Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość Listek1987
W środę gdy byłam na wizycie miał wolne terminy od 20 listopada;) Tylko ja byłam zapisana na 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek1987
a jeszcze pytałam jak jest z bólem :P powiedział, że niektóre panie boli z***biscie a inne na drugi dzień normalnie chodzą ;) Boję się, że będę należała do tej pierwszej grupy bo mam niski próg bólu.. miałam cesarkę i straaaasznie cierpiałam ;( najgorsze było pierwsze wstanie z łóżka.. ooo boże hehehhe i przyżekałam sobie wtedy, ze to ostatni raz ! ;P i mam nadzieję, że dadzą mi głupiego jasia bo w innym razie ucieknę z sali operacyjnej;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 123
Dzięki wielkie Listek za info ;) to pozytywna wiadomość z tymi terminami..myślę że zadzwonię do niego żeby zarezerwować termin zresztą termin op swoją drogą jest uzależniony od tego w jakiej fazie cyklu się jest..ma to wpływ na krzepliwość krwi i ryzyko ewentualnych powikłań..wiec zobaczymy co powie...Listek mówisz że płaska jak decha jesteś...zastanawiam się czemu on Ci nie zaproponował anatomów?uzasadniał czemu okrągłe??Odnośnie bólu to tez się tego obawiam..bardziej tego jak wytłumaczę małemu dziecku że nie moge go nosic przez 2 mc na rekach :( tak lubi się do mnie tulić..Poza tym tak jak Ty jestem po cesarce..i przyznam, że pierwszy i 2 dzien po.. były straszne a pozniej juz z górki...po tygodniu byłam już sprawna, a po 2 tyg to juz prawie zapomniałam o cięciu ;)Na 2 dzien przyniesli mi dziecko..i czy boli czy nie musialam sie nim zajmowac, przewijac, karmic, i sama chodzi do wc na 2 koniec korytarza...nie bylo latwe ale dalam rade..dlatego mysle że w tym przypadku tez dam radę;)Wszystkie dziewczyny daja radę czemu my mamy nie dać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek1987
Sama wybrałam okrągłe a czemu to nie wiem... ciągle myslalam o anatomach, a na wizycie powiedziałam, że chcę okrągłe ;D.. i nie wiem czy to dobry wybor..Mam podstawe ok 12 cm a Ty? Też mnie to martwi co powiem mojemu dziecku jak będzie chciało się do mnie przytulić ;( TYm bardziej, że wrócę na drugi dzień i nie będę mogła go wyściskać ;( Ma 2,5 roku może zrozumie ;) ooo zależne to jest od cyklu,a mnie nie pytał o mój cykl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 123
Moje ma 2 latka..mamy ten sam problem...:/ Dziwne że nie pytał..to bardzo ważne...może zapomniał?mnie pytał o to jak byłam u niego na pierwszej konsultacji...sam mi tłumaczył, że jak op.przypadłaby w czasie okresu rana trudniej i dłużej goiłaby się..stąd to takie ważne..także pod kątem ewentualnych powikłań..komplikacji w czasie operacji...Może lepiej ustal jak Ci wypada okres i zadzwoń do niego..choć myslę, że sam będzie się jeszcze Ciebie o to pytał...U mnie z podstawą chyba jest ciut gorzej niż u Ciebie..jak mnie wymierzył to powiedział że u mnie szerokość 11 cm ..choć sama też się mierzyłam i wyszło 12,5 cm...ale ja się na tym nie znam..on pewnie wie lepiej jak to mierzyć ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek1987
Z moich wyliczeń wynika, że nie będę miała okresu w tym czasie ;) mam nadzieję, że nic mi się nie poprzesuwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 123
super! to tylko sie cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 123
Listek, a gdzie Ty byłas u Muraszki? w Gdańsku czy w Gdyni i gdzie bedziesz miala op?Jesli w Gdańsku - to czy byłas na Tetmajera czy w nowej juz Klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek1987
w Gdańsku byłam na Tetmajera i operację też chyba tam będę miała bo o nowej nic nie mówił... a szkoda bo niezbyt ładnie tam jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 123
A to mnie teraz zaskoczyłaś ;) Ja byłam w Gdyni w Clinica Medica i tam bede miala op.Warunki dobre i bardzo dobra opieka na prawdę..miałam tam robione jedno badanie i obchodzili sie tam ze mną jak z jajkiem ;) Dziwi mnie że Klinica jest nadal na Tetmajera...na początku tez tam trafilam i w recepcji mówili że od pazdziernika beda juz w nowej placowce...na ich stronie internetowej jest galeria jak tam będzie wyglądało...Ciekawa jestem czy ceny na Tetmajera sa takie jak w Clinica Medica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny :-) Listek87 ja jestem totalnie plaska i ES jak i MMK dobrali implant 325 . MMK mowil ze moze wlozy mi 295 anatomy . Zobaczy co lepiej bedzie wygladac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bede miec zabieg na Tetmajera . Chociaz jak bylam na konsultacji w sierpniu to dr wspominala ze mozliwe ze w pazdzierniku otworza nowa klinike i tam bede operowana i koszty operacji wzrosna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek1987
ooo ;) a kiedy masz zabieg dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 123
...ii kogo wybrałaś? MMK czy ES?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.10 mam zabieg u Es :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 123
wow :) to wielkie gratulacje.. juz niedługo!!A czemu akurat wybrałas ES- jesli mozna spytać ;)bo przeciez z tego co pisalas to oboje zaproponowali ten sam rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek1987
