Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Ja zrobiłam 18 dni....efekty były, zakwasów nigdy nie było.... Ale jeden malutki dołek miałam i odbiło się to na ćwiczeniach i zrezygnowałam :/ Może jeszcze kiedyś spróbuję:) Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem już po 9 dniu... Ale przyznam ze mnie to sporo kosztuje... miałam kryzys ale przetrwałam... czasem jak cwiczę i mam już tak naprwdę dość powtarzam sobie jak tego nienawidzę... Ale głupio mi przerwać.. bo nie po to zaiwaniałam te 9 dni żeby to teraz poszło NA MARNE! eseczka ----------kiedyś sie do mnie odzywałaś naq gg prawda? szkoda że mnie nie było, ostatnio mam strasznie zalatane dni, a bedzie tylko gorzej :( jeśli możesz to proszę prześlij mi te zdjęcia przy okazji :) potrzebuję kopa... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plazowiczka
Wiatm!musze przyznac ze po kilkunastu dniach sa efekty!!!moze nie zniknal walek tlusczu ..ale talia wyraznie sie zarysowala,no ubylo mi te 2 cm..a cwiczenia przy 10 powtorzeniach zajmoja mi 15 mniut...i zakwasow nigdy nie mam nic mnie nie boli...tylko pot sie leje;p ale to chyba dobrze..>Pozdrawiam..ćwiczcie dalej!!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak18
dziś 17 dzień. Im więcej robię tym bardziej się przykładam, motywacja mnie napędza i nie jest tak źle- można wpaść w rytm. Za pierwszym razem przerwałam na 13 dniu. Teraz powoli tracę boki. Przód pewnie spadnie na końcu :D Wytrwałości wszystkim życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kak18 ja mam dziś 16 dzień :) i jest u mnie dokładnie tak samo, czuję że coraz bardziej sie przykładam i że lepiej mi to wychodzi :) pewnie jest to zasługa tego że regulernie cwiczymy i zaczynamy sie \"wdrażać\" :) powiem więcej, A6W stała się moim nawykiem, zawsze wieczorem przed kąpielą ćwiczę (musiałam zrezygnować z porannych ćwiczeń ze względu na praktykę i przełożyc je na wieczór) a potem mogę spać spokojnie. Co do oponki na brzuchu to narazie jakoś derastycznie nie spadła, ale jestem cierpliwa :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala ksiezniczkaa
hejka! prosze pomozcie bo mam problem z ta 6 weidera :( 1. czy jak zaczynam 1dzien to robie pierwsze cwiczenie raz lewa noga, raz prawa noga i pozniej znowu przechodze do lewej i kolejno do prawej i tak po 6razy na kazda noge czy moze robie najpierw lewa noge pozniej prawa noge po raz i przechodze do cwiczenia nr.2 gdzie podnosze obie nogi raz i ide do 3cwiczenia....po skonczonym 6cwiczeniu znowu ide do 1cwiczenia i tak jakby zaczynam drugie powtorzenia? kurde strasznie niejasno to napisalam mam nadzieje ze ktos pomoze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak18
Bongo Bongo ja już nawet się cieszę na myśl kiedy będę mogła kolejny dzień uznać za zaliczony. Dziś rano złapałam za centymetr, wynikałoby że 7 cm w talii ubyło ale wiadomo trzeba brać poprawkę bo to było z rana, w ciągu dnia już po śniadaniu efekt jest troszkę mniejszy, co jednak nie oznacza, że go nie widać:) Mała księżniczko- nogami machaj na zmianę po razie - raz lewa praz prawa, każda tyle samo powtórzeń. obie to wiadomo. po ostatnim ćwiczeniu znów do 1 czyli kolejna seria ( chociaż ja robię ok 15 sekund przerwy a są i tacy co mówią, że każdą z serii można o innej porze dnia robić - nie ma jak sprawdzić czy efekt taki sam) Dziś 18 dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heavenlly
ja jestem po 4 dniu :) już po raz drugi ćwiczę szóstkę, bo ostatnim razem nie wytrzymałam. brakowało wsparcia. ale teraz znajomy mnie pilnuje i robi wraz ze mną :) a czy efekty będą? jestem tego bardzo ciekawa... jakoś nie wierzę, że na moim brzuchu pojawią się mięśnie :P dlatego postanowiłam to sama sprawdzić. boję sie tylko, że źle wykonuje ćwiczenia... ale stosuje sie do wszystkich zaleceń. zobaczmy jak będzie 42 dnia :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki411
Jeżeli chodzi o zakwasy to po każdej serii zróbcie mostek :) mięśnie brzucha się wtedy rozciągną i zakwasów być nie powinno .Ja wypróbowałam i faktycznie jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szosteczka
a co to jest seria a co cykl bo nie rozumiem harmonogramu ???!! :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szosteczka
pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki411
Do : szosteczka Cykle to ilość powtórzeń danego ćwiczenia na każdą nogę,czyli na początku przez kilka dni jest 6 cykli,czyli każdą nogę podnosimy 6 razy do ćwiczenia,czyli w sumie machamy nogami na początku 12 razy(z wyjątkiem ćwiczeń 2,4 i 6,bo wtedy machamy obiema nogami naraz ;D ),potem 8 cykli czyli 8 powtórzeń,itd.(lewa noga,potem prawa noga-i to jest jedno pełne powtórzenie) Natomiast 1 seria to wykonanie wszystkich sześciu ćwiczeń. Trochę namieszałam,ale mam nadzieję że da sie zrozumieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak18
U mnie już 22 dzień. Im więcej powtórzeń tym łatwiej to zrobić bo mięśnie są coraz bardziej rozpracowane. Zgadzam się z niki411 - mostek pomaga nawet nie tylko na zakwasy ale i nie ma takiego efektu "puchnięcia" brzucha na początku. Jak ktoś nie umie mostka niech stanie na palcach mocno napnie brzuch i wyciągnie się do góry to też rozciąga mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieba
