Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma-lenka20

test a ciąża

Polecane posty

hej:) ja miałam bobo test o ile dobrez pamiętam, takie żółte pudełeczko z bobaskiem:), ale już kiedyś jakieś poł roku temu robilam ten pre-test o którym chyba mówisz i też się sprawdził, wtedy nie byłam w ciąży:) Pozdarwiam i oby okres nie nadszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-lenka20
eszira a już myslałam, że mi stąd zniknęłaś:-) Ja już robiłam testy 4 razy(!) i za każdym razem z jakiejś innej firmy.. Mój M. mówi, żebyśmy jeszcze poczekali i test zrobili w piątek. Na tym skońcyzła się dyskusja, bo się zgodziłam. a okresu dalej nie ma;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolinka_23
Witam wszystkie kobietki:) Lenka trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieję, że już ktoś zagościł u Ciebie pod serduszkiem. Pozdrowionka i cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co wyszło ci na tych 4 testach?:) czy aby z tymi testami nie przesadzasz?:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eszira - sadze,ze skoro Ma - lenka pisala,ze stara sie od czterech miesiecy to pewnie dlatego robila 4 testy, a nie wszystkie 4 na raz:) Zwlaszcza,ze sama pisala, ze nie ma kasy na zrobienie bety, wiec po co wydawac na 4 mniej pewne testy. Ma - lenka i jak tam - jesli miesiaczka sie nadal nie pojawila to szanse wzrastaja:) HCG wzrasta bardzo szybko na poczatku ciazy - mniej wiecej o 100% co 72godziny, wiec teoretycznie jesli jestes w ciazy to test sikany w piatek powinnien to potwierdzic. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-lenka20
eszira hehe :D taka głupia to ja nie jestem:-P Doris ma rację:) co miesiac jeden:) Doris.. wzrasta szansa i zniecierpliwienie a stres to już zenitu sięga:P okresu nadal nie ma:>:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-lenka20
up ps. czy wy też taki stres przeżywałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh no jakoś o tym nie pomyslałam, że to nie na raz,:P bo wiecie, czytałam juz takie posty, w których dziewczyy nie wierzyły czy są czy nie są i faktycznie tych testów robiły po 3, bo im nie ufały:P Ma-lenka trzymaj się cieplutko i nie deneruj, po co to komu, to wcale nie pomaga:) A powiedz jak reakcja przyszłego tatausia? też taki zdenerwowany? Bo mój to właśnie najchętniej z 10 tych testów by mi kupił, żeby miec pewność:P Po za tym na tym moim teście ta druga kreseczka była taka niedużo widoczna i dlatego zaraz poszłam na to badanie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-lenka20
no eszira.. też o takich lasencjach czytałam;-) on tak bardzo pragnie tego Malenstwa jak ja:-) kurcze stres nam się udziela to fakt..ale to jeszcze tylko dwa dni do piątku:-) i się okaże. tylko boję się swojej reakcji jak znów wyjdzie negatywnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie zdazylam zdenerwowac bo w pierwszym cyklu staranek test w dniu miesiaczki pokazal dwie kreseczki, ale ta druga slabiutenka - wiec odczekalam dwa dni i zrobilam kolejny test - znowu slabiutenka - dlatego poszlam na badanie krwi:) a teraz juz corunia mnie kopie wesolo:) Ale czytuje rozne topiki i wiem jak dziewczyny to przezywaja - najgorsze te rozczarowania, zwlaszcza jak sie komus okres spoznia a tu jedna kreseczka - strasznie przykre, ale z drugiej strony trzeba sie zbierac i do nastepnych staranek przygotowywac:) a to same przyjemnosci przeciez:) Mam nadzieje, ze u Ciebie sie dwie pokaza!!! Jesli bedziesz robic test w piatek to zrob z porannego moczu bo w nim najwieksze stezenie tej HCG. No to czekamy dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnikk
dziewczyny powiedzcie jak to jest: testy niby wykrywaja juz 6 dniowa ciaze, ale te 6 dni liczy sie od zaplodnienia czy od zagniezdzenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekamy Doris i się niecierpliwimy;-) jestem pełna nadziei.. i wiary, że tym razem Nam się udało:-) Dziekuję Wam kochane, ze mnie wspieracie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc kobieta byc koobieta
czesc dziewczynki, ja tez mam 20 lat i czekam na okres...z tym ze ja dzidziusia nie planuje wiec czekam z niecierpliwoscia...ale gdyby sie zdarzylo to pewni po pierwszym szoku zaczela bym sie cieszyc. eszira napisalas ze dzidzi bylo nieplanowane ale cieszys sie?? z tym ze ja chyba raczej nie moglam zajsc w ciaze, w tym miesiacu byl tylko petting, ale tak jakos o tym mysle, rany moze ja podswiadomie chce miec dzidzie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc kobieta byc koobieta
aha, tylko jak bylam zapytac w lab. o testy z krwi to mi powiedziano ze sie je wykonuje dwa tygo po zaplodnieniu...szok!! a w drugim ze 3 tyg. po stosunku, bylam pewna ze wczesniej, o co chodzi?? to sa testy z krwi beta hcg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajnikk podobno od 6 dnia od zapłodnienia..ale zawsze lepiej poczekać troszke dłużej. Widzisz jak u mnie jeszcze nic nie wiadomo, a już 2 tydzień leci. Dla pewności poczekaj jeszcze:-) byc kobieta byc koobieta myślę, ze podczas pettingu nie ma zbyt wielkiego zagrożenia ciążą:-) Gdyby tak łątwo zachodziło się w ciążę, to ja już dawno miałabym swoje maleństwo obok siebie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc kobieta byc koobieta
