Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sweet B.

operacyjne usuwanie blizn!!

Polecane posty

Gość bo mi to przeszkadza we wszyst
mogłabyś mi to przyblizyc? nie slyszalam jeszcze o takim czyms.. w ogole pierwsze slysze,i dlaczego jestes taka opryskliwa? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia44
Makijaz permenentny nie polega tylko na robieniu sobie kresek, makijaz tyczy sie rowniez samej skory (nie ust,brwi), wiesz niektorzy robia go zeby przykryc sobie piegi i inne takie. Mysle ze blizne powinni ci zatuszowac bez problemu. Tylko takie zabiegi sporo kosztuja ale mialabys problem z głowy od razu, pewnie obyłoby sie bez lasera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mi to przeszkadza we wszyst
dziekuje za wyjasnienie :) ale watpie jak to jest mozliwe dobrac odpowiedni kolor i ze faktycznie nie byloy widac.. hmm az trudno uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ostatnio
Że niby a jestem opryskliwa?? :D Dlaczego? Bo odpowiadam na Twoje pytania? :o pisałyśmy już wiele razy o makijażu permanentnym, wystarczy przejrzeć wątek, nie jest taki długi. Nie wiem po co się powtarzać. Jak masz jakieś pytania to pisz śmiało, ale najpierw przeczytaj to co już o bliznach i metodach ich usuwania pisałyśmy, a jest tu całkiem sporo naszych rad i doświadczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia44
Ja sama myslalam zeby za jakis tydzien udac sie do takiego salonu kosmetycznego i zapytac o ten makijaz permanentny, w sumie lekarz powiedzial ze to za wczesnie bo rana jest jeszcze przekrwiona ale ja juz dłuzej nie chce czekac, bo juz są upały a mi tak głupio chodzic z opaska uciskową, ktora i tak jest minimalnie za mała. Jakie to zycie moze byc skomplikowane... :/ zapytam w kazdym razie o ten zabieg i jego cene, jak nie wykonaja go teraz to w przyszłosci, przynajmniej bede wiedziec ile kasy musze uzbierac, chociaz tez podobno nie w kazdym salonie kosmetycznym takie zabiegi wykonuja no ale pytac trzeba bo inaczej nigdy sie nie dowiem. Jak bede miała jakies informacje na ten temat to od razu napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ostatnio
Taki makijaż to dobry pomysł, tylko trzeba się zastanowić czy dobrać barwnik do bladej skóry czy do opalenizny :o jeśli blizna jest np. na nodze to chyba lepiej zrobić jak skóra będzie opalona... zresztą najlepiej dowiadywać się w salonach, jak coś będziecie wiedziały to piszcie :* Asiu, a jak masaże i dermatix?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpida
Do (bo to mi przeszkadza we wszystkim) Ja tez mam blizne na twarzy.a dokladnie na podbrodku.Uwierz mi nie jest latwo ja jej nie zaslonie grzywka tak jak ty.Własciwie to niczym.Smialo chodze krepja mnie troche spojrzenia ludzi ale co ja moge zrobic nic.Przeciez sie nie bede ukrywac.Mowie sobie jak ktos komus przeszkadza to jego sprawa.i.Nie wiem ile czasu zajelo juz mija od twojego zszycia.Masz co prawda dluzsza blizne ode mnie ale ja mam szroka bo az na 1 cm.3mm szerokosci to nie duzo.I napewno w twoim przypadku permanentny bedzie najlepszym rozwiazaniem.Ja juz nie wiem co mam robic ,przykro mi jest ze jestem taka z ta blizna bo mloda jestem powinnam przezyc to vzycie na zabawie smiechu a we mnie tego nie ma.Kloce sie z siora ona mnie zupelnie nie rozumie jak mi trudno czasem jest zalatwic jakas sprawe.Nienawidze tych spojrzen ludzi ale wiem e musze sie nauczyc je znosic.TAk jak pisalam ja zaczne moja walke z blizna jak skonczy mi sie sesja.Nie pojde raczej na wyciecie ale na lasery a potem moze permanentny.Tylko ze moja blizna jest juz biala i najwyzszy czas juz zaczac dzialac.A najgorsze jest to ze ja jestem zupelnie sama z tym problrmrm.Na rodzicow nie mam co liczyc bo nie zyja.Wy przynajmniej macie rodzine ktora jest i zapewne was wspiera w trudnyc hchwilach.powodzenia i piszcie co s o permanentnym.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpida
