Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sweet B.

operacyjne usuwanie blizn!!

Polecane posty

Gość AnettkA
aha. tylko ze niektorzy mowia ze laser działą jak "woda na kwiaty" a te masci ktore mi podałas(es) to sa dobre na srednie bliznowce??bo ja mam na uszach i chce sie tego pozbyc jak najszybciej;) Dziękuje za informacje:* czekam na dalsze;) P.S.---->do "ja byłam ostatnio"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
nie znam sie niestety az na tyle, nie mam bliznowca, ale o tych masciach wyczytalam, ze spłycają bliznowce i wyrównują koloryt. Ale są dość drogie i trzeba stosować bardzo regularnie przez parę miesięcy! I pewnie tez dobrze by bylo je masowac. A laseru mysle ze warto by bylo sprobowac. Ale tez pewnie musialabys przejsc serie zabiegow. Sa tez na pewno jakies zastrzyki, slyszalam cos o nich czy czytalam ale niestety nic konkretnego nie pamietam, tylko ze sa jakies ktore sie stosuje na bliznowce... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnettkA
aha. no nie wiem czy isc na ten laser ale moze lepiej sprobowac;) najpier pojde na konsultacje do specjalistow od bliźniowcow i zobaczymy co bedzie dalej;) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja tez ma bliznowce, az trzy, jeden na ramieniu po szczepieniu ok 4cm, drugi na brzuchu tez mniej wiecej taki i na dekolcie kropka wielkosci pieprzyka, druga i trzecia blizna mam wlasnie po usuwaniu pieprzyka, mimo szwow kosmetycznych... mam tez blizne na kolanie ale jest mniejsza i nie wypukla jak pozostale... stosowalam i contractubex (czy jak to sie pisze) i cepan i nic... usuwanie chirurgiczne tez nic nie da bo prawdopodobnie wyrosna nowe... mialam tez robione zamrazanie cieklym azotem, co lekko je splaszczylo po ok 2 latach zabiegow co 3,4 tyg, wiec w sumie nie oplacalo sie to meczenie i bol, oczywiscie dermatolog zapewniala mnie ze wystarcza 3, 4 zabiegi, no ale zrobilo sie z tego duzo wiecej... jak kogos interesuje dokladnie jak wygladalo to zamrazanie to moge dokladnie opisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuka
heh- nie wiedziałam ze tyle nas jest na swiecie-"naznaczonych" musicie się dobrze maskować albo sprytnie ubierac - no niestety nie każdą natura obdarzyła gładkim ciałkiem- ja juz troche sie przyzwyczaiłam choć czasem są takie dni że idzie sie pochlastać.narazie jeszcze nie jest tak ciepło zeby sie odsłaniać, boję sie co to bedzie za 2-3 miechy:/ yhh... contatubex pomaga na świeże blizny, ja smarowałam i efekty mam zadowalające bo są gładkie i blade(jedna tylko stawia opory i nie chce zblednąć;) nad kolanem sie rozeszła troche- no niestety cześć ruchoma. lekarz mi spartaczył i szył jak prosiaka- on teraz opływa w luksusach a ja mam "szeroką" pamiatke na całe zycie:/ przykre i niesprawiedliwe.. ale trzeba żyć dalej:) pozdrawiam kobietki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia44
Hej tez mam blizne na rece juz od kilkunastu lat. Dokladnie na ramieniu, milam niedawno operacje plastyczna. Placilam 3000 tys zl bo blizna jest bardzo długa, teraz zostal mi okropny ślad po zszyciu reki, wyglada koszmarnie bo jest czerwony, czasami nawet jak jest zimno robi sie siny. Błagam powiedzcie mi czy sa jakies zastrzyki ktore wybielą mi tą skórę????? Naprawde licze na wasza pomoc. Jezeli istnieje takie cos to chcialabym to wykonac jak najszybciej bo zbliza sie lato a blizna bardzo rzuca sie w oczy. :(:(:( leci takim zygzakiem, operacje mialam na poczatku lutego tego roku. NIe mowcie tylko ze jest za wczesnie na taki zabieg bo naprawde mi zalezy na czasie, blizna jest troszke wypukła, nie da jej sie zamazac zadnym kosmetykiem. Prosze doradzcie mi cos bo mysle o tym bez przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
nie ma takich zastrzyków, smaruj bliznę maścia silikonową i masuj parę razy dziennie, za parę misięcy powinna być blada i płaska. Nie opalaj jej przez co najmniej 3 miesiące ale najlepiej pól roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia44
