Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jedna w ciąży.

Ciężarne,tu możecie pomarudzić...

Polecane posty

No to ja ponarzekam. Wstałam, bo jak zwykle ostatnio nie mogę spać dłużej niż do siódmej. Mąż śpi, a ja się nudzę. Co można robić rano w domu? W telewizji nic nie ma, z nudów bym tylko jadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mój nick teraz sie nie zgadza...musze go zmienić na taki jaki stale używam:P Przecież juz od 8tyg.nie jestem w ciąży hihi:P:P:P Magda X Jedz,jedz...jak urodzisz to juz Ci nie będzie wolno sie tak objadać.Będziesz musiała uważać na dietę,żeby maluszkowi nie zaszkodziło...no bo w mleku i tak dalej... Ja ostatnio zaczęłam wprowadzać nowe produkty-czyli nabiał,wieprzowinę i pomidory.Skutek taki,że mała nie robiła kupy ponad tydzień.Musiałam jej czopka podac i dopiero zrobiła kupę.No ale cóż...musze wprowadzać nowości do diety,bo przecież ile można jeść chleb,kurczaka i dzem jabłkowy????:O:O:O:O Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, już myślę o tym dbaniu o dietę podczas karmienia piersią. Ja teraz wprost nie mogę się powstrzymać od jedzenia, a potem... Jak ja wytrzymam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda x masz ternin w moje urodziny :) a my dzis byłyśmy na szczepieniu :( ale Olka była dzielna teraz odsypia :) waży już 6 kg i 63 cm :) a co do diety to ja już jem prawie wszystko mała nie ma alergi więc jest ok :) nie ma na co marudzić :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata36
Witam wszystkie marudki,ja jestem w 31tc,trochę ostatnio źle sypiam,największe problemy mam,gdy mam się przewrócic z bokun na bok.Zazdroszczę wszystkim ciężarnym,które już urodziły,chciałabym miec to już za sobą.Trochę boję się porodu,mimo tego,że to mój drugi poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile. Kurcze...ale czas leci.Ty byłas na końcu,a już masz swojego Olafka w domu.Super.Gratulacje🌻 Beata. Ja muszę Ci napisać,że też sie cieszę,że mamy już Anię w domku,a nie w moim brzuchu.Mi było bardzo ciężko pod koniec. I ciesze się,że rodzinka już w komplecie!!!!:):):):) Mamy dwie córeczki.❤️ Starań juz brak.Wszystkie ciąże zakończone hihi :D:D:D Pozdrawiam i duzo sił zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoska, ja postaram sie o rodzenstwo dla Olafka za jakies 4 lata najwczesniej;) oczywiscie kiedy rodzilam powiedzialam sobie NIGDY WIECEJ hehe ale po 2 dniach zapomnialam o calym bolu:) jutro beda 3 tygodnie od porodu, strasznie szybko czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwww
monia-80 ucałuj kochaną oleńke od wolskich a wszególności od cioci marysi i werci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwwww - czesc :) a ty gdzie jesteś ? pozdrawiam Nowy Targ i zapraszam do marudzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askdlfja
Ja jestem przyszłym ojcem. Moja narzeczona ciągle ma jakieś zachcianki, ciągle marudzi i zrzędzi że jest gruba. A ja marzę tylko o tym żeby dziecko było zdrowe.. A ona jest piękniejsza z każdym dniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tam kto
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katharina21
Witam! kiedys tez troche tu pomarudzilam , ale to bylo dawno temu... dzisiaj wlasnie przegladalam poczte i zobaczylam "powiadomienie o odpowiedzi w dyskusji" ale mnie to zaskoczylo!!! bardzo mile zaskoczylo!!! teraz jestem juz szczesliwa mamusia!!! Moj synus Raffael ma 5 miesiecy i 2 dni! zycze wszystkim oczekujacym swe malenstwa mamusiom duzo dobrego!!! i pomarudzcie troche moje kochane!!! jeszcze mozecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D Katharina21 🌻 Fajnie że topik znów ożył :) mam nadzieje że teraz na dłużej Teraz powinno być \" mamusie, tu możecie ponarudzic \" :) No to zaczynam: Ja i Olka jesteśmy chore :( zaraz jedziemy do lekarza i bez antyniotyku się chyba nie obejdzie bo leczymy sie juz od śroby a jest jeszcze gorzej :( Katar to najgorsze co może byc Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katharina21
no to mamusie zaczynamy marudzic!!! ja mam dzisiaj paskudny humor!!meza nie ma caly dzien a myly jakis taki marudny:( chyba zabkowac zaczyna. monia-80 a co jest twojej kruszynce? Daffodile :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katharina21
Daffodile kochanie co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Daffodile witaj 🌻 Oj u nas nieciekawie niedawno dopiero wróciłyśmy. Olka ma zapalenie płuc :( i oskrzeli a ja oskrzela i tchawica Obie bierzemy antybiotyk tyle że Ola w zasrtzykach 2x dziennie :( musiałam z nią jechać do przychodni całodobowej na zastrzyk, narazie zostaje w domu jak jej nie przejdzie to szpital :( :( normalnie płakać mi sie chce :( Babcia dziś wzieła małą do siebie do spania bo ja już po pilku nocach boje sie że zaśpie a ją cały czas trzeba nosić i oklepywać bo dławi sie flegmą :( Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katharina21
monia-80...tak mi przykro.trzymaj sie kochana:) wszystko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youstynka
Hej Dziewczynki;)! Jak fajnie ze jest miejsce gdzie mozna sobie ponarzekac..;) W sumie to zawsze robie to w obecnosci meza ale nie powiem zebym nie lubila zmian...dzis wiec trafilo na Was;) Borykam sie z problemem gdzie wyjechac na urlop?Z lotu samolotem juz zrezygnowalam bo taka odwazna to nie jestem. Ciaza- 6 miesiac, wyniki dobre, samopoczucie tez nie liczac rzadkich , drobnych dolegliwosci.. Lekarka mnie jednak ostatnio nastraszyla bo powiedziala ze mam krotka szyjke macicy.Pobieglam wiec do innego lekarza.Stwierdzil ze taka moja uroda i ze najwazniejsze ze jest calkowicie zamknieta. Z szyjka mam wiec spokoj ale co z wakacjami- nie chce zmarnowac 2 tygodni na siedzeniu w domu. I ostati wiersz gdzie sobie westchne: spac cos nie moge a maz chrapie jak najęty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×