dziewczyny płakać mi się chce.Byłam i staram sie byc twarda ale to jest ponad moje sily.Blizna jest okropna.Nie wiem co mam robic.czy wy majac na twarzy blizny czyms je maskujecie.?i czy mi jest w stanie ktos pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ostatnio
Elpida, bądź twarda! :) póki co masz bliznę (która tak w ogóle naprawdę szczerze Ci piszę nie wygląda tak źle jak Ci się wydaje!) ale już niedługo zaczniesz swój plan żeby polepszyć jej wygląd. Teraz tylko parę zaliczeń, sesja a potem skupisz się na zabiegach laserowych i ew. makijaż permanentny. Nie przejmuj się tak, będzie dobrze! Ważne, że masz jakiś plan! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpida
Nie wiem ale to chyba ty Ania.dziękuje Ci bardzo ,bardzo za to wsparcie za twoje slowa.Wiem ze ty mnie zrozumiesz .Ale ja juz nie mam silz dluzej czekac.To tak boli bardziej niz gdzbz mnie ktos uderzyl.Tak chcialabzm zebz ta moja blizna nie bzla tak widoczna.Jest biala ale nie plaska.Mam takie wrayenie jakbz w niektorzch miejscach bzla pogrubiona.Mam nadyieje ye laser ja wzgladzi.Pisalam o ponownzm wzcinaniu ale na to zdeczduje sie jak nic nie pomoga lasery.Mam taka nadzieje ze w koncu bede szczesliwa.Mam jeszcze jedna blizne ale ja akceptuje.bo ona jest po wzrostku i jej na codzien nie widze jak spojrze w lustro.Ale ta na podbrodku to co innego.Tak mi pryzkro bo nie mam za grosz poczucia pewnosci siebie.Dzisiaj taki facet gapil sie na mnie natarczywie i nie moglam ynies tego spjrzenie to bylo bardzo bolesne.Ania a jaka masyz nr gg to podaj mi pogadalzbzsmz na e+maila.bardzo cie prosze.Opowiem ci o doktorze Kasprzyku.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ostatnio
Napisałam Ci maila! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine7777
Witam was, Dziewczyny. Jeśli jesteście ze Szczecina lub okolic (tak jak Ty, droga 'Bo Mi To Przeszkadza We Wszystkim') to myślę, że możecie zerknąć na stronkę http://www.dr-osadowska.pl/a.php?id=220 Tam zajmują się właśnie leczeniem blizn, a w Medi Clinique to raczej takie upiększanie innego typu, np. korekcja uszu nosa czy piersi albo lifting i liposukcja. Mam zamiar się niebawem wybrać do tej kliniki dr Osadowskiej ale na razie mam pilniejsze sprawy związane z załatwianiem wszystkiego na wesele (nie to żeby mi nie zależało na pozbyciu się blizn, ale takie są realia, że do sierpnia wolę nie zaczynać żadnych inwazyjnych metod żeby jeszcze nie pogorszyć stanu na ślub, a mam zamiar zrobić kamuflaż na dekolt i nałożyć jakiś naszyjnik z drobnych perełek żeby odwrócić uwagę.. no a ręce pod bolerkiem niestety.. Droga 'Bo Mi To...etc.' - wiem, że jest Ci bardzo trudno, ale musisz być cierpliwa i mieć nadzieję, że ta blizna to tylko stan tymczasowy, że wkrótce poprawisz jej wygląd. Nie bardzo wiem, czy Tobie to by pomogło, ale przy niezbyt rozległych bliznach daje efekty właśnie ta dermabrazja o której mówiłam tymi kryształkami glinu pod ciśnieniem, mi trochę pomogło no ale moje blizny są bardzo bardzo duże. Tylko