Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość Aga
Jestem dokładnie 4 mce PO. :) dzis na kontroli rozmawialam z lekarzem nt blizn wlasnie. Pionowych prawie juz nie widac, ale poziome sa bardzo intensywnie czerwone, czasami wrecz maja fioletowy odcien. Lekarz twierdzi, ze potrzebuja ok roku, by zjasniec. Nawet gdyby byly brunatne w zielone paski, nie cofnelabym swojej decyzji :) jakość życia nieporównywalna. Robiłam zabieg na nfz. Dziewczyny, jeśli macie możliwość - szkoda kasy na prywatny zabieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czarna
melka wracają mi maile podaj właściwy adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowałam się! Podzwoniłam, zaraz robię badania, zabieg pod koniec czerwca w Krakowie. Teraz tylko zostaje kwestia miesiączki - jak wiecie, zawsze przesuwa się ona na najmniej odpowiedni termin... Tak bardzo pomagają mi Wasze wypowiedzi na forum. Niektóre znam na pamięć. NIGDY W ŻYCIU nie zrezygnuję z walki o siebie. Czy okradam własne dziecko? - Nie, to jest inwestycja w szczęśliwą i pewną siebie matkę - dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibiza65
Melka - jeśli możesz to wylicz sobie przybliżony termin miesiączki, jeśli nie masz jej regularnie pogadaj z ginekologiem i ją farmakologicznie zatrzymaj - jest to możliwe. I te leki nie wpływają na stan organizmu do operacji - oczywiście, że je zażywasz musisz powiedzieć, ale to nie jest żadnym przeciwwskazaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonias11
Witam czy moze mi ktos wysłać zdjęcie po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 4 miesiące po operacji i wydaje mi sie że sutki sa za wysoki przez co wydaje sie to bardzo nienaturalne proszę o zdjęcie po monikasobczak5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monias11
Pszczoła 1988 co z guzem jaka diagnoza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1234
Hej gość Aga gdzie na nfz robiłaś i czy długo czekałaś i jakieś dodatkowe zaświadczenia? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
1234, konsultacje mialam w sierpniu 2013, operacje w grudniu 2014. Uck w Gdansku. Byl to czas, kiedy upewnilam sie w slusznosci decyzji, zabezpieczylam sie przed zoltaczka, zaplanowalam pierwsze tygodnie PO. Byc moze dla niektorych czas oczekiwania wydaje sie dlugi, ale majac lat 32 wolalam poczkac niz ciulac kazdy grosz. Badz co badz, skladki oplacam od wielu lat :) na konsultacjach wystarczylo mi skierowanie od lekarza POZ, zadnych zaswiadczen od ortopedow czy neurologow. Nie musialam tez robic mammograffii czy innych badan. Badania krwi zrobiono mi po przyjeciu do szpitala. Z tytulu stosowanej antykoncepcji nie mam problemow "okresowych", ale na konsultacji w poradni lekarz nie widzial przeciwskazan do zabiegu w postaci miesiaczki. Byloby to mocno nie fair, wg mnie, gdyby po poltora roku przelozono zabieg tylko dlatego, ze pacjentka ma okres :)i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czarna
jakież było dzisiaj moje zdziwienie, wybrałam się po zakup stanika po, a tu rozmiar 75 E !!! nie tak miało być, jestem zła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malacza
Czarna, masz ładne piersiątka. Rozumiem, że chciałaś mniejsze? Doktor przed operacja nie mówił jakie mogą wyjść? mówiłaś jaki chcesz rozmiar? Nie denerwuj się, może jeszcze opuchlizna nie zeszła całkiem. Jeśli umawiałaś się na mniejszy rozmiar to rozumiem Twoją złość. Ale piersi masz naprawdę ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonias11
Czarna mam to samo 75f tez mnie to denerwuje bo liczyłam na D u mnie jeszcze sutki sa za wysoko ale i rak nie żałuje Podeslij zdjecia monikasobczak5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Szukam dziewczyn które będą miały operację w Orłowskim na przełomie maja i czerwca. Mój mail alimes@interia.pl Będę mieć w tym czasie operację. Szukam bratniej duszy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co czytam i sama mam to mogę śmiało zauważyć, że większość z nas po zmniejszeniu ma teraz rozmiar 75-80 e. I nieważne, czy robione na NFZ, czy prywatnie. Rzadko która dziewczyna po operacji ma d przy zmniejszaniu biustu z bardzo dużego. Także dziewczyny przed, przygotujcie się na małe rozczarowanie przy zakupie bielizny po zabiegu. W moim przypadku to e nie stanowi problemu, bo przy wcześniejszym j to i tak kolosalna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, ja mam 75G i kosztowna operacja po to, by mieć 75E czy F jest bez sensu. Jak to jest, czy są jakieś przeciwwskazania, np. wynikające po otworzeniu piersi, że nie można ich naprawdę zmniejszyć? Ja jestem zdecydowana na B. Biust nawet D jest dla mnie za duży, mam dość, dziękuję. Czy jeśli lekarz zagwarantuje, że operacyjnie usuną większość piersi do rozmiaru B, może się tak zdarzyć, że się obudzę z dyndającym F? Lekko podłamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Melka, nawet jeśli to będzie F, to na pewno nie będzie dyndające, tylko jędrne i sterczące :) ja z moim G/H czuję się jak nastolatka, grawitacja na nie nie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Martynka
