Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anieliczka

Aby cellulit niknął w oczach...

Polecane posty

Łoł, ten ostatni przepis niezły :D. Hehe, troche cięzko pewnie to wszystko zebrać ale na pewno warto spróbować :) Uch, jestem :). Tak sobie poszło ale mam nadzieje że do przodu :D, jeszcze ustne (takze prosze o dalsze trzymanie kciuków ;) ), a po maturach biore się za siebie bo wyglądam fatalnie :D. Pozdrowionka dziewczyny, idę odpoczać po wosie i uczyć się prezentacji :] :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka21
czesc :) chciałam zapytac czy do tej maseczki na cellulit zamias spirytusu moze byc po prostu wodka?? czy ktoras wie??:> z gory dziekuje za odpowiedz .pozdrawiam goraco papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszołomka
Czesc dziewczyny!! Wiem ze dajecie tu sobie przepisy ale znacie jakis dobry balsam lub piling na cellulit? Nie mam wystarczajaco czasu na przyrzadzanie tych maseczek i wysiadywanie w nich ok. godz. wiec ratuje mnie jakis balsamik :( Znacie jakies dobre?? i takie zeby i cena byla dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszołomka----> Ja narazie o dobrym to tylko z Avonu słyszałam,jest po 40 zł akurat w promocji...ja wole maseczki i próbuje tańszych kosmetyków,bo drogo w avonie. Pozdro Przy okazji...wypróbowałam dzisiaj peeling kawowy polecany przez Kasik 81 i powiadam wam,że jest ok,tylko brzydko łazienka po tym wygląda. Wytrwałości dziewczyny...zwalczymy tego \"potwora\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszołomka 🌻 ja mogę Ci polecić oliwkę z firmy Ziaja. Kosztuje ok 10 zł, ale jest naprawdę fajna! Sama spróbuj. Diegusia 🌻 fakt, łazienka jest zafajdana totalnie!!! Ale jeśli to wszystko się opłaci to... czemu nie?! ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) dzis trafilam na ten topic i chcialabym wyprobowac,ale na brzuszek ...nie wime moze juz to gdzies tu pisalyscie,ale czy mozecie mi napisac bo raczej ciezko rajstopy na brzuch zalozyc :P czy mam sie owinac recznikiem?? z gory dziekuje za odpowiedz.pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszołomka
Kasik 81 mozesz cos wiecej napisc o tej oliwce?? Ja uzywam oliwke z Johnsona ale ona chyba na cellulit nie jest :( Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta papka jest genialna, jeszcze przed 2 godzinami mialam leciutko pomarszcona skorke,a teraz pieknie napieta... bede stosowac czesciej. Czytam was oddawna, ale dopiero dzis znalazlam troszke czasu by zrobic sobie ta miksture, sprobuje jeszcze cytrynke. Wiecie czym jest tez dobrze nawilzac skore, pathenolem lub balsamem po opalaniu. One sa ponoc swietnie nawilzajace:) Jak tak dalej pojdzie to sie nie bede mogla doczekać plazy :) A pijecie duzo wody mineralnej? Mozna ja zastapic przegotowana z czajnika czy to nie to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokietksa
a po ilu takich zastosowaniach widac trwale efekty? i na ile jednorazowe zastosowanie działa tzn na jak dlugo utrzymuje sie efekt po zastosowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszołomka --> ta oliwka jest firmy ziaja. Z tej serii- lipocell bloker. Dokładnie jest to oliwka do masażu z kompleksem antycellulit. Pojemność ma sporą, bo aż 500 ml i cena jest tu szokująca, bo ja kupiłam ją za 14 zł, a moja koleżanka za 11!!! W swoim składzie oliwka ma: kofeinę, L-karnitynę, koenzym A, ekstrakty z owoców, rozmarynu, grzybów shii take, bluszczu, alg morskich, miłorzębu i posiada witaminę B5. Powiem szczerze, że ja z tej oliwki jestem bardzo zadowolona!!! A w ogóle w serii antycellulitowej tej firmy są jeszcze 3 produkty: żel wyszczuplający, peeling myjący w żelu i krem do biustu napinająco- ujędrniający. Niestety żednego z tych produktów, oprócz oliwki nie wypróbowałam, więc nie mogę się wypowiedzieć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka
sluchajcie!!!ja wyprobowalam dzis maseczke panny helle.rozgrzewa tak samo jak ta ze spirytusem i skora w ogole nie jest po niej podrazniona(po spirytusie niestety byla,moze dlatego ze mam problem z naczynkami).maseczka jest swietna.a efekty?po pierwszym razie to chyba rzadko u kogo bedzie cos widac, ale mam zamiar zrobic ja jeszcze kilka razy wiec na pewno napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę,tak chwalicie tą maseczkę,więc muszę spróbować,tylko nie wiem jak skombinuję imbir i cynamon(w Anglii nie mają). A tak apropos tego spirytusu,czy zamiast niego może być wodą utleniona albo wódka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelitkaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x.x.x.
