Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma-lenka20

test a ciąża

Polecane posty

no właśnie ma-lenka mnie tez to zastanawia :) pierwsze koniecznie ciąża a potem dopiero ślub a co by było gdybyś np. nie mogła zajść w ciąże zostawiłby Cię??? czemu to w odwrotnej kolejności ???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe napewno by mnie nie zostawił:-) ślub planowaliśmy później. zreszta nie jestem z tych co to -jak dziecko to musi być ślub, ale dla dobra Maleństwa teraz postanowiliśmy, że jednak przyśpieszymy ceremonie..planowaliśmy na następne wkacje:) upupupupuuupupuup - ja studiuje i mój narzeczony zaczyna w tym roku studia. on rónież pracuje:)tradycjonalistką chyba nie jestemn:-P wolę po swojemu załatwiac sprawy i być szczęsliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d lekarza wybieram się 7 wrzesnia- za tydz w czwartek- juz się nie mogę doczekać:-D myślicie że już coś będzie ładnie widać:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no co pusto ja jestem od czasu do czasu :) idziesz na USG?? ktiry to tydzien??? Mi na pierwszym USG widac bylo tylko malą fasolkę i termin z USG jaki był przewidywany ogólnie minął sieę tylko o jeden dzień z narodzinami mojego dzidziusia,mimo iż wg miesiączki termin miałam na tydzień wcześniej :) No tak myślę że by Cię nie zostawił. Tylko rodzicepewnie troche zaskoczeni :) trzymaj sie ceiplutko papa pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzice wbiebowzięci..i co dziwne przynajmniej moi- nie byli zbytnio zaskoczeni:-P do lekarza idę 7 września, to już będzie około 7 tydzień, więc myślę że już USG zrobi i usłyszę jak bije serduszko mojemu Maleństwu:) Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek:>widzę, że nikt tu nie zawitał przez ostatnie dwa dni:-) piszcie jak tam Wasze brzuskzi i pociechy:-) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam, malenka widzę, że masz juz pełną gamę suwaczków:) Do ślubu już tak niewiele zostało! pamiętam jak na moim był juz tylko 1 miesiąc DO a tu proszę, dziś 101 dni PO :) Oby tylko pogoda dopisała, bo kurcze u mnie dziś taki huragan za oknem, że aż strach wyjść z domu, żeby głowy nie urwało:) Mój brzuch rośnie i rośnie:P już mi jest coraz ciężej i myślę sobie kiedy wreszcie koniec:) A z drugiej strony koniec wiąże się z taką masą nowych nieznanych rzeczy, że przytłacza mnie to, czy ze wszytskim sobie poradzę. Najbardziej chyba boję się takiej izolacji siedzenia 24 h z dzieckiem w domu. Muszę jakoś zagonić męża do opieki ( na szczęscie wcale się przed tym nie broni jak na razie) i koniecznie znajdować zcas dla siebie:) Buziaczki dla wszytskich dziewczynek 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaglądam bez obaw. Maz bedzie bardzo pomocny w czym kolwiek :) i niestety niezbedny przynajmniej przez pierwsze 2 tygonie sama sie przekonasz. Pozdrowienia dla Malenkiej :) trzymaj sie cieplo :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eszirka te obawy to chyba normlane, ja się obawiam cały czas czy donoszę ciąże:-P w ogóle aż dziw, że mój przyszły meżluek jeszcze nie zrezygnował ze mnie bo jestem strasznie humorzasta i zmęczona- jakbym ciągle w polu całe dnie robiła:-P nie potrafię nawet spokojni enocy przespać:/ to jest dla mnie najgorsze:/ a co do suwaczków to pamiętam jak niedawno na Twoje zerkałam i jak zbliżało się miesiać do ślubu to sama zaczynałam panikowac.. a tu teraz moja kolej;-) Pozdrawiam Was goraco i caluje🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matasiak
witajcie ma-lenko koniecznie napisz co jutro lekarz zobaczy :) bardzo jestem ciekawa ja do lekarza ide w piatek czyli dzien po tobie :) ale za to ja dopiero 5tc wiec nawet nei licze na to ze lekarz zrobi usg :) bo i tak nic nie bedzie widac w pierwszej ciazy na usg w 7tc juz widzialm serduszko wiec tego tez tobie zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matasiak witaj:-) a lekarz zrobi mi USG od razu na miejscu:>?bo własnei nie wiem, czy mnie nie będzie umawiał na kolejną wizytę? ostatnią @ miałam 15 lipca, więc powinien już być mniej więcej 7 tydz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matasiak
a ja nawet bym powiedziala ze 8 :) :) bo to jest 7t4d wiec to 8 tydzien :) jestes dokladnie 3 tygodnie "starsza" w ciazy ode mnie ja mialam ostatnia @ 5 sierpnia tez w sobote :) wszystko zalezy czy twoj lekarz ma usg na miejscu i czy robi usg takiej wczesnej ciazy bo NFZ rekomenduje usg ok 10 tc potem 20tc a potem 30tc :) jutro sie okaze czy zobaczysz dzidziusia czy nei :) ja tez juz bym chciala zobaczyc ale ja raczej tak szybko nie bede miala usg bo moja gin choc ma sprzet pod reka to jednak nie robi usg "bez wskazan"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USG na miejscu ma napewno:-) zresztą mamy nowy ośrdoek pięknie wyremontowany i gabinet wygląda jak w jakiejś zagranicznej klinice:-D o kurcze już 8:-D? to dlatego pewnie coraz gorzej sie czuję, bo dzidzia zabiera mi całą energię:-) 3 tyg 'starsza' czyli będziemy rodzić mniej więcej tak samo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matasiak
