Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sweet B.

operacyjne usuwanie blizn!!

Polecane posty

Gość Nie chce mi się już życ
Ech moja też na policzku 0.6x4 :( Ale w żaden sposób nie potrafię sie z tym pogodzić, nie ma dnia żebym o tym nie myślał, załapałem już takiego doła z nawet z domu nie chce mi sie wychodzić :( Teraz są wakacje, imprezy a ja co ? Ech szkoda gadać :( Już poważnie zacząłem myśleć o najgorszym... Ale dałem sobie jeszcze szansę. Jestem teraz dzień po operacji i mam pytanie do Ciebie DD_on: Jak masz to zszyte ? Tak normalnie ? Ja mam teraz założony szew podskórny czy jakoś tak :P Taki co zostaje na stale, wiec mam nadzieje ze może sie nie rozejdzie. I faktycznie cholernie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DD_on
Mam jeszcze pytanko. Mogę to smarować po jakimś czasie jakąś maścią? Bo narazie to chirurg powiedziała żeby to niczym nie smarować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DD_on
Ja mam normalnie szyte, tylko że na 2 razy mam to robione co by sie nie rozeszlo.U mnie pewnie za duza i szeroka blizna na te szwy podskrone, na 12 cm to tych szwów by musieli dać a dać:) Nie przejmuj sie tak.. Pomysl sobie że moja blizna ma 12 cm i 1 cm szerokość na całym dosłwonie policzku. Od 3 roku do teraz czyli 24 roku zycia z nią jakoś żyje. Wszyscy sie przyzwyczaili. Znalazłem fajną dziewczynę i jest git. Pamiętaj że im to chyba tak nie przeszkadza. Tak mi sie wydaje bo to nie pierwsza dziewczyna, ale mam nadzieje że ostatnia już:P I teraz też bede miał blizne tyle że węższą i nowszą hehe i będzie git. Grunt to się nie poddac i walic to jak kmomus sie to nie pododba. Niech nie patrzy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANERI86
Do Nie chce mi się już żyć wiesz ja myślę że DD_on ma rację nie przejmuj się tak bo dziewczyny nie są tak powierzchowne jak chłopacy ja bym na twoim miejscu chodziła na impry wiesz ostatnio bylam na dysku i widziałam chłopaka bez prawej ręki a zachowywał się jakby nigdy nic poprostu wymiatał na parkiecie i do tego miał dziewczynę.Najgorsze chyba jest to jak człowiek się dziwnie zachowuje to wtedy sciąga na siebie wzrok.Wiem ze moze pomyslisz dobrze jej mowic bo nie ma blizny na twarzy owszem wiem ze twarz jest wazna ale przez glupia blizne szkoda marnowac zycie bo moze cie jeszcze spotkac duzo dobrego.3maj sie pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chce mi się już życ
Może macie racje :P Ale kurcze jak słyszę kolejne " Co ci sie stało " itp. to mam ochotę zapaść sie pod ziemie :( Mam teraz 19 lat, powinienem cieszyć sie życiem, a tu taki peszek :( A o dziewczynach to mi nawt nie mówcie :P Staram sie to przed nimi ukrywać, a potem co ? :( Kiedyś nawet jedna sie śmiała ze chyba przespała sie z pedałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chce mi się już życ
Aaa, i był bym zapomniał :P Dzięki za wsparcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTASEKania
Do Nie chce mi sie juz żyć... Wiem ,że wsparcie innych jest bardzo ważne i wiesz co myślę ze blizny nie są przeszkodą w tym by mieć dziewczynę> Ja mam chłopaka i on zaakceptował moje blizny na nogach bo wie że to nie moja wina. Los tak chciał i nie mieliśmy na to wpływu. U mnie jest tak że są dni kiedy jestem bardzo szczęśliwa i mam sile aby z tym żyć a czasami łapie strasznego dola i jestem wściekła na cały świat. Dlatego pamiętaj ze są ludzie którzy cierpią podobnie jak Ty.Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chce mi się już życ
Chciał bym myśleć tak jak wy :D Ale sie załamałem, naprawdę nie chce mi sie już tak żyć :( Kochana ale na nogach, to nie twarz :( I nie robie z siebie ofiary :P Wiem że dziewczynie może by to nie przeszkadzało, ale mi tak i dlatego nie chce :( Teraz mam plasterek i chyba nigdy go nie zdejmę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chce mi się już życ
I tak z ciekawości, jeśli oczywiście można wiedzieć ;) To ile Cię to DD_on kosztowało, będzie kosztować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakreconaaaasiedemnchaaa
ja mam 44 szwy na plecach po 2 operacjach na kręgosłup...;/ operacje miałam w wieku 13 lat.teraz mam 17....byłam teraz u lekarza i mi powiedział ze mam skóre skłonną do bliznowców;/ i laserowe usunięcie niewiele da;( zna ktoś mozeee jakąś dobrą maść?? miałam juz CEPAN,LIOTON 1000 ,CONTRATUBEX, maści sprowadzane z niemiec po ok.200 zł...;( i nic... najgorzej jest w lato...kiedy zakłada sie stroje kapielowe lub jakieś bluzki na ramiączka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam na brzuchu po operacji sprzed 10 lat. Taka 10cm. myslicie,ze teraz jeszcze daloby sie cos z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DD_on
Najlepiej iść do chirurga plastycznego bo maści mogą nie pomagać każdemu i po takim czasie. Pewnie znajdą jakiś sposób na poprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DD_on
Kosztuje ok 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DD_on
A jeżeli chciałbyś narkozę to dolicz około 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chce mi się już życ
Mnie to kosztowało właśnie 1000zł no i jeszcze 800 km jazdy samochodem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chce mi się już życ
DD_on i jak sie goi ? Chyba jeszcze za wcześnie ale jest jakaś poprawa ? Moja jak na razie cieniutka jak niteczka :D Jak sie nie rozejdzie, to efekt może być całkiem super ;) Jedyne co mnie trochę martwi, to ze jest nieco dłuższa od poprzedniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DD_on
U mnie też fajnie. Cieniutka jest. Zobaczymy ile sie rozejdzie bo na pewno troche... Jestem zadowolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DD_on
I jak tam blizna. Rozchodzi się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DD_on
I jak tam blizna. Rozchodzi się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina zdesperowana
Witam Kochani!widze ze nie ja jedna mam problem z blizna.Blagam pomozcie!Jakis rok temu zrobila mi sie malenka cysta na policzku blizeej ucha no i mialam operacje lekarz to wycial ale zostala szpecaca blizna taka moze cienka 3 cm dlugosci.Od operacji minelo 8 miesiecy ,smaruje kremem SCAR ZONE od miesiaca ale nie widze efektow.Problem z ta blizna jest taki ze ona jest wklesla a na dole troche przekrwiona da sie cos z tym zrobic?Czy ktos ma taka wklesla blizne?P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DD_on
Idź do chirurga plastycznego. Wytnie Ci to na nowo:) Smarowanie nie pomaga na wklęsłe blizny. Maście są lepsze na bliznowce bo je rozbijaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina zdesperowana
A czy orientujesz sie moze ile taka ''Przyjemnosc" kosztuje i czy to naprawde dziala no bo to jest na twarzy wiec nie chce eksperymentowac!czy mozesz polecic jakas dobra klinike?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DD_on
Koszt to około 100 zł za cm i pierwsza wizyta 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colly1x
witam, ja również mam problem z bliznami. są to blizny po trądziku. może nie mają po 20cm ale jest ich dużo i są w widocznych miejscach (plecy, kark, ramiona, klatka piersiowa, twarz) o plaży mogę zapomnieć. chciałabym to jak najszybciej usunąć gdyż czeka mnie parę imprez weselnych a chciałabym ubrać ładną sukienkę nie martwiąc się o blizny. koszt nie ma znaczenia. byle podziałało. problemem jest jeszcze trądzik który nadal mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_____
witam wszystkich więc tak mam trądzik ;[ i na dodatek blizny po nim :( na policzkach a do tego (z mojej własnej winy niestety) blizne na brodzie 2,5x3 cm ;( jest ciemniejsza od reszty twarzy ;( niestety nie mam kasy na zabiegi laserowe operacje itp ;( czy to się da jakoś zmniejszyć? POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DD_on
Z tego co mi wiadomo to na początku nie powinno się smarować żadnymi maściami bo one rozbijają blizne i wygładzają więc lepiej sie nadają do bliznowców wypukłych i tego rodzaju blizn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chce mi się już życ
Sory ale nie było mnie :P Powiem Ci tak niby sie nie rozeszła bardzo, na pewno jest lepsza od poprzedniej, ale jak dla mnie nadal wygląda to chu... :( Zrobiłem już chyba wszystko co mogłem, załamałem sie kompletnie :( Chyba sobie palne w łeb, szkoda mi tylko rodziców, nie chce im tego robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wam sie to przydac bo dowiedzialem sie ostatnio ze jest pare dobrych lekow (sterydow) ktorymi mozna ostrzykiwac swieze blizny tak do 3-4 miesiecy i przynosi to podobno naprawde zadowalajace efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×