a probowalyscie jakies ampulki na cellulit?np Farmona,bielende albo Eris?I sa jakies efekty:)?Po jakim czasie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadnych ampulek..ja narazie tylko same naturalne kofeinki stosuje :) A Wy jak? Dzis czas na cytrynke..pomaranczy my zal, wole zjesc lub sobie ten wycisniety soczek wypic sama, mysle ze to0 tez bedzie dobre dla mojego zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pascalka
Od jakiegoś czasu obserwuję Wasz topik :) i mam parę pytań oraz chcę się podzielić własnymi doświadczeniami :) więc tak... robię tą maseczkę ze spirtusu,imbiru, kawy itd. ,ale po pierwsze mało mi to pomaga,a po drugie to w ogóle się nie chce trzymać na skórze... :/ nie wiem co robię z tym nie tak,że wszystkim się trzyma a mi nie... Ale spróbuje samego nacierania tym to będzie ok ;) bo u mnie celluluit nie jest wielki,ale ogólnie chciałabym wygładzić nóżki :P natomiast tym nacieraniem cytryną ze strony modeling.pl jestem zachwycona!!!! :D zrobiłam to pierwszy raz, bo rozczarowaniu tą maseczką kawową i mi naprawdę ta cytryna pomogła! nie wiem jak to działa,ale nogi są po tym zabiegu bosko gładkie :D po prostu śliczne :) na pewno będę to powtarzać i do tego dodam któryś z innych zabiegów kawowych,bo z tej maseczki nie jestem zadowolona. Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka
Pascalka do tej maseczki z kawa,cynamonem i spirytusem dolej naprawde niewielka ilosc przegotowanej wody.tak zeby prawie lycha stala:)do tego jeszcze troszke balsamu.nie naklada sie jej grubo ,bo wiadomo ze wtedy nie bedzie sie trzymac,a jedynie rozsmarowuje a nastepnie owija folia.Powodzenia:) a jesli chodzi o ta cytrynke to tez sie owinelas folia??ile trzeba tak siedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łiii!! Jeszcze tylko usty anglik i po maturce :). I tak już się nie wyrobię z doprowadzeniem ciałka do porządku (maturalne kilogramy ;) ) przed pierwszymi upałami ale też zaczynam te nasze tiki + dietkę + wodę mineralną + ćwiczonka stosować :). Wody utlenionej chyba nie, a wódkę moim zdaniem mozna użyć, ale tam oprócz spirytusu jest chyba cukier i są jakies substancje których komus nie chcialo się do końca usunąć a na skórę mogą źle podziałać. Spirytus kosmetyczny albo zwykły (drogi troszkę ten kosmetyczny). W Anglii nie ma cynamonu? NIe może być, przecież w ich przepisach jest często cynamon. Może nie ma w proszku, ale taki jeden zmielony badylek cynamonu też na pewno będzie dobry :). NIe mogę własnie dojsc do tego jak to jest z tą maseczką. Żeby się trzymało skóry to trzeba faktycznie pomanewrowac z odrobinką wody (musi się zrobić takie jasniejsze), ale czasem maseczka grzeje mi jak szalona a czasem jak wymierze na odwal to muszę kombinowac żeby zaczęła grzać. Trzeba do tego dojsc :). A działa optymalnie i naprawdę tylko wtedy, kiedy jest nam w nogi maksymalnie ciepło i po tych 15 minutach to aż na czole czujemy temperaturę ;). A tą cytrynkę zrobiłam sobie raz alewłasnie na szybko. Strasznie cięzko mi tego soku nie wypić, mmmmm, ostatnio połowa się tylko ostała na wcieranie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka_82
Dziewczyny a mozecie przedstawic jakies namacalne/mierzalne dowody na skutecznosc stosowanych przez Was kosmetykow (np. zmniejszenie obwodu w udach, zmiany w ciagu 1 tygodnia, po 2 tygodniach itp)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdeczka -> nie mamy, ale ja znowu zaczynam to stosować i sprobuje zmierzyc jakos rezultaty :D. Postaram się robić co tydzien imbirowa nazmiane z cytrynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pascalka
Witka - tak po tym nacieraniu cytrynka także owinęłam się folią :) trzeba tak wytrzymać godzinę ;) ja na folię nałożyłam jeszcze rajstopy i oczywiście owinęłam się w koc :) efekty zachwycające :D wczoraj zrobiłam sobie peeling kawowy,już nie maseczkę, i chyba to będę robić,ale i tak cytyrnka wymiata :) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszołomka
Kasik 81 bardzo Ci dziękuje!! 🌼 Pozdrawiam!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam Was :) od 2 dni przygladam sie tym komentarzykom i jakos sie skusilam na ta maseczke, chcialam cytrynowa ale skad ja cytryyn mam wziasc w niedziele:| bo tej cytrynki to chyba niezabardzo co? no i siedze teraz z ta mazia i najgorsze jest to ze goscie przyszli.... oby mnie nie wolali bo jak ja tam pojde :D no ale nie wiem czy mnie az tak mocno piecze:| cieplej jest to fakt ale cieplej mi bylo jak nakladalam to i musialam sie folia owijac :D a laziekna cala ufajdana byla :D bede musiala to zmyc wkoncu :P a wczoraj robilam sobie pilling jeszcze przed tym jak go tutaj wyczytalam i faktycznie efekty zdumiewajace :) tylko ja mialam dodane: 2 lyzeczki kawy naturalnej, 2 soli 2 cynamonu, zalalam to oliwka i dodalam szamponu do kompieli :) ale ta Wasza mazia ladnie pachnie :) az mi sie zmywac nie chce :P no ale jeszcze 10 minut posiedziec trzeba, mimo efektow jakie beda czy tez ich niebedzie thx za przepis :P P.S. do tej dietki i odchudzania ja przylaczyc sie moge ;P lato idzie to trzeba zgubic zbedne kilogramy :P a teraz smigam uczyc sie angola i prezentacji na ustne... brrr glupia maturka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie...czy jest roznica jak zamiast rozpuszczalnej kawki zastosuje nierozpuszczalna ale zaparzona?? Bo mnie nic nie piecze pod ta folia..:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do maseczki kawowej, faktycznie trudno sie przykleja, ale jest sposob na to....ja biore reklamowki takie po zakupach, sa przezroczyste. Robie dziurke, wkladam noge( mam opleciona ja folia) nastepnie pod folie wkladam troszke mazidla i rozsmarowywuje juz pod folia przez ta wlasnie foli. mi trzyma sie swietni i bardzo dobrze przylega... Tez troszke nie rozumiem problemu z lazienka cala ufajdana...to jak wy to nakladacie...ja biore garmnusze, stoje w wannie lub pod prysznicem...i dzialam folia i malymi porcjami tego gabczastego czegos :P Jeszcze nie probowalam tego z cytrunki...naprawde tak rewelacyjnie dziala...bo ja celluit mialam taki dosc maly, po 1wszym razie zrobienia tamtej kawowej, skora byla jak na reklamie u modelek...pozniej tylko samoopalacz...i moj chlopak byl w szoku jaki mam piekny tyleczek;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Camisa Negra
Słuchajcie dziewczynki co wymyśliłam: maseczka- połączenie dotychczasowych tutaj z forum: - sok z połowy cytryny - sok z połowy pomarańczy - balsam, aby nadać konsystencję (może być antycellulitowy albo jakikolwiek inny) - KONIECZNIE krem tłusty jakiś (np. Nivea, Bambino...itp.) - kawa rozpuszczalna - paczka cynamonu... efekt ZAJEFAJNY!!!!! serio polecam... wypróbowane przez my friends i przeze mnie:D jest rewelacyjna- połączenie Waszych maseczek dało niesamowity efekt;) ps. wydaje mi się że można tam jeszcze coś dołożyć bo na pewno nie zaszkodzi, więc próbujcie - być może kolejna forumowiczka odkryje coś nowego;) pozdrawiam:* aha, trzymać ok. 35-45 minut:/ ALE DZIAŁA- a oto nam chodzi przecież...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę w wannie bo mam bąbelki i kurde ogranicza to troche moje manewry w wannie bo jak jakieś paprochy do dziurek wpadną to kilka dni jeszcze wyskakuja :]. Fajne to ostantie połączenie, super :). Ja dzisiaj chciałam sobie zrobić maseczkę i iść na aerobik ale tak mnie brzuszek boli że nigdzie się nie ruszam. Jeszcze mam ustny angielski do zaliczenia więc troche mi to moje sprawy dla urody przysłania ;) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znów z tą cytryną sobie siedzę... eh, nie wiem co jest, ale zadziwiających efektów nie widziałam. Może jeszcze za mało razy próbowałam.... Jeśli się opłaci to mogę tak siedzieć nawet do jutra! ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka
no co juz sie poddalyscie!ten cellulit was przerosl?? piszcie o rezultatach i dopingujcie i9nnych pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała445667
Ja dzisiaj wieczorkiem wyprobóje maseczke waszego autorstwa, może trochę poprawi wygląd skóry. A czy któraś z Was stosowała Vichy lipocure??? Chciałabym kupić, ale to dość drogi kosmetyk, także jak ktoś stosował to prosze niech napisze czy naprawdę jest taka rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×