Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anieliczka

Aby cellulit niknął w oczach...

Polecane posty

cześć fajny przepis, jutro sobie zastosuję bo dziś nie mam wszystkich składników. Ja stosuję piling z kawą i cynamonem też fajnie działa i myślę że w połączeniu z taką maseczką efekty powinny być niezłe. PRZEPIS: 2 łyżeczki kawy naturalnej 1 łyżeczka cynamonu mielonego Kawę i cynamon zalewam wrzątkiem (tyle wody żeby pokryć te fusy) przykrywam spodeczkiem i czekam aż przestygnie. Później do tego dodaję żel do kąpieli i dokładnie mieszam żeby powstała jednolita masa. (konsystencja lekko ciągnąca) Tym nacieram sobie ciało i zmywam letnią wodą. Po takim zabiegu skóra jest mięciutka i gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooo cześć
Alieneczka: czy można maseczke stosować częściej? a używasz oprócz niej jakiś innych kosmetyków na cellulit?? Bo może to po nich masz tak extra;P a dziala na zaawansowany cellulit jakbym do wakacji stosowała kilka razy w tygodniu?? Odpisz proszę:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooooooooo czesc> sluchaj, poprostu sprawdz :P to nie jest jakies trudne i wielce kosztowne :P sprawdz zobacz i sie podziel z nami :) tak chyba bedzie najlepiej...a przynajmniej napewno ci to nie zaszkodzi :P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie sobie
zrobilam wczoraj wieczorem. myslalm, ze poparzylam sobie uda! to nie bylo pieczenie to byl bol! nawet po zmyciu... papka wyglada jak...hm...k... :-P paskudna :-) zrobilam wg przepisu ale spirytusu dodalam tylko kilka kropli (mam kruche naczynka). dolalam wody. wyszlo takie geste i nakladalam lyzeczka. i zuzylam porcje na 1 (!) udo. potem rozcienczylam i rozsmarowalam dlonia. musialam dorobic druga porcje. zaczelo piec po paru minutach - no tego nie da sie wytrzymac. nie wiedzialam, czy zmywac, czy tak powinno piec... ale sie poddalam po 10 min. efektow brak i nie wiem czy to powtorze. urobilam sie jak osiol, a lazienka... szkoda gadac. upackalam wszystko... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:D nie no o ile mi wiadomo to piec powinno...ale nie tak zeby kobieta z bolu wyla :P a kolorek racja jest hmm..cudowny :D ja za to zrobilam sobie teraz ten peeling z kawy ktory podala margolcia1 na pierwszej stronie :) jest to przyjemniejsze niz mazianie sie ta paciajucha i owijanie w folie :P naprawde fajna sprawa te miksturki kawowo-cynamonowe :) tylko po tym peelingu to rece bola od tarcia :D ale przynajmniej nie leze plackiem owinieta w folie i zbijam baki :P pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helle
ja wlewam do garnuszka trochę wody do tego tak ze dwie stołowe łyżki kawy rozpuszczlnej, cynamon (tak z 1/5 opakowania), dwie łyżeczki imbiru i oliwa z oliwek. podgrzewam, robi się taki brazowy glut (to od cynamonu), który się ciągnie i pachnie bardzo ąłdnie tymi przyprawami. potem do łazeienki, i nakładaa dłonią. swietnie trzyma się skóry (przez to ze takiw cyhodzi glutowaty), a pod folią bardzo przyjemnie grzeje, męczyć się nie trza tylko przed kompem siedziec. i można jeszcze ze dwie krople olejku cynamonowego. podrzawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie siedzę sobie z tą papką podaną na pierwszej stronie ale trochę mnie dziwi że nic mnie nie szczypie, może nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniciaa
witam:) bardzo mnie to zaciekawilo i musze sprobowac:) Mam pytanie jaka folia to musi byc??? i czy koniecznie musi byc oliwa z oliwek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antycellulitowa
u mnie tez celulit juz zaczal sie robic powoli, spanikowalam strasznie wyczytalam ze nie dosc ze brzydko wyglada to i to ze jest to choroba skory. Zaczełam kupowac rozne kremy wydaje na nie majatek. Jaki efekt? Ano taki ze robia mi sie krosty, wrzody jak kto woli i to bardzo bolące nie wiem juz jak walczyc z tym byc moze ze siegne do Waszej metody i zrobie te papke bo latam nie wyjde w krotkich spodenkach ani spodniczce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka20
