Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sweet B.

operacyjne usuwanie blizn!!

Polecane posty

Gość KOTECZEK19833
CZESC JA MAM 24 LATA I KILKA BLIZN NA SWOIM CIELE.BLIZNA 2 CM TO NIE BLIZNA,NIE MA CZYM SIE PRZEJMOWAC.PIERSZA BLIZNE TEZ MAM PO WYROSTKU,DRUGA PO CESARCE TO JESZCZE JAKOS WYGLADA BO NOSI SIE POD FIGAMI ALE NAGORSZA JEST BLIZNA NA BOIM BRZUCHU PO ATAKU WORECZKA ŻÓŁCIOWEGO KTÓRY MNIE DOPADŁ 6 TYG PO CESARCE.BLIZNA TO TYPOWY BLIZNOWIEC ZADNE MASCI NIE POMAGAJA BLIZNA JEST SZEROKA NA 2CM I DŁUGA NA 21CM .WSTYDZE SIE ROZEBRAC DO STROJU KOMPIELOWEGO DWUCZESCIOWEGO,BLUZKI MUSZE NOSIC CIEMNE BO JASNE PRZESWITUJA I TEZ SIE KIEDYS WLASNIE ZASTANAWIALAM CZY MOZNA USUNAC TAKLA BLIZNE.BLIZNE MAM 1,5 ROKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetka252525
ja mam bliznę bo źle przekutym pępku ....kolczyka już nie mam a blizna nadal jest, byłam u plastyka i powiedział mi że tego laserem nie da się potraktować tylko skalpelem i jest 80% szans wygojenia i pozbycia się tej blizny ... wydaje mi się że to co się stanie z blizną zależy od lekarza ... ja miałam w wieku 4 lat zszywaną wargę pod ustami i koleś mi tak ślicznie zszył że nie widać w ogóle chyba żeby ktoś miał lupę ... nie wiem czy się zdecydować na to... bardzo dbam o brzuch, ćwicze 3-4 razy w tygodniu , przestrzegam diety itp. mogę się pochwalić płaskim ładnym brzuszkiem a ta blizna oszpeca mi ten brzuch w moich oczach bo ludzie raczej tego nie widzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejuuu
skoro ludzie nie widza blizny na twoim pepku to daruj sobie usuwanie. pamietaj ze masz 20% szans na to, ze bedzie gorzej. dziewczyno ludzie naprawde mają problemy - blizny na twarzy itp a ty sie przejmujesz jakas praktycznie nie widoczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati Yang
Hej..ja mam okropna blizne na przedramieniu. Zrobię wszystko by sie jej pozbyć. Tzn jakoś ukryć chociaż..wiem że nie pozbędę się tego całkowicie ;/ Zaczynam już odchodzić od zmysłów. Wcześniej nie przeszkadzała mi ona tak bardzo, lecz teraz mam cudownego chłopaka który nic nie wie o moim problemie. Nadal chcę byc piękna w jego oczach. Wiec ze względu na niego zrobię wszystko by pozbyć się tej blizny. Choćby miała być to operacja plastyczna. Dziewczyny, która z was miała już taką operacje wycinania blizn? Na ile okazało sie to sukcesem. Czy blizny przestały byc widoczne prawie całkowicie, czy efekt byl mizerny ? Zastanawiam sie poważnie nad takim zabiegiem. Przy kasie nie jestem a to jednak spory wydatek :/ Na ile mam szanse pozbycie sie mojej podłużnej 5 cm blizny? Bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati Yang, dziewczyną nie jestem, ale co tam :) Potrzebe jest indywidualne obejrzenie każdej blizny, nie da się napisać jak Ci to wyjdzie, napewno poprzez zabieg da się patrzącego oszukać i blizna będzie mniej widoczna. Więc, czy efekt będzie mizerny czy przestanie być widoczna prawie całkowicie to już raczej ocenić może tylko chiurg, który podjął by się tego zabiegu. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliznaaaa
witajcie! mam ten sam okropny problem ;( po otwartym złamaniu reki zrobił mi sie prawdopodobnie bliznowiec ;(( blizna jest okropna czerwona wypukła i swedzi czasem strasznie. nie wiem co z tym zrobic? gdzie sie udac? chciała bym to usunac ale słyszlam ze w moim przypadku wyciecie takiej blizny przy ponownym zroscie moze spowodowac powstanie jeszcze wiekszej;( ostatnio byłam u pani dermatolog która zaleciła mi obstrzykniecie mojej blizny sterydami-polcortolonem, a jak to nie pomoze to ma mi zamrozic blizne. nie wiem czy jest sens sie na to decytowac? czy istnieja jakies skutki uboczne zazywanie sterydów? pani dermatolog niby powiedziała ze nie ma bo sa to znikome ilosci ale nie wiem czy jej wierzyc? macie namiary na jakiegos naprawde pozadnwego chirurga w warszaiwe??? chciałabym zeby ktos potrafil mi pomoc, i zebym w koncu w lato nie muiała ukrywac sie pod długimi rekawami! pozdrowienia dla wszytskich BLIZN!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzza
juz wczesniej o tym pisałam, ale sie powtórze. obstrzykiwanie sterydem moze pomoc tzn znam osoby którym pomogło. blizna - keloid - przestała byc czerwona i wypukła. mnie niestety nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emaertehaa
ja mam dwie okropnie wielkie blizny. jedna od kolon az po stope cala a druga na drugiej noce tylko na lydce. jest to sraszne dla mnie, nmusze nosisc dlugie sponie. na wf wstydze sie przebirac i z reguły nosze dlugie skarpetosze po same kolana. Chcialabym iść na ich usunięcie, no ale nie wime gdzie... wie ktos cos na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszam na nowe forum profesjonalnej holistycznej kosmetyki i stylizacji twarzy, ciała i paznokci... Szeroka profesjonalna wiedza kosmetyczna, FIT & SPA & WELLNESS, stylizacja paznokci i wieeele innych.... www.innowacje.mojeforum.net Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikkko
Ale macie problemy, po kolczyku booze. zobaczcie na tych po oparzeniach!! ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajna16
czytam wasze wątki i mam podobny problem...mianowicie mam bliznę na czole ok 7cm (kiedyś spadłam ze schodów i została mi blizna po tym wypadku)...noszę ją już od 20 lat i w koncu zdecydowałam się ją "usunąć"-"uniewidocznić". Pomóżcie i piszcie czy macie jakiegoś sprawdzonego chirurga plastyka w warszawie. Jakie ceny za zabieg? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam bliznę na przedramieniu, dosyć grubą , ma 8cm. Kształtem przypomina jaszczurkę:) Chyba jestem dziwna bo bardzo ją lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkisia
hejka :) ja tez mam problem jak wy z bliznami. A w zasadzie to z jedna. 16 lat temu mialam operacje i zostala mi potworna "pamiatka" ktora ma ok.6,5 cm :/ wydaje mi sie ze to jest bliznowiec. Bardzo prosze o jakies wskazowki gdzie i za ile mozna byloby usunac taka blizne.I czy wogole jest to mozliwe po tylu latach? pozdrowienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
czy ktoras z Was usuwala blizne u chirurga plastycznego? Ja bede miala taki zabieg pod koniec miesiaca... blizna jest niewielka, na nodze. Place 400zł. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3891
Cześć dziewczyny , ja mam ogromny problem ponieważ kiedy byłam mała miałam dwa znamiona : na nodze i na czole, rodzice przelękli się że to moze spowodować jakieś choróbsko i postanowili że trzeba je usunąć. Lekarz usunął mi je za pomocą ciekłego azotu , po tym zabiegu mam całe życie blizny , jedną na czole drugą na udzie . Na dodatek są one w kształcie kółek . Wyglądają jak pomarszczona skóra w innym kolorze, są jaśniejsze niż kolor ciała. Mam 25 lat i chcę się ich pozbyć . Błagam doradźcie coś . Ta na udzie ma około 5 cm średnicy na czole ok 3cm. Mam ładne zgrabne nogi i cierpie że nie mogę założyć sobie spodenek w lecie, spódniczki też muszę nosić takie przed kolano. A o wychodzeniu na plaże w stroju to już nie wspomnę . Poprostu płakać się chce. Wyglądają jak blizny po poparzeniu. Wiem że ludzie mają nieraz blizny na całym ciele i że te moje przy ich to nie taka tragedia , ale każdy swój problem uważa za duży. No i całe życie skazana jestem na włosy z grzywką (a na niej tona lakieru co by wiatr nie odsłonił mi blizny). Jestem z Bydgoszczy poradźcie gdzie mogę się udać na jakąś .konsultację.I czy orientujecie się ile takie usunięcie może kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do chirurga plastycznego
