Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma-lenka20

test a ciąża

Polecane posty

Gość matasiak
Frezja niestety nie mozna zmiezryc temperature tylko raz czy dwa i wiedziec :( trzeba to robic przez caly cykl i wiedziec jaka sie ma temperature przed owulacja i po , dopiero wtedy jest to miarodajne . choc musze powiedziec ze twoja tempka na kilka dni po @ jest dosyc wysoka :) zrob test juz na pewno wyjdzie prawidlowy. Kiedy mialas OWU ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matasiak
a objawy ciazy sa bardzo czesto takie same jak przed @ wiec zatestuj :) nawet teraz :) mi przy cyklach 28-29 test wyszedl pozytywnie w godzinach popoludniowych juz na dzien przed @ przy owu w 14dc :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frezja26
dzieki za odpowiedz. owulacje kolo 20 mialam. Generalnie obserwuje sluz. Cykle mam bardzo regularne.Nie ukrywam,ze nie zabezpieczamy sie-stosujemy stosunek przerywany, bo wpadka nie przeszkadzalaby nam. Fakt, moj partner zawsze wydziela sluz przed wytryskiem, ale przez kilka lat stosuje ta metode i zawsze bylo ok. Poczekam jeszcze dwa dni i zrobie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frezja26
sorry. Mialam na mysli,ze owulacje mialam 14dc. 20 to 20.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matasiak
eee przy bardzo regularnych cyklach to juz dzisiaj na pewno ci cos wyjdzie :) ja sama jestem ciekawa ;) po co czekac 2 dni ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frezja26
hehe Malenka. Czytalam Twoje wpisy od poczatku. W koncu Ci sie udalo. W sumie to chcialabym byc w ciazy. Caly czas mam podstawowa temp. ciala pod pacha 37,1-37,3, a nie jestem chora. Ale jakos nie spieszy mi sie do testu i rozczarowania. jak bede wiedziala, dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka23
malenka 20 u mnie bez zmian wczoraj dostałam okres,tzn takie lekie plamienie i dzisiaj tez tylko plamie bardzi malutko,moze mi sie rozbuja ten okres?mam chwilami skurcze brzucha i obrzmiałe piersi.nie wim co to jest.poczekam co bedzie dalej.raczej na ciąże to nie wygląda.:(:(.pozdrawiam gorąco i jeszcze raz gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matasiak
he ja wlasnie wrocilam od lekarza i nic nowego sie nie dowiedzialm dostalam duphaston, mam sie nie przemeczac (tylko jak to robic przy pracy 8 godzin przy biurku oraz malukim dzieciaczkiem w domu ktory spragniony mamusi nie daje mi chwili odpoczac ) i mam sie zjawic za miesiac :) ja rozumiem ze to bardzo wczesna ciaza ale chyba czegos wiecej sie spodziewalam ;0 w poprzedniej ciazy bylam chuchana i dmuchana od poczatku ale to byla ciaza dosyc wysokiego ryzyka i eraz tez sie podziewalam ze beda na mnie dmuchac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było wiadome :) ale chciałam oficjalnie przeczytać JESTEM w CIĄŻY i oficjalnie GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!! życzę zdrowej dzidzi!!! Cieszę się razem z Tobą Maleńka :) pozdrawiam KAsia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka najwazniejsze żeby się nie poddawać i wierzyć! ja do dzisiaj myślę, że to dzieki temu, że tak bardzo wierzyliśmy i chcieliśmy.. że właśnie dlatego się udało:-)trzymaj się!