Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anieliczka

Aby cellulit niknął w oczach...

Polecane posty

Gość takie sobie
no wiesz, nie wiem jakie sa warunki produkcji workow na smieci (ty widze masz ta wiedze). folia spozywcza to to nie jest, a ja siebie uwazam za cos co mozna owinac jedynie w folie spozywcza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieliczka
eetam, leżę w wakacja na brudnej plaży, kąpie się w brudnych jeziorach... myślę że cieniutkie worki na śmieci nic mi z nogami nie zrobią ;). Przecież chyba nikt nie twierdzi że są brudne a tokstyczne.. ee, bez przesady .Ale folia z praktycznych względów jest lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieliczka
a na piersi to bym nie ryzykowała bo to jednak mocne składniki są :/... na biust jest super krem do biustu lirene :), polecam, fajny :), ładnie ujędrnia skórę ale nawet nim nie powinno sie smarować brodawek wiec tym bardziej tym naszym dziwactwem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, niech sie kazdy owija w co chce i bedzie dobrze :) o boze jak to szczyyypieee.. chociaz teraz mialam zabawe z konsystencja bo chyba proporcje zawalilam i mi sie kawa w grudki zrobila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no co ty ile sie packac mozna :D ja to tak raz w tygodniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maseczka na udeczka
refresh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce laaaaaato
ej a stosowała może któraś Lipocure Vichy, albo ten nowy sztyft Garniera? ps. To jest też na temat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toskaAa
heja!:)) ucichlo cos tu... ja zrezygnowalam z tej maseczki jednak, dwa razy ja zrobilam, ale mam pekajace naczynka, dlatego boje sie o nie... dzisiaj wyczytalam na stronce www.modeling.pl o tym, aby nasmarowac mocno te czesci ciala, gdzie jest cellulit (brzuch, uda, posladki) sokiem z cytryny! nalozyc folie i na to recznik, wytrzymac tak godzine i podobno efekt jest natychmiastowy! musze to wyprobowac, moze nawet zaraz sprobuje i podziele sie efektami:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo! super to tez wyprobuje :) zobacze zaraz na modelingu o co chodzi dokladniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,a nie chudnie się po tym? ja nie mogę schudnąć,bo będę wyglądać jak śmierć na chorągwi,a mam cellulit,niezatrważający,widać jak się ścisnę,a na specyfikach z drogerii piszą,że się traci cm,kupiłam sobie oliwkę ziai i budyń-erisa chyba,ale rzadko używam i efekty żadne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toskaAa
trzeba to szukac w "rady w pigulce" ogolnie rozne, ciekawe sposoby tam sa:) a czy sie traci w cm... trudno mi powiedziec, szczere to ni wiem, ale dobre pytanie:P bo mozliwe, ze mozna zlikwidowac cellulit bez chudniecia, to jest tylko zle rozlozona tkanka pod skora, moze idzie ja tylko 'wygladzic" bez chudniecia... juz sama nie wiem, ale chyba troszke sie zgubi, chocby mm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toskaAa
a swoja droga wlansie siedze juz z tym czyms na udach:P w sumie wielkiego wysilku to nie wymaga, wystarczy natrzec sie cytryna, owinac i juz ok:P tylko, ze trzeba siedziec, bo wszystko zleci, szczegolnie reczniki:P troche mnie szczypalo na pocztaku.. teraz juz prawie nie... nie wiem czemu, moze to normalne, a moze dlatego, ze dzisiaj robilam depilacje, w kazdym razie juz jest ok i czekam za efektami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coś
wiecie co, wymyśliłam, że pójdę na zabiegi thalgo do zakładu kosmetycznego. po rozmowie stwierdzilam, że koszt wyniesie mnie około 1 000 zł, a niech tam, to dla mojego ciała. jak przyszło co do czego, okazało się, że muszę kupić jakieć herbatki oczyszczające i drenujące (każda po 100 zł czyli już dodatkowo 200 zł ) oraz krem za 190 zł i serum za 140 zł. uff, upiekło mi się z algami do wanny bo takowej na szczęście nie posiadam. byłam na 14 zabiegach, każdy po 140 zł, a nie jak myślałam po stówce. Piszę o tych pieniądzach i sama sobie uświadamiam jaki to bezsens, w ciągu póltora miesiąca wydałam 2350 zł, boże ja tyle nie zarabiam nawet brutto, nie pojadę na wakację bo wydałam kasę na nie przeznaczoną. A teraz efekt : kosmetyczka była zachwycona, mówiła, że jest ogromna różnica. Moja opinia jest taka, że nie ubyło mi nawet pół cm nigdzie, cellulit dalej jak był jest widoczny nie tylko