Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
ja mam 26 lat, chcę mieć dzieci ale nie mogłam już żyć z tak ogromnymi piersiami. Jednak nie mam zamiaru karmić żeby piersi nie opadły za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez wzgledu na to czy sie karmi czy nie,to piersi przygotowuja sie podczas ciazy do karmienia i sa dwa,a nawet trzy razy wieksze.Po urodzeniu dziecka jak dojda do siebie,to i tak juz sa nie te same.Szczegolnie jesli kobieta ma duzy biust.I po zabiegu nie sadze zeby ciaza na efek nie wplynela,bo raczej TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mówię że nie wpłynie ale na pewno nie tak bardzo jak miałam ogromnie piersi. z resztą pierwszą ciążę nie karmiłam i miałam "stare" piersi, nic sie z nimi ni stało, nie urosły, nie zmalały, rozmiar miałam taki sam przed i po, nie wiem może to każda kobieta inaczej przechodzi. pamiętam jedynie że piersi przez kilka pierwszych miesięcy bolały, po porodzie były nabrzmiałe a potem wróciły do dawnego rozmiaru. Trzeba też nosić dobre biustonosze, z resztą mój kręgosłup już była w takim stanie że nie mogłam czekać na "po ciąży"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak,jesli mozna poczekac i kregoslup jest ok.A majac 20 lat,to mysle ,ze mozna,przynajmniej do urodzenia dziecka.Potem rozwazyc pojscie na operacje.To oczywiscie jest moja sugestia i nie podwazam decyzi danej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, ale ja pamiętam jakie te moje balony w ciąży były ciężkie , teraz mam fajne zgrabne piersi więc nie będzie już takiej tragedii, a nawet jak trochę opadną to przecież nie będę rozpaczać z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za porady, jednak za bardzo odczuwam już skutki uboczne i jestem zdecydowana :) Dzieci z powodów zdrowotnych mieć nie posiadam, a nawet jeśli to i tak gorzej już nie będzie ;) Mogłabym jeszcze prosić Was serdecznie o polecenie jakiś klinik? Najlepiej tych, w któych same zmniejszałyscie sobie piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A piersi tak czy siak opadną czy się zniekształcą i nie ma to dla mnie znaczenia czy stanie się to po ciąży koło 30tki czy bliżej 50tki :) A ja już takiego balastu nie mam siły nosić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
emimi - Łęczna. tam chyba najwiecej forumowiczek mialo operacje :) Ja tez tam bede miec. Ogolnie wystarczy tylko zaswiadczenie od lekarza rodzinnego i zasiadczenie od ortopedy. No i nie trzeba tak dlugo czekac na operacje. Kilka miesiecy. Jestes w takiej sytuacji jak ja wiec Ci napisze jak to u mnie bylo. Ortopeda powiedzial ze nie ma sensu robic zadnego rtg itp bo jestem mloda i po prostu nic nie bedzie na nim widac, po prostu wypisal mi zaswiadczenie, na ktore zreszta lekarz w Łęcznej nawet nie spojrzal z tego co kojarze. Lekarzowi rodzinnemu powiedzialam ze nie moge cwiczyc ani nawet myc naczyn czy prasowac bo po 5 min boli mnie kregoslup i musze przerwac. Do pracy fizycznej tez sie przez to nie nadaje o czym tez wspomnialam. Takze zycze powodzenia i pisz jesli masz jeszcze jakies pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emimi w warszawie - szpital orlowskiego, wiele dziewczyn z forum bylo tam operowanych na NFZ i wiekszość bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
przepraszam tam mialo byc SKIEROWANIE od rodzinnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
