Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość PaF1818
Gosciu co sie podajesz za mnie??dojade Cie mam juz Twoje IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaF1818
Och, kocham Cię Czik:"-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwor
zna ktoś może ćwiczenia na mięśnia nóg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karela
witam dziewuszki:) jestem dopiero po 6 dniach weidera, ale mam nadzieje, że to coś pomoże...bo brzuszek lekka galaretka..a już niedługo lato:)..trzeba coś z tym zrobić... oby spaliło to troszkę tłuszczyku..trzymam za was kciuki:)...za siebie tez:)...a po jakim czasie można zobaczyć pierwsze efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaF1818
Witam :D ja jestem po 15 dniu i widze zarysy kaloryferka brzuszek ciagle rośne :P mam na mysli mieśnie :P tak przy 10 dniu bedziesz zauwazac efekty...ale nie trzymam diety i nic nie biore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już mam dosc a6W
:( robiłam przez 3 tygodnie ale mnie to zwyczajnie znudziło, coś tam sie brzuszek wzmocnił ale to chyba nie dla mnie-zbyt monotonne ćwiczenia. Teraz robie ABS (na brzuch, ramiona i pośladki)-wprawdzie to lżejsze ćwiczenia ale urozmaicone.Za jakiś czas będę musiala pomyślec nad bardziej forsownymi ćwiczeniami bo te jednak na dłuższa mete stają sie zbyt łatwe.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szósteczka
widze, ze temat a6w nie umiera!! i dobrze!! ja zaczelam 3 dni temu...juz kiedys probowalam ale odpadlam po tygodniu, teraz jestem pelna nadziei ze tym razem uda mi sie wytrwac do konca...a moze i tez bardziej zmotywowana, bo w koncu wiosna mobilizuje do dzialania!! pozdrawiam i piszcie jak tam wasze postepy i efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karela
dzisiaj juz/dopiero 8 dzień...wczoraj miałam kryzys..ale chyba przechodzi:)...mam nadzieje ze nie strace zapału...a jak wam idzie??... ;P....chce usłyszeć ze super..i ze warto to robi bo są efekty:)..pozdro dziewuszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaF1818
Elo :P dzisiaj 18 dzien weidera efekty efektami :/ troche słabe efekty ale zawssze cos,Moj włefista powiedzial ze jak sie robi kazde cwiczenie na brzuch codziennie to i po byle jakim cwiczeniu widac efekty :D no ale jak juz zaczolem to i skacze ten trening a jak u was laseczki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaF1818
Hej.U mnie już widać świetne efekty!Niedługo będę bzykać na wakacjach dziołszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam.Robię już 3 razy po 20. Efekty by były na pewno lepsze,jeśli bym robiła codziennie,a ja mam 2 razy na tydzień przerwę ostatnio.Ale już bez problemu daję radę.Najgorzej było do 40 dnia.A teraz to już pryszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graszka1979
a czy 6 daje też coś na biodra czy tylko na brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karela
ja już po 14 dniu........ale jeszcze dluga droga...:(....chociaz efekty juz widac, ale brzuszek opuchniety troche...bede jednak walczyc bo podobno warto:)...a co do bioder i ud..tez musi troche pomoc..przynajmniej czytalam ze zawsze cm czy dwa sie straci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero jestem na początku drogi, jeszcze tylko zostało mi 39dni:P z dnia na dzień coraz bliżej końca, już trzeci dzień mam za sobą. Czas powalczyć o fajne ciałko żeby móc swobodnie wystawić je na słoneczko :) Warto ćwiczyć weidera , co prawda nigdy nie dotrwałam do końca ale już po 21 dniach efekty są fajne, brzuszek szczupleje i jest bardziej napięty, a nie taki sflaczały oponkowaty. Pozdrowionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska0904
A ja nie miałam tak silnej woli i przerwałam w 16 dniu. :( Myślę żeby znowu się za siebie wziąć. Najgorsze było to, że nie miałam już siły wykonywać tego ćwiczenia. Do tego strasznie bolały mnie plecy. :/ A teraz mam wyrzuty sumienia... ehhh Jedyną motywacją do dalszej pracy nad sobą jest to wszystko co ty piszecie, że Wam pomaga itd. Muszę nad sobą popracować bo do wakacji już blisko, a tłuszczyk z brzucha sam nie zejdzie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mambeczka
