Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sweet B.

operacyjne usuwanie blizn!!

Polecane posty

Gość SMUTASEKania
ja chce usunąć z nogi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
Z nogi, to tak jak ja :) moja kreska na razie wyglada ładnie, staram sie nie zginac nogi, żeby sie nie rozciagala skora... No ale zobaczymy jak to bedzie, szwy jeszcze pewnie z 10 dni bede musiala nosic a potem bardzo dbac o blizne (zaopatrzylam sie juz w jakies kremy, masci itp. plus bede naswietlac ja specjalna lampa) wiec takie pozbycie sie blizny jest bardzo pracochlonne :o nawet jak lekarz zrobi to najlepiej jak potrafi to potem Ty musisz przez wiele tygodni bardzo uwazac i dbac o blizne, zeby nie zaprzepascic jego pracy. A swoja tez chcesz usunac chirurgicznie? Jakie ma wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliska 27
Calkiem niedawno mialam zabieg korekty starej blizny. 20 lat temu mialam operacje wyrostka. Blizna potworna i znieksztalcony brzuch. Blizna gleboka jak krater po granacie. Korekta wyszla pieknie. Bylam w katowicach w Centrum Estetyki Ciala, dr. Mekle ma zlote rece. Teraz mam blizne jak wlosek i piekne powloki skorne brzucha. polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTASEKania
ludzie nawet nie wiecie jak podnosicie człowieka na duchu !!!!!!!!!!!!!!!!!! wierze ,że mi sie uda bo marzenia są żeby je realizować..dzięki za wszystko co piszecie -to tak wiele znaczy;)))) moja blizna ma 7 cm;(((( ale MUSI SIE UDAć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
Uda sie, tylko musisz trafic na dobrego specjaliste a potem bardzo dbac o te nowa blizne ;) i muisz sie liczyc z tym, ze ta nowa bedzie dluzsza, ale jesli wszystko pojdzie dobrze to bedzie cieniutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTASEKania
mam pytanie do Elizy i ile kosztował tak zabieg????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona
ja tez mam blizne.Na brodzie ok.5 cm.Strasznie sie jej wstydze i jestem załamana.Jak widze laser nie wiele pomaga wiec jak ta blizne moge zlikwidowac..??:(:(:(Jesli macie jakiegos dobrego hirurga to proszee podajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
ona, na brodzie chyba ciezko usunac, bo skóra jest tam napięta. A probowalas np. dermabrazji? To scieranie powierzchni skory. Twoja blizna jest plaska czy troche wypukła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTASEKania
wysłałam moje blizny do dr Bieleckiego i powiedział,że odradza zabieg bo niewiele on może dać...;( ale nie mam zamiaru sie poddawać.Musi istnieć ktoś kto mi pomoże.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
Aniu, a w ktorym miejscu na nodze masz blizne? I jak szeroka jest? Mi w sumie tez lekarz (chirurg plastyczny) odradzal zabieg, ale ja sie uparlam i na razie jestem bardzo zadowolona, on tez powiedzial, ze ladnie to wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTASEKania
no ta blizna jest na łydce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTASEKania
MA 7 CM....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTASEKania
I JEST TROSZKE WYPUKłA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTASEKania
WIECIE CO BOJE SIE ,ZE PRZEZ TE BLIZNę TO JA SOBIE PSYCHICZNIE NIE PORADZę.......A KIEDY WIDZE DZIEWCZYNY W SPóDNICZKACH TO MNIE TAK BOLI.JAKBY KTOś SZPILE W SERCE WBIJAł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