Wlasnie w tym problem bo nie mam tyle czasu, musze sie tej blizny pozbyc jak najszybciej, mam po prostu pewne powody dla ktorych musze ja wybielic. Nie mam tych kilku miesiecy. Czy myslicie ze laser albo dermabrazja by tu pomogły? Slyszalam jednak ze jest to dlugotrwaly proces leczenia, juz wczesniej mialam podobna operacje i tez zostaly mi takie slady jak po zszyciu ale nie schodzily przez te kilka miesiecy jak smarowalam reke wiec wiem ze nawet tyle czasu na samym smarowaniu nic tu nie da. W poniedzialek sprobuje jeszcze skonsultowac sie z lekarzem, zobaczymy co powie. Mam nadzieje ze da mi chociaz jakas nadzieje. Naprawde na nia licze. :( szkoda ze jest to reka bo w zaden sposob nie da sie ukryc tego miejsca jak jest ciepło. Mam jeszcze pytanie, czy nie wiecie moze gdzie szyją takie opaski elestyczne na rece? Najlepiej w bezowym kolorze, kiedys mialam szyta opaske w Łodzi ale to bylo dawno temu, teraz nawet nie mialabym jak tam dojechac, jestem z okolic Gliwic. Prosze o jakies informacje na ten temat. W sklepie takiej opaski nie mozna dostac bo musi byc długa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam bliznę na kolanie
po szkle i przed ewentualnym zabiegiem spróbuje tatuażu medycznego pod kolor skóry, czy ktoś miał z tym do czynienia?sa efekty pokrycia jaśniejszej blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
ja przez dwa lata probowalam znalezc lekarza, ktory by mi zrobil tatuaz medyczny i nie znalazlam :o gdzie to wykonuja? co do swiezych blizn to nie mozna na nich wykonywac zabiegow typu dermabrazja czy laser bo to im moze jeszcze bardziej zaszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia44
A ten tatuaz medyczny mozna robic na świeżej ranie? Zapytam tez chirurga o to w poniedziałek gdzie to wykonują i od razu napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia44
A ile taki tatuaz moze kosztowac? I gdzie znalezc wiecej informacji na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTASEKania
Polecam dr Melke w Katowicach.;)Wysłałam mu swoje zdjęcia blizn, napisał ze jest w stanie mi pomóc.To duzo dla mnie znaczy.tylko CIEKAWE ILE TO BęDZIE KOSżTOWAłO;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
Aniu, to super, bardzo sie ciesze :) a jaka metoda usunie Ci ta blizne z nogi? Asiu, ja jestem z duzego miasta a takiego tatuazu nigdzie u mnie nie wykonuja. zreszta to mozna zrobic tylko na w pelni uksztaltowane (płaskie i blade) blizny. uparłaś się strasznie widzę ;) a tu naprawdę potrzeba po prostu czasu i codziennej regularnej pielęgnacji blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
Ja juz i tak tatuazu nie potrzebuje bo usunelam u plastyka bliznę z nogi i mam śliczną kreseczkę na milimetr szerokości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia44
wiem ze to wymaga czasu ale skonczyla mi sie cierpliwosc, czekam juz kilkanascie lat, mam tego dosc, chce zaczac normalnie zyc, nosic bluzki z krotkim rekawem, na ramiaczkach a nie moge, teraz reka jest po operacji i wyglada zle a lato sie zbliza, w tych bluzkach z dlugim rekawem chyba sie ugotuje. Nie wiecie gdzie uszyc opaske elastyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
Asiu, firma Artdeco ma taki krem-kamuflaż na blizny. poszperaj w necie, może by Ci sie przydało coś takiego póki blizna nie zrobi się jasna. Nazywa się to camouflage, sa różne odcienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia44
Dzięki, wypróbuje. Ratujesz mi życie. :):) bo naprawde musze zakryc tą blizne. Bardzo mi zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
no to ciesze sie, ze moglam pomoc :) nie testowalam tego, ale ponoć jest super. mam nadzieje, ze sie uda to zamaskowac i nie bedziesz musiala robic zadnych zabiegow a w koncu blizna sama zrobi sie jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia44
Myslalam tez o tatuazu jakims, wystarczylby jakis cienki, byle długi ale rodzice chyba wyrzuciliby mnie z domu. ;/ pogadam z lekarzem a jak nic z tego nie bedzie to zdecyduje sie na ten tuszujacy krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia44
Czytałam o tym tatuazu medycznym. Wykonują takie podobno w Warszawie. Napisałam do dwoch lekarzy z zapytaniem o to i o ceny takich zabiegów. Zobaczymy jaka bedzie odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia44
Dostałam odpowiedz od tych lekarzy. Jeden stwierdzil ze nie robi takich zabiegow jak tatuaz medyczny, drugi powiedzial ze jest wiele metod tuszowania blizn, powiedzial ze mozna wykonac zabieg makijazu permanentnego co podobno daje te same efekty ale w dalszym ciagu nie znam cen takich zabiegow a watpie zeby bylo to tanie, zwlaszcza na rozległą bliznę. W srode spotkam sie z moim chirurgiem i zobaczy co jeszcze da sie zrobic, jak znajde jakis sposob to od razu napisze. Zwykłe masci nigdy do konca nie pomogą chyba ze blizna jest mała wiec w moim przypadku jest malo prawdopodobne zeby na samych masciach szybko pozbyc sie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
