Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość bedę komentował
bo lecisz na łatwiznę, ja bym wstydził się tak bez honoru, jaja też se kup pomalowane i najlepiej poświęcone do koszyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk.ewa
Łomża Osoby z Łomży proszę aby napisały: ile można czekać na uwagi obrońcy węzła małżeńskiego ??? Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małee
Do BEDE KOMENTOWAŁ: Ok, komentuj, co mi tam:) Ja po prostu pytam, a nie wymagam i nie żądam odpowiedzi.Jeżeli ktoś mi odpowie, bede wdzięczna, a jak nie to ok. Tyle. I zachowaj swoje ,,śmieszne'' teksty dla siebie, nie zaśmiecaj forum, bo ludzie chcą tu uzyskiwać ważne dla nich informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes31
Witam, jestem tu pierwszy raz i proszę o pomoc. Staram się o unieważnienie mojego małżeństwa w Lublinie. Czy ktoś miał albo ma swoją sprawę w tej diecezji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszne
to jest bębnienie jednego i tego samego no ale cóż nie dziwota w końcu ani ze mną ani z tobą drugi nie wytrzymał, ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk.ewa
Małee można składać dowody do zamknięcia akt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małee
Albo ja z nim nie wytrzymałam, tego nie wiesz. Dzięki za info mk.ewa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie się zaczęło
Do Inox721 ... czytam uwaznie wasze opinie, właśnie dostałem wezwanie na pierwsze przesłuchanie ... czy mogę poprosić o pomocną książeczke na maila: bumacz@poczta.fm ... z góry wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes31
a czy ja tez mogę prosić o tę książeczkę? moj mail to dim-dom@wp.pl Bedę bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikser6
Ja mam pytanie podobne do pytanie ,,Małee''. W jaki sposób mam zglosić nowe dowody? czy mam to zrobic listownie czy udac się do Sądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk.ewa
Mikser6 Można też listem poleconym wysłać do sądu. Potem można zadzwonić do sądu czy pismo o danej treści wpłynęło i zostało dołączone do akt tak dla pewności. Ale ja jak coś zgłaszałam to zawsze nosiłam osobiście. Przy czym zawsze miałam kopię dla siebie i prosiłam o potwierdzenie że wpłynęło do nich pismo i dostawałam pieczątkę na swojej kopii. Tak dla siebie żeby mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikser6
Dzięki wielkie mk.ewa:) Chyba zaniose osobiście, tak ja mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikser6
A jeszcze jedno...zanosiłaś to do kogo? tam do tej kancelarii gdzie są udzielane porady czy gdzieś indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk.ewa
Mikser6 U nas to w Sądzie Biskupim ja bym to nazwała jakby sekretariat bo tam wszyscy jak wchodzą to idą najpierw i kierują. Ale jak już być w sądzie to powiedzą gdzie pismo zostawić w związku z procesem. W sumie tam gdzie wszystko składane było na początku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moznajeszcze
nadac pisma listem poleconym z dowodem odbioru (taka zolta karteczka) wtedy jak odbiora pismo to musza podpisac papier i on do was wraca poprzez listonosza. nie trzeba wtedy osobiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość money
będę komentował ma rację, obie strony są siebie warte, już powiedziano: dziecmi nas nie pożeniono w kołysce i nie wydano za mąż, więc mówienie że to on był zły a ja cacy kupy się nie trzyma, bo widziały gały co brały, a że gały były tam gdzie słońce nie dochodzi, tam też był mózg to są skutki, to mówię o sobie, ale mogło być też, że ok gały były na miejscu, pupa też, mózg też, tylko ze ten mózg był równy mózgom naszych dzieci które idą do przedszkola, prawda przykra, ale taka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poradnia Rodzinna Salomon
do Małee: Środki dowodowe możemy składać w trakcie trwania całego procesu, aż do momentu wydania dekretu o zamknięciu etapu instrukcji sprawy, ma to miejsce po publikacji akt. Z poważaniem Poradnia Rodzinna Salomon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk.ewa
ŁOMŻA Ponawiam pytanie. Osoby z Łomży proszę aby napisały: ile można czekać na uwagi obrońcy węzła małżeńskiego ??? Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes31
Witam ja też ponawiam swoje pytanie: czy ktoś stara się o unieważnienie w Lublinie? Lub już jest po całej sprawie. Bardzo bym prosiła o kilka informacji...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska123123123
DO MAŁEE witaj moja I instancja rowniez toczy sie w Lublinie teraz juz czekam na wyrok u mnie wygladalo to tak: maj 2012 zlozenie skargi lipiec 2012 przesluchanie stron wrzesien 2012 przesluchanie przez bieglego psychologa pazdziernik 2012 przesluchanie swiadkow styczen 2013 okazanie akt luty 2013 opinia obroncy wezla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk.ewa
aska123123123 to szybko to przebiegało u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka123456
asia i agnes, moja sprawa tez w lublinie, poproszę o Wasze maile, chętnie wymienię się doświadczeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do aska123123123, Agnes31, haneczka123456, też mam sprawę w Lublinie, jestem na początku drogi, w kwietniu mam przesłuchanie stron. Napiszcie na jakim jesteście etapie i jak to wszystko przebiega. mój-email: adka75@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolina1110
a czy ktos mial sprawe w Radomiu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubia1986
jestem zalamana druga instancja nie potwierdzila wyroku I instancji,a I byla na tak ... co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka123456
Rubia....przykro mi, chyba odwołanie teraz, ale nie jestem pewna, przewertuj dokładnie forum, tu na 100 % rada jest:) trzymaj się, wytrwalości!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletta Bolesta
Witam, do rubia: oczywiście przysługuje Pani prawo do kolejnej Instancji, jest nią Najwyższy Trybunał Roty Rzymskiej, względnie może Pani prosić Trybunał Sygnatury Apostolskiej o wyznaczenie III Instancji w PL. Powodzenia! dr Arletta Bolesta adwokat kościelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolina1110
Sluchajcie w lutym zlozylam skarge i juz dostalam wezwanie na przelsuchanie na kwiecen?? Co tak szybko??? Powie mi pozniej ktos co sie dzieje po moim przelsuchaniu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam forumowiczów :-) Nie zaglądałam tutaj strasznie dłuuuugo, ale skłonił mnie ku temu e-mail od jednej z osób, która tu też czasami pisuje. Widzę tutaj masę nowych osób, ale przejrzałam nieco forum i widzę, że kilka mi znanych sprawjuż się zakończyło. Może te osoby już tu nie zaglądają ale GRATULUJĘ m. in. z piekła rodem, prinzesce, kreseczce i innym, których sprawa zakończyła się sukcesem. Przykro mi, że sprawa pik12 skończyła się uznaniem małżeństwa za ważne :-( Ogólny bilans jest jednak na plus, co potwierdza, że o swoje trzeba walczyć!! Pomimo, iż nadal za adwokatami nie przepadam to chylę głowę przed Panią Arlettą, że trwa przy forum i cierpliwie odpowiada na liczne pytania. Pozdrawiam wszystkich ciepło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolina1110 - znam kogoś z Radomia ale muszę zapytać, czy mogę przekazać Tobie kontakt. Napisz do mnie kasiako80@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×