troszkę pobolewa ale da się znieść ten zabieg, no i nie wolno opalać przez jakiś czas, więc musiałabyś jakimiś filtrami czy blokerem smarować to miejsce. Jak się te starte ranki goją to takie strupki odpadają i po kilku zabiegach jest gładziej. Nawet jakiś czas po zaprzestaniu zabiegów nadal się jakby ich stan poprawia. Zapytaj lekarza, czy u Ciebie jest to wskazane, ale myślę, że raczej tak.Nawet jak są wypukłości to to pomaga (ja mam wiele pofałdowań..a miałam jeszcze więcej, trochę jest gładziej) Pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpida
Dziewczyny czy znacie jakies dobrze kamuflujące podkłady,korektory Chodzi mi o kamuflaz .Napiszcie mi nazwy bo chciałabym sie spytac kosmetyczki czy na moj problem mi pomoga czyli blizne na twarzy zatuszować.Prosze o pomoc i odpowiedz za co wam z gory dziekuje.Co wiecie o makijazu permanentnym na blizny i gdzie taki wykonuja?Czy chodzi ti o mikropigmentacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monica24
Asiu ja rowniez mam rozlegla blizne na przedranieniu..w dziecinstwie zrzucilam na siebie patelnie z tluszczem:(( mialam podobnie jak Ty wycieta czesc blizny i pozostal zygzak+pozostalosci oparzenia:(podaj mi prosze swojego maila napisze wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monica24
Sunshine7777 wlasnie przeczytalam ze ty rowniez gotujesz sie latem w dlugich rekawach:(i te suknie z bolerkiem...tez jestem ciagle na nie skazana..a kiedy przychodza upaly chcialabym sie zapasc pod ziemie..mam rowniez blizne na udzie-powtorne oparzenie w dziecinstwie,tym razem goraca herbata..tak wiec o bikini moge zapomnirc:( Operacje robilam w Poznaniu u dr Stępniewskiego-dwa wyciecia,teraz szykuje sie na kolejna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia44
Do monica24 - napisałam ci maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monica24
Asiu przepraszam podalam nieprawidlowy email..zmienilam pare dni temu i dlatego pomylilam..ale ze mnie gapa:/wyslij mi prosze ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpida
Cze wszystkim!!!dlugo tu nikt nie wchodzi.Wiecie tak sobie myśle ze skoro nas jest tak duzo na tym portalu to powinni w koncu cos wynalez na te blizny.Jak potrafia tak diamentralnie zmieniac wyglad ludzi to dlaczego jesczce nic skutecznego nie wynaleziono na blizny?Ja postanowilam ze pojde na lasery a potem kamuflaz a jak to nie pomoze to w koncu zaryzykuje.i wytne sobie tą blizne.Skoro lekarz do ktorych pisalam pisza mi ze jest to mozliwe to sprobuje.Wiem ze bede ryzykowac i ze moze byc jeszcze gorzej no ale przynajmniej bede wiedziec ze uzylam wszystkich mozliwych rozwiazan zeby poprwic jej wyglad.Wy tu dzialac cos robicie i to pisujecie.A ja tylko czytam w koncu musze zaczac dzialac.Teraz laser apod koniec czerwca ide do chirurga dr.Kasprzyka zobaczymy jak to bedzie .Ale jestem pozytywnie nastawiona i mam nadzije ze wszytsko bedzie dobrze.pozdrawiam wszystkich i odpiszcie .Jak chcecie mi cos poradzic to moge wyslac wam zdjecie mojej blizny ale mjusicie odezwac sie na e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monica24
Elpido pare lat temu mialam laserowo wygladzana blizne na kase chorych w Siemianowicach Slaskich i bylam strasznie niezadowolona!Otoz powiekszyli mi blizne!Zdecydowalam sie na lasery za namowa mojej ciotki ktora przekonala mnie ze lepsze to niz ciecie!Dalam sie namowic a potem zalowalam..zdecydowalam sie wiec na wyciecie blizny co juz przed laserami planowalam.. Zaluje ze nie wygladzalam prywatnie..z pewnoscia bylby inny efekt!Nie chce Cie jednak zniechecac!Sprobuj!Jesli nie bedzie poprawy wtedy zdecydujesz sie na wyciecie...Pozdrawiam!POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpida
Monika 24 ale ja to bede miec robione prywatnie a nie na kase chorych.Najpierw ide na konsultacje i zobacze co mi powie Pani doktor wizyta 80 zl a kazdy zabieg 400 zl ale mam nadzieje ze jakiegos efektu bede mogla sie spodziewac Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpida
czy ktos z Was słyszał o integrze sztucznej skorze która leczy sie blizne na twarzy ale itez w innych czesciach ciała.Zwłaszcza jest ona skuteczna w przypadku poparzeń .Poczytajcie o tym moze komus pomoze.Co prawda jest to zabieg drogi ale jesli macie podobny problem to zwrocie na to uwage.Pisze bo tak jak obiecałam bede sie wam starala pomoc.Bo nie tylko ja jestem jedna na swiecie ,Naprawde chciałabym aby wam sie udało.Np.ty sunsine 7777 to do Ciebie.Pozdrawiam bardzo mocno i piszcie co tam u was bo widze ze teraz juz malo kto tu zaglada.papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia44
Rzeczywiscie malo ludzi tutaj teraz zagląda ale to pewnie przez to ze kazdy ma sporo nauki, mysle ze za niedlugo sie to poprawi, jak zaczną sie wakacje. Co do sztucznej skory to jest chyba nowe zjawisko, czytałam troche na necie ale w sumie nie znam zadnych szczegolow, mozesz powiedziec cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ostatnio
Elpida - napisałam maila :) Asiu, jak Twoja blizna? Moja na nodze ma już 3 miesiące, na razie nadal czerwona, rozeszła się minimalnie (w najszerszym miejscu ma jakies 2-3mm, przed wycięciem była na ok.1,5 czy nawet 2cm). Martwi mnie tylko to zaglębienie na nodze :( jakoś się nie wyrównuje i chyba to już tak zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpida
Cze wszystkim!!!Ja byłam przedwczoraj u lekarza i powiedziała mi babka ze moze byc tylko lepiej.Ze ja nie ma bliznowca ani blizny przerostowej tylko jest blizna normalana.25 czerwca bede miec mezoterpie zeby przygotowac skore pod laser.a potem za 2 tygodnir laser.Troche sie boje.Babka super zna sie na rzeczy .Razem z siostra przepytalysmy ja tak ze wszystko nam musiala powiedziec.Mam nadzieje ze to cos pomoze.3 majcie w kciuki tak ja za Was.Rozmawiałysmy o rozejsicu blizny.Dlaczego po operacji blizna sie rozeszla no bo jest to miejsce ruchome.Jesli bym chciala miec cienka kreskemusialabym chodzic owinieta w gipi jedzenie miec przez rurkre.Zeby to miejsce calkowicie usztywnic.A to bylby koszmar.Jesli wy chcecie miec blizne w postaci kreski to musicie stosowac usztywnienie tak zeby ta blizna sie nie rozeszla nie naciagla.Bo w miejscu naciagniecia wypelnie sie ona tkanka łaczna ktora znacznie sie rozni od skory prawdziwej/A wiecie co mi jeszcze powiedziala ciekawego .Ze wiadomo blizna to blizna ale to nasze cialao to jest skora tylko troche inna.To taki cud ze w miejscu ciec pojawiala sie blizna a jakby nasza skora sie nie zrastala to chodzilibysmy z otwartymi ranami.Bedzie dobrze mowie wzzystkim tylko musicie chodzic po specjalistach.Ja obiecuje ze napisze 25 czerwca.Jak poszlo.Powiedziala zmi ze jakby te zabiegi nic nie daly i mialy pogorszyc to nie byloby sensu nic robic.A mi zaproponowala.Wiec jakas garstka nadzieja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia44