ej:D ja jestem obecnie na 8 dniu i efekty sa widoczne ale tylko dlatego ze uprawiam duzo sportu i jestem dosc szczuply:D przy wzroscie 182 cm waze 73,5 kg:D wiec brzuch sie szybko rzezbi:D ale rowneiz dlatego ze wczesniej juz robilem 6 weidera i dotrwalem do 22 dnia niestety lenistwo wygralo;p teraz mam nadzieje ze dostrwam do konca:D robie trening z 1 dniem odpoczynku na tydzien a w dniach odpoczynku robie brzuszki na lawce skosnej aby spalic troche dolna warstwe tluszczu:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha xD
no ja wytrwalam 30 dni powiem ze nie tylko brzuch byla naprawde plaski ale nogi tez mialam mniejsze w udach 6 bije wszytsko naprawde teraz robie drugi raz do 42 dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki411
Hah,ja też robiłam szostke wcześniej,ale do 36 dnia chyba,bo mi coś w biodrze przeskoczyło i nie dałam rady nogi podnieśc jak leżałam:-D:-D wczoraj zaczełam od początku i robie tak jak zieba-z jednym dniem przerwy pod koniec tygodnia,bo jestem leń :P:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 25
hej ja zaczęłam 9.09 jest to chyba z dziesiąte podejście, ale teraz muszę wreszcie to zrobić, w domu nie mam wsparcia, zachęcałam męża do wspólnych ćw ale jemu się nie chce. Rano co drugi dzień ćwiczę z Carmen E. a wieczorami robie 6 jak córka zaśnie. Niki 411 jeżeli pozwolisz dołączę do Ciebie, bo jesteśmy na tym samym etapie, i może teraz będzie mi łatwiej doprowadzić sprawę do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki411
aneczka 25 - będzie mi miło :-D musimy dotrwać do końca,razem zaczęłyśmy to razem musimy skończyć ;) pozdrawiam serdecznie :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki411
ahh,i mam jeszcze pytanie :) Wykonujesz plan na 6 tygodni bez dnia przerwy czy na 7 tygodni z dniem przerwy ??Bo tak żebyśmy razem ćwiczyły ,ja się dostosuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprosze link do tych ćwiczeń.. bo juz wygasły wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od siebie mogę dorzucić jeszcze taki link z A6W http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=176 Jak zjedziesz na sam dół strony, jest filmik jak wykonywać ćwiczenia :) Ja jestem po 24 dniu i czasem nie wierze że tak daleko zaszłam bo ćwiczenia czasem dają porządnie w kość... Próbowałam tej waszej metody z mostkiem na rozluźnienie mięśni i jest super, teraz zawsze kończę tak swoje serie :) Pozdrawiam i jedziemy dalej dziewczyny :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonitka
ja jestem po 5 dniu. przy waszysz osągnięciach wypadam dosc marnie to fakt ;p ale mam nadzieje ze uda mi sie wytrwac. bede pisac jak mi idzie. trzymam kciuki za was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanadis
ja dzis zaczełam ale mam coś chyba nie tak mi idzie bo nie mogę w ogole tułowia podnieść porządnie jak na tym filmiku. robie tylko takie pół brzuszki :(:( a skubane ciezkie te cwiczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanadis to ze nie możesz sie podnieść to normalne :D ja też tak miałam a teraz po 27 dniach nadziwić się nie mogę że praktycznie nie sprawia mi to problemu :D ćwicz regularnie a efekty na pewno sama zauważysz! Śmiechotka ciekawa ja zgubiłam 3 cm w talii i 3cm tak centralnie na lini oponki :D ponadto zrobiła mi się taka kreska przez środek brzucha.. hmmm taki początek kaloryfera :P - efekt cwiczeń, wczesniej byo tam zaokraglenia ala piłeczka. brzuszków nigdy wcześniej nie ćwiczyłam. Kurcze nie poddawajcie się dziewczyny bo po tych 20 dniach na prawdę widać efekty! sama miałam kryzysy na początku, ale teraz przeszło mi to w nawyk i już jest z górki :) Zreszta ja zrobiłam innowację w swojej A6 jeżeli chodzi o ostatnie ćwiczenie. sprawiało mi trudność i na 100% nie wykonywałam go poprawnie, więc postanowiłam nie tracić na nie czasu. Teraz zamiast tego podnoszę same nogi do góry, muszą być proste jak dechy przy podnoszeniu i złączone. Jeszcze chwile posiedzę na kafe i lece do ćwiczeń :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callan1op.pl
🌻    🌻 🌻                            🌻    🌻 🌻                            🌻    🌻 🌻                            🌻    🌻 🌻                            🌻    🌻 🌻                            🌻    🌻 🌻                            🌻    🌻 Posiadam callanetics z callan Pinckney i z Mariolą Bojarską (po polsku) na VHS i DVD kontakt callan1@op.pl 🌻    🌻 🌻                            🌻    🌻 🌻                            🌻    🌻 🌻                            🌻    🌻 🌻                            🌻    🌻 🌻                            🌻    🌻 🌻                            🌻    🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żadnych efektów
nie zauważyłam po 6W brzuchszek owszem i twarszy ale cm nic nie znikło.Może lepsze sa ABS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak18
A możesz w skrócie opisać jak ćwiczyłaś? Bo trudno mi jakoś w to uwierzyć, że żadnych efektów nie było. Może i bym uwierzyła gdybym na własnej skórze się nie przekonała.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×