jak ściskam ale jak stoję czy siedzę.Jestem wkurzona na siebię, że sama się na to namówiłam. Kurde, jestem 2350 zł w plecy a urlop spędze z moim cellulitem w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toskaa, wlasnie teraz tez z tym siedze, szczypalo mnie mimo tego ze tydzien po depilacji jestem (woskiem :P) ale to cytryna wiec sie nie dziwie :P w sumie to to nie jest wielka filozfia, tylko kurcze ja to ruchliwy czlowiek jestem i ta godzina to tak...:P wolalam te 20 min z ta packa kawowo-imbirowo-cynamonowa :D ale zobaczymy jak efekty :P napisz koniecznie jak u ciebie z rezultatami! tam pisza ze efekt natychmiastowy-wow! ale mi smaczku narobili :D ale lepiej tak sie nie nastawiac... co do tego chudniecia... wiesz co.... gdyby to bylo takie rewelacyjne na chudniecie, to by juz tego na polkach nie bylo. ot, co. naprawde to wyszczuplanie to pic na wode, niestety z cellulitem tez sobie srednio radzi :P ale smaruj sie smialo i nie szczedz, bo naprawde cud by sie zdarzyl gdybys zeszczuplala po tym! lepiej zebys teraz uzyla i ci zszedl cellulit poki moze, niz zebys potem zalowala bo ci sie nagle powiekszy cellulit i dopiero bedzie... swoja droga juz na kafeterii byl temat kiedys o tym czy sie chudnie po tych kremach, i dziewczyny tam wlasnie pisaly ze sie nie chudnie, to tylko takie obietnice producentow...wiec smaruj sie smialo! kurcze dzis mam problem z formulowaniem mysli i tylko takie dlugasne posty buduje :P:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki,no w sumie nie pomyslałam-faktycznie duzo mniej byłoby postów o dietach :) w sobotę \'se\' zrobię pilling z pierwszej strony i opowiem wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toskaAa
ivaa: to cos nas teraz laczy i to doslownie:P siedzenie przed kompem z tym czyms na udach hehe, ja jeszcze bym chciala jakos na posladki, ale to jutro, jak kupie folie spozywcza, bo teraz mam reklamowki porozrywane na pol i poowijalam sie w to:P a folia spozywcza duzo wygodniejsza, rowna, latwo sie owinac:) zreszta jak tam kto woli, teraz tez nie jest zle;) i jasne, ze napisze o efektach, ja w sumie mam to juz gdzies od 22:40, ale mysle, ze do 24 posiedze, zdejme to, napisze o efektach i pojde spac:P a to szczypanie to jednak normalne, jak to cytrynka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toskaAa
ok, juz zdjelam to, nic sie nie sypie, nie trzeba splukiwac, nic sie nie brudzi ahh pelen komfort:P ogolnie przyjemne, wygodne to bylo hehe zrobilam tylko na gorna czesc ud, bo tam mialam najgorzej, oczywiscie jak scisnelam to bylo widac, w sumie nizej tez tk mam, ale zorbilam gorna czesc, skora jest fajniusia, zadnych podraznien, zaczerwien:) no a teraz efekt... szczerze to sama nie wiem zglupialam :P bo sciskam tam gdzie zorbilam ta cytryna i jest bardzo malutki cellulitis... a nizej to looo szok i albo nie przypatrzylam sie wczesniej - malo prawdopodobne, ale na serio ladnie mi pomoglo, nie mowie, ze wszystko, ale jest mniej i to wiecje niz mniej:> jutro jeszcze raz to zrobie porzadnie, chyba nawet wiecje kuracji:P caly dzien w domu z tym na udach i posladkach:P bo mi sie wierzyc nie chce zbey tak ladnie mi zeszlo po 1 razie... chyba zle sie przyjrzalam, ale na pewno mialam wiekszy!! ivaa jak u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:D no patrz czego sie nie robi dla tego wygladu..:D przed kompem siedzimy obwiniete folia i jesczcze siedzimy na topiku o zwalczaniu cellulitu! :P no ja juz sie z tego odwinelam ;) jak sie odwijalam to takie nieprzyjemne uczucie, bo tam tak mokro...jakbym sie spocila czy cu...:P no ale na chwilke chyba jakas autosugestia zadzialala bo zobaczylam moje uda i tylek gladkie jak pupcia niemowlaczka. oczywiscie to byla tylko autosugestia i chwile pozniej zobaczylam ze faktycznie, skora jest gladsza, przyjemna w dotyku, ale cellulit dalej jest... choooociaz troszke mniej widoczny :)...a skora w dotyku bardzo przyjemna :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toskaAa
lee to ja chyba za malo sie ponacieralam, az taka "spocona" nie bylam:P troche gdzies cos tam... jutro msuze wiecej, no ale w sumie jakby za 1 razem cellulit zniknal to by wszyscy sie na cytryny rzucili:P mysle, ze mozna tak sobie robic codziennie czy jak kto woli i efekty na pewno jakies fajne beda:) Ty mozesz jeszcze dokladac np. ta maseczke, tlyko ze dla mnie odpada, zostaje tylko cytryna, takze warto probowac, bardzo tania kuracja i nie meczaca:P bede pisa co efektach a teraz lece spac dobranoc:) milych snow o zaniku cellulitu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhee:D noo ja jeszcze jutro poprobuje i bedzie super, mam nadzieje :) no to buziaki, milych snow o znikaniu cellulitu? a pewnie! :) dobranocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helle
