Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anieliczka

Aby cellulit niknął w oczach...

Polecane posty

Gość Mała445667
Ja dzisiaj wieczorkiem wyprobóje maseczke waszego autorstwa, może trochę poprawi wygląd skóry. A czy któraś z Was stosowała Vichy lipocure??? Chciałabym kupić, ale to dość drogi kosmetyk, także jak ktoś stosował to prosze niech napisze czy naprawdę jest taki rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała445667
Ja dzisiaj wieczorkiem wyprobóje maseczke waszego autorstwa, może trochę poprawi wygląd skóry. A czy któraś z Was stosowała Vichy lipocure??? Chciałabym kupić, ale to dość drogi kosmetyk, także jak ktoś stosował to prosze niech napisze czy naprawdę jest taki rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia3410
a co mysliscie o nowym produkcie z avonu na rozstepy i celulitis w jednym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę wam powiedzieć...znaczy napisać,że stosuję pilling kawowy podawany na tym forum,tzn...2 łyżki kawy...ja stosuję fusy z kawy bo pijemy w domu i mam fusy,po co mam kupować rozpuszczalną... 2 łyżki soli, 2łyżki cynamonu, płyn do kąpieli,dodaję antycellulitisowy i dodaję od siebie kilka kropel cytryny! Moimi słabymi oczkami widzę efekty...spróbuję jeszcze z cytrynką...aha i mam taką zajefajną matę do wanny a bąbelkami,to sobie raz w tygodniu włączam i się masuję .Do tego antycellulitisowy z AA,ale nie ręczę,że właśnie to mi pomaga,bo widać stosuję kilka sposobów naraz. Przeczytałam książkę POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI i teraz dodatkowo nauczyłam się wierzyć w to,że mi się uda i zapewne tak będzie. Muszę wam dodać otuczy kochane dziewczynki. Wczoraj dostałam od sąsiadki spódnice taką śliczną pastelową...jak na nią popatrzałam to pomyślałam...nie wejdę....ale się zdziwiłam...pasuje jak ulał....Jestem z siebie dumna,spodnie też już zwężam....! Mam jeszcze pytanko...czytałam,że zielona herbata pomaga na cellulit...może oprócz picia jej możnaby też jakoś się tym okładać,masować...?Jakieś pomysły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ta zielona hernata to wydaje mi sie ze najlepsza jest w wersji pitnej:P Bo oczyszcza organizm z toksym i przyspiesza metabolizm...a przeceiz celluit to zle funkcjonujacy metabolizm i odkladanie sie po troszczku... W ogole wydaje mi sie ze cala kuracje warto bylo by wspomoc jakas specjalna antycelluitisowa dietka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka
MUSZE WAM POWIEDZIEC MOJE DROGIE ZE TEN PILLING KAWOWO -CYNAMONOWY DZIALA!!Po pierwszych 2 razach nie bylam specjalnie zadowolona bo procz wygladzenia skory nic nie zadzialal. Ale juz po 5 razie efekty sa widoczne:)) Mialam niewielki cellulitis ale przyznam ze kremami bylo go trudno usunac. Otoz po czym moge stwierdzic ze ten pilling dziala.Wczesniej jak siadalam pojawiala mi sie z boku na nogach taka pomarszczona pomaranczowa skorka.A po tym pillingu widocznie sie zmniejszyla.Nie zapomnijcie po wykonanym zabiegu polac sie zimna woda.Ja tak zrobilam:).Pozdrawiam i piszcie o swoich rezultatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie tylko czy ta moja i Wasza poprawa jets dlugotrwala czyli tak juz na zawsze bedzie ladniejsza pupcia czy tylko chwilowo... Probowalam ostanio cytrynki, to prawda skora byla wyraznie gladka... Obecnie skore mam taka ze az milo dotykac :P I prawie pupcia jak u modelem, prawie, bo jak napne to widac lekkie pomarszczenia... buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też stosuję tę maseczkę z pierwszej strony.... Jak na razie tylko 2 razy , ale rzeczywiście widać efekty!!!! Szok!!! Nie dok ońca