ma-lenka tez mi sie tak wydaje, ale coz...czekam na okres, a poniewaz stresuje sie to sie spoznia, zamkniete kolo, ale czasem tak sobie mysle ze urodzenie dziecka w wieku 20 lat, to nie jest zly problem, w wieku 25-30 dzidzia odchowana a Ty mozesz spokojnie pracowac, cieszyc sie zyciem...tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc kobieta byc koobieta pierwsze słyszę..byłam niedawno się dowiedzieć i nic takiego pielęgniarka mi nie mówiła:|Z tego co się dowiedziałam to mogę kiedy chcę:|!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc kobieta byc koobieta
no wlasnie dlatego jestem w szoku, bo pytalam w dwoch miejscach, nie mam pojecia o co chodzi i jak oni robia te testy ze tak dlugo czeba czekac z ich zrobieniem, moze to u mnie w miescie jakies dziwne metody maja...a tak btw skad jestes? ja z rzeszowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc kobieta byc koobieta jak dla mnie to piękna sprawa:) później mam zamiar robić karierę:) a i studiować przecież można jak ma się pomoc:)bo ja np. mam bardzo kochanych rodziców i wiem, że na ich pomoc będę mogła liczyć:) a o okresie poradziłabym Ci nie myśleć.. to sam by przyszedł, ale wiem, że tak sie po prostu nie da..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ze śląska z prowincjonalnego miasteczka, b. małego;) oklice Żor/Jastrzębia Zdroju. hm naprawdę nie mam pojęcia dlaczeto tak Ci powiedzieli...sama teraz zgłupiałam:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc kobieta byc koobieta
dokladnie, nie da sie, ale im dluzej o tym mysle tym spokojniesza jestem, i tak chce zmienic kierunek studiow, a studiuje zaocznie wiec jakos by to bylo, moi rodzice maja mieszkanie ktore wynajmuja, wprawdzie w innym miescie, ale zawsze mozna sprzedac i kupic tu, wiec mielibysmy gdzie mieszkac, jakos by to bylo :) a Wy bedziecie mieszkac z rodzicami? Twoj mezczyzna jest w Twoim wieku?...oczywiscie nie musisz odpowiedac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy z moim M. w jednym wieku, co do mieszkania też nie mielibyśmy problemu, mój mężczyzna mieszka w domku jednorodzinnym, więc moze u Niego,a moi rodzice coś zagadują o wynajęciu dla Nas mieszkania:-) a ile lat ma Twój Szczęściarz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc kobieta byc koobieta
tez jest w moim wieku, jednego jestem pewna- moj dzidzius mialby cudownego tatusia ;) wszystko jest do przezycia, a moj Pawel to stwierdzil ze bylby najszczesliwszy na swiecie gdybym byla w ciazy :) mysle ze z czasem ja tez , a Wam zycze slicznego i zdrowego bobaska :) i zazdroszcze Ci tej odwagi, naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystki to instynkt macierzyński się dobija do drzwi od jakiegoś czasu..już nie puka tylko wali w drzwi;-) Gdybym miłości i oddania M. pewna nie była, nie kochała Go nad życie, nie pragnęła stworzenia z nim rodziny, nie chciałabym dziecka jeszcze:-)Zawsz emarzyłam o karierze, a teraz wiem, że mogę i potrafię to pogodzić! [najważniejsze to być szczęśliwą w związku i czuć się kochaną.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc kobieta byc koobieta
na szczescie mam pewnosc ze to ten jeden jedyny, zreszta kiedy tylko go zobaczylam to nie wiedzialam co sie ze mna dzieje ;) mam za soba nieudany zwiazek i dopiero teraz czuje sie bezpieczna i szczeliwa A moj instynkt macierzynski..hmmm od jakiegos czasu zagladam do wszystkich wozkow a usmiecham sie na widok brzuszkow , zobaczymy co to bedzie, tez uwazam ze wszystko mozna pogodzic. U mnie zawsze to tato zarabial na dom, a moja mama mogla spokojnie nas wychowywac (mam brata), ale ja nie preferuje takiego modelu, nie umiem usiedziec w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam to skądś.. też mnie roznosi, a jak posiedzę dłuzej w domu to depreche zaczynam łapać:-P Ja już jestem tak przewrażliwiona, że jak pilnowałam koleżance kilka godzin jej 3 tygodniowe dziecko, to oddać później nie chciałam..ale coś w śordku mówiło mi, że to nie moje.. a ja pragnę swojego..Takie Maleństwa to największe Skarby tego świata! Wiesz przyznam sie szczerze, ze miałam za sobą kilka dłuższysz związków, al dopiero przy M. znalazłam to BEZPIECZEŃSTWO.. a dla mnie to najważniejsze:-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc kobieta byc koobieta
dokładnie, bezpieczenstwo, w Jego ramionach wszystkie wieeeeelke problemy staja sie takie malutkie. Hmm, tylko tak sobie mysle jak zareagowaliby moi rodzice, chyba by byli w szoku :D A Wy nie mieliscie z tym problemu? przepraszam ze tak wypytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice jeszcze nic dokładnie nie wiedzą, bo sami z M. nie jesteśmy niczego pewni, powiemy im dopiero jak ciąża będzie 100% pewna. Aczkolwiek moja mama napewno sie domyśla, bo wie, że spóźnia mi się okres..;-)Dla nich napewno też to będzie szokiem, ale napewno wielkie szczęście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc kobieta byc koobieta
a dlugo jestescie razem?? bo my sporo ponad rok :) Wiesz, jak tak sobie mysle o slubie, a potem o malenstwie, o wspolnych wieczorach w cieplym domku to juz sama nie wiem czy nie chce byc w tej ciazy...czy moze chce, dlaczego to wszystko musi byc takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×