Jesli na lydce z przodu to rzeczywiscie moze byc ciezko ja usunac, z kazdego miejsca gdzie skora jest napieta albo rozciaga sie czesto (jak ruszamy ta czescia ciala - nogi, ramiona) lekarze odradzaja usuwanie :o ale skoro Twoja jest wypukla to mozesz isc na mezoterapie i dermabrazje, tylko ze niestety te zabiegi sa drogie. Porozsylaj zdjecie blizny jeszcze do innych chirurgow, na pewno ktorys Ci w koncu pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
ale 7 cm to ma dlugosci, a ja pytalam, czy jest szeroka? Moje miala ok. 1,5 cm szerokosci, a teraz mam cienka kreseczke, ale calkiem mozliwe, ze znowu sie troche rozciagnie, oby nie az tak bardzo... Tez jest tak, ze im szersza tym trudniejsza do usuniecia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTASEKania
no nie jest z przodu raczej z boku i też ma ok 1,5 cm....... dziękuje za rade buziaczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chce mi sie już życ
Okropna (przynajmniej dla mnie) blizna na twarzy, która nie daje mi normalnie żyć, z każdym dniem jest coraz gorzej i mam już tego dosyć :(. A jak czytam ten temat i widzę że nic nie da sie z tym zrobić, to żyć mi sie odechciewa, chyba ze sobą skończę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
a w ktorym miejscu masz blizne? na pewno cos sie da zrobic, przeciez nikt tu nie pisze, ze sie nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
Aniu, jesli jest z boku to o wiele lepiej, tam bedzie latwiej naciagnmac skore po wycieciu. Znajdz chirurga, ktory Ci to zrobi i juz :) ale potem radze siedziec w domu z dwa tygodnie z wyprostowana noga :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chce mi sie już życ
Na policzku :( Może i coś da sie zrobić, ale faktem jest że blizna, choć może mniej widoczna i tak zostanie, to mnie właśnie dobija :( Straciłem już jakąkolwiek nadzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTASEKania
Nie trać nadziei bo tak nie można....uda sie tylko musisz próbować.... jest tylu ludzi którzy maja ten problem i walczą ja też sie nie poddam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chce mi sie już życ
Ech, chcialłbym tak myśleć, ale jest inaczej :( Pier**** cale to je**** życie... Nie wiem co ja tu jeszcze robie, chyba brak mi odwagi :( A i przepraszam z wyrażenia i za to że żyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTASEKania
ja wysłałam moje fotki do centrum estetyki ciała w Katowicach i czekam na odpowiedz....bardzo sie boje bo dr Bielecki powiedział iz odradza zabieg;( mam nadzieje ze teraz bedzie inaczej..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnettkA
czesc;) ja tez mam problem z bliznami;/ ale ja mam na uszach;| zrobiły mi sie takie gulaje po kolczykach;/ niewiedziałam co mam robic. w koncu poszłam do chirurga on polecił mi usunąc to... no i poszłąm. przez 2-3 miesiące było wszytsko dobrze ale pozniej coraz bardziej mi rosło;/ wiec poszłam do innego chirurga on tez mi polecił isc jeszcze raz na zabieg a pozniej rozne mascie. wiec pomyslałam ze mi pomoze pomoc i poszłam. no i znow przez pare miesicy było dobrze a pozniej rosło i rosło;/ on juz potem nie wiedział co robic ale powiedział zeby jeszcze raz poszłą na zabieg a pozniej jakieŚ masci sylikonowe bede musiałą uzywac.poszłąm. ale ordynatorka szpitala powiedziałą mi tak: ze coraz wieksze bedzie mi to rosło więc nie ma sensu tego operowac najlepiej by było gdybym poszła do dermatologa usunac to laserowo lub jakims zastrzykiem. ja powiedziałam ze nie pojde na zbieg a pojde do jakiegoŚ dermatologa. teraz nie wiem co zrobic, poniewaz nie mogę znalesc dobrego dermatologa;/ moze powiecie mi gdzie jest jakis dobry dermatolog zeby mi to usunoł?? czekam na odpowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuka
hej dziewczynki, i ja do was dołączam- temat przewodni- blizny...:( czytam te wasze wypowiedzi i dokladnie to samo przechodzę co wy:(plaża, wakacje basen=koszmar.mam chłopaka ale zawsze sie maskuje przed nim w sytuacjach kiedy trzeba je pokazac:( ja mam na obu nogach te paskudztwa, najgorsze jest to ze lekarz mi powiedział ze sa zbyt zadbane i plaskie i nie da sie nic z nimi zrobic bo po zabiegu moga sie zrobic gorsze niz jak sa teraz.jestem z wrocławia i szukam cos w miom miescie ale byłam u specjalistow i ciagle mi miwia to samo :/ ewentualnie jaies masci, scieranie ale to nic nie daje a ja juz nie mam nadzieji ze moze sie cos poprawic. dajcie jakies namiary, jestem gotowa pojechac nawet na drugi koniec polski zeby tylko pozbyc sie tych paskudztw:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpida
naprawde zal mi was wszystkich ktorzy maja blizny mi tez siebie zal bo ja ja tez mam.Ale uwazam ze najgorsze jak sie ma blizne na twarzy bo w koncu twarz jest wizytowka czlowieka.Ja mam na twrzy dokladnie na podbrodku wszyscy" z rodziny mowia mi ze tego nie widac ale ja wiem ze mowia mia tak tylko dlatego zebymi oszczedzic przykrosci.Nie jest latwo zyc jak sie ludzie natarczywie patrza na czlowieka.Blizne mam po wycieciu znamienia i myslalam ze bedzie mala ze bedzie bo cudow nie ma ale taka na 2 mm dlugosci i 3 cm szerokosci na ale rozeszla sie .Smarowalam roznymi masciami nawet chcialam sie zdecydowac na mikrodermabrazje ale Pani mi odradzila mowiac ze jeszcze sie nie pozamykaly naczynka.Trudno to zycie ale trzeba zyc dalej tez sie nie poddaje szukam ciagle w internecie cos skutecznego.Zyje nadzieja ze kiedys moze bedzie mozliwe skuteczne usuwanie tych okropienstw co byloby prawdziwa rewolucja w medycynie w koncu zyjemy juz w 21 wieku.Założe sie ze za granica to jest mozliwe tylko Polska ciagle do tylu we wszystkim,Np.w na wspolnej byla dziewczyna ktora miala blizny na twrzy a jej usuneli tak samo w tym filmie "twarza w Twarz"-gosciu mial na policzku .A wiem to tylko filmy w nich wszysko jest mozliwe.Pozdrawiam wzystkich jestem z Kraka i jak ktos bedzie wiedzial cos o jakis zabiegach to niech napisz .Blizna moja jest 1x4 cm-prawda katastrofa i to na twarzy w miejscu widocznym.Studiuje ale nie jest latwo papappaki solidaryzuje sie ze wszstkimi majacymi podobny problem!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnettkA
mi tez jest was zal dziewczynki;) ale głowa do gÓry damy radęę;) ja mam na uszch jak wczesniej pisałam nie mogęę nawet sobie na krociutko obciac włosy, poniewaz bedzie zaraz widac te moje bliźniowce;) ale zyję dalej mam nadzieje ze znajde jakiegos specjaliste ktory mi to usunie;) pozdrowienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
Anetka, bliznowce ciezko usunac, ale chyba laser i jakies zastrzyki sprawiaja, ze bliznowce staja sie plaskie i jasniejsze. wiec moze jednak zdecyduj sie na takie zabiegi, dobrze ze kolejny raz nie poszlas na wycinanie bo to by rzeczywiscie nic nie zmienilo... mozesz tez smarowac bliznowce zelem silikonowym (dermatix, veraderm), po jakichs 2-3 miesiacach powinnas zauwazyc roznice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnettkA
aha. ale inne osoby mówią ze laser szkodzi bo działa jak woda na kwiaty;( i juz sama nie wiem co mam robic;( a te mascie ktore mi podałas(es) to są skuteczne na takie dosyc duze bliznowce?? bo mam na uszach i chce sie jak najszybciej tego pozbyc;/ ale dziekuje za informacje;) czekam na dalsze odpowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×