Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość smutnajjaaa
dzieki wielkie, ta reklama mnie zmylila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze przed tv jest lepiej mam niestety problem sciagnelam abs na brzuch, nogi i posladki, niestety te dwa ostatnie sa bez obrazu, amm tylko glos... czy ktos sciagnal podobnie? hmmm co jest nie tak??? kto pomoze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnajjaaa
ściągnęłam na brzuch, pośladki i rozciąganie. wszystko dziala bez zastrzezen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nie wiem dlaczego u mnie nie dziala :( teraz ja smutna jestem... bede musiala to zrobic raz jeszcze :( szkoda bo tak sie cieszylam na nowe cwiczenia, mam juz dosc 6w, nie mam juz sil, motywacji, bo mnie brzuch boli :( najgorsze jest to ze abs sciagaly sie dosc dlugo :( a ja jestem niecierpliwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, 😠 nie mam pojecia co jest nie tak, drugi raz sciagnelam abs na nogi i znowu to samo, brak obrazu 😠 bez sensu :( tylko sie denerwuje przez to ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie z tej strony sciagalam i to na dwoch roznaxh kompach :( nie wiem co to ´jest, moze mam jakiegos ...vira... mam nadzieje ze NIE!!! sprobuje jeszcze raz jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iś
hejka wszystkim ćwiczącym:p dziś 33 dzień, a więc zbliżam się do końca. Mięśnie juz tak przyzwyczaiły się do wysiłku, że w ogóle mnie nie bolą. Nie wiem tylko czy to normalne, że brzuch zwiększył jakby swoją objętość na odcinku od przepony w dół i czy jest szansa że to się zmniejszy? Po skończeniu ćwiczeń zrobię parę zdjęć i prześlę na jakiś serwer, chciałabym też zobaczyć wasze rezultaty jeśli to możliwe?:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero zaczynam wiec rezulatatow brak ale wierze ze beda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iś - ale ci zazdroszcze Twoich checi, ;) podziwiam takich wytrwalych!!! mi naprawde sie juz nie chce cwiczyc, moze to tez przez dola, zreszta bola mnie miesnie gdy probuje sie podniesc z podlogi :( wszystkiego dobrego na ostatnie 9 dni cwiczen. czekam na fotke po 42 dniu ps.u mnie tez tuz pod zebrami wybrzuszyl sie jakis miesien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam robic abs, i rzeczywiscie mnie jakos bardziej pasuja niz 6. naprawde po tych cwiczeniach czuć brzusio :D a w szostce chyba cos zle robilam bo nei cuzlam meisni brzucha zabardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc szczuple brzuszki :D Oh, czytam Was i czytam i muszé przyznac ze jestescie moja mobilizacja w rozpoczétych dzis zmaganiach ze \"skorzanym laczkiem\" wiszácym pod zeberkami ;) Ostatnio duzo schudlam wiec moj brzuch jest makabryczny :P tj, nie jest tak zle ze mna poniewaz uprawiam jogging i np. talie mam bardzo mocno wcietá, ale w pozycji do pompek brzuch mi doslownie wisi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> kobieta Szreka - ladnie schudlas, jak tego dokonalas? tez chcialabym swyszczuplec, ale nie mam pomyslu na diete odpisz pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mam pytanko, właśnie dziś skończyłam szóstki, ile czasu musi być przerwy pomiędzy np nastepnymi szóstkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylas 42 dni? gratulacje!!! kolejna szostke mozesz zaczac po kilku dniach - minmum 3-4 - zeby miesnie mialy czas na odpocznek. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prett
