Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość mkewa
kaja31 haneczka123456 nie zawsze jest też psycholog w sprawie z tego co wiem bo pytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka123456
mkewa: masz rację, bywa tak, ze go nie ma, ale lepiej sie moze na to nastawic:) Kaju: dla pewności zadzwoń do Kurii lub złóż tam wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja31
do haneczka123456 Powiedz mi na czym polega na rozmowa z bieglym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka123456
Kaju: to zalezy od wielu rzeczy , głównie od biegłego, jego metod, tytułu sprawy....ciężko mi jest prowadzic Cie na jakiś trop, bo moje przesłuchanie było dość długie, robiłam dwa testy poza tym rozmowa, ale inni np.testów nie mieli na swoich rozmowach.trzeba byc sobą , dążyc do prawdy i wszystko bedzie dobrze:) powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja31
haneczka123456 a czy ta rozmowa z biegłym zawsze jest czy ewentualnie moze byc z psychologiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sadzie biskupim powoluja bieglych psychologow ale na chlopski rozum biegly psycholog i psycholog to ta sama "osoba"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka123456
Kaju: gość ma racje, to raczej ta sama osoba, różnica w nazewnictwie jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja31
haneczka123456 Dziekuje za informacje, kolezanka juz dostała i szczesliwa jest ale ona nie miala zadnej rozmowy z psychologiem ( jej byly mial ) bo to ona wnosila wniosek z tytułu niezdolnosci psychicznej do podjecia obowiazków, to ma taki sam tytul jak ja, bo ja tez wnosilam wniosek do sadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka123456
nie ma za co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka123456
hello, nic u nikogo sie nie dzieje? smutno tu trochę, stagnacja jakaś nastała......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja31
kazdy czeka na jakis krok u siebie..:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do haneczka 123456 U mnie nadal zero wiadomości. Minęło już ponad 2 m-ce od roznowy z biegłym i nadal cisza. Na szczęście jesze tylko tydzień wakacji i może w końcu coś się ruszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka123456
Adko, no tylko w to wierzyc, ze z początkiem września coś ruszy. ja szczerze mówiąc juz z sił opadłam. nawet do sądu sie ostatnio dodzwonic nie mogłam.... Kaju: ja tam wyglądam jakiejkolwiek dobrej nowej wieści u kogokolwiek:) Wioli jakos tez brakuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgos73
My czekamy na jakieś wieści z II Instancji w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka123456
ja sie nie moge dodzwonić do Warszawy, mają tam niezly kocioł chyba, normalnie nie odbieraja telefonów !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogo77
do Małgos73 - ciekawa jestem ile ten oficja z Kielce będzie pokutować w czyśćcu za te przewlekanie spraw ... zmówmy pacierz w jego intencji, bo biedak nigdy stamtąd nie wyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja ja wniosłam z tego samego tytułu co Ty :) u mnie Sąd dodał jeszcze dwa inne tytuły, więc teraz mam 3 jak czytam ile inni mają to mi się wydaję że mam sporo... póki co niedługo mamy przesłuchanie, ciekawa też jestem za jaki czas świadków przesłuchają a później rozmowa z psychologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem sobie tak myślę i myślę
jogo77 zastanowiła mnie twoja wypowiedź. rozumiem jej istotę. pewnie masz rację. ja czasem odnoszę wrażenie, że tam pracują albo bezduszne istotny, bez wiary i sumienia albo ludzie, których na siłę tam wciśnięto i robią wszystko, aby olewać robotę, tak jak zresztą robią często ludzie świeccy. a już na pewno nie pracują tam słudzy Chrystusa z powołaniem do służby siostrom i braciom, którzy się w życiu pogubili. formalizm i paragrafy przysłaniają im cel, któremu służą. chyba nie rozumieją, jak wielką władzę mają i jak wielką wagę ona ma dla człowieka, który pragnie powrócić na łono Kościoła i do sakramentów świętych. może któryś z nich kiedyś moją wypowiedź przeczyta i się trochę zreflektuje. nie chodzi o potępianie i złość, ale taki ludzki żal i poczucie krzywdy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magunia
czasem sobie tak myślę i myślę, masz zupełną rację... rzadko się zdarzało podczas rozmowy telefonicznej trafic na kogos miłego i uprzejmego, który zamiast dodac otuchy, to dołuje... każdy z nas się niecierpliwi, czeka na jakiś promyk nadziei a tu ... szkoda słów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika m
Chyba do Was dołączę: TaRNÓW :) jest tu kto? Razem z moim mężem staramy się uniważnić jego poprzedni "związek kościelny". W I instancji się nie udało, ale sędziowie sami przeczyli, nie wzięli pod uwagę dowodów itp. Teraz mamy nadzieję na II instancję: sprawa już jest w toku dość długo, kilka dni temu przyszła wiadomość, że pozwana (była mojego męża) znów będzie przesłuchiwana przez psychologa (koszt , który musieliśmy uiścić to 250zł). Martwi mnie to, że ktoś na tym forum napisał, że w 90% wyrok z I instancji pokrywa się z II, ale z drugiej strony skoro będą ją jeszcze raz badać (męża już nie) to chyba jest jakieś światełko w tunelu? Ma ktoś podobne doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka123456
Mika m: nie trac nadziei, jeśli chcą badać to znaczy, ze wykryli jakieś nieprawidlowości w poprzednim procesie, tzn I instancji. Kolegium musi byc pewne co do słuszności pierwszego postanowienia. Przewertowałam kiedys calutkie to forum i wiem, ze byli tu ludzie w podobnej sytuacji do Waszej. Mocno trzymam kciuki. czasem sobie tak myśle, magunia: dziewczyny! macie rację , kiedy dzwonię do sądu serce bije mi jak oszalałe ze strachu jaki ton głosu uslysze po drugiej stronie, sama ta mysl mnie dobija. staram się ich tam pracujących zrozumieć, ale nie zawsze potrafię.....:( miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja31
Taka Jedna ja Wiec TY jestes na samym poczatku sprawy?? u mnie juz wszyscy swiadowie zostali przesluchani teraz zostaloo juz czekanie na kooleny etap:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Kaju ja dopiero czekam na przesłuchanie, już niedługo zastanawiam się w jak odległym czasie zostali przesłuchiwani małżonkowie a świadkowie ? ja z mężem mamy przesłuchanie po sobie, ale żaden świadek nie dostał jeszcze wezwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja31
taka jedna ja ja bylam przesluchiwana w marcu maz jeden dzien po mnie a pierwsi swiadkowie w maju i osttani w lipcu:)))) od 31 lipca cisza.... czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja31
co za cisza zapadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka123456
hej wszystkim:) . a no zapadła...... dla zainteresowanych Kuria Warszawską -ta normalnie zaczyna pracować od 2 września:) więc jak ruszy lawina dobrych wieści tak nas zaleje:) aby aby ..... miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja31
haneczk123456 Czyli jak moj brat byl przesluchiwany 31 lipca w warszawie to nic z tym nie zrobili heheh dopiero we wrzesniu ruszy cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj zapadła, zapadła, ale powodem jest krzątanina za wyprawkami dla naszych maluchów, no ale nikt nas nie zmuszał do zakładania rodziny, to nie ma co narzekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka123456
dobra nie udzielam się wiecej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magunia
Hania, skąd takie wieści?! ja jużdoczekac sie nie moge... :) a gdzie podziewa się Wiola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×