czesc dziewczyny pozdrawiam z zimnego Baltyku :P emimi ja robi;am w warszawie w szpitalu orlowskiego. rozmiar 75 K-J Balam sie,ze w trakcie ciazy moj gigantyczny biust urosnie jeszcze bardziej,ale widac ze kazdy organizm jest inny, jednym rosna 2-3 numery a mnie powiekszyl sie tylko o pol numery, bardziej poprostu nabrzmial. co nie zmieniafaktu ze i tak bylo zagrozenie zycia dla dzieci bo w trakcie karmienia (ktore uwielbialam) kilka razy prawie je tym biustem przydusilam. popieram jak najbardziej karmienie piersia z powodu poglebienie wiezi matki z dzieckiem oraz z powodow zdrowotnych dla dziecka,ale powiedzmy sobie szczerze, kobieta ktora karmi butelka, tez nawiazuje wiez z dzieckiem,a gdy jest sie szczesliwym dziecko tez to wyczuwa i jest spokojniejsze. ja bardzo zaluje,ze nie zrobilam tej operacji wczesniej, ze nie wiedzialam w ogole ze jest taka mozliwosc, o tym po prostu glosno sie nie mowi. powodzenia w staraniach. madzik 77 jak sie czujesz? leemm trzymaj sie, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
Dzięki Dziewczyny!!! mam nadzieję że już za tydzień napisze do was nowa i szczęśliwa Jadę do Łęcznej już w poniedziałek i musze sobie jakiś nocleg załatwić, wiem że któraś tu pisała ze jak przyjechała dzień wcześniej wieczorem to ja przyjęli bo była z daleka. Nie wiem czy iść na żywioł i tez tak spróbować czy lepiej nie zadzierać? Tym się bardzej martwię niż samą operacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Emilia Mój mail iwkabieniek@wp.pl Door Ja się w Certusie zawkalifkowałam, tylko dyrektor Certusa zabronił ich wykonywania bo mu się teoretycznie nie opłaca gdyz NFZ za mało mu płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiol2013 mogłam bym do Ciebie proszę napisać na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Dziewczyny! Nie spodziewałam się, że usłyszę tyle porad, miłych słów i że jest tu tyle tak wspaniałych kobiet potrafiących wesprzeć! :) Zapisałam się jak na razie do lekarza rodzinnego i potem zobaczymy co będzie dalej :) Ale mimo wszystko dałyście mi trochę do myślenia w temacie ewentualnej ciąży. Czy jeśli zachodzi się w ciążę już po operacji to piersi rzeczywiście aż tak się zmieniają? Jak duże jest prawdopodobieństwo, że przez operacja pójdzie na marne? Czy dużą rolę robią tu geny (mojej mamie piersi w ciąży prawie nie urosły a po ciąży drastycznie zmalały, jednak nigdy nie miała ich tak dużych jak ja)? I czy są tu jakieś kobiety, które właśnie zaszły w ciążę już po operacji i mogłyby mi coś więcej na ten temat powiedzieć? kasiol2013: dawno temu robiłaś operację? leemm: trzymam mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hexe_asuu
Cześć dziewczyny! Wróciłam na forum po dość długiej przerwie. Operację miałam w czerwcu 2013 w Orłowskim. Jestem zachwycona życiem teraz ;) Kształt piersi nie jest może idealny, ale najważniejsze jest to, że w końcu mogę normalnie funkcjonować! Zmniejszyłam piersi z rozmiaru 80J, obecnie mam 70D. Jak się wygoiłam zaczęłam używać dermabliz silikon i w sumie to jestem zadowolona. Część blizn jest o wiele jaśniejsza niż moja normalna skóra, a część jeszcze jest lekko różowa. Blizny są oczywiście widoczne, ale nie na zasadzie "jej, co ci się stało w piersi!" ;) Ja z efektów jestem bardzo zadowolona! Życzę powodzenia wszystkim, które się starają o refundację i miłego przebudzenia tym, które już mają terminy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzcie proszę czy którejś z Was troszkę ropiało? Jest teraz ciepło i wszystko wolniej się goi, pod piersią na szwie troszkę ropy mi się zbiera. Jutro ma do mnie pielęgniarka przyjechać z kliniki ale może Wy macie jakieś sugestie. Dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