wytnie Ci te blizny i zeszyje na nowo, beda o wiele mniejsze. Albo zrob sobie dermabrazje. Sa rozne metody, blizn sie calkiem nie pozbedziesz ale zmniejszysz je lub poprawisz ich wyglad. Moze tez laser xos by zdzialal...? Mysle, ze koszt takich dwoch blizn to byloby ok. 1000zł u chirurga plastycznego, dermabrazje trzeba powtarzac kilka rzy wiec tez cos kolo tego wyjdzie, moze nawet wiecej. Drogie to wszystko, ale jesli tak Cie te blizny mecza to warto zainwestowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3891
A czy takie koszty operacji można rozłożyc w klinice na raty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad ja mam to wiedziec
;) pewnie w niektorych mozna a w innych nie, zadzwon i sie zapytaj, poszukaj w internecie roznych klinik ze swojego miasta, poczytaj na forach opinie dziewczyn, podowiaduj sie troche, poczytaj, poszperaj, pogadaj ze znajomymi... widze, ze chcialabys miec wszystko podane na tacy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTASEKania
Witam:>widzę,że nie tylko ja mam taki problem...ale naprawdę jest mi z tym ciężko żyć..kiedy byłam dzieckiem zachorowałam na sepsę , po wybroczynach na skórze pozostały blizny na nogach...wiem co czujecie dziewczynki bo to tak bardzo boli z dnia na dzień jest mi z tym coraz gorzej.Mam 18 lat i chce cieszyć sie życiem a to jest bardzo trudne... jak sie tego pozbyć????błagam napiszcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTASEKania
Nawet nie wiem czy jest taka możliwość żeby je usunąć...ale chyba tylko nadzieja ze kiedyś pozbędę sie ich pomaga mi żyć. Mam wspaniałego chłopaka ,ale jest mi bardzo źle.dla siebie i dla niego też chciałabym wyglądać bardziej atrakcyjnie.tylko jak to zrobić????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wygladają ślady po sepsie??? Byłas u jakiegoś chirurga albo dermatologa, żeby się dowiedzieć co można z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTASEKania
no nie wiem jak mam to opisać ale nie jest tak bardzo źle ,mam kilka takich małych i jedna ok 6 cm no i ta jest chyba najgorsza:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTASEKania
no ,ale nie chodzę w spódniczkach,spodenkach..i chyba to najbardziej boli kobietkę.A najgorsze są wakacje..każdy sie cieszy a ja??mam dość spodni...Dobrze,ze istnieją marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiem co czujecie, ja tez mam blizy tylko twarzy, jak byłam mała młotrzy brat mnie podrapał, pożnie rodzice jedzli ze mna po żornych lekarzach aby chociaz troche wypłycić, tak szczeze troszke im sie udało, ale nadal widoczne i bardzo się z tym zle czuje, jesli ktoś wie jak się pozbyć blizm po zadrapaniach prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTASEKania
Chętnie bym pomogła ,ale nie potrafię :(((((((( ........ ale trzeba wierzyć to pomaga,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
na operacyjnym usuwaniu blizny z nogi u chirurga plastycznego, wyciął blizne i zeszył od nowa, trwało to ok. 30min w znieczuleniu miejscowym. Narazie mam opatrunek i bandaz elastyczny, wiec jeszcze nie widzialam efektu. Cudów sie nie spodziewam, bo nawet lekarz odradzal mi ten zabieg, ale ja sie uparlam :o mam nadzieje, ze blinza bedzie chociaz troszeczke mniejsza. Jesli bedzie taka sama albo wieksza no to trudno, ale przynajmniej spróbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTASEKania
jak będzie coś wiadomo to napisz szybciutko........trzymam kciuki żeby sie udało!!!!!!!a ile kosztuje taka operacja???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
SmutaseKania, zaplacilam 500zł, widzialam juz blizne ze szwami, jest wprawdzie dluzsza od tej poprzedniej, ale na razie cieniutka na milimetr, tamta byla bardzo rozciagnieta, mam nadzieje, ze ta sie nie rozejdzie :) dam znac za jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
Aniu, a Ty jaka chcesz usunac blizne i z ktorej czesci ciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×