Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość gość
Czy ktoś z Przemyśla dostał wyrok 2 instancji z Lublina? jak długo czekaliście?pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka123456
gościu, mogę jedynie powiedzieć , ze Sąd Biskupi w Lublinie działa dośc prężnie i terminowo. wczesniej był wpis, ze ktos z siedleckiej archidiecezji dostał wyrok po 2 miesiącach jesli się nie mylę. hmmmmm....moj w sumie w Warszawie tez był wydany po dwóch miesiącach, ale do rąk dostałam po pięciu:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się cierpliwości nauczyłam jak dawałam tysięczną szansę lubemu, teraz już weszła mi w krew, nie spieszę się też do kolejnego związku, bo po co mam sobie do głowy potem wbijać: jakie będzie dziecko: chore, zdrowe, czy luby mnie zdradzi, czy nie:) a sądy działają jak działają, bo po co będą się spieszyć:) tam się szanują, nikt nikogo z roboty nie wywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za info. mam nadzieje ze w takim razie do konca grudnia powinnam dostac wyrok skoro 1 instancje w Przemyslu dostalam w lipcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
powiew tatr . jak u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej wszystkim dostałam pismo z II instancji dziś dosłownie parę minut temu już wpłaciłam 300 zł mam zadzwonic jutro do katowic i powiadomić o wpłacie . Haneczka długo czekałaś na dekret?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
pifffko :) fajnie że powoli rusza i u innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekxxx
Hej Piffko, długo czekałaś na to pismo od momentu wyroku z I instancjii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka123456
hej Pifffko, gratulacje, w końcu jakis ruch:) pismo z II instancji dostałam z datą 15 kwietnia (data utworzenia pisma)-dotarło do mnie 22 kwietnia. pieniążki wpłaciłam 23 kwietnia-na drugi dzień (najszybszym sposobem). Dekret dostałam chyba 19 września, natomiast wydany był (zapadł wyrok) 16 czerwca, wiec trochę sie opracowywał i podpisywal przez jedną osobę:) juz umiem mówic o tym z uśmiechem:) 300 zł to w miare mała kwota. Pozdrawiam serdecznie, kciuki trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wyroku na pismo czekałam 7 miesięcy troche długo ale wakacje tez przedzieliły więc gdyby nie to myslę ze byłoby z 5 miesięcy. Dzis dzwoniłam do kurii i powiedziałam ze przelałam kasę .Pani powiedziała ze jak tylko zobaczą pieniążki na koncie od razu wyslą dekret . Mam nadzieję ze w niedługim czasie się dowiem co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka123456
no to szybko Pifffko!!! czekamy na wieści zatem:) te najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko no chyba oszaleję przez ten tydzień :))) z niecierpliwości wszystkie włosy z głowy wyrwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka123456
Pifffko: czym jest ten tydzień w porównaniu z tym, co przeszliśmy...? PIKUŚ:)nie wyrywaj włosów tylko szykuj nóżki, zeby skakać z radości:) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
pifffko . będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu od miesiąca śledzę temat o niewaźności małźeństwa Witam pięknie, wszystkim oczekującym na to najwaźniejsze co jest tu i na teraz serdecznie kibicuję, jestem w oczekiwaniu na I instancję,skarga została złoźona w październiku 2012 r j Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my czekamy na unieważnienie od 2006 r.... jakoś sąd 1 instancji się nie spieszy.... :( pomału mam dość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś miał do czynienie z sąd w Poznaniu? to chyba najgorszy i najbardziej opieszały sąd... tak mi się zdaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość a
Do przedmówcy No ja niestety mam do czynienia z Sądem w Poznaniu, i mam podobne odczucia do Ciebie... :-( a na jakim etapie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
czarno na białym . a gdzie złożoną masz skargę ? Również trzymam kciuki za wszystkich oczekujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaniesamotna
Szukam kkontaktu z osobami którzy mają sprawę w pelplinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaniesamotna
Jakie różnice były w czasie przesłuchiwania stron i wniosków. U mojego chłopaka przesłuchano wszystkich w ciągu miesiąca. To standard?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekxxx
Ja nadal czekam wiadomość z tej Warszawy i już tracę cierpliwość...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaniesamotna
Wkradł mi się błąd. Chodziło mi oczywiście o przesłuchanie świadków i stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenexx, a ja już czekam na okazanie akt 4 m-ce, tyle czasu minęło od rozmowy z biegłym i cisza. Myślę, że i tak mamy szczęście, że nasza I instancja to Lbn, bo jak czytam, to na wyrok I instancji można czekać nawet od 2006 roku i jeszcze go nie ma. Masakra. Zapytam jeszcze ile trwała I instancja u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekxxx
Najwidoczniej wakacje zrobiły swoje:/ skargę złożyłem pod koniec paźdz 2012 a wyrok dostałem 8 wczesnia 2013. Wydany byl 29 sierpnia. I teraz czekam na pismo o przyjęciu do II instancji. U Hani to pismo przyszło po 2 tygodniach od wyroku. U mnie miła już 5 tydzień.jak dzwoniłem do Wawy pani która odebrała powiedziała ze to krótko...codziennie zaglądam do skrzynki albo wyglądam rano listonosza, ale cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać każda sprawa musi odleżeć swoje. Ja skargę złożyłam pod koniec lutego i na początku szybko to poszlo, wiec teraz musi trochę poleżeć. A wiec Zenku czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 2006 roku? Oj komentarz zbędny. U nas skarga złożona pod koniec marca tego roku i wciąż nie przesłuchani świadkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWAEWA2
Adka czyli jesteśmy na podobnym etapie, ale u Ciebie i tak szybciej to idzie. Zobaczymy jak będzie dalej. To u góry to ja. Pozdrawiam Cię Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×