piszcie czy dziala cytryna ;] (ja idę zrobić ^W i spać :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieliczka
O, musze też spróboa ;). Postanowiłąm sobie, że na wakacjach (które mam od czerwca) codziennie ćwiczę, i na przemian raz w tygodniu cynamonowa, raz cytrynowa. Spróbuje się z czałych sił trzymać i powiem po wakacjach czy juz jestem lala czy jeszcze nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toskaAa
znowu siedze z ta mikstura na udach i tylku:P a szczypie niemilosiernie:/ ja juz nie wiem nic mi nie pasuje, zadna metoda:/ tamta na naczynka, a ta szczypie:/ zobacze jeszcze efekty dzisiaj, jak nic fajnego nie bedzie to rezygnuje i szukam jakiegos dobrego kremu plus cwiczenia, bede sie katowac... trudno:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wlasnie po tej masce z kawa, cynamonem, oliwa i spirytusem. Muszę powiedziec ze na jednej nodze mialam tego wiecej i jest bardziej czerwona, teraz skora wraca do normalnego koloru, ale musze powiedziec ze udo jest jakieś ładniejsze :) moze po pierwszym razie celullit nie zniknał, ale mysle ze bedzie lepiej. Ja mam na posladkach i troszke na udach, ale jest widoczny :( . Uwazam ze taka jedna porcja jest dobra na jedna noge mysle ze wiecej trzeba nakaldac dla lepszego efektu. Nozobaczymy co z tego bedzie :), sprobuje jeszcze tej cytryny... No zobaczymy jak to bedzie. W zeszle wkacje schudlam 6kg, i trzymalam wage ladnie, ale jakos od miesiaca popuscilam i żarlam slodycze jak wariatka i przestalam cwiczyc, dlatego przytylam ok 4kg, czuje sie z tym okropnie :( . Biore sie znowu za siebie i duzo bede cwiczyc to najlepsza rzecz na odchudzanie ... Pozdarwiam Was dziewczyny bardzo serdecznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieliczka
Ojej, ważyłam się. NIe powiem ale troche mi się przytyło, ojojoj :P. hej konwalia 🌼, ja też myślę że im wi/ęcej tej sybstancji tym lepiej, tylko często mam problemy z kupieniem zwykłego imbiru :). W marketach zapominam albo nie kupuje bo sa jakieś drogie (a po co mi do tego ;) ), a w małych sklepikach zazwyczaj nie ma. Ale chyba sobie kupie tego sporo, wysypie wszystko w odpowiednich poroporcjach do pojemniczkach i jak będę chciałą użyć to tyllko spirytusu i oliwki sobie dodam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala la
czesc, znacie moze jakies maski czy inne papki, ktore nie rozgrzewaja tylko chlodza i ktore mozna jakos wykonac samemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , w tej maseczce musi cos byc!! Przed chwila weszłam na formu, a przepis znam z innego zródła( nie internetowego, ale od kosmetyczki!!!) tyle tylko ze nie na maseczke a na REWELACYJNY piling kawowo-cynamonowy, który wczesniej jedna z Was przytoczyła, z tym ze ja to nie zalewam wrzatkiem a: mieszam dwie łyzeczki cynamonu z dwiema łyzeczkami zwykłej kawy do parzenia, i dopiero przed samy nakładeniem dodaje Oliwki na cellulit ziaji(super tania i wielka:)) Smaruje tak calutkie cialo, i wiec mozna powiedziec ze przez chcwile mam maseczke bo nim sie wysmaruje to kilka minut schodzi:P, spłukuje na poczatku ciepła a na końcu zimna wodą- efekt REWELACJA, ciałko pachnie slicznie cynamonem(delikatnie:))i jest niesłychanie mieciutkie i gładkie. W tym przepisie zastanawiam sie po co jest ten spirytus? bo z tego co wiem to własnie on wysusza skóre, i sprawia ze jest zaczerwieniona.Jesli chodz o rozgrzanie skóry to swietnie sprawdza sie imbir, typowo rozgrzewajaca przyprawa, ale i cynamon delikatnie rozgrzewa, co wpływa na łatwiejsze wchłanianie sie składników. jesli chodzi o zimne okłady to po prostu najlepszy jest lodowaty przysznic:P, albo kostki lodu, w skład kremów chłodzących wchodzi mentol. Pozdrawiam wszystkie wytrwałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy Wy wyciskacie cytryny
czy używacie np takiej "cytrynki" w płynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbark
czy zamiast oliwy z oliwek moze byc zwykly olej slonecznikowy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×