do - ja byłam ostatnio - moja blizna ma sie nie najlepiej, caly czas czerwona, brzydka ;/ nie wiem co zrobic, mineły juz 4 miesiace od operacji a ona sie niewiele zmieniła :( bardzo mnie to martwi, do - elpida - mowisz ze w miejscu naciągniecia pojawia sie tkanka łączna? ja to mam w takim razie, tylko ze w niektorych miejcach nawet do 1 cm i idzie takim zygzakiem, wyglada to koszmarnie, zeby nie powiedziec gorzej, nie wiesz moze jak dlugo taka tkanka łączna sie goi? I po jakim czasie tworzy sie normalna skóra? mowiła ci cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpida
To normalne ze jest ona czerwona.Poniewazod zabiegu minelo tak jak piszesz dopiero 4 miecisace.Do roku blizna sie kształtuje a potem blednie.Z czasem napewno zblednie.Ale jak masz watpliwosci do idz do lekarza.Najlepiej do chirurga lub dermatologa.Prawda jest taka ze czas leczy rany tak mi powiedziala Pani doktor.Ze nie moge sie spodziewac po jednym zabiegu cudu ale dopiero po kilku i moze za jakis rok bedzie widac efekt.ALe ja juz tyle wytrzymałam ze sie nie martwie.I dam rade.I okazuje sie ze rwelacyjne skutki przynosi łaczenie kilku metoid a nie jednej .Ja jestem na to gotowa.Zdaje sobie sprawe ze to olbrzymia kasa ale na razie mam to nie stanowi problemu.Asia jak blizna zblednie to dopiero zacznij chodzic na jakies zabiegi.Na razie daj sobie spokoj ale jak chcesz.Ja wiem ze najlepiej bylobu gdyby nie bylo blizn ale co zrobic.Czasu sie nie cofnie mozna jedynie z nadzieja i wiara ze bedzie lepiej patrzec w przyszlosc.Tak i masz lepiej niz ja pomysl sobie o tym.Masz ja na rece jak z toba ktos rozmawia to nie gada z twoja reka tylko patrzy sie na twarz.Ja mam moja na twarzy ukryc jej niczym nie moge to dopiero jest bol.Albo sprobuj sobie pomyslec a jesli mialabys blizne na twarzy a nie na rece ale mniejsza to lepiej by sie czula?Watpie.,mysle ze jeszcze gorzej.A pozatym chlopak woli calaowac brzuch ,piersi nogi a nizeli rece.Wiec sie nie przejmuj.Jak poznasz kogos w kim sie zakochasz i on cie zaakceptuje to ta blizna nie bedzie miec znaczenia.Uwierz mi.ALe JA NIE MOWIE ZEBYS NIC NIE ROBILA.pOPYTAJ SIE .A smarujesz czyms to blizne.Czy zauwazylas zeby sie rozeszla?czy tylko problem stanowi jej barwa.?Uwierz mi ja juz tyle wiem o bliznach ze chyba moglaby motrzymac tytul doktora.Jesli jest czerwona tzn ze formuje sie wlokna kolagenowe izaczyna ona sie ukrwienie.Nosisz opaske cały czas?jesli tak to dobrze ale pozwol czasem jej oddychnac swiezym powietrzem.Czyli czasem pod letnie bluzke z dlugim rekawem pozostawa ja bez niczego.pozdrawiam cie i pisz jak cos bedziesz chciec wiedziec.Ja codziennie zagladam tu na forum.Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO OPERACJI
DO ja byłam ostatnio!!! ja tez jestem ale dopiero 2 miesiace po operacji mi rowniez rozeszla sie do 3 mm oby juz sie to zatrzymalo bo teraz jak zblednie to jeszcze bedzie to mozna jakos zaakceptowac. zagłebienie mi zaniklo mocno smarowalam ale niestety sie troszke rozeszla sama nie wiem co bylo by lepsze! zaczerwienienie caly czas ogromne! caly czas masujesz blizne dermatixem? blizna jest plaska i to jedyne pocieszenie jak narazie! pozdrawiam was wszystkich ja juz sie nie moge doczekac 4 lipca minie juz wtedy 3 miesiac i dam znac jak to wyglada!!! bede zdawala miesieczne raporty!! w sumie chciala bym przesunac czas o rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia44
