Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość Patriciena
Dziewczyny, a czy któraś z Was miała przeprowadzone zabieg w klinice dr Olender? Jestem z Katowic i z tego co wiem, tutaj w okolicach ma zdecydowanie najlepsze opinie i chyba zapiszę się na wizytę konsultacyjną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oledrowa daj sobie spokój z tą beznadziejną reklamą , albo weż lepszą firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Drogie. panie... Wczoraj zostaly usuniete szwy:)))) jest cudownie... Bolu nie ma a wlasciwie bardzo malo go bylo... Jedynie troszke siniakow pod piersiami:) do normy bardzo szybko powrocilam... Czuje jednak caly czas , ze cos mi przybylo w oranizmie... Czy to mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi85
Hej. Mam pytanko czy którąś z was operowano może w " artplastica" lub " traf-med" w Katowicach??? Chce poddać się operacji powiększenia biustu... Problem w tym, ze nie wiem którą klinikę wybrać :/ Moze jesli któraś z was operowała sie w Katowicach lub w Chorzowie mogłaby mi doradzić??? Z gory dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi85
Sorry. Jedna z tych klinik jest z innego miasta. Zle sprawdziłam. Jednakże bede wdzieczna za pomoc i doradzenie ktora klinike w katowicach badz w Chorzowie mogłybyscie mi polefcic? Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Hej dziewczyny gratuluje tym które cieszą się już nowymi zabytkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Ja na swoje nowe nabytki muszę czekać do 8 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Mam ogromną prośbę do kobietek które mają to już za sobą i chętnie podzieliły by się zdjęciami przed i po podaję email dziubek23@buziaczek.pl Mam też pytanie czy przeprowadzala któraś z Was zabieg u Dr Andrzeja Światkiewacza w Bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Jestem 2 tygodnie po.... Nie boli, bo malo bolalo... Jestem szczesciara:) jedyny mankament to ciagle czuje napiecie skory.... Czy mozecie mi powiedziec ile czasu to trwa??? Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosia13
To dużo zależy od tego jaką masz skórę i jaki rozmiar implantu wybrałaś. Ja pamiętam że przez kilka pierwszych dni czułam takie napięcie dość mocno, ale z każdym dniem było lepiej. Po miesiącu było już ok. A teraz to już w ogóle nie czuję ani nie pamiętqam że mam implant. Jak moje własne normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
Hej dziewczyny Mam pytanie czy któraś z Was zaraz po operacji powiększenia piersi to znaczy w tej dobie jak Was wypisali wracała do domu pociągiem, albo samolotem rozważam taką możliwość tylko nie wiem czy jest się w stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi85
Gosc19 watpie w to bys byla w satnie wsiasc do samolotu.... Mimo,ze jestem przed operacja z tego co wiem do 3 doby jestes uzalezniona od innych. Nawet by dzwignac sie do pozycji siedzacej potrzebować bedziesz pomocy. Z tego co wiem to najpredzej w 2-3 dobie bedziesz w stanie (jesli ból ci pozwoli) leciec samolotem.... Ale moze akurat któraś z dziewczyn miala taka sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Dziekuje samosie:) to juz wiem.. Implanty mam 345cc anatomy i wyszedl super biuscik.. Zakochalam sie w nim.. Co do bolu, podniszenia sie itd u mnie przeszlo super. Rano tylko jak wstawalam w klinice mialam pomoc pozniej wszystko sama oczywiscie w ramach rozsadku bez dzwigania itd... Dzisiaj mija 2 tygodnie i pomalutku zapominam, ze sa.. Tylko jeszcze wlasnie napiecie skory... Ale juz wiem normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_________
Cześć dziewczyny! Przygotowuję materiał do programu telewizyjnego nt. bezinwazyjnego powiększania biustu - czyli powiększanie samą solą fizjologiczną albo preparatem żelem typu Aquafilling (98% soli fizjologicznej + 2% inna substancja). Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi i zgodzi się opowiedzieć przed kamerą, jak to się wszystko potoczyło? Jesteś zadowolona, jaki jest rezultat? Wszystko w porządku czy moze są skutki uboczne? Nikogo nie będziemy oceniać, ale chcemy zgłębić temat, żeby pomóc naszym widzkom w podjęciu decyzji, czy taka metoda byłaby dla nich odpowiednia - i przede wszystkim bezpieczna. Sama takiego zabiegu nie robiłam, więc... bardzo potrzebuję Waszej pomocy, osób, które mają to już za sobą! Jeśli nie macie na to ochoty, nie musimy pokazywać Waszej twarzy! Możemy nagrać tak, że będzie widać tylko zarys sylwetki w cieniu :) A może jest tu osoba, która z jakichś względów nie