Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma-lenka20

test a ciąża

Polecane posty

witaj Eszirko:-) Michała mama się popłakała w taim szoku była, moja się przeżegnała, ojcowie zadowoleni i szczęsliwi. Żebyście zobaczyły jaka moja mama teraz dumna chodzi, że będzie babcią..i jaka szczęsliwa:-) aż żyć się chce:-) czuję się dobrze, tylko co dziwne mdli mnie zawsze od ok. 18stej i przez noc.. spać nie mogę w nocy a w dzień bym cały czas spała:-P no i zerowy apetyt:-P a jak u Ciebie zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka - do Ciebie też wysłałam, ale dostałam komunikat, że nie może dostarczyć tego maila:( Przed chwilką wysłalam jeszcze raz - mam nadzieję,ze dojdzie...może mam zły adres:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris..!!! jejć ale piękna mała!!:-) po prostu Boska:-) ślicznie razem wyglądacie:-) dziękuję za zdjęcia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka, ja też miałam zwykle mdłości o dziwnych porach, wcale nie porannych:) Ale na szczęscie nie wymiotowałam i w sumie to szybko mi to przeszło, życzę Ci aby u cibeie też było tak samo:) Moja rodzinka też jest bardzo dumna, mama dzisiaj zadzowniła do mnie, że kupiła rożek dla dziecka i jakieś ciuszki, osastnio nawet mój dziadzuś kupił spiochy dla swojego pierwszego prawnuka:) W piątek mam wizyte u lakarza i bardzo chciałabym dowiedziec się, co to w końcu będzie za dzidzia:) Bo na razie kupuje same uniwersalne ciuszki, przede wszytskim seledynowe i dochodze do wniosku, że moje dziecko będzie małą żabką:) buziaczki wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam żabki:-D dokup czapeczke z żabka:-P hehee:) Ja nie sądziłam, że rodzice mogą aż tak dumni byc:-) ale najważniejsze, że cieszą się razemz nami:-) teraz tylko czekam na brata aż z Cypru przyleci, bo w końcu świadkiem musi być na weselu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie co tam u Was bo jestem ciekawa, ja nie potrafię usiedzieć w miejscu, a wiem, ze powinnam odpoczywac dużo..a dzisiaj wybieramy się po obrączki:-D Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak Was czytam normalnie plakać mi się chce....:-( tak Wam zazdroszcze.... tyle przygotowan, i wogóle, malenka chyba teraz musisz byc najszczesliwsza na świecie ..:-) naprawde ciesze sie razem z Tobą...🌻 Tez bym tak chciała, ale wszystko mi sie ostatnio sypie.... coś pechowa jestem.....:-( ale tak sobie mysle , głowa do gory , po antybiotyku idę do lekarza i jesli juz bedzie wszystko ok, biore sie do roboty,,,, :-) przeciez musi sie w końcu udać... no nie??:-) Wkońcu zaniedlugo mija 6 miesiac staran.... 🌻doris dziekuje za zdjecia, naprawde sliczna 🌻 dzidzia 🌻 🌻 eszirka a ty po wizycie pisz czy córa czy syn, strasznie ciekawa jestem :-) :-) a jesli mozna zapytac co byś chciala ? dziewczynke czy chłopca?? pozdrawiam Was serdecznie...👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco Was wszystkie pozdrawiam ja tez poprosze o zdjęcia Doris chętnie obejrzę. Ostatnio przebierałam ubranka te małe mojego synka jak był mały, aż dziw że już tak urósł ma już prawie skończone 17 miesięcy. Malenka pwodzenia, ale nie przemęczaj się, nie siedz za dużo przed komputerem :) udanych przygotowań. Serdecznie pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - juz Ci wysłałam link do zdjęć:) Miłego dnia dla Wszystkich Moja malutka dzisiaj przespała 7 godzin w nocy...sama nie wiem co o tym myśleć...cieszyć się,że śpi czy martwić,że się nie budzi na karmienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się ograniczać siedzenie przed komputerem:-) i owocków mnóstwo jem, mój mężczyzna bardzo o mnie dba, no i rodzinka mnie rozpieszcza:-D Kamila23 my staraliśmy się 8 miesięcy.. w 9 się udało:-) tak jakbym zaszła od razu i urodziła:-D wierzę, że sie uda:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was Słoneczka właśnie wróciłam od lekarza, wyczekałam się 2 godziny! jeszcze nigdy tak długo nie czekałam. Co do wizyty, to tak, dzidzia rośnie, jest nie za mała i nie za wielka, jest obrócona główką do góry, ale mam nadzieję, że się przekręci, bo inaczej ponoć cc. No i niesety w dalszym ciągu jest niezidentyfikowana:(. Pan doktor powiedział, że identyfikacja dzidzi na takim sprzęcie, jakim dysponują ośrodki zdrowia, to tak jak wróżenie z kart. Coś mi się to nie podoba, bo jakoś wszyscy wszytsko wiedzą, i nie wierzę, żeby lekarze w całej Polsce mieli takie dobre usg, tylko nie w Sosnowcu. Coś mi się wydaje, że jak bym poszła do lekarza prywatnie to powiedziałby ( jeśli oczywiście byłoby w miarę widać), a że chodzę na kase chorych to jest jak jest:( Nie chcę narzekac, bo lekarz jest naprawdę miły, tylko myslałam, że już będe mieć zidentyfikowaną dzidzię:) kamila 👄 🌻, ja wolałabym córkę kocurkę:) A mężusiowi ostatnio się odwidziała kocórka i stwierdził, że męsko jest mieć syna:) malenka pamiętam jak my wybieraliśmy obrączki, ale się nałaziliśmy. Stwiedziłam, że obrączki są na całe życie i muszą być super, bo w sumie reszta wesela nie była jakaś szykowna, raczej skromna i elegancka, no ale stwierdziłam, że obrączek nie możemy odpuścić:) No i wybraliśmy śliczne, ( moja jest z brylancikiem;)) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzisiaj jakiś płaczliwy dzień:-P ehh współczuje, ze musi mnei dzisiaj moja rodiznka znosić:-P zaproszenia mamy już zakupione:-D teraz trzeba wypisać i rozwieść:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eszira - nic się nie martw dziecko ma jeszcze dużo czasu na obrót - moja malutka się obróciła w 35 tygodniu a tez juz mnie straszyli cc:) Maleńka - ale fajnie tyle przygotowań przed Wami i tyle fajnych zakupów - zobaczysz wszystko będzie super:) A humorkami się nie przejmuj - to w ciąży normalne, a rodzinka niech się lepiej przyzwyczaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że wszystkei zajęte:-D Dzień doberek:-) u mnie w domciu wczoraj były \'zmówiny\' :-D Michał przyjechałz rodzicam i prosił moich rodziców o moją rękę:-D :-D:-D eh..:-) wszyscy tacy szczęsliwi:-) odliczami dni do ślubu.. a dzidzia się uspokoiła- wcześniej miałam straszne kłucia i skórcze od czasu do czasu, a teraz już spokój:-)chciałabym już isć do tego ginekologa i dowiedzieć się co z moją dzidzią, czy wszystko w porządku.. pozdrawiam!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:) W sobote bawiliśmy się z mężem na weseleu u znajomych, było bardzo miło, oczywiście nic nie piłam, ale potańczyć troszkę potańczyłam:) Jak słyszę muzykę to nie umiem wysiedzieć spokojnie:) Wczoraj natomiast cały dzień leniuchowałam, odsypiałam i podświadomie czuwałam nad małą dzidzią czy kopie i wszytsko jest dobrze:) Myslę, że nic jej nie jest, zachowuje się całkiem normalnie:) Buziaczki dla wszytskich Doris dziękuje za słowa pocieszenia, mam nadzieje, że dzidzia się jeszcze obróci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, 🌻 Właśnie wrócilam od mojego gina, i teraz stwierdzil ze ma cyste na obu jajnikach :-( , I właśnie mam pytanie w zwiasku z tym do.... 