Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa

ginekolog też facet?Normalny?

Polecane posty

Gość do szkoły
uczyć sie ortografii, a nie o bzykaniu myśleć!!! Małolaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Przeczytałam ten topik od początku do końca:) Przyznaję, że mnie wciągnęło i jestem pod lekkim wrażeniem, zresztą chyba nie tylko ja:) Mam wątpliwości tylko..czy ta historia jest w ogóle prawdziwa? Myślę, że wiele osób tutaj nad tym się zastanawia. Moją uwagę przykuła tylko jedna rzecz...Agatka napisała, że Ginek na spotkaniu w restauracji dał jej bukiecik konwalii? A przepraszam, skąd ten facet wytrzasnął konwalie o tej porze roku? Nie wiem, może są w kwiaciarniach ale trudno mi w to uwierzyć:) Druga rzecz...rzeczywiście cała historia zawiera parę pikantnych szczegółow i wygląda na to że Agata jest wyjątkowo bezpośrednią osobą, bo nawet opisała pozycje podczas seksu. Nie wiem.. ja bym się na to napewno nie zdobyła, ale być może jestem suptelna w opisywaniu swoich przeżyć. Gdy zaczełam czytać to wydawało mi się, że Agata to bardzo rozważna spokojna osoba, która boi się rozczarowania ma wątpliwości..ale potem Agata zmienia sie w ostrą babkę, która nie ma tajemnic i bez ogródek opisuje swoje tajemnice alkowy... Dla mnie jest to trochę nie tak. I dlatego dołącze się do spostrzeżenia UW, że rzeczywiście ten \"związek\" ma podłoże czysto seksualne i szkoda, że tak wiele kobiet sądzi, że to coś bardzo normalnego. Nie dziwmy się potem, że faceci mówią o nas \"łatwe\". Wróce jeszcze do sprawy UW. To prawda co napisała, że robi się za mieszanie, jeśli ktoś ma inne zdanie od ogółu. Myślę, że każdy ma prawo do wyrażenia właśnej opinii i nie należy od razu traktować takiej osoby z góry i ośmieszać ją. To że zrobiła błąd ortograficzny to od razu jest powód to roztrząsania? Troche to śmieszne i płytkie... Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i założycielkę topiku:) Ciekawe co będzie dalej..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o konwalię...nawet mnie to nie zaiteresowało ale jeśli wytrzasnął to z drugiego końca świata to tym lepiej... i oświadczam, że nasz związek nie ma podłoża wyłącznie seksualnego ale przyznam że sex jest konkretnym elementem....jestem szczęśliwa i nie zamierzam tego ukrywać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka nawet jakby to był tylko seks to co z tego:) przecież nie każdy facet, z którym się idzie na randkę ma być od razu tym jedynym co wszyscy tak od razu z tą miłością do grobowej deski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, nikt nie karze Ci się tłumaczyć, ja tylko napisałam co o tym myśle, jeśli Tobie odpowiada to co robisz to innym nic do tego:) Nie warto przejmować się opiniami anonimowych forumowiczek bo najważniejsze jest to, co Ty zrobisz z własnym życiem, inni mogą się jedynie temu przyglądać.. i tylko wtedy jeśli na to pozwolisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
ło jeju i znowu sie zaczeło, Agataaaa pisz co chcesz to twoja sprawa, dzielisz sie z nami i tyle, a my z Kolejka chetnie czytamy, nawet same prosimy o to, a jak komus sie nie podoba to wypada z tego topiku i juz i teraz ja dostane pewnie za ten "wypad".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam niedługo wizytę i jadę prosto z pracy, więc w kosiumie to ubieranie rajstop po badaniu to straszna kicha a pończoch samonośnych przecież nie włożę do gina, bo by padł trupem (mam nadzieję, tylko, że nie ze śmiechu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
a czemu nie, ja miałam dwa razy, czarne, patrzyl i patrzyl potem usmiechnal sie, zdziwil sie bo nigdy tak sie nie ubieralam do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
zakladaj ponczochy, bo te rajstopy to obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
ja stawiam na ponczochy, nie pomysli tak!!! normalne ze musisz zalozyc cos, czyli ponczochy, ja kiedys mialam spodnie, zdejmuje i sa ponczochy i to lepsze jak rajstopy albo skarpetki ZAKLADAJ PONCZOCHY!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanowię się :D zazwyczaj staram się być w dżinsach i jakiś półsportowych butach - wtedy ubieram skarpetki ciekawe czy ktoś chodzi do gina w pończochowych podkolanówkach super to musi wyglądać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
te podkolanowki to antygwalty jutro wracam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka== Agata dawaj
do-- do Agnieszka ....hehe- ten drugi post nie byl moja, a ja nie poluje na gina...wstydze sie chodzic do facteow ...wlasnie z powodow opisywanych przez niktore dziewczyny...traktowanie nie jak pacjentki... i obawiam sie, ze ktos moglby mi sie spoodobac... jakby byly jakies glupie posty, to nie ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
uuuu, spada nisko, nikogo nie ma, Agataaaa pisz co u was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatooooo
gdzie jesteś??? dziewczyny - a tak wogole, kolejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
ja jestem. czekam na ciag dalszy histori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiony topik
no jak to??? dalej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
tyle mam roboty, ze nie moge klikac Kolejka masz wygladac cudnie i oczywiscie czekam w napieciu na dokladna relacje Agataaaaaco z tobą nas skreca a ty nawet zdania na temat romansiku!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śledzę ten topik od początku.... ale dziś postanowiłam się ujawnić... piszcze dziewczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
czlapie do gory bo spada topik Kolejka opowiadaj Agataaaaa!!! co z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole jeszcze nie mam czego opowiadać, bo dopiero dzisiaj idę pończochy w ilości dwóch par zapasowych (na wszelki wypadek) przygotowane, perfumy i kosmetyczka w torebce, słońce świeci.... jak mnie poczęstuje na dzień dobry tym swoim firmowym uśmiechem zmęczonego banana to mi przejdzie od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
ok, to czekam na dokladna relacje gdzie jest Agataaaaaa????????????? co znow popsuty necik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć...nie bardzo mam czas bo długi weekendzik i muszę nadrobić wszystko w pracy. Ginek zakochany po uszy.Byliśmy u jego znajomych a potem pojechalismy do niego...bylismy pod prysznicem. było bomba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×