zdecydowała się na takie powiększenie biustu - dlaczego nie? Może koleżanka miała złe doświadczenie albo lekarz odradzał? Jeśli chcecie kogo zachęcic do zabiegu albo wręcz przeciwnie - jeśli spotkały Was efekty uboczne, i czujecie się w babskim obowiązku przestrzec inne kobietki przed tym, co Was spotkało - PISZCIE! :))) Ściskam Was mocno i naprawdę czekam na kontakt o, tutaj: k.kaminska2 @ tvn.pl (pisane bez przerwy przed i po małpie ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Marvellka jak tam samopoczucie? Ją miałam zabieg 13 maja. Implant włożony też przez otoczki. Czy moglibyśmy wymienić się fotkami? Jestem ciekawą czy tylko ją mam takie krzywe otoczki. Miałam też je zmniejszane i dr je kroil tak na oko. Goją się super tylko nie są idealne kółka m.stokrota@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss_bitty
no 4563 to gratki! super, że tak to dobrze przechodzisz, nie każdemu jest to dane :) ale wszytsko jest warte końcowego efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Dziekuje serdecznie... Wczoraj byl 3 tydzien wszystko w porzadku. Blizny sliczne ... Nie wiem tylko co jest ale obok blizny mam malutka chrosteczke jakby jakis syfek??? Nie widze bo w glupim miejscu... W poniedzialek juz odlatuje z PL jak bedzie mnie martwil pojde do lekarza u siebie :) uczulal mnietez biustonosz pooperacyjny wiec po tygodniu przeszlam na sportowe. Oczywiscie za zgoda lekarza :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
Hej dziewczyny żadna z Was nie wracała po operacji do domu pociągiem albo samolotem? Mogę mieć problemy żeby Mnie ktoś odebrał po operacji dlatego rozważam możliwość powrotu inną komunikacją a nie mieszkam w mieście gdzie będę mieć zabieg a termin coraz bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
4563 a moglabys mi powiedziec gdzie mialas operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
Czy ktoś jeszcze odwiedza ta stronę? Bo ciężko tu coś z kontaktami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Hejka oparacje mialam we Wroclawiu u najwspanialszego lekarza jakiego sobie moglam wymarzyc :) doktor Jakub Kratochwil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Lekarz konkretny, rzeczowy mozna sie w pelni oddac w jego rece :) masz pytania pytan... Znikne na parenascie godzin lece na druga polkule:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
Najlepiej sie zapytać lekarza czy taka męcząca podróż jest wskazana. Ale też sama się zastanów czy dasz radę. :) Tobie ma być najwygodniej i najbezpieczniej. Ja bym Ci radziła kogoś jednak poprosić zeby Cię przywiózł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
Dziewczyny czy ktoras z was miala operacje w Katowicach, chrzowie lub Bytomiu? Nadal szukam kliniki. Wolałabym iść do kliniki gdzie już ktoś miał operację i by polecił. Nie chcę iść do jakieś kliniki "x" gdzie jakiś doktor "x" przeprowadzi operacje, a puzniej się okaże , że ten doktorek to specjalista od implantów zębowych.... :/ mam w PL ograniczony czas, bo mieszkam za granicą, więc zależy mi na konkretnym lekarzu. Tak bym nie musiała co chwila latać z powodów, że lekarz był nie kompetentny. Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćjp- Ja mam pojutrze operacje u dr Sierocińskiego w Katowicach. Mogę Ci zdac relacje po wszystkim. Czytalam o nim dobre opinie, po konsultacji rowniez jestem zadowolona, a wiec zdecydowalam sie na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
Ewelina823 będę bardzo wdzięczna za info :) i 3mam kciuki :) jeśli to możliwe podalabys mi jego stronkę? Tak bym mogła się dowiedzieć czegoś więcej o tej klinice? No i czy może orientujesz się czy jest u niego możliwość konsultacji w dzien przed operacja lub w dzien operacji? Zależy mi na czasie. I mogłabyś mu powiedzieć jakiej firmy implanty stosują w tej klinice? Z góry dzięki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
Ewelina822 proszę napisz mi jaki rozmiar będziesz miała? Podejrzewam, że implanty Mentor jak u większości dziewczyn. No i czekam na info po operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam Ewelina stres jest?! mam nadzieję ze nie i ze będzie wszystko dobrze:) i ze obudzisz się z pięknymi nowymi nabytkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Jest to mozliwe:) jak ustalisz wczesniej z lekarzem mozesz miec konsultacje i operacje... Nie wiemczy u kazdego lekarzapotrzeba 2 dni na sciagniecie implantow dla ciebie... U mnietak bylo.. Wtorek konsultacja w czwartek operacja:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×