🌻 DORIS 🌻 lewy mam powiekszony (ma 2 cm) prawy(1,5 cm), najpierw lekarz powiedzial ze przepisze mi tabl. antykoncepcyjne, zeby zatrzymac jajeczkowanie....ale w koncu przepisal mi czopki przeciwbolowe a zarazem przeciw zapalne, i jakies tabletki.. i powiedzial ze jesli po tych tabletkach jajniki nie wroca do normy, wysle mnie do szpitala , aby operacyjnie usunac te cysty 😭 Prosze powiedzcie czy to cos groznego???? :-( zabardzo nie chce brac tabl. anty, bo przeciez chce miec dziecko... czy moge zajsc w ciaze majac cyste, i czy to bedzie bezpieczne dla ciąży??? PROSZĘ o odpowiedz, umieram z niepokoju.... Pozdrawiam wszystkie dziewczynki🌻 a zwłaszcza naszą nową MAMUSIE ma-lenke :-) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila - ja na Twoim miejscu koniecznie skonsultowałabym się z innym ginekologiem zanim zaczęłabym brać jakiekolwiek leki! Niestety niewiele więcej mogę Ci pomóc,bo jak wiesz ja nie jestem ginekologiem. Cysty są bardzo częste w jajnikach i naprawdę operacyjne ich usuwanie to ostateczność. Często też cystę przypomina rozpychający się pęcherzyk graffa który nie pękł - naprawdę trudno mi się wypowiedzieć - bo istotna jest nie tyle wielkość cysty, ale raczej jej zawartość. Moja rada jest jedna, zanim cokolwiek zrobisz idz do drugiego lekarza - i nie zamartwiaj się na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila23 tule mocno.. i myślę .. heh j ato wiem, Doris ma rację-idź z innym lekarzem skonsultuj.. dziękuję za gratuacje;-) i kciukam za Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie siedzę jeszcze jak mysz pod miotłą / jestem z wami :) pozdrawiam wszystkie kobietki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*** a ja wciaż o Tobie myślę i o Kamili..i mininadia nam zniknęła.. ciekawe co u niej? Pozdrawiam Was goroąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha - trzymam kciuki i zaraz moją maleńką też poproszę żeby trzymała:) Daj koniecznie znać jak wynik!!!!🌼🌼🌼 Ja niestety od soboty wieczór walczę z zastojem w piersi - boli:( ale na szczęście gorączka spadła i mam nadzieję obejdzie się bez antybiotyku (bo w sobotę miałam 38,5stopni temperatury i czułam się okropnie:() Teraz jest trochę lepiej, ale guz w piersi ciągle i nie mogę się go pozbyć - choć walczę dzielnie... Mimo wszystko pozdrawiam bardzo gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RATUJCIE !!! N początku dziekuje za odpowiedz , ale juz wlasnie wczoraj wzielam pierwszy czopek (mam 3 rodzaje) BUTAPIRAZOL, DICLOFENAC, DISTREPTAZA, a do tego antybiotyk CIPROPOL a raczej CHEMIOTERAPEUTYK ( pierwszy rz sie spotykam z ta nazwą, raczej kojarze mi sie ona z chemioterapią :-() i jak narazie jestem przerażona!!! tymi wszystkimi lekami i ich nazwami... jakby tego wszystkiego bylo mało, lekarz powiedzial zebym brala tabl. anty poniewaz one zatrzymują jajeczkowanie, i moze one mi te cycty wyleczą , no i musze niestesy je brac, ale... najgorsze jest to ze czytalam ulotke z tabl. anty i tam pisze ze antybiotyki osłabiaja dzialanie tabl. hormonalnych... to znaczy ze moge zajsc w ciaze, BOJĘ sie ze cos bedzie nie tak z ciaza przec te cysty, czy jest taka mozliwosc???? jejciu mam tyle pytan a nie mam sie do kogo zwrocic...:-( moj lekarz jest strasznie malomówny, tylko WY mi zostałyscie.... :-( :-( :-( pozatym co to są za tabletki chemioterapeutyk, jakis rodzaj antybiotyku czy cos jeszcze gorszego , Błagam odpiszcie bo chyba zwariuje z niepokoju, i jak dlugo mam brać te tabl anty (YASMIN), Zeby te cysty sie zmniejszyly