Moim problemem jest to ze blizna i sie rozeszła ( bo skora była zszyta do granic mozliwosci) i jest czerwona i brzydka bo to taki zygzak :( niby moge ją zakryc ale z tym tez mi zle bo ta opaska jest ciasna, jak po paru godzinach sciagam ją to reka jest mocno czerwona i czasami boli, w domu nosze taką szerszą bo jest krotsza a jak wychodze to tą dłuzszą, staram sie w niej nie zginac za bardzo reki bo jest jeszcze gorzej, a nigdzie nie moge dostac takiej opaski idealnej na swoją reke bo to bedzie gdzies z 25 cm długosci a takich nie szyją, no chyba ze gdzies w Łodzi ale tam nie pojade bo rodzice uwazaja ze przesadzam. Narazie zbieram kase na zabieg makijazu permanentnego, jeszcze sie nie pytałam czy mi go wykonaja. Jak troche wiecej zaoszczedze to wtedy pojde i zobaczymy co powiedzą. Co do faceta to senk w tym ze mi sie podoba, ostatnio sie nawet z nim spotkałam ale wiecie miałam ta opaske, co bedzie jak zobaczy jak naprawde wyglada moja reka? Boje sie jego reakcji, nie miałabym do niego żalu bo sama nie cierpie jej widoku, a co dopiero powiedziec o osobie ktora ma z czyms takim do czynienia pierwszy raz... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak: Miałam wypadek samochodowy ładnych parę lat temu i jestem już po 3 korektach blizn, następnie konieczne, jesienią właśnie wybieram się na kolejną. Mam potargane - dosłownie- czoło , bliznę biegnącą przez całą skroń aż do kącika oka lewego, krzywą brew oka lewego i dużo blizn na powiece górnej oka lewego z uszkodzonymi nerwami, częściowo się to "wyprowadziło", bo ten obszar oraz brew się rusza, ale nic tam nie czuję i powieka górna mi opada. Korygowałam 1 raz blizny na czole (obecnie do dalszej korekty), 2 razy brew i opadającą powiekę. Nie próbowałam korekty laserowej (z tego co się dowiedziałam moje blizny się do tego zabiegu nie nadają - tylko można je korygować operacyjnie) Czoło to pół biedy, bo maskuję grzywką poprostu. Gorzej z okiem niestety. Ostatnio przeszłam sprawę sądową z ubezpieczycielem i w związku z tym przebrnęłam przez szereg opinii biegłych w sprawie blizn. We wszystkich opiniach zawarte było jedno zasadnicze zdanie. Blizny w obecnym czasie niemożliwe do całkowitego usunięcia, a ostatnia opinia lekarza sądowego zawierała zdanie (na tej podstawie wygrałam sprawę:)) - do czasu, gdy nie zostanie wynaleziona metoda całkowitego usunięcia blizn powódka ma prawo do refundowania kosztów ich korekty przez ubezpieczyciela. Tak więc mam smutną - również i dla mnie wiadomość Blizn NIE DA SIĘ USUNĄĆ - można je tylko skorygować, tak by mniej rzucały się w oczy, ale likwidacja jest NIEMOŻLIWA-dlaczego? Ponieważ blizna to nic innego jak przerwanie ciągłości tkanki. Ona się zrasta, ale jak dotychczas nie wynaleziono metody na zlikwidowanie jej. Na czerwone blizny polecam maść contractubex - nie dość, że rozjaśnia blizny to je ściąga. No i grzywkę na blizny na czole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpida
Tak masz racje blizny calkowicie usunac sie nie da ale mozna sprawic to co polepszy jej wyglad.Jest teraz mnostwo metod.Dla niektorych wielkim sukcesem jest sprawienie aby blizna byla mniej widoczna.Wiem z ejak sie ma blizne to njagorzej jak ona jest na twarzy.Ja mam taka na podbrodku. po znamieniu.Ale tak naprawde trudno powiedziec jaki bedzie efekt.Poniewaz duzo zalezy od wlasnych zdolnosci regeneracyjnych skory Czasem słyszy sie komus sie swietnie cos zagolio nie pozostawiajc zadnych blizn.Czy ktos zwas mial robiona mezoterapie a jesli tak to niech napisze cos o tym :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×