Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość Prokarpa
3 dzien :D:D:D:D a jak wy robicie te cwiczenia rano czy wieczorem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleoooooooooooooooooooo
hej! dzisiaj 7 dzien. i sie trzymam nadal, i bardzo sie z tego ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała.....
sorki ale mozecie mi powiedziec gdzie znalezc te cwiczenia dokladnie???????????? bo na tej str ich nie widze.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prokarpa
4 dzien za mna:D juz wcale nie bylo tak trudno:)) a powiem wam ze to dopiero 4 dzien a ja juz mam bez napinania miesni kreche na 3/4 brzucha:)) sadla jest juz duzo mniej:D a robiac a6w kazde cwiczenie robie bardzo dokladnie:)) wiec bardzo polecam:) jeszcze TYLKO 38 dni:)) wytrwamy:)) pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu 124
Hej Dziewczyny!Widze że dajecie rady bardzo fajnie ! Ja szczerze polecam A6W ale w wersji opisanej pare stronek wcześniej przez KARMAPEME, rewelacja robie 1.5 tyg. a z mojego wielkiego sadła wyłaniaja sie powoli normalne kształty a dodam że zwykłą szóstke robiłam wcześniej i nie ubyło ani centymetra, a ten nowy trening jest znacznie łatwiejszy bo wszystkie ćwiczonka robimy z rękami przy głowie i efekty są i to duże ----POLECAM ! Pozdrawiam Wszystkie Walczące z Sadełkiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBietki
Ja nie chcę schudnąć, ale chcę ładnie podkreślić brzuch, czy te w6 spali mi resztki tkanki tłuszczowej/? czy zadziała tylko na mięśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Olu (bubu) za tam pochlebną ocenę. Służę pomocą na miarę możliwości... również odnośnie porad dotyczących jogi. email: laetitia@o2.pl lub gg: 1856958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka7
mam pytanie, jak wy się czujecie podczas wykonywania A6W ja jestem na 19 dniu i wygląda to tak 1 seria jest męcząca-robie spokojnie całą...ale czuje mój brzuch-boli natomiast przy 2 seri a w szczególności przy 3...nie męczę się...nie boli brzuch. czy robie coś nie tak, czy podświadomie mniej przykładam sie w 3 seri ( bo fakt faktem nużące te ćwiczenia i czasmi modyfikuje je przy 3 seri )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doradzcie dziewczyny. chciałabym robic te brzuszki, ale nie chciałabym schudnąć bo i tak waże 48kg. chciałabym miec ładny brzuszek ale nie chce schudnąć. prosze napiszcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorciaaaa
czesc dziewczyny... ja wlasnie zaczelam robic te cwiczenia, jeszcze nigdy ich nie robilam..to moj trzeci dzien... ciekawe czy beda efekty...pozdrawiam ps...ktos sie do mnie dolacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorciaaaa
no coz... chyba bede robic je sama.. :-( nikt sie nie chce dolaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaakasiaaa
a moze by tak wyprobowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robie dzis chyba 17. dzien, ale ta oponka na dole brzucha jeszcze jest. Nie wiem czy ona zejdzie czy nie. Jakie diety stosujecie w parze z A6W i czy gubicie swoje oponki w dolach brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parara bum
33 dzień. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaaaaaa
parara bum..jak ci idzie..? widzisz juz jakies efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prokarpa
kurde mialam 2 dni przerwy przez chorobe:( ale za to dzis zrobilam najdokladniej za wszystkich dni:) niby jakies efekty sa ale jeszcze 36 dni:| musze wytrwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjkjkjkk
Czy można te ćwiczenia wykonywać mają okres?Bo to jest 6 tygodni a wiadomo, że przynajmniej raz dostanę..a przez pierwsze 4 dni mam przerąbane bo mocno mi leci i boli mnie brzuch więc nie wiem czy to nie zaszodzi a nie chce robic takiej długiej przrerwy bo nie wiem czy mozna.Czy nie zmarnuje tego wszystkiego...a ile cm mozna schudnac w brzuchu na dole i w pasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjkjkjkk
Odpowie mi któraś z dziewczyn?Bo dzis zaczełam ale lada dzien dostane okres...i nie wiem co wtedy zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka N
okres napewno nie jest przeciwskazaniem do cwiczen-ja cwiczylam-wez jakies dobre i skuteczne tabletki przeciwbolowe i jak przestanie bolec cwicz-szkoda dotychczasowego treningu-ja mialam grype i cwiczylam-mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki! Stresy minęły, efekt 8 kg za dużo. Help!!! BIorę się za 6w. Wczoraj ćwiczyłam takie tam swoje brzuszki, dziś powtórzyłam, ale mam nadzieje że na moje \"morświnki\" to pomoże :). W zasadzie wolałabym magiczne tabletki po których schudnę ,ale efekt jo-jo mnie przeraża. Trzymajcie kciuki ..a swoją drogą szkoda, że nie ma na jakimś dvd tych ćwiczeń , bo wiecie...tak się miło ;) robi jak ktoś towarzyszy w katowaniu brzucholka. Pozdrówka Idę się zmierzyć, strzelę sobie zdjęcie morświnka przed i.. po 40 d . CHyba sama nie wiem na co się rzucam :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka_tm
jedno powtorzenie to te 6 cwiczen prawda ?? a jedna seria ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka_tm
Hmmm... nie rozumiem .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka robisz w 1 dniu jedna serie -wszytkie cwiczenia po 6 razy, drugiego dnia -wszystkie cwiczenia 6 razy ale dwie serie, itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka_tm
aha dzieki :) a jak bedzie wyglądał np. 11 dzien gdzie są 3 serie i 10 powtorzen ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka_tm
chyba rozumiem ... czyli kazde cwiczenie 10 razy i to jedna seria czyli razy 3 ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka N
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka_tm
jesli to jest tak jak rozumiem to mam pytanie :):):) czy dzien pierwszy wykonywac tak ze najpierw szesc razy cwiczenie pierwsze, pozniej szesc razy drugie, szesc razy trzecie czy najpierw raz pierwsze, raz drugie, raz trzecie, raz czwarte, raz piate, raz szoste i znowu raz pierwsze, raz drugie ... itd. ??? i czy dobrz rozumiem tamto wczesniej ?? :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka N
najpierw pierwsze cwiczenie - po 6 razy na kazda noge,potem drugie-6 razy to samo itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka_tm
i tak cwiczenie 3, 4, 5 i 6 i koniec dnia pierwszego ?? aha dzieki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×