oczywiście,ale poprawa jest..Tylko ja ją trzymam nie 20 minut,ale prawie godzinę , bo jakoś mi się zdaje,że jak ona tak fajnire parzy to lepiej działa... Polecam... A peelingu teżmuszę spróbowć.. Dzieki za super przepisy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak już pisałam,stosuję pilling i ostatnio dodałam do \"składu\" odrobinę imbiru...i tragedia...byłam spalona...całe nogi i brzuch czerwone,piekło,nawet na twarzy,bo widocznie dotknęłam ręką policzka....miałam tak z godzinę,potem wszystko zeszło,ale co ja przeżyłam...czy to może być uczulenie??? Raczej nie będę już stosować imbiru,a tak poza tym efekty ok. WALKA TRWA!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie szłam sobie ten peeling robić i też o imbirze pomyślałam.. Ale dobrze, ze tu zajrzałam, dzięki---> diegusia za info.. ale w sumie to dziwne,bo przecież jak robi się maseczkę- też z imbirem i kładzie na nogi to tak nie piecze?? Może to jakaś reakcja uczuleniowa, a moze dlatego, ze to jako peelling się wciera i bardziej się podrażnia skórę? A ogólnie to u mnie też lepiej , jak na razie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uliczka------> może to tylko ja mam jakieś uczulenie....nie chce,żebyście dziewczyny odrazu rezygnowały z maseczki z imbirem...może warto małożyć troszkę takiej maseczki na noge i poczekać czy będzie jakaś reakcja uczuleniowa...ja jeszcze spróbuję tak zrobić. Pozdrawiam. Ps:Akurat zrobiłam sobie piiling i nasmarowałam kremem antycellulitisowym...ciałko jest mięciutkie no i zapewne trochę cellulitu mniej...Walczmy kobietki,warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dodałam jednak tego imbiru do peelingu (1 łyżeczkę) i .... nic mi się nie stało, a wcierałam go dość długo.. Także ---> Diegusia--- u Ciebie to widocznie była jakaś reakcja alergiczna.. Innym osobom, z mniej wrażliwą skórą polecam, chociaż jakiejś dużej różnicy w peelingu z imbirem czy bez , nie zauwżyłam. Tak czy siak skóra baaardzo gładka:) Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie siedze z maseczka, ajajaja ;). To pieczenie jest normalne. Powinno piec i być lekko czerwone (to teramia shockowa jak by nie patrzeć) ale troche długo Ci to trzymało... ja tak kiedy mialam ale mialam wrazenie ze to nie od imbiru tylko... spirytusu. Bylo go za duzo czy cos bo tez mialam czerwone nogasy godzine czy wiecej. Juz nie mam cell na nogach ale caly czas mam kilka kilo do zrzucenia wiec w trakcie chudniecia caly czas robie zeby znowu mi sie tam nie zrobim. Na tylko caly czas jednak troche mam jak napne, ale jak juz mowilam teraz robie pierwszy raz od dluzszego czasu, a przytylam po maturze łoj przytylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiciaS
Witam! Ja mam już sposób na cellulit - trzeba ciało gimnastykować, biegać i wystarczą dobre basamy nawilżająco - natłuszczające, co wygładzą skórę. Nie wierzę w różne inne cudeńka proponowane na rynku. Ja będąc w Wiedniu kupiłam w aptece balsam do ciała z takiej serii co są 4 różne. Pamiętam, że kupiłam wtedy olivenbutter krem - efekt był taki rewelacyjny, że już od tamtego czasu nie wydaję kupy kasy na drogie specyfiki. Te wypasione kremy są już też w Polsce - znalazłam na allegro. Warto spróbować, ja gwarantuję, że są świetne. Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale my nie używamy balsamów ;). A gimnastyka swoją droga. Dzisiaj ćwiczyłam łącznie 2,5 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiciaS
Ja ćwiczę codziennie 45 min-regularnie, a potem masuję ciało szczotką z włosia i wcieram ten swój ulubiony balsam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Szczotka z włosia to super pomysł, ja tak robie regularnie od tygodnia i skóra jest jęrdniejsza:), po prostu sie błyszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety! Znów ja :) A znacie jeszcze jakieś domowe sposoby na cellulit? Słyszałam, ze peeling z gruboziarnistej soli, dwa razy w tyg jest dobry. Podobno sól rozbija tkankę tłuszczową. Tylko, ze my dodajemy sól do tych naszych maseczek. AAAAA!!! Powiem jeszcze tylko, że w końcu zobaczyłam działanie cytrynki!!! :D NAPRAWDĘ DZIAŁA!!! :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
podnosze bo fajny topic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaa
dziewczyny,ale o jaki spirytus tu chodzi??? taki zwykly czy salicylowy??? bo nie wiem...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! spirytus salicylowy lub kosmetyczny - do kupienia np. w drogeriach kosmetycznych... Polecam wszystkim maseczkę z cynamonu i imbiru itd. Ona działa!!!!!! Tylko nie nastawiajcie się na nie wiadomo co, bo jesli chodzi o cm. to mi nic w obwodzie ud nie ubyło, ale cellulit znika!!!! Teraz próbuję cytrynkę, ale jak na razie(po 2 razach) efekty średnie... Peeling z kawy \"fusowej\" też hmmm... super! Także do dzieła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dillema
wlasnie zrobilam ta przez was zachwalana maseczke..dodalam kawy zwyklej a nie rozpuszczalnej bo jak na zlosc wlasnie rozpuszczalna sie skonczyla:/i zamiast oliwy z oliwek oleju...mialam problem by to na siebie nalozyc ale dodalam wody i dalam rade.ciekawa jestem jakie beda efetkty..napisze jak zmyje to z siebie..a pieczenia nie czuje za bardzo..hmmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dillema
skóra jest gladsza i jakby mniej jest widac cellulitu..nie liczylam na cud i dobrze bo cud sie nie zdazyl ale moze po paru razach sie polepszy:)jestem dobrej mysli.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryskaka
a jakie ćwiczenia ja mam dodatkowo wykonywać na siłowni ? które urządzenia najbardziej pomagają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacaipytajacajednoczesnie
a jaka folia sie owijacie ?taka z rolki?bo kurde glowie sie wlasnie czym mam sobie te uda i dupsko owinac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) ivaa dzięki za odpowiedż na pierwszej stronie, przepraszam że dopiero teraz się odzywam, ale miałam dużo zajęc , a póżniej zapomniałam o tym topiku i na koniec nie mogłam go znalezć :O Dziewczyny czy ta miksturka naprawdę działa? i jak długo utrzymuja się efekty?? Do postu powyżej - tak to może byc taka folia z rolki - taka do kuchni ;) lub mocniejsza np z Castoramy ;) Od kilku dni testuje nwe tebletki na cellulit o nazwie Anti Cellulite firmy Megafyt- 20 kapsułek kosztuje u mnie 11,90 zł jak na razie zero poprawy :O Dzisiaj spróbuję tego pillingu z kawy kiedyś już go robiłam i były efekty ale trezba byc przy nim bardzo sytematyczną :O a mnie nie zawsze to wychodzi :O Pamiętam, że już po 3 zabiegu byłam bardzo zadowolona i zrobiłam ich chyba ok 15 i było juz całkiem ok, ale jak to w moim przypadku brak konsekwencji doprowadził po kilku miesiącach do powrotu tego badziewia na moich udach :O Pozdrawiam cieplutko ;) i życzę powodzenia w walce o piekne ciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk puk puk jest
tu ktoś jeszcze ??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej jest tu kto
czy nikt nie ma problemu z cellulitem?? co wam pomogło?? odezwijcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimne prysznice przede wszystk
im ale ja cos nie moge:o nie cierpie zimnej wody, uwielbiam kapac sie w goracej:o i mam za swoje 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×