Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość sway91
OK! thx ;* a jakie Ćwiczenia najczesciej robicie? na co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, jakkolwiek głupio i dziwnie by to nie brzmiało - kochamy Tamilee :D :P :D co ćwiczymy to najlepiej będzie przeczyatć na topiku Szczupłe dzieczyny coś tam.. na fitnesie jest tak ten o szóstce :) ja ćwiczę dużo i różnie, cięzko na raz napisać co konkretnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Samanta ceni sobie różnorodność:) Ja z kolei najpierw dojdę do ładu z moim brzuchem i będę kombinowała, czy ma być lekki zarys mięśni czy w miarę płasko? W międzyczasie zrobi się pogoda i zacznę biegać. Poza tym nie obejdzie się bez ukochanego roweru stacjonarnego i hula hopu. Aż mnie rwie do działania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu, ja już od miesiąca wybieram się zeby zacząć biegać i nie mogę się zebrać.. ostatnio już prawie prawie.. złamałam sobie paznokcieć zakładając buty :P i zrezygnowałam z biegania - no jak tak po takiej tragedii jak złamanie paznokcia hahaha :D :P ale się zbiorę.. moze niedługo :classic_cool: na oponke na brzuchu wbrew pozorom obok ćwiczeń na brzuch takie biegi czy inne aeroby dużo by dały (więcej niż a6w to na pewno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
dzieki wielkie:PP NArazie jednak bede konczyc a6w a potem skorzystam z waszych rad. Dzieki;* pa;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
Dzis 7 dzień! Zaraz 3 seryjki musze machnąć:) A jak u Was.... poddałyście sie? Mam nadziej że nie! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Hej.Jestem na 5 dniu.Nie mogę się doczekać efektów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
W czerwcu jadę na wakacje.Jestem 11 miesięcy po porodzie i 89 cm w pasie.Dziewczyny musimy się wspierać!Narazie jestem na 5 dniu. Wierzę,że mi się uda osiągnąć kaloryfer!Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaULa88
13 dzien za mna :) Musze przyznac,ze przechodze tzw. kryzys... W sensie takim, ze powoli mi sie odechciewa, w trakcie cwiczen mecze sie coraz bardziej:( Efekty sa, w gornej czesci brzusia, na dole nie mam oponki, bo nie mialam tak strasznej:P Ale powiem Wam,ze sie brzuszek powoli wyszczupla, wysmukla czy cos tam:P Cwiczyc bede :) Nie poddam sie:) Nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Paula musimy wytrwać!Tylko wiem,że powinnam wytrzymać 3 sekundy dłużej,za szybko robiłam. Paula ile masz cm w pępku?Ja mam 89 cm,chcę mieć z 83 chociaż.Mam oponkę.Powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
JA dziś 8 dzień:P jeszcze dzis nie ćwiczyłam ale kolo 20:00 musze zacząć:P Mam nadzieje ze w nastepna niedziele bede mogła cos o efektach powiedzieć!! Trzymam za was/nas Kcuiki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Dzięki sway za kciuki.Ja już rano skończyłam i jestem z siebie dumna za dziś.Już robię po 8.Czuję ,że brzuch mam trochę twardszy.Zbliżają się cieplejsze dni,więc mam motywację. Damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
Motywacja najważniejsza ja dzis za 9 dzien sie zabieram:PP Ja macham 20 powtórzen bo mi sie 8 mało wydaje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
To ja po porodzie nie chcę za bardzo szaleć,więc 8 mi wystarczy na 7 dniu,za dwa dni po 10.Zaraz biorę się do dzieła. 3-majcie się dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaULa88
Ja mam w pepku 84 :) Wiec nie jest zle,ale mogloby byc lepiej:) Dzis jestem leniuch i nie chcialo mi sie cwiczyc rano. Mam nadzieje,ze sie zbiore na to przed kolacja. ajajjjjj,mam lenia strasznego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane.. moim jedynym utrapieniem jest wielki, tlusty brzuch.. prawie caly czas go wciagam.. biegam, ale boje sie, ze to nie wystarczy:( myslicie ze a6w powinna pomoc?:( napawde mam bardzo duzy brzuch i czuje sie przez to tak niatrakcyjna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Do kasiulki:Wiem ,że 6 weidera na pewno Ci pomoze.Ja już mam mniejszy brzuch,bo 3 miesiące ćwiczyłam 8 min abs i guziki w plaszczu na 5 cm zwężałam.U mnie trochę problem z udami po wewnętrznej stronie. Może ktoś zna ćwiczenia na uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
11 dzień za mną!! :P:P Czuje że brzuszek twardszy... ale czy centymetrów ubyło nie wiem...:P poczekam jeszcze pare dni i zobacze :P A wam jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile dni trwa cały cykl ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Hejka! Dziś ostatni raz po 8,było ciężko,dziwne ,bo wczoraj było nieżle. A jutro po 10,kurcze.Efektów jeszcze nie widzę. Będę walczyć!Ale pocieszający jest fakt,że jeszcze 5 tygodni mi zostało tego wyzwania. Jak ubędzie mi z 3 cm,to coś se kupię extra,mąż mi obiecał też parę rzeczy za płaski brzuch i za wagę 58 kilo,czyli jeszcze 3 kilo.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIESIA878787
hej mzecie podam linka co tych cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Och,było ciężko.Byle do 18 wytrzymać!Zacisnę zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
ja do 13 kwietnia :) :) wiec jeszcze troche:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Mnie chodziło do 3 po 18,chociaż do 18-tek chce dać radę.Narazie3 jestem na 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annusiulak
Nierozumiem szumu,ktory powtal na temat wspanialych efektow po 6W Chcialabym zobaczyc na wlasne oczy forumowiczki,ktore maja plaski brzuch po calej serii.Wykonalam cala serie,diete tez zachowalam a efektu jak nie bylo tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, znów mi sie zaczyna nudzic ten Weider. :( Ale nie poddam się: muszę go doprowadzić do końca. Teraz obok Weidera robię ABS. Jak dla mnie sa ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamaammam
JAK EFEKTY? czy to spala również tłuszcz? bo jak ja robiłam przez tydzień to miałam mi.ęśnie pokryte tłuszczem któery się nie spalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Jak efekty ?Powiem Wam za miesiąc.Muszą być ,skoro tyle mnie to kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Efekty na pewno będą.A zresztą samemu się przekonać i pokonać tę walkę.Powiem Wam w połowie kwietnia co i jak.Mam nadzieję ,że mi się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×