i zebym mogla zaniedlugo zajsc w ciąże.... z góry Wam dziekuje za odpowiedz no i oczywiście pozdrowionka 🌻 ❤️ malenka ❤️ a u Ciebie jak samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila - chemioterapeutyk - to lek likwidujący bakterie - tylko chemicznie inny od antybiotyku dlatego należy do innej grupy. Potocznie wiele ludzi na te leki też mówi antybiotyki - bo naprawdę mają to samo działanie - nie ma to nic wspólnego z chemioterapią!!!!! Butapirazol - to lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny - nie mam pojęcia czemu masz to stosować:( Diclofenac - dokładnie to samo działanie (szczególnie w leczeniu stanów zapalnych stawów) Distreptaza - lek rozpuszczający włóknik(u Ciebie w celu zmniejszenia torbieli jajników - czyli Twój lekarz podejrzewa,ze zawieraja one w sobie krew) Cipropol - stosowany w leczeniu zapaleń układu moczowo-płciowego. Co do tabletek anty - tylko niektóre antybiotyki osłabiaja ich dzialanie - z tego co pamiętam rifampicyna, ale przeczytaj dokładnie w ulotce informacyjnej od tabletek anty. A jeśli nadal miałabyś wątpliwośći to zapytaj w aptece czy żadne z leków które masz zażywać nie osłabiają ich działania. Rzeczywiście jednym z rodzajów leczenia cyst jest stosowanie tabl antykoncepcyjnych - trudno powiedzieć jak długo to zalezy jak Twoje torbiele się będą resorbować - ale myślę, że ze trzy miesiące. Znam wiele osób które w momencie zajścia w ciąże miały rozpoznane cysty i ciąże bez problemów donośiły. Ale lepiej najpierw to wyleczyć a potem zachodzić w ciążę. Nie wiem tylko czemu ten lekarz CI tyle środków przeciwzapalnych przepisał - może masz jakieś bóle? Ja bym się na Twoim miejscu przeszła jeszcze do innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ❤️DORIS ❤️ bardzo ci dziekuje za odpowiedz, :-) troche mi lepiej... a co do bóli to mam straszne, nie moge siedziec tak mnie jajniki kłuja, koszmar!!! do innego lekarza pojde jak skoncze te tabletki , mysle ze nic mi nie bedzie... :-), i wszystko sie dobrze skonczy.... 🌻 pozdrawaim gorąco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale się w nocy przestraszyłam:/ poszłam do wc.. i ledwo na nogach wróciłam do pokoju:| tak mi się słabo zrobiło, że nic nie widziłam..i miałam jakieś skórcze, ale naszczęscie później zasnęłam! a tak sie przestraszyłam że dziecku coś się może stać.. nigdy więcej takich przygód:/ Kamila dla mnie nazwy tych Twoich czopków to czarna magia:-Ptak samo zresztą, jak dla Ciebie..Wiesz co kochana, ja gdzieś wyczytałam, że tymi tabletkami anty, co Ci lekarz przepisał leczono także zaburzenia cyklu kobiet, które starały sie o dzidziusia..podobno poźniej zachodziły w ciąże szybciutko:-) ja myślę, że to dobry znak:* wiem, ze jesteś dzielna, bo dużo już zniosłaś i modlę sie ze swoją fasolką o dzidziusia dla Ciebie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje malenka za slowa otuchy ❤️ dbaj o siebie i o dzidzie :-), a slabosci moga potęgowac tez przez pogode, jest straszna :-( , trzymam kciuki, kiedy sie do lekarz wybierasz?? pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuuupupuup
do autorki topiku jestescie małżeństwem? dzlaczego decydujecie sie na dziecko przed slubem? ja mam 22 lata tez odczuwam instynkt macierzynski mój narzeczony też chce miec dzidziusia chocby teraz.ale ja wolę w tradycyjny sposób załozyc rodzine najpierw slub potem dzidzius a nim bedzie slub to skonczyc studia. w wy młode przysłe mamy- studiujecie?pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×