Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość
Mam takie małe cycki że mąż mówi na nie orzeszki sama marze o tym że kiedyś dr szczyt mi je powiększy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
początki sa cieżkie, też mnie musiał chłopak podnosić z łóżka i pomagać mi z myciem głowy itp. boleć bolało, ale nie jakoś mega mocno, że nie dało się wytrzymać - może masz właśnie za słabe tabletki? A jak tak rwie to może skonsultuj się z lekarzem, tak będzie chyba najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Massska
OLKAG25- Ja nie wim jak jest po 2 miesiącach,ale dziś widzę się z moim operatorem, który będzie wykonywał zabieg ,więc mogę zapytać czy takie objawy mogą mieć miejsce po takim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massska, dopiero teraz przeczytalam Twoj wpis :-( jesli zapytalas o to, to czekam na info :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polasia
Anika1982 ja mam podobnie :) boli mnie przy wstawania zwłaszcza po nocy. Przeciwbólowych w dzień w ogóle nie brałam tylko w klinice i dwie noce. Każdego dnia jest coraz lepiej. Teraz aby tylko dobrze się przyjęły i nie było żadnych problemów. Ja tez mam 300 cc okrągłe Mentor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka995
Schodziła wam skóra na piersiach po operacji ? Nie wiem czy to wina stanika czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlkaG25 mnie tez czasem tak zaboli, ale sadze ze skoro zaboli jednego dnia a pozniej juz nie boli przez pare i pozniej zaboli to nie jest chyba zle, to nie jest jakis wielki bol, tylko takie dziwne uczucie, moze wraca czucie w 100%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
OlkaG25 ja jestem 2,5mies po operacji, zdarza mi się poczuć jeszcze cos nieprzyjemnego. Jakieś kłucie czy szczypanie. Mam odrętwiałe piersi dołem, czasami jak za bardzo przygniote przy przytulaniu dzieci to też zabolą. Śpie już na boku i jest mi wygodnie, pas przestałam nosić po 2tyg bo tak nakazał chirurg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj no to super sprawa! jeżeli z dnia na dzień jest tylko lepiej!także cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika1982
Polasia: No to ten straszny ból nas ominął. Choć ja brałam kilka dni leki przeciwbólowe, bo lekarz mi kazał zeby ból sie nie rozhuśtał. Tez mam problem z podnoszeniem sie do pionu po nocy. Spróbuj tak, mi pomaga: jak leżysz, ugnij kolana i złap za kolana przy podnoszeniu sie. Mi jest P wiele łatwiej. Mnie przeraża trocie rozmiar, wyjściowe miałam A a potem myśle ze jakieś D duże wyszło... mam nadzieje zd sie zmniejsza bo troche przy duże są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny :-) dr tez mi odpisal na maila, ze na tym etapie jest to normalne :-) gosc 1234 ja pas uciskowy mialam nosic 6 tyg i tyle nosilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika1982 Szczęściara jesteś z tym, że nie bolało aż tak ;) A co do rozmiaru to na pewno będą trochę mniejsze, pewnie teraz jeszcze Ci się wydaje, że są za duze, bo nie jesteś przyzwyczajona, al za jakiś czas bedzie wszystko ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polasia
Anika1982 tez mam ten sposób na wstawanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazda23
Zdecydowałam się na powiększenie biustu w zeszłym roku. Teraz mija około 3 miesiące od nieinwazyjnego zabiegu jaki przeszłam w Bellisanie w Warszawie i jestem mega zadowolona. Żadnego sklapela, żadnych powikłań a biust pięknie ukształtowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to to nieinwazyjne powiększanie biustu? zdradzisz szczegóły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deskatereska