Ewa - podobno po 2 tygodniach mozna zacząć znowu kolejną serię..ja myslę, że można tez po prostu codziennie robić taką 1 serię powiedzmy po 10 i to wystarczy na podtrzymanie efektów:) Pochwalę się wam, że jestem na 14 dniu szóstki i mam już drabinkę na brzuszku, co prawda ja jestem drobna i efekty miałam widoczne już 3 dnia, ale miałam brzuszek za bardzo do przodu --> za duża lordoza lędźwiowa:) i muszę wam powiedzieć ze po tych 14 dniach ( zaczęłam jakies 3 tygodnie temu, ale nie każdego dnia dałam radę poćwiczyć), stwierdziłam, że kręgosłup przestał mi nawalać, a brzuch nie idzie tak do przodu:) tak więc goraco polecam szósteczkę, moje przyjaciółki tez zaczęły cwiczyć i bardzo sobie chwalą:) zaczynam też abs na pośladki, sprawdzę jak działąją te ćwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znacie może jeszcze jakieś cwiczonka na dolny brzuch, górny mi ładnie zszedł, wałka nie ma, ale dolny taki wypukły trochę jeszcze jest, mówią że te co rodziły mają tak a może taka poprostu moja budowa. Niewiem, doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znacie może jeszcze jakieś cwiczonka na dolny brzuch, górny mi ładnie zszedł, wałka nie ma, ale dolny taki wypukły trochę jeszcze jest, mówią że te co rodziły mają tak a może taka poprostu moja budowa. Niewiem, doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prett, tez mam lordoze ledzwiowa, ale nie wiedzialam ze to ma jakis wplyw na brzuch. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane, na dole partie pisalam juz tutaj kiedys w tym temacie. polecam te cwiczenia o ktorych pisalam, bo po 3 tygodniach dolna oponka zeszla bez problemu! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m - a - ł - a
Hej dziewczyny! Ja 6W robie od 14 dni ale dopiero dzis odkrylam, ze chyba cos robie zle.Napiszcie czy przy pierwszym i trzecim cwiczeniu mam wykonywac jakies skrety w kierunku okreslonej nogi czy zginac sie " na wprost" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iś
skrętoskłony raz do jednej raz do drugiej nogi:) P.S dziś 34 dzień albo 35 nie pamiętam:P no i wybrzuszyło mi się brzuszysko ;( ja tak nie chcę!!! :( jedyne pocieszenie, że to mięśnie mi się rozrosły, bo brzuch jest cholernie twardy. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! A ja jeszcze nie zaczélam bo jakas grypa sié do mnie przyczepila :( ale chyba já pokonalam. usmieszka -----> kopenhaska, 2 tyg. plazowej, miesiac przerwy na utzrzymanie wagi, kopenhaska, 2 tyg 600 kcal, 2 tyg. 800 kcal i teraz ok. 1000. Wiem, to brzmi masakrycznie, ale zyjé, jestem zdrowa, szczupla, a moja uroda na tym nie ucierpiala... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w opisach ćwiczeń nie ma nic napisane, że w 1 i 3 ćwiczeniu robi się skręty do przeciwnych nóg. Jest tylko napisane że unosimy na przemian jedną i drugą noge jednocześnie unosząc barki. I nawet na tych rysunkach do każdego ćwiczenia nie widać skrętów -tylko jest na \"wprost\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siersciuchowata
:) strzałka Panie moje drogie i co poniektóre konsekwentne w postaowieniach :) dziś postanowilam zmierzyć się z szóstką , złozyłam już modły do boga wytrwałych ;) i dziś zaczynam walkę. ośmielę się dzielić się sukcesami - porażki nie wchodzą w grę ;) słonecznie pozdrawiam K. ps. szacuneczek dla wszystkich walczących Pań:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iś
co tam..... dzis jestem po 36 dniu, postanowiłam zamiescić mój spuchnięty brzuch w folderze, zastanawiam sie nad porzuceniem szóstki i rozpoczęciem czegos innego, przy 22 powtórzeniach można nabawić się przepukliny. oto on: http://voila.pl/xseo4/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Poczytałam Wasz topik i muszę się przyznać że mnie zmobilizowały wasze opowieści. I postanowiłam że od dziś zaczynam. Przyjmiecie mnie do siebie?? Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×