Dziewczyny, a czy nawet po zmniejszeniu do miseczki f powiedzmy odczuwacie różnice w kręgosłupie? Bo ja mam mega problem z kręgosłupem przez biust i właśnie dlatego głównie się operuję, dlatego chciałabym wiedzieć czy jest ulga dla kręgosłupa nawet po zmniejszeniu tylko o te parę rozmiarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibiza65
Martynka - jestem wprawdzie niedawno po zabiegu, ale ulga jest już odczuwalna, przede wszystkim prostuję się, nie chodzę przygarbiona. Pewnie dziewczyny które są dłużej po zabiegu mogą powiedzieć coś więcej. Co do rozmiarów - mnie lekarz zapytał jaki rozmiar by mnie interesował, więc powiedziałam, że najmniejszy jaki się da, ale stosownie do mojej sylwetki - żeby nie przesadzić w drugą stronę. Stanęło na 85D/E, ale ja startowałam z rozmiaru K więc różnica jest raczej spektakularna :) I rzeczywiście Aga ma rację - takich trzymających pion to ja nie pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam właśnie artykuł w Newsweeku, że coraz więcej kobiet usuwa (jak Angelina Jolie) profilaktycznie piersi i jajniki, jajowody, jeśli w ich rodzinie były przypadki nowotworów, jeśli są nosicielkami wadliwego genu HCR... coś tam. Czy w czasie zabiegu zmniejszenia piersi wycinana jest tylko tkanka tłuszczowa, czy też kawał gruczołu? To zmniejsza, zwiększa, nie wpływa na pojawianie się zmian nowotworowych? Może wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czarna
jak najbardziej potwierdzam, że duże tzn. u mnie teraz 75E i takie jędrne cycusie to atut !!! dla mojego męża widok, że łał, osobiście chcialam D, ale trudno tak wyszło, nie wiem jak będzie w przyszłości jak schudnę ( bo taki mam zamiar) czy nie obwiśnie, ale na ten czas duży ale sterczący - choćby dlatego warto !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha68
hej dziewczyny,byłam na konsultacji w Łęcznej,operacja 22 lipca,czy któraś z Was ma podobny termin? Bardzo Was proszę o fotki na adres czarlars@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem już rok po zmniejszeniu. Dla mojego kręgosłupa to rok odpoczynku. Czasem i owszem trochę poboli , ale wcześniej to czasem nie bolał. Tak więc moje plecy są mi ogromnie wdzięczne, że odjęłam im trochę balastu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOCHA68
Pięknie dziękuję za zdjęcia,już nie mogę się doczekać operacji.Teraz jak już mam termin to ciążą mi jeszcze bardziej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agatka c
hej wysle mi ktos zdjecia przed i po? pomogloby mi to podjac decyzje o operacji agatkac@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak długo należy nosić stanik pooperacyjny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Mój lekarz zalecał 6-8 tygodni, dzień i noc. Ja w nocy zakladalam dluzej, prawie 4 m-ce, a w dzień jeszcze noszę, naprzemiennie ze zwykłym fiszbinowym stanikiem. Te poopercyjne sa po prostu super wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny odpowiadam na wasze pytania zwolnienia dostałam 9 dni pobytu w szpitalu plus 30 dni czyli 39 dni . Jeśli chodzi o biustonosz to nie kupowałam wcześniej kupiłam na miejscu koszt to 160 zł. Ja miałam usunięte w sumie prawie 5 kg z obu piersi to trudno kupić w ciemno. Jeżeli chodzi o kontrolę to byłam już dwa razy na zdjęciu szwów dwa dni po wyjściu ze szpitala i potem za tydzień na następną kontrolę kazali mi przyjechać za jakieś półtora miesiąca ja mogłam pojechać sobie na zdjęcie szwów bo mam do Łęcznej tylko 70 km ale jak ktoś ma daleko to można zdjąć u siebie wszystko powiedzą przy wypisie ze szpitala. U mnie zaraz będzie 3 tygodnie po operacji czuję się świetnie nic mnie nie boli jest coraz lepiej jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam M a teraz F, różnica jest ogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×