac tego forum, bez niej jest tu raczej nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jedynym sposobem na taką "zgniłą pomarańczę, która robi wpisy jest ignorowanie jej, ot co, przecież nie ważne co pisze. ojj trochę mnie tu nie było i widzę, że xle się porobiło :) nie dajcie się wciągać w te igraszki słowne :) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia pod postacią goscia ;) niezle kombinuje tak tak kolorowa jest ze hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozbawiło mnie to :) gość gada sam ze sobą i tyle. Na innym forum pomogłam młodej dziewczynie. Myślała, ze to bardzo trudne w załatwieniu jest. Wyjaśniłam jej krok po kroku no i chyba dziewczyna weźmie sie za TO. Ma 65 H, wiec szczuplutka a pierś wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia niestety większość kobiet borykających się z problemem gigantycznych piersi nie ma pojęcia,że można się zoperować na NFZ.Ja także nie sądziłam,że kiedykolwiek w życiu będę miała szansę "poprawy"swojego ciała i że do końca życia będę zmuszona cierpieć nie tylko fizycznie ale i psychicznie.Teraz gdy patrzę w lustro nie mogę uwierzyć,że to zrobiłam :) Owszem,nadal mam dość duży biust ale już nie gigantyczny.No i oczywiście jędrny ;) Monia proszę poczekaj jeszcze chwilkę,zrobię ładne fotki i wyślę...Obiecuję ;) niech tylko przestaną burzyć mój dom a wezmę się za to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,że zrobiłam przed operacją...Wszystkie zdjęcia mam na swoim laptopie a póki co korzystam z komputera przyjaciółki mojej córki.Mój trupek padł i czeka na naprawę..Wyślę Ci i te z PRZED i PO żebyś porównała... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Zonna cieszę się , że wszystko ok. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Hej dziewczynki dawno mnie nie było, jestem bardzo zajęta, ale staram się czytać co dziennie. GOGUSIU czytam , że masz już stanik dla ludzi super !!!!!, ale to i tak długo miesiąc po??, chyba , że miałaś wcześniej, a dopiero teraz o tym doczytałam. Jak nic nie piszesz to znaczy , że się fajnie goisz. Cieszę się bardzo !!!!!!!!! ja jeszcze tylko 7 miesięcy i będę po - zleci jak nic !!! Pozdrawiam was wszystkie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia76 w końcu się Ciebie doczekałam Kochana :* Biustonosz mam od 2 tyg ale dopiero teraz napisałam.Rany goją się powoli ale mam nadzieję,że jeszcze tydz lub dwa i będzie już dobrze.Piersi nie są już takie bolesne a i blizny lepiej wyglądają...Teraz czekamy na Twoją operację i będziemy odliczać dni..Na pewno się stresujesz ale wierz mi,zleci i w końcu Ty napiszesz,że masz malutki biuścik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżiaśka
Hejo kobietki Ogarnąć ten temat z ponad 400 stron... Ja we wtorek jadę na zabieg. Będę refundowana we Wrocławiu na Wiśniowej. Czarna magia, nie wiem nic kompletnie co i jak, rok temu po zakwalifikowaniu wydano mi skierowanie i kazali czekać na telefon. Zadzwonili że za tydzień mam być. Załatwiłam wszystkie konsultacje w kilka dni, doszczepiłam się no i zobaczymy. UWAGA! Nie wiem jak u Was było, ale pytajcie o miesiączkę. Jedne pisały że absolutnie nie można brak pigułek inne że okres nie przeszkadzał itp. Jak sie okazało okres jest dyskwalifikacją, nakazano brak kolejne opakowanie bez 7 dniowej przerwy by nie było krwawienia. Trzymajcie kciuka albo dwa! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżiaśka Wszystkie trzymamy kciuki :) Może to i dobrze, że wzięli Cię tak z zaskoczenia, nie masz za wiele czasu żeby się zastanawiać, jak to będzie.Pomyśl, że już za tydzień będziesz sobie oglądała nowy biust w lustrze :) Czego nie wiesz? Na każde pytanie o zabiegu ktoś Ci tu na pewno odpowie. Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, za 2.5 tygodnia mam operacje u doktora potockiego, jest moze ktos na forum kto mial redukcje w klinice dr szczyta? W internecie jest bardzo malo opinii na temat kliniki dlatego nie bardzo wiem czego sie spodziewac jak juz tam sie zjawie. Na stronie jest ze zazwyczaj nie robia naciec pod piersia ale czy przy duzych piersiach tez nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
MONIA tak mam 11 grudnia, a co mi tam święta, myślę, że każdy termin dobry, a jak dobrze pójdzie to dam radę na Wigilie iść do mamy- po dwóch tyg. to ja dam radę na pewno !!!! tak sobie założyłam !!!!!! Dżiaśka Operejszyn TRZYMAM WSZYSTKIE KCIUKI !!!!!!!! fajnie wam , że już, ale i ja się doczekam przecież to tylko 7 miesięcy hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czekające na operacje, trzymam kciuki :) Będzie ok :) Karolcia ja też tak myślałam, co mi tam święta, nawet gotowa byłam w wigilie tam leżeć żeby tylko już być "po" :) no ale termin dostałam na 15 stycznia, a tak bardzo chciałam rozpocząć nowy rok z nowym biustem. Nic to, najważniejsze ze już 4 miesiace po jestem. Tobie tez zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejss
a ja zapomnialam hasla :( mam 3 malutkie miejsca ktore nie chcą sie zagoic . takie żywe, czerwone .... teraz troche pudrem posypuje zeby troche pszysuszyc we wtorek bedzie 8 tygodni po :) dziewczyny przed trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca_ina
hej dziewczyny! czytam Was od jakiegoś czasu i zazdroszczę wszystkim, które są już po. Trafiłam tutaj z racji problemu, który nas wszystkie łączy - mój problem ma rozmiar 70i. Konsultację w Łęcznej mam ustaloną na ten tydzień (termin na szczęście można przesunąć - zależy od tego jak szybko ogarnę orto lub neuro). Czy któraś z Was również się tam wybiera w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynabia ja miałam lewą pierś dużo większą po operacji, bardzo dużo większą, teraz się prawie wyrównały po roku ale i tak widać różnicę, myślę jakieś pół rozmiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to witam wszystkie dziewczyny, nie było mnie tu dość długo, nawet nie próbuję doczytać, bo strasznie dużo namachałyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pudrowania- ja stosowałam na ranę po operacji DERMATOL -to taki puder leczniczy- w żółtym kolorze jest godny polecenia !!!!! wysusza i odkaża ranę warto mieć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejss
dziewczyny po jakim czasie piersi "wyjdą" z pod pachy ? mam wrażenie ze bardzo duzo ich tam mam. ... a moze juz mi tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
grejs jestem 3 miesiące po i już nie mam nic pod pachą hi hi ale czy u ciebie też tak będzie to nie umiem ci powiedzieć myślę że na wszystko trzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejss
u mnie dopiero 8 tygodni po ...... wiec moze jeszcze wyjdą :) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
Grejss na pewno wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×