Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa

ginekolog też facet?Normalny?

Polecane posty

Gość nina***
tylko jak mam sie dowiedzieć?:O to jakis odjazd to co przeżywam:O nie wiem co robic, bo sama mam kogoś, mój gin wywrócił moje zycie do góry nogami, moze to przeznaczenie??????????????? sama nie wiem juz co mam robic, jestem miedzy młotem a kowadłem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
Wiesz ciezko tak radzic - zostaw wszystko i walcz, no chociaz sprobuj, bo wlasnie on moze okazac sie tym jedynym a nie ten z ktorym teraz jestes, mozesz skrzywdzic wiele osob. Jak sie dowiedziec czy ma zone? Jak bedziesz z wizyta u niego to zagadnij cos w stylu: zona nie narzeka ze Pan tyle czasu poswieca klinice, szpitalowi, swoim pacjentkom i bedziesz zagadke miala rozwiazana. ja mialam ulatwiona sytuacje, bo ja ze swoim gadam na prywatne tematy, wiec sam mowil o swojej zonie. Wiesz musisz zastanowic sie jeszcze raz nad tym smsem, czy on sugeruje cos wiecej czy tylko to ze Pan doktor jest rownie mily jak ty i odpisal zeby pacjentki nie stracic, czyli tej kasy co mu sypiesz za kazda wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
ja nie płace za wizyty- chodze do niego za free....... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
pewnie gdybys przytoczyla jego smsa to byłoby latwiej cos doradzic, ale rozumiem ze ni chcesz i nie mozesz wiec musisz sama go jeszcze raz przeanalizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
no to nie musi byc mily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
no i dzięki za miłe słowa- odnośnie twej rady - rzeczywiscie to dobry pomysł by tak zagadac do niego, ale cos mi sie wydaje ze on jest zajety, taki super facet i miałby byc wolny?;) Mówi sie ze faceci są jak miejsca parkongowe - najlepsze pozajmowane, a reszta to albo wyjątkowo mała, albo dla inwalidów:O no zobacze o ile przezyje bo obecnie umieram z tesknoty jakbym nie miała 25 a 15 lat;) buziaki Nina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
koniecznie to sprawdze podczas nastepnej wizyty;) ale co bedzie jak sie okaze ze żonaty? Wole sie nie zastanawiać nad tym:O Cóz, life is brutal pozdr.N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
nie nosza, bo mogliby zostawic w...:P zart taki maly, ale wlasnie czemu jedni nosza, a inni nie, myslalam ze wlasnie dlatego, ze mogliby..., ale u dwoch innych widzialam obraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie...no i na was przyszła kreska...też ktoś próbuje was oceniać...jesteście potencjalnymi kobietami rozwalającymi rodzinne gniazdka....nawet pomarzyć nie można...o fantazjach erotycznych nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
o tak rzucam sie na kazdego przystojnego ginia - niam niam, nic nie zostawiam dla innych, a zony mam gdzies:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
do mojego tez taka malpa sie przyczepila, malo tego do mnie mowi ze chcialaby z moim facetem, to lepiej by sie poczula, dowartosciowalaby sie, ze zlapala faceta, ktory ma taka laske jak ja a polecial tez na nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anddzzia
no właśnie kobitki wszystko się komplikuje gdy on lub my nie jesteśmy sami. Tak jest i w moim przypadku dlatego pozostaje mi sobie tylko pomarzyć. Takie "kudłate " fantazje całkowicie mi wystarczają :P No i lubię poczytać o Waszych pomysłach i jak je wprowadzacie w życie. 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
kurcze ze tez musialam na takiego fajnego ginia trafic, teraz mam mysli brudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslałam smsa do ginka ze tęsknię. A on natychmiast zadzwonił i powiedział ze od rana czeka aż się odezwę . A ja nie chciałam mu poprostu przeszkadzać. A on taki szczęśliwy że się pierwsza odezwałam...kurcze..jak nie wiele mu potrzeba dla dobrego samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
dobrze ci,eee chcialabym tez tak miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
Agatko nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę..... :P w pozytywnym sensie rzecz jasna;) fajnie masz - a ja czekam..... hmmm i kombinuje co by tu zrobić........ nie moge sie doczekac nastepnej wizyty i ciagle o nim fantazjuję. czuje sie dziwnie, dawno nie czułam w brzuchu takich motyli :classic_cool: pozdr dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się cieszę że tak wyszło z moim ginkiem. A jeśli chodzi o Was...to trzymam kciuki..mam nadzieję że się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny gdzie się
podziałyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina hop hop
gdzie jestes? miałas jakis kontakt z ginem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
wszyscy pracuja??? dziewczyny gdzie jestescie??? Kolejka, Agataaaa, Nina????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem tylko mam kiche w pracy....ginek jest cudowny...a zboczony jak diabli...wymyśla same zbereżne rzeczy. wczoraj mnie związywał szalikiem....ale nier pisze o szczegółach bo zaraz mi powiedza że szaliki o tej porze są niespotykane bo dopiero pojawiają się w październiku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zboczony ale w pozytywwnym tego slowa znaczeniu...lubie jego pomysły...a seksik na świerzym powietrzu...ajajajaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
hej! tak! mam zamówioną kolejną wizyte mniej wiecej za niecały miesiąc. chyba do tego czasu uschnę na pył:O agatko tak ci zazdroszcze. mi na mysl o moim cudownym giniu słabo sie robi i hormony szaleją....:P strasznie kręci mnie jego biały szpitalny fartuch :classic_cool: wspominam sobie te nasze spojrzenia i to wszystko. Hej dziewczyny - czy was ginek pyta o zycie prywatne? tj gdzie mieszkacie, czym sie zajmujecie na codzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×