Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda pani

Pieszczenie jąder-zapraszam przedstawicieli obu płci

Polecane posty

Gość igram
na tym filmiku nie brzydka dziewczyna i nieźle to robi:) widać ze sprawia jej to przyjemność:) Koteczka co nabroiłaś? poderwałaś jakiegoś gościa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julian123
uwielbiam gdy partnerka zajmuje sie moimi jaderkami...lize je...bierze cale do buzi....i oczywiscie lize pupke :-)...sama przyjemnosc :-).....moje jaderka czekaja na chetna panią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
pupki facetowi nie poliżę, noł łej :) moja jest ładniejsza i bardziej zasługuje na lizanie :D nie mogę napisać :) dostałabym od niego po uszach,że się chwalę :D a tak bardzo udawałam skruszoną :) tfuu nie udawałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
przecież chyba Twój facet nie podgląda co tu piszesz? trochę tak ogólnie sie możesz pochwalić;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiurs
potwierdzam anal jest gejowski . Mnie nie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
czasem czyta :) Ogólnie to jego nie było, mi się cholernie chciało a na dodatek kupiłam sobie nową bieliznę co mnie jeszcze bardziej pobudziło, wymyśliłam sobie plan, że wyślę mu sms iż jestem bardzo chora i źle się czuję i żeby przyjechał do domu bo nie dam rady sama :classic_cool:po drodze niech kupi mi lekarstwa w aptece i wio na ratunek .Wpadł do domu po kilku godzinach zdyszany a ja sobie czekałam w pokoju w samej bieliźnie i rzekłam doń : " Kotku ozdrowiałam na twój widok, zobacz !!!":D Niby nic, ale deptał około 300 km na ratunek bo był na wyjeździe 2 dniowym :) Najpierw się wkurwił :D potem zmiękł, potem to tak mi dał popalić, że nie mogłam złożyć nóg przez noc :O masakra Czasem miewam takie durne pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
niezaspokojona koteczka:) to ja Ci powiem co zrobiłaś;) prowokowałaś jakiegoś przystojniaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
no to miałaś kare;) heheh laskie zawsze wygrywają:) a tak w realu nie prowokujesz obcych facetów? wyżywasz się tylko tu na kafe?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
w realu tak :) tutaj nic a nic myślisz, że to nie ładnie ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
Dobra to ja się teraz pytam :) Dlaczego ty nadal jesteś "przed" a nie "po" ?:)jakim cudem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
uważam ze bardzo ładnie:) szczególnie w realu:) to jak ostatnio prowokowałaś?:) ja kiedyś prowadziłem ze swoja dziewczyna takie gry i zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
a odpowiedz:) jestem po porannych zabawach a przed wieczornymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
przepraszam, musiałam z psem wyjść :) Wracając do tematu, może byś rozwinął to po i przed ?:D Chcę wiedzieć :) A jeśli chodzi o prowokację to wczoraj miałam " romans " w hipermarkecie, gościu wyszedł ze sklepu bez zakupów :Dtak się przejął biedak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
oj sex był rano:) z fajerwerkami:) Koteczka ja ma rozwijać a Ty? czemu wyszedł bez zakupów?:) opis proszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
ja dziś w domu :0 ale kiedyś z inna laska to fajerwerki robiliśmy na disco na imprezach itp.:) ubierała się niesamowicie sexy i wychodziliśmy:) czasem udawaliśmy ze się nie znamy i kto większą ilość poderwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Romans ktory niestety nie skonczyl sie numerkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJADAM0S
Przez takie pieszczoty jestem bezpłodny całkowicie i mało co mi flaka nie urwał odkurzacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
tak się patrzył tymi swoimi oczętami, że nie dopatrzył, że wszystkich zakupów do torby nie spakował :) ale fajny był, oczka miał śliczne :) a ja jak to ja, miałam filmik jak jego głowa siedzi między moimi udami i te jego oczka spoglądające :D oczywiście obleciałam go z góry na dół jak wychodził i prócz oczek nieziemskich miał fajną dupcię ;)rrrr taki słodziak po 40-tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
Men-bo to romans w cudzysłowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
to tak intrygujesz facetów nawet zwykłym strojem "zakupowym"? Czy do marketu tez super strój?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Widze ze lubisz podniecac facetow. Czy zdarza ci sie czasem cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
Czasem nic nie robię i trafi się jakiś słodziak :) Może miło wyglądam i dlatego tak się dzieje, któż to wie ;) No nie mogę za dużo, mój facet ostatnio coś zazdrosny się zrobił :( Nie wiem dlaczego, przecież ja taka grzeczna jestem i w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Ilu facetow tak naprawde juz zaliczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
nie istotne :) mi nie chodzi o ilość, ale o jakość :) ma być charakter, mądrość, uczciwość, serce, wygląd pierwsza klasa i ekstra seks -nie wielu tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
sadzisz ze nie wielu?:) pewnie jest tak samo z kobietami:) ale bardziej rozrywkowo pisząc to faceci czuja która laska ma "diabła " za skora:) i która nosi pończochy:) i bywa bez majtek:) Koteczka porostu masz hooja w oczach w sensie pozytywnym of course:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Masz racje. Wracajac do pieszczenia jader, ja raczej nie lubie, lubie pieszczenie penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julian123
halo halo Niezaspokojona koteczko,,,,,ja tam nie mam nic przeciwko wylizaniu twojej pupki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×