A JA PODAM WAM TROSZKE ULEPSZONY PRZEPIS KAWA CYNAMON IMBIR TROCHE KROPLI Z KASZTANOWCA(LIKWIDUJE OBRZEKI I OD RAZU ZAWIERA SPIRYTUS) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieliczka
Dawno mnie tu nie było, więc już mówie :) 1) ma szczypać i faktycznie troche skóra po tym czerwona, ale jak to mówią kobieta musi dla urody pocierpieć a potem jak się lodowatą wodą zmyje i oliwką posmaruje ... ja to lubię ;) 2) nie mam pojęcia jak to jest z tą skróą naczynkową... 3) jak nie ma po tym kompletnie efektów to dziwne... ale mi też się raz przytrafiło tak że kompletnie nie było mi ciepło. To znaczy że cos jest nie tak. Cos nie tak z konsustencją albo.. ja mysle że to może być za mało rozgrzana skóra. Polecam długie ćwiczenia, potem gorąca kąpiel i dopiero nałożenie z masowaniem. Wtedy nie wierze ze nie bedzie kompletnie efektow. Nawet jesli cellulit nie ruszy to skora w dotyku zawsze jest ekstra. Ja zrobilam sobie przed wyjsicem z chlopakiem na plaze to mi reki z brzucha nie mogl zdjac ;) 4) stosowac... kurde, chyba nie za czesto. ja powiem szczerze ze teraz strasznie duzo zarlam słodyczy (ucze sie), troche przytulam i ogolnie chodze jakas niezadbana i dawno nie stosowalam ta maseczke ale jak bede miala wolne to od razu cwiczenia, dieta, zimne prysznice i maseczka ;). Pozdroofka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieliczka
Acha :D, nie smiac się ;). Ja zazwyczaj pamietamo wszystkim poza folia i doskonale sie do tego nadają.. worki na smieci ;). Te szare, cieniutkie. Bierze sie trzy i w 2 obcina sie doł. Wklada sie w nie nóżki, obwija się i zawiązuje na tyle ciasno ile trzeba nogi. z 3-go robimy sobie majteczki ;) A z tymi kosmetykami to na pewno sa jakies dobre oparte na tej zasadzie ale to jest domowy sposob, na pewno zajmuje wiecej czasu ale pewnie tez tanszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacellulitowna
właśnie siedzę z tą maseczką;) i coś tam szczypie, ale niewiele;P może potrzymam dłużej niż 20min:D ja mam 17 lat, a od 5 mam cellulit:( wiem- masakra... ale co poradzić... od samego początku z tym walczę balsamy kupuje, kremy 'cud' i czasem jakieś silniejsze serum... zależy ile kasy mam:D aktualnie używam linii ujędrniającej dove, no i zamówiłam sobie krem na cellulit i rozstępy (bo też mam) z Avonu, więc niedługo będzie;) od pewnego czasu zastanawiam się jednak nad kupnem kremu LIPOCURE z Vichy- ta babka z tymi 'guzikami' w udach co to teraz reklamują...;) pewnie będzie skuteczne, ale drgie troche... a miała któraś??? może się podzieli rezultatami? bo podobno po 14tu dniach cellulit znika:D oby...;) zaraz ide zmyć maseczkę no i zastosuję ten peeling-żel z kawy i cynamonu;) oj... maseczka zaczyna grzać nawet fajne uczucie:P pozdrawiam wszystkie zacellulitowane:* jestem z Wami:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieliczka
najwazniejsze żeby było gorąco, szczypanie to już swoją drogą ;). Napisz koniecznie jak tam po maseczce i pamiętaj o zimnej wodzie i oliwce na koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieliczka
acha, co do tego czy musi być koniecznie oliwa z oliwek.. no powinna, ale można zawsze użyć zwykłej oliwki bo oliwa ma tylko zatrzymać te składniki w skórze (tak myslę :) ), ona najmniej tu działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacellulitowana
no i zmyłam... hmm skóra gładsza, to fakt;) ale żeby od razu tego cellulitu nie było??? to niee, nadal jest uparcich jeden;( i nawet się nie zmniejszył:( a uda mam czerwone i się posmarowałam balsamem z Dove no i nawet lepiej;) a co do tego Lipocure, to żadna nic nie wie?? No niepojęte, przecież oglądacie tv! chyba... pom.óżcie mi:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieliczka
Jesli masz spory cellulit to pewnie tak szybko nie zniknie ;). Ja widziałam reklamę, ale nie slyszalam jak ten balsam dziala. Jedno jest pewne- cellulit nie moze od samego balsamu zniknac po 2 tygodniach :). Niektorzy uwazaja, ze w ogole duzego i starego cellulitu nie da sie zwalczyc (ale ty nie mozesz miec starego cellulitu ;)). No nic, trzymam za Ciebie kciuki, rob ile sie da, koncz prysznic zimna woda i cwicz, cwicz, cwicz ;) (Powinnam sobie tak powiedziec, anieliczka.. czwicz! i nie jedz tych paskudnych slodyczy! bo Ci juz nawet babcia nie mowi ze za chuda jestes ;) :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacellulitowana
a co do słodyczy to dziś i jutro jeszcze sobie odpuszczam bo są święta w końcu i same smakołyki na stole;) ale od wtorku ostro zaczynam;) pozdrawiam anieliczko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helllllllll
tak to stosujemy is tosujemy, ale czy cellulit po tym znika...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede stosowac poki nie zniknie gad jeden! kurde no nie dam sie mu nie dam! argh... do boju dziewczyny! ;) tylko dzis mialam 12 ciast na stole.. ojeja jak tu sie opanowac..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieliczka
hej ivaa :). Do boju do boju, przede wszystkim z tym jedzeniem bo to nieprzyzwoicie tak z pełną swiadomoscią ładne ciałko tracić :D. Acha, nie mówiłam? Mi na udkach już zniknął, ale nie mam idealnej skóry bo jak się tak jak ja głupio tyje, chudnie, tyje, chudnie to zawsze skóra trochę nieładnie wyglada. Mam nadzieje że w wakacje trochę zadbam o to co jem po tych wszystkich stresach. Tylko nad pupką musze popracować więcej bo pupe to ja mam, ojj, mam :D, i na niej akurat cały czas przy napięciu robi się lellulitowy dołeczek (jak ten guzik z reklamy ;) ), ale maseczki dawno nie robiłam, ćwiczę mało i dużo jem więc mam nadzieje że jak się za siebie wezmę to będę go mogła odslonic :P ;) Pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verbatim
hej.Alasnie siedze z tym na nogach i pupie:) heh..ale z tym zachodu...moja mama sie ze mnie smiala co ja wyprawiam.... ale wiecie co musze wziac cos innego do owijania ...bo teraz siedze z workami na smieci ale ojejku ile ja sie musialam nameczyc...bo caly czas mi sie zsuwalao i wzielam poprzyklejalam tasmą klejąca:) no i zobaczymy...narazie mnie nie piecze nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak............. i o co biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristessa
Trzeba tez ograniczyc spozycie soli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie sobie
no skora w dotyku fajna, nie przecze. ale poza tym efekow nie widze. z reszta nie spodziewam sie ich po 1-szym zabiegu... :-) teraz w swieta zrobilam przerwe ale po swietach, to juz...itp., itd... no wiecie... tak sobie mysle-czy jak zastosuje na biust to mi zaszkodzi? eksperymentowala ktoras? a workow na smieci nie radze. z tego co wiem niezbyt higieniczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie w ogole nie pieklo:( tzn. ze chyba cos nie tak:( a czego uzywacie do obwiniecia nóg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj worki na smieci niehigieniczne? no daj spokoj, bierzesz je w rece i na rekach potem masz swinska pryszczyce czy co?:P to ze wkladamy tam smieci nie znaczy ze przed wlozeniem smieci do worka, worek jest niehigieniczny :P pozdrawiam :) a co na nogi? ja uzywam folii spozywczej... akurat mam tego w domu cale zapasy bo moi rodzice produkuja folie, worki na smieci, torebki foliowe itd..:P:P anieliczka, mam do ciebie takie pytanie.. skad ty masz ten przepis? :) no dobra, zaraz to mazidlo znow naloze, poki jestem sama w domu zeby nikt z domownikow na stak smiechu nie umarl :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieliczka
Jeśli nie piecze i nie grzeje to na pewno nie działa, ale nie wiem czemu czasami tak się dzieje. Powtarzam że powinnyście poćwiczyć, wykąpać sie w gorącej wodzie, wymasować nogi i wtedy zaczyna grzać praktycznie po owinięciu folią :). I najlepiej wynbrać sobie własnie jakieś stare rajtuzki i na to nakłądać, bo dodatkowo grzeją. A przepis kupiłam kiedyś na allegro Ivaa :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×