Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość epx
a w jakim mieście masz sprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ja też w kwietniu ubiegłego roku złożyłam prośbę o SNM i już jestem po przesłuchaniu i świadkowie też ale od lutego czekam i nic się nie dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes P
ja mam w tarnowie. A krysia gdzie jest? jak dlugo moze trwac przesluchanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes P
a dawno nie slyszalam nic od Z PIEKLA RODEM jak daleko sie posunela sprawa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes p Rozjaśniłaś mi trochę sprawę. Ja złożyłem w czerwcu, więc proporcjonalnie mam jeszcze trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sprawa toczy się w Toruniu ja miałam przesłuchanie w październiku a świadkowie styczeń i luty. Świadkowie byli przesłuchiwani przez kurię włocławską , pelplińską i toruńską w swoich parafiach oczywiście i od lutego cisza...ale i tak wydaje mi się, że dość szybko wszystko idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesP
DO INEX - podejrzewam ze latem mozesz spodjewac sie odzewu .. mozesz dzwonic i pytac to nic nie szkodzi . Jak juz pisalam , ja kozystam z pradni przy sadzie - bardzo pomocna.Czym blizej lipca , niepokuj rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska123123123
wznawiam pytanie czy ktos z was mial pierwsza instancje w lublinie jezeli tak to jak dlugo to wszystko trwa z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska123123123
wznawiam pytanie czy ktos z was mial pierwsza instancje w lublinie jezeli tak to jak dlugo to wszystko trwa z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdek.bardzo.kiepski
Ja nie miałem, więc nie potrafię pomóc, ale pozdrawiam. Ferdek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes P
INOX sory ze Cie przekrecilam! milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jest możliwe?
Mój eks mąż powiedział mi ,że nigdy mnie nie kochal i "nie wie czemu się zze mną ożenil" . Czy takie stwierdzenie może być powodem unieważnienia małżeństwa? mamy dzieci... poradźci e, dla mnie to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety, to banał...
To zbyt mało. wielu w czasie sprzeczki plecie różne głupstwa. Nawet jeśli to nie były głupstwa, to trzeba by było to udowodnić i to przekonywująco. Raczej taki trop nie zaprowadzi do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aska
Ja mam II instancję w Lublinie i oceniam, że idzie bardzo sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska123123123
dziekuje za odpowiedz juz nie moge sie doczekac jak to nabierze tempa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TG
wczoraj zostawiłem 2 wersję skargi. Sędzia z którym rozmawiałem powiedział, że zostanie przyjęta i że mam oczekiwać wezwania na przesłuchanie najwcześnie na jesieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfdss
Czy wymuszenie majątku i postawienie warunku świadczy o nieważnie zawartym małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdftrtrrtr
Ponawiam temat . Czy postawienie warunku czyni małżeństwo nieważnie zawartym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletta Bolesta
Do Przedmówcy, uzależnienie zaistnienia zawarcia związku od warunku dot. przyszłości czyni go nieważnym. Pozdrawiam dr Arletta Bolesta adwokat kościelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epx
czy ktoś miał czy ma sprawę w Kielcach u ks.Karola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Aśka123123123 Witam, ja miałam sprawę w I instancji w Lublinie, bardzo szybko i sprawnie, w lutym złożyłam skargę, w kwietniu byłam przesłuchiwana, w maju świadkowie. Sprawa była rozpatrywana przez Trybunał w październiku, a w styczniu był wyrok. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska123123123
dziekuje za odpowiedz:) mam nadzieje ze u mnie tak samo sprawnie to wszystko sie potoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rteterterte
Arletta Bolesta dziękuję za odpowiedź - jutro wysyłam skargę i dokumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warunek a zlecenie
Rozmyślam nad złożeniem skargi. Czytam książkę "Prawo małżeńskie kościoła katolickiego". Skarga byłaby z tytułu zgody warunkowej (warunku dot. przyszłości). Jednakże intryguje mnie temat, jak odróżnić warunek od zlecenia ? ? ? Prowadził ktoś swoją sprawę z tego tytułu? Nie rozumiem pojęcia "zlecenie". W tej książce zwrócono uwagę właśnie na to. Może Ty rtertetre wiesz coś na temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzxxxhhhkkk
co wiecie o Poznaniu? Jak długo trwają tam sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rteterterte
Nie wiem co to znaczy zlecenie? Czy możesz napisać coś więcej. U mnie nastąpił warunek dotyczący zapisania majątku przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rtereretere
W książce napisane jest tak:"Warunkiem też nie jest zlecenie, czyli dołączone zobowiązanie, pobudka czyli przyczyna skłaniająca do wyrażenia zgody".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka2000
Na forum pisze dużo osób.Moja sprawa zosała skierowana po pozytywnym wyroku, do II instancji do:Trybunału Metropolitalnego w łodzi.Może ktoś ma tam II instancję -czy możecie coś powiedzieć o tym sądzie? Jak długo trwają sprawy ? Koszty i wszelkie cenne dla mnie informacje. Serdecznie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mnie ktoś uświadomiś ile to tak na prawde kosztuje?? Osobno płaci sie za I osobno za II instancję? Osobno za wydanie dekretu, który jak rozumiem jest niezbędny by ponownie wyjść za mąż, ożenić się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze za każdym razem jak się loguję to wkleja się ta sama wiadomość. Ta poprzednia jest tu już chyba trzeci raz więc proszę, zignorujce ją. Jeżeli chodzi o sąd w Poznaniu to nie należy on niestety do najszybszych. Po roku od złożenia skargi jeszcze nie przesłuchani świadkowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×