o jak szybciutko;) dobrze Ci bo będziesz miała już wszystko za sobą;) będę czekała na relacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 16.10.2014 jadę na konsultacje do dr Skwiercz. Zobaczymy co zaproponuje i jakie zrobi na mnie "wrażenie". W razie co umówię się jeszcze do dr Muraszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybralam E S bo jakos konkretniej mi to wszystko wytlumaczyla. Bardziej mnie przekonala ale trzeba przyznac ze Jest dosc speczyficzna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 123
Będę z niecierpliwością czekała na Twoje relacje po op.każda opinia dla mnie cenna...A mam jeszcze pytanie...czy ona sama wybrała dla Ciebie rozmiar czy Ty jej zasugerowałaś jaki rozmiar chciałabyś miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jej powiedzialm ze chce aby moje piersi byly w wygladzie naturalne tak pelne c :p Wiec zaproponowala mi 325 powiedziala ze C wyjdzie z tego implantu i miejszych mi nie wlozy bo nie poto robi operacje zebym z a miala a+ ( co do roz to ona raczej jest nieugieta ma swoja wizje dot Twojej sylwetki i nie ma co dyskutowac co moze byc dla niektorych irytujace )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
ech widzę ze całkiem dużo dziewczyn myśli o powiększeniu piersi:) fajnie, bo póki nie znalazłam odpowiednich miejsc w internecie to myślałam ze jest niewiele takich osób...oczywiście oprócz celebrytek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basikk79
gość 21.31 moglabys mi napisać jaki będzie twój koszt całkowity u ES?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basikk79
Marcela28 jaki rozm. piersi mialas przed zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 123
Gosc od ES ;) to w sumie fajnie że doktor ES uwzględniła Twoja wizję co do rozmiaru..Jak ja u niej byłam to przedstawiła swoja wizję i zapropnowala 350cc hp okragłe mentory pod 2 miesnie..Powiedziała ze anatomy u mnie nie...Z kolei 2 innych lekarzy - u których bylam powiedzieli ze tylko anatomy u mnie..mi tez bardziej odpowiadaja anatomy dlatego zrezygnowałam z Pani doktor...i mysle ze 350 cc dla mnie za duze..Zgodze sie maxymalnie na 330 cc.Chce zeby piersi wygladaly natuaralnie..Na razie i tak rozważam wybór między dwoma lekarzami u ktorych juz byłam..umówiłam się na kolejną konsultację i mam nadzieje ze po niej dokonam wyboru, bo w grudniu chcialabym juz miec cycuchy...ps.zazdroszcze ze tak szybko wybralas lekarza i juz 15 pazdziernika bedziesz miala op.O Pani doktor słyszałam duzo dobrych opinii..na pewno bedziesz zadowolona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diana, idź do Prestige Clinic do dr. Rataja, ja też byłam u ES... Przyznam się uczciwie że jeszcze nie robiłam zabiegu ale zaskoczył mnie takim bardzo szczegółowym wywiadem. Swoją drogą ktoś był w Prestige Clinic we Wrocławiu? Robiłyście? Sama jestem z Legnicy więc byłoby blisko ale jeszcze szukam opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 123
Dziękuję Ci bardzo ...oczywiście poczytam o tym doktorze..jednak podróż z trójmiasta do Wrocławia w moim przypadku jest mało realna...nie mam jak tego ugryźć organizacyjnie..mam małe dziecko i opercja,pobyt w klinice później kontrole znowu we Wrocławiu to dla mnie dodatkowy problem i koszty...a do pomocy przy dziecku prócz męża nie mam nikogo..z kolei mąż pracuje itd...Muszę wybrać lekarza z trójmiasta...albo będzie to dr Muraszko albo Jankau...po 20 pazdziernika myślę że decyzja będzie juz u mnie podjęta i termin ustalony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, to jest tak że to jednak nasze ciało. Moje koleżanka jechała aż do Belgii. Ja sama polecam bo mnie zrobił bardzo dobrze a widziałam na przykład efekty paru krakowskich klinik i czytałam ostrzeżenia, pamiętaj że to zostaje na lata. Jak chcesz to Ci wyślę zdjęcia bo oni w Prestige Clinic czasem pytają czy mogą zrobić przed i po zabiegu żebyś sama widziała różnicę i mi przesłali. Zresztą skoro nie chcesz Wrocławia to poszukaj też w Warszawie, tam jest parę fajnych klinik które też chyba nie są tak daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 123
W pełni podzielam to co piszesz...tez rozważałam op.w innym mieście i pewnie bym się zdecydowała gdyby nie mój dzieciaczek....ale później zaczęłam podpytać wchodzić na fora i portale i okazalo sie, ze w Trójmieście tez jest kilka dobrych chirurgów którzy maja świetne opinie,widziałam efekty powiekszen ich pacjentek i myślę że nie muszę jednak wybierać się aż tak daleko..skoro do dobrej kliniki ode mnie z domu mam 20 min :) aa nieudane operacje pewnie i każdy chirurg ma za sobą...grunt to wybrać tego który ma ich na swoim koncie najmniej...ale mimo wszystko dziękuję Ci za radę...może rozważe jeszcze inne miasto...a Twoje fotki chętnie bym zobaczyła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ona reklamuje klinike Prestige Clinic, nie zauważyłas tego? Na każdym forum to pisze. Napewno nie miala operacji. Należy odroznic reklame od prawdy. Miej oczy szeroko otwarte zebys nie obudziła się z ręką w nocniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×