no mnij wiecej ty w kwietniu ja w maju :) ale wierz mi 3 tygodnie pod koniec ciazy to wiecznosc :) :) przy pierwszym dziecku ja z kolezanka z pracy mielismy terminy roznice sie o 2 tygodnie :) a urodzilysmy w odstepie 2 dni :) ja o 1 dzien wczesniej ona o 11 dni po terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mi już koleżanka marudziła, ze chciałaby żebym wcześniej urodziła, bo nie może się doczekac:-P a przecież moja dzidzia musi jeszcze dojrzeć, by móc samodzielnie żyć zdrowa..:-) a powiedz mi.. miałaś tak, że nocami nie mogłaś spać?;/ nie wiem jak mam sobie z tym poradzić..nie potrafię po południu położyć się i zdrzemnąć.. a w nocy nie mogę spać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matasiak
no niestety mialam zasypialam nad ksiazka ok 3 w nocy i spalam do 11 ale teraz to jest niemozliwe :( moja corcia nie da mi pospac az tyle a poza tym ja teraz do pracy chodze :( wiec dosypiam jak maz z pracy przychodzi i moze sie mala zajac. cZekam teraz tylko na zwolnienie :) w pierwszej ciazy duzo problemow przelezalam 7 tyg plackiem w domu a potem tez lepiej nie bylo :( ale na szczescie coreczka jest zdrowa jak rybka ;) mam nadzieje ze teraz obejdzie sie bez problemow ale wolalabym w domu siedziec i sie nie przemeczac zeby wszytko bylo dobrez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matasiak
malenko czekam dzisiaj z niecierpliwoscia na wiesci od ciebie jak bylo u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj matasiak:-) a ja się zastanawiam, czy moge spokojnie zjeść śniadanko?czy może lepiej sobe darować, jak będzie mi robił USG? bo kiedy miałam robione USG żeby zbadać jajniki miałam być na czczo:-P więc teraz nie wiem? jak to jest ? a relacje napewno zdam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matasiak
spokojnie mozesz zjesc :) ja wszystkie usg mialam popoludniami wiec sila rzeczy nie moglam byc na czczo ;) a teraz jest wazne zeby dobrze i regularnie sie odzywiac sie wiec smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to ja zmykam do kuchni po chlebek zytni bo mam straszną ochotę na niego:-) a jak u Ciebie samopoczucie:-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matasiak
o ktorej lekarz ? a u mnie ok , jakos nawt nie czuje ze jestem w ciazy :) od czasu do czasu cos mnie zakluje i to wszystko :) i nawet jesc moge :) w poprzedniej ciazy od 5 lub 6 tyg nie moglam nic przelknac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę Ci. ja zaczynam sie coraz gorzej czuć:/ na początku mdłości wcale.. teraz nie mogę spać i cieżko przychodzi mi jedzenie czegokolwiek:-P mam na coś ochotę, a później jak zobaczę to mi się odechciewa:-P i to okropne osłabienie i zmęczenie .. Lekarza mam na 12.15 ..w końcu zobaczę moją dzidzię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matasiak
no niestety ma-lenko taka kolej rzeczy , im ciaza bardziej zaawansowana tym hmm... trudniej :( ze spaniem , z jedzeniem, z poruszaniem itd ale coz ja mimo wielu problemow i nerwow w ciazy i tak wspominam ten okres cudownie :) a szczegolnie sama koncowke ciazy jak juz bylam jak sloniatko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się już nie mogę doczekać kiedy brzuszek będę już miała:-) cieżko to napewno- i to dosłownie:-) bo nie da się nie przytyć:-D ale w tym stanie kobieta wygląda wręcz seksownie z tymi kilkoma kg więcej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie wrocilam od lekarza potwierdził ciażę:-D zbadal i kazal mi przyjść w pon. na badanie krwi i moczu:-P zdejcia dzidzi nie mam jeszcze ..dopiero 27 bede miala usg:P ehh tak długo na to czekałam:-) po 9 miesiacach wreszcie mogę powiedzieć..JESTEM W CIAŻY DZIEWCZYNY!!:-)dziękuję Wam za wsparcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matasiak
no to oficjalnie moge powiedziec GRATULUJE > a co do usg za 3 tygodnie to moge powiedziec ze jest to najlepszy moment na usg bo na jednym zdjeciu widac cala dzidzie , raczki , nozki czasami widac jak maluch paluszka ssie :) pozniej dzidzia jest juz za duza i nie widac jej w calosci :) ja jutro po poludniu bede u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka23
MALENKA20 GRATULUJE CI Z CAŁEGO SERDUSZKA.DBAJ O SIEBIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH MOCNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuję :-) oliwka a jak u Ciebie? ja czuję się dzisiaj koszmarnie:/ zaraz zmykam spowrotem do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frezja26
Czesc! Trafilam tutaj i widze jak cieszycie sie z pozytywnych testow. Moze ktos mi odpowie na pytanie. Od roku mam cykle co 28-29dni. Dzis jest 33 dzien cyklu i okresu jak nie widac tak nie widac. Nie chce sobie wmawiac,ze jestem w ciazy,bo mam objawy jak przed okresem(poranny bol brzucha od ponad tygodnia-wczesniej 3dni przed,nabrzmiale piersi). Gdzies wyczytalam,ze nalezy zmnierzyc temperature i jesli po dniu spodziewanego okresu jest pozwyzszona to moze byc oznaka ciazy. No i mierzylam wczoraj-mialam 37,3, a dzis 37,1. Co o tym myslicie?Dzieki za ewentualna odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×