Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość seminka13
mk.ewa powiew wiatr Witam Was serdwecznie! Tak jak pisze mk.ewa jestem po wyroku pozytywnym sądu I instancji. Czas oczekiwania to wrzesień 2012r. publikacja akt, styczeń 2013r. opninia obrońcy węzła małżeńskiego i lipiec 2013r. wyrok. Jakie są koszty sądu II instancji jeszcze mi nie wiadomo, ponieważ nic jeszcze nie otrzymałam a jak dzwoniłam do Łomży to się dowiedziałam,że to trochę potrwa zanim prześlą dokumenty a poza tym jest sezon urlopowy i się trochę wszystko przeciągnie. Pozdrawiam Was i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
seminka13 Dziękuję za odpowiedź :) Pisz jak będziesz miała coś nowego :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becik84
Witam, czy ktoś stara się o stwierdzenie nieważności w sadzie w Gorzowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiew tatr
Dzwoniłam dziś do sądu, moja sprawa dalej jest u obrońcy. Z racji sezonu urlopowego nie wiadomo ile będę czekać bo pani nie wie. Będę czekać i się modlić. będę na bieżąco zaglądać i pisać co u mnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
powiew tatr A rozumiem. No i przyznam szczerze ja nigdy nie dzwonie w poniedziałki, bo z racji tego że również pracuję to wiem że poniedziałek to raczej ciężki dzień po wolnym weekendzie :) no i nie dzwonię z samego rana żeby mogli sobie kawę spokojnie wypić na początek dnia :) tam też pracują ludzie którzy napewno na swój sposób starają się wykonywać należycie swoją pracę i zadania :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
A może ktoś jeszcze z ŁOMŻY się znajdzie nowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka123456
ale cisza....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No straszna!!! Może to przez te upały. Siedzę w pracy i mam pokoju 33 stopnie C. Uff :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urlopiki, laptopy w kąt, używajmy żywota, mazury, morza nasze i ciepłe, góry, płacimy to używamy dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
seminka13 ... powiew tatr ... wszyscy oczekujący ... Dostałam wyrok I instancji. Moje małżeństwo "jest nieważne i nieistniejące". Tak mi napisali :) Jestem szczęśliwa :) Seminko13 jak widać zależy to może od tego ile sędziowie zastanawiają się nad wyrokiem i trudność sprawy też tutaj wchodzi zapewne. ... Także i za Was wszystkich trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doszczęściajedenkrok
mkewa gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka123456
mkewa: Gratulacje!!!!!!! to dowód na to, ze ktokolwiek gdziekolwiek w tych sądach jednak pracuje:) niech sie otworzy wór dobrych wieści......:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seminka13
mk ewa Gratulacje!!!! To świetnie, widzę że twoja sprawa jeszcze szybciej się potoczyła od mojej. Ja wczoraj dzwoniłam do Łomży z zapytaniem kiedy dostanę pismo z Białegostoku i odpowiedzieli mi żebym spodziewala się dopiero gdzieś we wrześniu ze wzgledu na sezon urlopowy. Jak już dostanę to napewno napiszę. Jeszcze raz gratuluję i życzę dalszego unieważnienia. Pozdrawiam gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
do wszystkich ... dziękuję za gratulacje i wszystkim życzę pozytywnych wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
seminka13 ... To teraz jedziemy na jednym wózku kochana :) Więc najpierw przyjdzie pismo z Białegostoku tak ? Rozumiem że Twoje dokumenty zostały wysłane tam już ? I czekasz na pismo ile zapłacić. A ja mam nadzieję, że to będzie już tylko zatwierdzenie dekretem jeśli dobrze mówię ten dalszy etap bo od nowa bym nie chciała tej sprawy powtarzać. Ale puki co cieszmy się tym co już mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_li_la15
Witam wszystkich bardzo serdecznie, Chciałam zapytać, czy jest tu ktoś kogo sprawa toczy lub toczyła się w Kielcach? Moja sprawa jest właśnie w tym sądzie i trwa już 3,5 roku a jeszcze nie było przesłuchania świadków. Dzwonię tam co kwartał i za każdym razem dostaję informację, że trzeba cierpliwie czekać. Z tego co czytam to w innych sądach sprawy trwają zdecydowanie krócej, dlaczego? Powoli tracę nadzieję, że kiedykolwiek się ten proces zakończy :( Proszę powiedźcie ile trwały/ trwają wasze sprawy prowadzone w Kielcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina30
powie mi ktos jak wyglada publikaacja akt, wlasnie czekam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magunia