no tak, mi też chodziło o makijaż permanentny w kolorze skóry, ale ktos tu to nazwal tatuażem medycznym :P a możesz napisać który lekarz przeprowadza taki zabieg? Na duża bliznę to może rzeczywiście sporo kosztować. Przetestuj tez ten kamuflaż artdeco, o którym Ci pisałam, on kosztuje chyba 30 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia44
Tu masz wszystkie dane: http://www.sankowski.com.pl/kontakt.php Al. Jerozolimskie 101 lok. 3 02-011 Warszawa tel./fax +48 22 622 36 88 tel. +48 22 622 08 08 e-mail: info@sankowski.com.pl Napisał mi taką wiadomość: Szanowna Pani , jest wiele sposobów usunięcia tego śladu może Pani zostać zapisana do dr Jagilelskiej dermatologa na mikrodermabrazję , bądz do Pani Agnieszki Groszewskiej , ktróa wykonuje makijaz permanetny. Pani Agnieszka dobierze odpowiedni pigment do Pani skóry i zakryje za pomoca tego barwnika slad , który ma Pani na ręce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia44
Ja jednak poszukam gdzies blizej bo do Warszawy daleko a pewnie nie tylko tam wykonuja takie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
dzieki :* jak moje blizny po pieprzykach za pare miesiecy beda nadal widoczne to sobie zrobie taki makijaz permanentny. ale z drugiej strony co jak skóra sie opali, wtedy znowu bedzie inny kolor skory a inny blizny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
wpisala w google 'Agnieszka Groszewska' ale nikogo takiego nie ma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia44
Nie wiem, moze napisz do tego lekarza maila, powinien ci powiedziec co i jak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO OPERACJI
WITAM JA MIAŁAM 10CM DLUGA I CENTYMETR SZEROKA BLIZNE NA PRZEDRAMIENIU.BLIZNA BYLA ODSTAJACA! MIALAM WYCIETA BLIZNE I ZESZYTA PONOWNIE MINELY OBECNIE 2 TYG OD OPERACJII BLIZNA MA 11 CM DLUGOSCI I JAK NARAZIE OKOLO MAX 2 MILIMETROW SZEROKOSCI! W POROWNANIU Z ZESZLYM TYGODNIEM LEKKO SIE ROZESZLA OKOLO MILIMETRA! ALE JAK NARAZIE NIE ODSTAJE WRECZ PRZECIWNIE JEST MALA DZIURKA(KRATEREK) NAPIECIE JEST Z KAZDYM DNIEM CZY SIE NIE ROZEJDZIE ALE MAM NADIZJE ZE JUZ NABRALA OSTATECZNEGO KSZTAŁTU!!! JEST DO TEGO BARDZO CZERWONA ALE TO NORMALNE!!! BLIZNA ZMIENIA BARWE NAWET DO POLTORA ROKU!!!CO DO KRATERA:p JESLI JEST MALENKI CZYLI OKOLO 1 MILIMETR TO Z TAKIM SOBIE PORADZIŁAM NA CZOLE BARDZO MOCNO SMARUJAC KREM SKORA LEKKO PUCHLA I WKONCU KRATEREK SIE WYPEŁNIŁ:d WIEC NARAZIE SIE TYM NA REKU NIE MARTWIE!! ZA 2 TYG JADE NA KONSULTACJE DO CHIRURGA KTORY WYKONYWAŁ OPERACJE TO NAPISZE COS WIECEJ!!!POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia44
Ja mam podobną sytuacje tylko ze moja blizna jest dluzsza i idzie takim zygzakiem. Do 1,5 roku mowisz? Tez wlasnie slyszalam ze jakos tak sie goją. Tylko ze dla mnie to strasznie dlugo, chcialabym szybszych efektow no ale co moge zrobic, ja mam w srode konsultacje u chirurga, tez jeszcze z nim pogadam. Zabieg mialam na poczatku lutego i blizna nie blednie, w kazdym razie ja nie widze roznicy co jest dla mnie bardzo trudne bo juz jest tak ciepło. Co ja zrobie w lato? ;( nie ma dnia zebym o tym nie myslala. Czasami łzy same cisna mi sie do oczu jak o tym mysle bo to wyglada naprawde źle. Poza tym reka jest troche sina. Zapytam chirurga o makijaz permanentny i co on o tym sądzi. Ale nawet gdyby wyrazil zgode to nie wiem czy chcieliby mi cos takiego wykonac biorac pod uwage to ze reka sie nie zagoiła. Co do kosmetykow to juz wiem ze zaden jej nie pokryje, nawet te mocno maskujące. Chcialabym w koncu zaczac normalnie zyc, nosic krotkie bluzki ale nie moge, ciagle tylko dlugi rekaw, swetr, az boje sie pomyslec co bedzie jak pogoda sie poprawi. Kazdy normalny czlowiek liczyłby na dobra pogode ale ja po prostu w takiej sytuacji mam jeszcze gorszy humor, mam sama żal do siebie za to wszystko bo to z mojego powodu mam ta blizne bo oparzylam sie wrzatkiem kilkanascie lat temu a teraz płace za błedy z dziecinstwa ktorych nie bylam w stanie kiedys pojąc. Nie wiem czemu ludziom przydarzaja sie takie rzeczy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×