Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość Diana 123
spokojna głowa ;) mam swój rozum...na pewno nie zdecydowałabym się na op.w klinice o której zero opinii...Czasem trudno rozróżnić czy to prawda czy reklama..ta dziewczyna pisze nie tylko o Wrocławiu ale i o Warszawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
basik ja praktycznie nie miałam biustu...miseczka A.......;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek1987
a ja nawet A nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basikk79
Marcela28 to mialas tak jak ją mam i też chciałabym zrobić sobie 350ml :) mogłabym prosić o fotki basiasmokowska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy robiła któraś z was piersi u dr Pawła Pisery w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Łodzi to omijać z daleka dr Żukowska - piersi dalej zwisają jak wcześniej, mimo iż umawialiśmy sie inaczej. W dodatku inne wkładki włożyła niż było umawiane. Blizny wyglądają jak zrosty, są grube i jest nawet skóra zlepiona w jednym miejscu. Atmosfera okropna, wszystko robione szybko bo ktoś sie rzekomo spóźnił na operacje i chyba każdy to o niej pisze że zawsze ktoś sie spóźnia co jest bardzo podejrzane, mówi tak chyba dlatego żeby potem mieć wymówke partactwa że szybko robione i źłe, otóż źle bo brak pojęcia do tego zawodu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dr Żukowskiej znalazłam same negatywne opinie, ja zastanawiam się nad Pulsmed w Łodzi ale mało opinii znalazłam na ten temat, operację planuję po nowym roku, oczywiście strasznie się już denerwuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laski moglybyscie napisać ile was wyniósł koszt całkowity zabiegu? na innych forach piszą że w PL to koszt między 16000 a 18000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena zależy od lekarza. Nie sugeruj się samą ceną tylko opiniami o danym doktorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 123
Ciekawe jak nasza Koleżanka co ma dzis op.u dr Skwiercz..trzymam za Ciebie kciuki..napisz jak wrażenia, czy jestes zadowolona z efektu i jak znosisz to wszystko, czy da sie to znieśc ;/ Ja juz ostatecznie zdecydowałam się na Muraszkę, umówiona jestem do niego na konsultacje za tydz. i ustalimy termin op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek1987
oo to ja też czekam z niecierpliwoscią :) u mnie do operacji jeszcze ok miesiąc:) booooję się hehehhe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też czekam na info od koleżanki, która pewnie już jest po zabiegu u dr Skwiercz. Ja jutro jadę do niej na konsultacje. Zaczęłam dzisiaj czytać o powikłaniach i komplikacjach..i jestem przerażona... Ale nic jadę jutro i zdecyduję, bo zabieg w razie co i tak planuję na luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diana, super. Babka bardzo konkretna, widać że jak to mój mąż powiedział "fachura" :) bo byliśmy razem. Wizyta trwała około 40 min. Wszystko wytłumaczyła. Rozsiała wszystkie moje wątpliwości. W szoku jestem tylko, jeśli chodzi o rozmiar..bo będę miała 430 c.c. CPG 333 anatomy. a jakoś cały czas myślałam o 325-355. Powiedziała, że do mojej klatki odpadają okrągłe., bo mam nisko sutki..i miałam bym płaską klatkę a potem nagle okrągły balon. Że mam szeroką podstawę i okrągłe uciekną pod pachy, a te mają być cm od siebie, rozstaw na palca i patrzeć do góry jak to ujęła :) Mój mąż już też się przekonał w 100%. Jestem szczęśliwa..nie mogę doczekać się zabiegu. Ale planuję go dopiero na początek lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 8.03 jaki masz obecnie rozm? i jak cenowo wygląda u ES?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmiar praktycznie zerowy, tylko lekka wypukłość..rozstawiona dosyć szeroko. koszt implantów 5820,00 zł a zabieg, dwie doby w klinice, 2 kontrole, zdejmowanie szwów 8000,00 zł. Czyli razem prawie 14 000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje za info ;) rozwazam skwiercz i renkielska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jestem 3 tyg. po operacji, więc chyba wszystko co najgorsze za mną :) trzymam za was kciuki, żeby wszystko pięknie się udało :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze pewnie przed planowanym zabiegiem przejdę się do Muraszki tak dla porównania jaki da rozmiar? bo gdzieś wyczytałam, że Skwiercz daje duże..rzeczywiscie te 430 c.c. mnie przeraziły. I jak to jest wszyscy wkładają pod dwa mięśnie? bo ona tak właśnie robi. Ból większy, ale wkładka stabilniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 123