Marcela 28 zdradzisz ile zapłaciłas za zabieg? Tez chce robić w Lodzi, umówiłam się we wtorek na konsultacje, ale do Pani Ż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny które z was musiały nosić ten pas uciskowy. Bo mój lekarz powiedział ze nie ma takiej potrzeby, ale wiem ze dużo z was je nosi? Od cczego to zależy? Bo się trochę boje żeby mi piersi nie pochodziły do góry ;) a może któraś z was zmaga się przy okazji z chorobą tarczycy Hashimoto? Jak to wygląda u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam nosic biustonosz pooperacyjny z pasem uciskowym przez 6 tyg, ale z tego co pisaly dziewczyny to niektore tylko 4 tyg. Nie wiem od czego to zalezy. Ja mialam powiekszenie z podniesieniem, wiec poczatkowo myslalam, ze dlatego dluzej, ale Wimpern miala u tego samego dr samo powiekszenie i jesli dobrze pamietam tez miala nosic 6 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Massska
Hej. Jutro mam zabieg, jestem mega spanikowana...zastanawiam się już po co mi to wszystko...że to tyle kasy itd. Na dodatek zdołowana jestem ,ponieważ wczoraj miałam usg piersi, w wyniku którego dowiedziałąm się o jakimś guzku w piersi. Po konsultacji z doktorem operatorem jednocześnie podczas powiększania będzie wycinał mi tego guzka. Także 2 cięcia,implant od dołu, usunięcie guzka od góry i histopatologia z niego. W ogóle ten ból mnie przeraża...dziś to raczej nie zasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
OlkaG25 bardzo dobrze że nosiłąś, trzeba się srosować do zaleceń lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massska ja tez mialam ciezki wieczor i noc przed operacja, tak samo jak Ty zadawalam sobie pytanie po co mi to wszystko. Teraz juz wiem, ze zupelnie niepotrzebnie. Dzis jest dokladnie 2 m-ce po i nawet juz nie pamietam tego bolu, ktory mi towarzyszyl w 3 pierwszych dniach, tych uciazliwosci w wykonywaniu podstawowych codziennych czynnosci itp. Nie zaluje swojej decyzji, no moze tylko tego, ze tak dlugo czekalam z jej podjeciem. Ale nie byla ona latwa, zwlaszcza kiedy dowiedzialam sie, ze w moim przypadku powiekszenie nic nie da, bo musze tez zrobic podniesienie a w tym przypadku niestety blizny sa w miejscach widocznych :-( ale mimo tego zdecydowalam sie i ani troche nie zaluje :-) glowa do gory!!! Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polasia
Massska takie myśli są chyba całkiem normalne, tez je miałam, w sumie czasami dalej mam póki jeszcze nie jestem w pełni sprawna. Ja się właśnie dowiedziałam kilka dni przed operacja ze tez mam chorobę autoimmunologiczna :/ Dasz rade, w takich ciężkich chwilach przypominaj sobie sytuacje kiedy nie mogę założyć żadnej bluzki bo dekolt ci większy stanik odstaje, strój kąpielowy odstaje...Będzie dobrze :) Ja nie miałam właśnie tego pasa uciskowego tylko stanik specjalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny, sprzątam,żeby zająć głowę. Odezwę się w czwartek jak wrócę do domu...bo wróce ?? :-) Pozrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wasi faceci oszaleli na widok nowego biustu? czy raczej normlanie? ja sie boje jedynie tego ze nie wybudze sie ;/ bo mam jakies problemy ze znieczuleniem np u dentysty... a tak to bolu sie nei boje bo juz mialam takie bole po zabiegach ze mnie tydzien bolalo tak nieziemsko i to w obrebie twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatekagatek
Hej mam termin do oddania u dr. Furmanka na 19 grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wimpern
OlkaG25 Tak dokładnie tez go nosiłam 6 tygodni. Stanik pooperacyjny jeszcze nosze bo niezbyt wiem jaki teraz powinnam kupic Gość - mój maz oszalał na punkcie biustu mego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wimpern ja tez nadal nosze stanik pooperacyjny a dodatkowo kupilam sportowy z Triumpha, bo dr mi powiedzial, ze przez 3 m-ce mam nosic miekkie, bezfiszbinowe staniki. Ten sportowy zakladam jednak tylko wtedy, kiedy mam bardziej dopasowane bluzki, na co dzien wygodniejszy jest dla mnie ten pooperacyjny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wimpern
tez musze kupic z triumpha,mam z gatty ale niezbyt podtrzymuje biust, tez wole ten pooperacyjny hehe :) antyseksowny jest ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×