🌼 matasiak mnie rozpiszczają strasznie, a tata to już w ogóle.. mama chucha i dmucha i nawet farbe mi z pokoju wyniosła żebym sie nie nawąchała, bo bedziemy malowac pokój.. a przecież z tego wiaderka może się coś ulatniać:-P (wg. niej:-) ) Kasiu dziękuję:-) Pozdrawiam i miłęgo dnia życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:-) ale tu ostatnimi czasy cisza:-P a ja wróciłam z badań. i pobierania krwi:-P przeżyłam:-D i dostałam kilka wskazóweczek co do dbania o swój stan zdrowia i witaminki jakie mam brać:-) jak tam u Was Kochane idą staranka? i jak dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rodzice i przyszly maz nie przejumuja sie ze tyle czasu siedzis przed komputerem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja zaglądam na 5 min.:-P w sumie to jakby zebrać wyjdzie góra dwie godz na dwa dni;-) nie martw sie dbam o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaniedbałyśmy Nasz topik:-P nie ładnie:-P ja przeleżałam dwa dni w łózeczku z gorączką..ale już wracam do zdrowia- zwyciężyłam choróbsko:-D a co tam u Was Kochane? Eszirka jak brzuszek? Doris nie piszesz jak dzidzia rośnie:> POzdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam:) Brzuszek juz mnie wkurza, męczy, boli i ogólnie już mi się nudzi:P chciałabym już mieć malucha w wózeczku a nie w brzuszku:) A tak ogólnie to wszytsko ok, tylko powinnam się niestresować a tu właśnie w ciąży najwięcej stresów:) A to slub, a to mieszkanie itp, itd, eh... :) No ale trudno jakoś to będzie :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina musisz być pełna wiary i uzbrojona w cierpliwość:> My staraliśmy sie 9 miesięcy.. i dopiero teraz się udało, niektórzy starają się po kilka lat, mimo, że są całkiem zdrowi! wierzę, że niedługo Wam się uda:-) pozdrawiam i przesyłam pozytywne fluidy ciązowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ime
Dzien dobry. Mam ważne pytanie. Spóźniał mi sie okres 10 dni, zrobiłam dwa testy ciążowe. Wyszły dwie kreski. po 2 dniach dostałam okres. Poszłam do lekarza i mówi że ciąży nie ma. Rozumiecie coś z tego?? miałam już jedno poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matasiak
to sie nazywa ciaza biochemiczna , polaczenie jajeczka i plemnika nastapilo zaczelo sie wytwarzac hcg ktore wykrywa test ciazowy ale nie nastapilo prawidlowe zagniezdzenie zarodka, ktory sie roni w krotkim czasie, najczesciej jest to spowodowane wada zarodka , na obrazie usg takiej ciazy nie widac niestety :( przykro mi bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ime
tylko ze w wypisie mam w macicy jakieś zmiany hipoechogeniczną o wymiarach 8,2 na 3,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu coś tu ruszyło:-) Kasia_S u mnie remont zacznie sie po weselu jak rozjadą sie goście:-) narazie pomalowaliśmy ściany na piękny kolor kawy z mlekiem wymienilismy żyrandol:-) wczoraj byłam u ginekologa, USG mam za 3 tyg..20stego dopiero, powiedział, ze nie ma żadnych watpliwosci co do ciaży i jak dobrze się czuję to nie beziemy wczesniej niz w 3 miesiacu szkodzic dziecku promieniami jakimiś:-) badania wyszły mi wszystkie super no i czuję się coraz lepiej, w końcu niedługo 3 miesiąc będzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki:D Ostatnio byłam w szpitalu, mam problemy z ciśnieniem, ale z Dzidzią jest wszystko ok:D Nie mogę się doczekać finału. Malenka i jak tam się czujesz?? Mam nadzieję, że wszystko u Was ok. Pozdrawiam serdecznie i przesyłam ❤️ dla wszystkich forumowiczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńka ja słyszałam ze promienie USG nie sa szkodliwe dla dziecka bo to sa fale ultradźwiękowe... My kupiliśmy mieszkanie ale najwcześniej za 2 tygodnie skończy się remont. Moj kolor ścian żółty :) No 3 miesiąc :) w 4 już powoli widać brzuszek i będziesz czuła ruchy dziecka to jest bardzo przyjemne :) pozdrawiam Trzymaj sie papa KASIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×