Hej,podobno tylko ona wkłada pod 2 mięśnie...ale że niby jest to pod 1 mięsień a ona to tak nazywa..byłam już na 2 konsultacjach i każdy z lekarzy obalil met.pod 2 mięśnie...Jeśli chodzi o dr Skwiercz to nie dziwię się że zaproponowała Ci takie duże wkładki...ona jest z tych którzy wkładają jak największe...mi też zaproponowała 350 hp kiedy np.Muraszko tylko 300 cc i to max jeśli się zmieszczą...Mi osobiście bardziej przypadł do gustu Muraszko i jeśli zdecyduję się na lekarza z trójmiasta to tylko na niego..zmieniłam trochę koncepcję i być może zdecyduję się na op.w Poznaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 123
Dziewczyny,ja się zalogowałam na takim portalu beautywpolsce.Super sprawa..tam są różne wątki odnośnie op.plastycznych,w tym powiekszania piersi..i wrażenia przed,po..operacjach,zdjęcia powiekszen od różnych lekarzy...co pozwala na przemyślenie wielu kwestii ,w tym przemyślany wybór lekarza..na prawdę polecam...mi np.dużo dało oglądanie zdjęć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,czy któraś z Was powiększyła piersi u dr Bromy.Mozecie mi coś o nim powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diana, dlatego ja wybieram się też do Muraszki. Już postanowiłam, bo cały czas siedzi mi w głowie ten rozmiar :) mi nie zależy na wielkich cyckach, bo takie mi się nie podobają. Pójdę, zobaczę co on powie i wtedy zdecyduję. Zabieg planowany na luty, a cały czas o tym myślę i kombinuję. Może też zaloguję się na tym blogu co piszesz . A o tych dwóch mięśniach to tez szukam jakiś opinii i nie widzę, może to rzeczywiscie to samo jak u innych, tylko ona inaczej mówi..muszę jeszcze poszperać na ten temat, bo się nie orientuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 123
do Gość 7:48 myślę że dobrze zrobisz jak jeszcze wybierzesz sie do Muraszki..a ustaliłaś juz termin konsultacji?Ja idę w tym tygodniu i ustalę - mam nadzieję - termin op.Ja planuje op. na przełomie stycznia-lutego..Z tego co wiem, to Muraszko jest bardziej ostrożny z rozmiarami i stara się aby efekt był jak najbardziej naturalny..Na mnie zrobił najlepsze wrażenie a byłam na konsultacji u 3 lekarzy..To jest lekarz który w razie problemu na pewno nie zostawi pacjenta na lodzie,a to bardzo ważne...oczywiście to są moje odczucia...być może po konsultacji u niego będziesz miała o nim takie same zdanie :)...ja długo się miotałam w wyborem lekarza..ostatnio przyszedł mi na mysl nawet Poznan..ale za bardzo to skomplikowane organizacyjnie i dodatkowe nie małe koszty więc odpuściłam..Na prawdę warto zalogować się na tym portalu- tam możesz pooglądac zdjęcią powiększeń u pacjentek operowanych przez poszczególnych chirurgów, pokazane też wyjściówki...i to pozwoli wykształcić Ci pogląd czy podoba się praca danego lekarza czy nie..bardzo pomocne...I jeszcze raz mówię warto się skonsultować z kilkoma chirurgami przed operacją..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
ano, beautyw polsce jest ok. ale to chyba każda dziewczyna która chce zrobić biust tam się loguje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie chyba nie każda...jak widać nie wszyscy znają to forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diana zalogowałam się na beauty :) od wczoraj oglądam, czytam :) do Muraszki umówiłam się na 3.12, już bliżej terminu zabiegu, bo jak pisałam też planuję luty. Ja właśnie nie chcę dużego, nienaturalnego biustu. A boję się, że te 430 c.c. tak wyjdzie. Dlatego wolę jeszcze poznać opinię innego lekarza. Daj znać jak po konsultacji u Muraszki. Na beauty jestem AniaW. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 123
Super! Odezwę się tam do Ciebie :)) Mogę Ci tylko podpowiedzieć jeszcze ze u Muraszki czeka się ok 2 mc na operację..Oczywiście dam znać pod koniec tyg.co ustaliliśmy na konsultacji :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok :) to w sumie dobrze wyjdzie, bo konsultacja 3.12, a zabieg planuję luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×