gosc assiara@o2.pl emimi 11 m-cy temu wlasnie wrocilam z plazy w sukience bez stanika pod spodem (mam teraz miseczke E-F)- czad, ostatni raz -z ego co pamietam- to bez stanika chodzilam jak mialam jakies 9-10 lat :P a teraz choc troche wisza to i tak stoja :P hexe_asuu witaj po dlugiej nieobecnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość mi ropiało ciągle przez jakieś 2 tygodnie. Lekarz powiedział, że to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
proszek dermatol na rany - wysusza i odkaża ja już próbowałam na brzuchu bo miałam operacje w lipcu 2013 i goiłam się w te okropne upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Ja też od kilku lat męczę się ze swoimi piersiami. Mój rozmiar to 75E. Od zawsze w szkole miałam największe piersi. Rozchodzące się guziki itp., mam tego dość. Możecie mi polecić dobrego chirurga w moim rejonie? Mieszkam w Lesznie (Wiekopolska), Poznań/Wrocław nie jest problemem, zeby dojechać. I jeszcze pytanie - jakie są łączne koszty tej operacji w Poznańskich, wrocławskich klinikach? Musze wreszcie coś z tym zrobić, bo kompleksy mnie zjadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
57 E? A pomyślałaś żeby dobrać dobry biustonosz? E to nie są duże piersi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem, że nie są największe, ale czuję się z nimi źle. Mam dobrze dobrany biustonosz, ale chciałabym dobrze czuć się również bez stanika. One w ubraniu wyglądają ok, ale bez to już masakra. Próbowałam ćwiczeń, elektrostymulacji, kremów. Jestem szczupła, więc piersi mocno się odznaczają i przeszkadza mi to bardzo. Marzę o mniejszych piersiach od czasów gimnazjum, mam 25 lat. Chciałabym tylko wiedzieć gdzie i jaki koszt takiej operacji, bo w zasadzie już jestem zdecydowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszt bezpośrednio ustali Ci lekarz, wszystko zależy ile zredukuje,ale jak masz E to nie powinno to być aż tak dużo jak np w moim przypadku, jest takie forum beauty coś tam, o operacjach, lekarzach, tam powinny być rzetelne opinie bo ja nie jestem z Twoich rejonów i nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Hej. Zostało mi 10 dni do wyjazdu do Łęcznej. W pon. zrobie jeszcze kontrolna morfologię, mam nadzieję, że moje niskie płytki krwi jeszcze nie spadną. Monia, Emilia. Zdesperowana i reszta Dziewczyn trzymajcie kciuki :-) Emilia-czekam na maila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś miał operację u dr Pietrasika w Orłowskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ififi będzie dobrze :-) musi być :-) ja wczoraj pierwszy raz od operacji mogłam założyć stanik z fiszbinami i nic mnie nie bolało. operację miałem 3 miesiące i dwa tygodnie temu. wcześniej jak zakladalam to mnie coś bolało.... uwieralo... mogę powiedzieć że moja decyzja co do operacji była mądrą decyzją :-) nie ukrywam ze troszkę się bałam :-) Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
ififi ciekawe czy się spotkamy? ja powinnam wychodzić 14go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Leemm Ja mam tam być 14 ego, pewnie zmienie Twoje łóżko skoro ty 14 ego wychodzisz :-) Czy mogłabyś się dowiedzieć do której musze się stawić w szpitalu i czy musze być na czczo?Bo jeżeli juz w pon. będą robic jakieś badania a we wtorek operację to bym musiała byc pewnie z samego rana i musiała wyjechać gdzieś o 3-ciej w nocy natomiast jeżeli w pon. nic i tak nie będą robić to bez sensu tak wcześnie wyjeżdżać i mogłabym tam być gdzieś na 12- 13tą. Kiedy miałaś operację, jak się czujesz,czy pytali Cię o rozmiar jaki bys chciała czy decydują sami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Leemm Sorki dopiero teraz doczytałam, że ty w pon jedziesz. Daj znać jak tam? Gdybyś odpisała mi na pytania byłabym troszkę bardziej spokojna. Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×