a ja przed chwila zaczęłam, zrobiłam 1 ćwiczenie i padłam, strasznie mnie bolą plecy, możliwe ze źle wykonuje... na prawdę wcale te ćwiczenia nie wydaja sie takie proste jak narysowane na kartce... chciałaby, zgubić sadło z brzucha ale chyba nie będę miała aż tyle silnej woli, żeby ćwiczyć codziennie... ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulala6
WITAM MAM PYTANIE JESTEM ROK CZASU PO CIAZY I W DOLNEJ PARTII BRZUCHA ZOSTALA MI DOSC SPORA OPONA JESTEM Z TEGO POWODU BARDZO ZAKOMPLEKSIONA CZY KTOS MOZE WIE CZY 6 WEIDERA PODZIALA NA TA WSTRETNA OPONKE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem rok po porodzie i od grudnia ćwiczę codziennie ćwiczenia na brzuch,a wcześniej biegałam.6 weidera mysle ,że pomoże w jakimś stopniu,a jak nie to po skończeniu dalej robić weidera 3 razy po 24,czy po 20 aż brzuch będziesz miała płaski. U mnie widać duży efekt ,ale jeszcze nie jest to co chcę uzyskać,ćwiczę już weidera 7 tyg.Weider teraz jest dla mnie łatwy,ale do 35 dnia to był koszmar!Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem rok po porodzie i od grudnia ćwiczę codziennie ćwiczenia na brzuch,a wcześniej biegałam.6 weidera mysle ,że pomoże w jakimś stopniu,a jak nie to po skończeniu dalej robić weidera 3 razy po 24,czy po 20 aż brzuch będziesz miała płaski. U mnie widać duży efekt ,ale jeszcze nie jest to co chcę uzyskać,ćwiczę już weidera 7 tyg.Weider teraz jest dla mnie łatwy,ale do 35 dnia to był koszmar!Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blues1
Hm, nie do końca rozumiem.Pierwszego dnia, każde z tych sześciu ćwiczeń mam powtorzyc 6 razy ? 1 szesc, 2 szesc, 3 szesc itd ? i to bedzie jedna seria? I pozniej znow wszystko od poczatku,zeby byly dwie serie... 4,5,6 dnia to samo tylko,ze 3 serie, ale w dniach7-10 mam kazde z tych cwiczen powtorzyc 8 razy i to bedzie jedna seria,tak? a serii w tych dniachma byc 3 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga33333
Ja juz prawie kończę Weidera, i nie widze zadnych efektow..fakt na poczatku myslalam ze nie dam rady zrobic 10 powtórzen, teraz mam juz 24..i robie-czyli miesnie brzucha sie wzmocnily..ale nic nie widac...i brzuch wcale nie jest płacki.. Byc moze cos zle robie.szkoda ze nie ma nogdzie na zadnym filmie poazane jak trzeba to robic prawidłowo. No i zazdroszcze tym, u których widać efekty..a Tym ktorzy skonczyli-gratuluje wytrwałosci:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest fil na youtube.Ja też skończyłam weidera, efekty są ,ale nie mam jeszcze płaskiego.Zrobię trochę przerwy i za jakiś czas znów weider,narazie robie 8 min abs i hula hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a6w..
Przecież dwa posty wyżej jest zamieszczony link jak to robić więc nie rozumiem :) Jestem dopiero na 15 dniu, na razie mam tylko twardszy brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipshit
hej, mam pytanie. takie... dość babskie . ;)) czy podczas wykonywania tych ćwiczeń bardzo zmniejszył sie wam biust ?! :(( mam małe B + wypukły brzuszek. ale boje sie, że wykonując ćwiczenia schudne takze i w biuscie, co zrobi ze mnie totalną deske. HELP !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czzzaccza
jak sie moze biust zmiejszyc od cwiczen na brzuch????????? ales ty tepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipshit
jeżeli przy tym jestem na diecie, to zrzucam kilogramy = utrata masy w kazdym miejscu . więc ciekawe kto tu jest tępy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legrima
hej dziewczyny. Wiecie może co zrobić żeby mięsnie nie przestały być widoczne jak już się 6AW skończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey, postanowiłam zacząć \"6\" - i proszę o pomoc - czy jest to do zrobienia dla mało wprawionej i mało wyćwiczonej osoby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że tak:) tylko trzeba się mocno uprzeć i wszystko się da zrobić:) na początku są zakwasy i faktycznie ćwiczenia mogą być trudne ale z każdym dniem jest lepsza kondycja i wprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×