dawno nic nie pisalam...moze dlatego ze u mnie nadal oczekiwanie na wyrok I instancji.mysle ze w najblizszym czasie nic z tego nie wyjdzie.mam nadziejeze od wrzesnia po sezonie urlopowym posypia sie dobre informacje. W poniedzialek zadzwonie,moze czegos sie dowiem. POzdrawiam was cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
carolina30 . Zobaczysz zeznania swoje ex i świadków (jeśli on nie utajnił to i jego świadków) i inne dokumenty. Nie można robić zdjęć. Weź zeszyt i długopis notuj wszystko co będzie potrzebne żebyś mogła napisać mowę obrończą (jeśli planujesz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seminka13
mkewa Witam! Z tego co się dowiedziałam to oni od razu nie przesyłają dokumentów do Białegostoku, ponieważ muszę je jeszcze uzupełnić o podpisy i dopiero później zostaną przesłane, a z racji tego że jest sezon urlopowy sprawa się przeciąga. Jak dostanę już pismo z sądu II instancji to sie odezwę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
seminka13 . Witam :) Rozumiem. Także również czekam z niecierpliwością :) no i wiadomo że ciekawe kto jest i ile na urlopie jak czekają na podpisy a i może ktoś na pielgrzymkę poszedł :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekxxx
Witam wszystkich:-)dawno nie pisałem, ale byłem na wakacjach...trzeba w końcu troche odpocząć od tego wszystkiego:-)a tak zgodnie z tematem to odpowiedziałem na uwagi OWM już ponad tydzień temu-teraz pozostaje mi jedynie czekać na wyrok... No i się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiew tatr
mkewa Gratuluję!!! nie było mnie raptem kilka dni a tu taka wiadomość!!! super. mam pytanie do Ciebie i seminki - czy po publikacji akt pisałyście uwagi na temat zeznań świadków czy zostawiłyście to tak jak jest. Ja napisałam co uważam za wymysły no i zastanawiam się czy to nie przedłuży sprawy.. czekam na uwagi OWM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam na informację dotyczącą okazania akt. To czekanie jest straszne i pomału fiksuję :) Pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
Wnosiłam pismo obrończe. Ja się bardziej skupiłam na tym żeby dać sędziom do zrozumienia i zwrócić ich uwagę na te rzeczy, które pokazują nieważność wg mnie co do tytułu z jakiego wnosiłam. Nie patrzyłam na to że byłam również tam poniżona i były głupoty na mnie. Bardziej skupiłam się na tym co popiera sprawę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seminka13
powiew tatr Witaj! Ja po publikacji akt jak najbardziej wystosowałam pismo, w którym zreasumowałam swoje argumenty przemawiające za nieważnoscią mojego małżeństwa. W małym podsumowaniu jeszcze raz napisałam to co powiedzieli świadkowie, że ich zeznania były spójne i zgodne ze sobą potwierdzające moją tezę. Do tego nadmieniłam co napisał psycholog, oczywiście z korzyścią dla mnie. Na uwagi obrońcy węzła małżeńskiego już nie odpowiadałam gdyż całkowicie były dla mnie przychylne. Obrońca napisał, że nie znalazł racjonalnych argumentów, które w sposób rozumny przemawiałyby za ważnością małżeństwa. Pozdrawiam i trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
seminka13 . powiew tatr . u mnie bardzo podobnie do seminki13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej GRATULACJE dla tych co znaja juz wyrok :) nie pisalam troche dzis dostalam pismo z sadu ze przesluchanie mam na poczatku wrzesnia, poza tym po odpowiedzi mojego meza na moja skarge sad sam od siebie dodal dwa nowe tytuly, razem sa 3 nie dostalam zadnych pytan z sadu, skarge wyslalam na poczatku lutego tego roku oprocz nowych tytulow, terminu zeznan przyslali sklad sedziowski i 600 zl do zaplaty czy taka sume mozna na raty podzielic ? moj syn idzie do 1 klasy a 3 dni przed przesluchaniem mam chrzest (jestem matka chrzestna) i nie stac mnie na wylozenie jeszcze jednorazowo 600 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Dawno mnie tutaj nie było i jak to w moim przypadku wracam z konkretnym pytaniem:) czy ktoś z tutaj obecnych może wie, jak długo mogę czekać na uwagi obrońcy po publikacji akt ? I instancje sprawy prowadzi Sąd w Łodzi, od momentu złożenia skargi do okazanie akt (miało miejsce w kwietniu br.) cała procedura przebiegała całkiem sprawnie a teraz od 4 miesięcy cisza i żadnej wiadomości. W maju udzielono mi informacji,że być może jeszcze przed wakacjami pojawi się jakaś korespondencja ale niestety nic nie dotarło. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam życząc udanego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×