Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona duszyczka12

bardzo mokra

Polecane posty

Gość zagubiona duszyczka12

doradźcie mi dziewczyny czy też tak macie ???....podczas pieszczot...wydzielam bardzo duzo wydzielin z pochwy...jestem już całkiem mokra, nawet na spodnie to przechodzi....nie wiem czy to jest normalne....moze tak bardzo mi sie che;)...troszke jest to krempujące bo nawet popiescic mnie tam nie moza - to znaczy mozna :)...ale ja się wstydze że taka cała mokra jestem ...brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
nie wstydzicie sie cipki pokazywac takiej zaslinionej facetowi? Mnie to ogromnie krepuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie...wstydzisz się pokazywać?? Toż nie ma nic bardziej podniecającego....przynajmniej dla mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
a czy kazdego faceta jara tak bardzo mokra cipka czy tez sa tacy dla ktorych to nie jest przyjemny widok, nie mowiac juz o smaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sę wydaje , że to faceta powinno podniecać...cieszyć ze potrafił nas tak podniecić.../ale to tylko moja skromna opinia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona duszyczka12
szukam porady...a podjarac nie chciałam ... mój partner jakos chyba brzydzi sie dotknac mojej cipki takiej mokrej ;(...u was tez tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zagubionej
Ja tez tak miałam. Było mi tez troszke głupio, ale pozniej przeszło. Juz teraz tak nie mam. Poprostu był to mój pierwszy facet, byłam bardzo podnieciona zawsze jak tylko mnie dotknął. Teraz jest juz normalnie, a nadal jestem z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
dotknac to moze nie ale lizac to chyba tak, stad mam podobne obiekcje jak Ty duszyczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
bo np. mimo ze mu mowilam jak lubie to nigdy nie caluje mi calej cipki, a jedynie na gorze przy lechtaczce. Skoro mu zwrocilam na to uwage a on dalej robi to samo to chyba raczej nie lubi inaczej. Ech, jak ja zazdroszcze kobietom takich facetow jak fun-Tom-AS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba! Problemem jest sytuacja kiedy brak tej wilgoci (z różnych względów) wtedy w gardle zasycha....w końcu produkcja śliny też jest ograniczona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
fajne masz podejscie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona duszyczka12
hm...no własnie.....chyba to kwestia mojego pierwszego razu :(.... z niezaspokojena potrzeb sexualnych tak sie podniecam :)...tak myslałam ;)....moze to zrobię i bedzie po kopocie ;)...heheheheh.....wydaje mi sie ze kwestia bycia mokra zalezy od upodobań:)...szkoda że ja tez trafiłam na takiego adoratora co nie lubi jak jest slisko na dole ;).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasadniczo jest tak, im bardziej ona wilgotna, tym bardziej mnie podnieca:-) W ogóle jest wtedy dużo łatwiej/przyjemniej :-) Suchym szparkom mówimy stanowczo NIE;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fun-Tom-AS---> jestes moim idealem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona duszyczka12
duzo łatwiej to for sure......ah gdzie tacy mezczyźni jak fun-Tom -AS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooooogdzie takie chlopy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadzacie moje Panie:-) Dodam jeszcze że ja widzę tylko same zalety takiej wilgoci, można naprzykład zrobić \"szybki numerek\" co jest niemożliwe jak jest sucho...a tak to rano przed robotą...10 min i obie strony są zadowolone. A tak trzeba poświęcić 20 min na przygotowanie \"podłoża\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektórzy to mają nawalone
sucha cipka podnieca faceta tak samo, jak kobietę penis w zwisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) swietne porownanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×