Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anieliczka

Aby cellulit niknął w oczach...

Polecane posty

ja też musze spróbować, najszybciej jak sie da :). A 10.00 toż to noc jeszcze ;),hihi. Niee, żartuję. O 10 to ja już dawno na nóżkach, ostatio strasznie dużo latam. A u mnie też jest dzisiaj cieplutko, 24 stopnie :):). Ps. wreszcie czarna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety w sobote i niedziele jeszcze pracuje a w majówkę mam zamiar wylegiwać sie, niczym nie przejmować zadbać o swój wygląd itd. Poprostu odpręzyć sie!!! Ale u nas rzeczywiscie pusto ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja na majowy weekend planuje wyprobowanie tej waszej cudownej maseczki z kawa. dziala to na rozstepy??? mam 30 lat i pojawily mi sie dwie biale linie na posladku. w zeszlym roku juz je mialam i wiem z doswiadczenia ze to sie nie opala tylko zostaja dwa biale paski na pupie :( Moze pomoze na to albo choc troszke zmniejszy. czy wiec moge to stosowac na pupie? nie mam cellulitu wiec na udach bez sensu troche. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiak
napiszcie, czy kuracja cytrynowa daje uczucie ciepła?? mam skłonności do pękających naczynek i nie wiem czy mogę ją zastosować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamiast oliwy dalam balsma do cial niwea do tego 3 lyzeczki kawy rozpuszczalnej i 5 kropli olejku cynamonowego. zwinac folia spozywcza i tak posiedzic prze pol godziny co najmniej. Na mnie ta mikstura najlepiej dziala lepiej od wszlkich kremow na celulit. Jutro sprobuje z ta cytryna, moze byc fajne!! dziekuje za fajne pomysly!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj próbowałam tego z cytryną ale nie siedziałam w niej długo bo dostałam esa że musze koniecznie za pół godziny być w miejscu które jest o pół godziny drogi ode mnie :D. Ciach prysznic i nie sprawdziłam dokładnie metody bo siedziałam z tym kilka minut, eh, ale uczucie fajne, na pewno będę powtarzać ;). Długo mnie powinno nie być więc podziele się od razu moim swiezym odkryciem ;). Nie jest to jakas domowa metoda na cos, ale dla tych ktore lubia miec wyraziste, czarne oczy, a kredka szybko znika albo rozmazuje sie polecam KOHL (czasem pisze sie KHOL). Nie wiem czy słyszałyscie. Widzialyscie np. egipcjan, maja na czarno pomalowane oczy. Oni wlasnie maluja sie kohlem. To jest taki czarny proszek z ziółek, który ma podobno takie własciwosci ze zamyka naczynka krwionosne w oku- ich chroni to przed pustynnym piaskiem i sloncem, a nam europejka- mocno skontrastowane, wyraziste oczy ;). Jak wroce (nie krzyczec jak to bedzie za spooro dni) to jesli ktoras bedzie zainteresowana wiecej o tym powiem :). Narazie tylko tyle za uzywa sie go jako kredki, naklada spilowana pilniczkiem wykalaczka albo szklanym patyczkiem, mozna sie przy tym niexle upaprac ale bardzo dlugo sie trzyma :). Jedyna wada- trudny do kupienia w Polsce. Najlepiej kupic go w krajach arabskich, gdzie jest powszechny i tani :). U nas mozna kupic w sklepach indyjskich, na allegro (drogo troche)- ale to juz slabsza, europejska wersja. No nic, buziaczki dziewczyny, wracam za jakis czas bo mam... mature ;). Aaaa, nie nawidze tego slowa. lece sie uczyc a wy pieknijcie i mi opowiecie jak tam wam idzie. Gowniarka ze mnie, co? ;). Trzymajcie kciuki, buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a próbowałyście Eveline Slim Extreme 3D SERUM na cellulit??? kupiłam też na rozstępy w/w firmy, wysmarowałam się pazernie dwoma kremami naraz, i poczułam takie \"śmieszne\" mrowienie, zimno mi było sakramencko, wczesniej trzeba było zdrapać naskórek znaczy sie wykonać peeling ;) i wymyziać kremem, dopiero mam 3 dzień więc jaki efekt końcowy - nie znaju jakby jeszcze któraś z Was była skrupulatna i owijała sie folią? hmm to kto wie? poza tym ten kosmety to Doskonałośc Roku Twojego Stylu a za 13 zeta za 1 szt to nie jest tragedyja nie? uprzedzam zapalczywych - nie sprzedaje, nie mam profitów ze sprzedaży w/w, ot tak po przyjacielsku radze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anieliczka... gowniara? jestem od ciebie o 2 lata mlodsza :) (po twoich postach myslalam ze masz jakies 25 lat, huhuu ;) ) na szczescie kohlu nie potrzebuje, bo mam czarna oprawe oczu i tuszu nie uzywam :P tylko odzywki :) no dziewczyny, to sie zbliza weekend majowy, ja pewnie wyprobuje ta z kawa (moze ta inna wersje z tym kremem i olejkiem cynamonowym) i ta cytryna.. uuh byc kobieta byc kobieta :P ktoras tu pisala czy an rozstepy to pomaga-niebardzo.... moze jakos tam ujedrnia, moze sa mniej wyczuwalne, ale to nie o to chodzi...:) polecam temat o rozstepach, paleta sie gdzies tu po forum. tam aktualnie jest zachwalany prodkut AA do skory wrazliwej, na rozstepy. ponoc jakas nowosc na rynku :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkab
Droga anieliczko jestem zainteresowana tym czarnym proszkiem khol, czy mozesz mi cos wiecej o nim powiedziec, albo wskazac moze jakies konkretne miejsca gdzie mozna by zakupic i mniej wiecej za ile. Moze Ty masz do sprzedania, albo cos tam innego mozesz napisac :) Poza tym zycze samych sukcesow na egzaminach!!!! podaje maila kasia85zabki@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ale się naczytałam...witam wszystkich i zapewniam,że do załogi dołączam...U mnie cellulit jest uparty,zwalczam efektów nie widać,ale walka trwa...! Jak zrobię tę maseczkę to napiszę. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno maseczka ta czyni cuda- szybciutko ją wykonaj i wypróbuj...z tym że trzymaj ją godzinę, wykonując ruchy które będą wytważały ciepło (ja mam poważne problemy z tym gawnem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy na pokladzie Diegusie! :) tak w skorcie podsmuje narazie nasze pomysly: 1)przodownik tematu czyli kawowa maseczka z cynamonem anieliczki raz na tydzień nakładac maseczkę z (najmniejsza ilośc, więcej masy- zwiekszyć proporcje)- 2 łyżeczki cynamonu, 2 rozpuszczalnej kawy, 1 oliwy z oliwek, 2 spirytusu 2 łyżeczki imbiru- owinąć folią, nałożyć rajstopy i po 20 minutach zmyć. Natrzeć oliwką. 2) konkurencja dla maseczki-peeling od panny margolci1: 2 łyżeczki kawy naturalnej 1 łyżeczka cynamonu mielonego Kawę i cynamon zalewam wrzątkiem (tyle wody żeby pokryć te fusy) przykrywam spodeczkiem i czekam aż przestygnie. Później do tego dodaję żel do kąpieli i dokładnie mieszam żeby powstała jednolita masa. (konsystencja lekko ciągnąca) Tym nacieram sobie ciało i zmywam letnią wodą. 3)kolejna propozycja maseczki, tym razem od panny helle: ja wlewam do garnuszka trochę wody do tego tak ze dwie stołowe łyżki kawy rozpuszczlnej, cynamon (tak z 1/5 opakowania), dwie łyżeczki imbiru i oliwa z oliwek. podgrzewam, robi się taki brazowy glut (to od cynamonu), który się ciągnie i pachnie bardzo ąłdnie tymi przyprawami. potem do łazeienki, i nakładaa dłonią. swietnie trzyma się skóry (przez to ze takiw cyhodzi glutowaty), a pod folią bardzo przyjemnie grzeje, męczyć się nie trza tylko przed kompem siedziec. i można jeszcze ze dwie krople olejku cynamonowego. 4)kompletna nowosc z nowym produktem! w roli glownej cytryna! wyszukala nam toskAa: dzisiaj wyczytalam na stronce www.modeling.pl o tym, aby nasmarowac mocno te czesci ciala, gdzie jest cellulit (brzuch, uda, posladki) sokiem z cytryny! nalozyc folie i na to recznik, wytrzymac tak godzine 5)metamorfoza punktu drugiego czyli peelingu. teraz wyknoannie Kulusi: piling kawowo-cynamonowy, który wczesniej jedna z Was przytoczyła, z tym ze ja to nie zalewam wrzatkiem a: mieszam dwie łyzeczki cynamonu z dwiema łyzeczkami zwykłej kawy do parzenia, i dopiero przed samy nakładeniem dodaje Oliwki na cellulit ziaji(super tania i wielka Smaruje tak calutkie cialo, i wiec mozna powiedziec ze przez chcwile mam maseczke bo nim sie wysmaruje to kilka minut schodzi, spłukuje na poczatku ciepła a na końcu zimna wodą 6) i ostatnia metamorfoza maseczki anieliczki, serwuje Joan123: Ja zamiast oliwy dalam balsma do cial niwea do tego 3 lyzeczki kawy rozpuszczalnej i 5 kropli olejku cynamonowego. zwinac folia spozywcza i tak posiedzic prze pol godziny co najmniej. uh! mam nadzieje ze zadnego przepisu nie ominelam :) mam nadzieje ze anieliczka, margolcia1, helle, kulusia i joan123 mnie nie zlinczuja za kopiowanie ich postow :D wiecie te prawa autorskie... teraz w tym kraju to nie wiadomo co mozna a co nie...:P pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to jak juz zbieramy wszystko do kupy (jakkolwiek by to nie zabrzmialo:) ) to dodajcie do listy peeling z gruboziarnistej soli z oliwka. polecam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ostatni raz wpadłam jeszcze raz sie pożegnac ;). ivaa-> 25, huhuhu :D, a czemu to? Ps. Tez myslalam ze masz 20 pare ;). Super to strescilas :). Idealna pora na jakies podsumowanie ;). Ja tez mam czarna oprawe oczy ale lubie je jeszcze bardziej podkreslac :). Chociaz troche mi sie chyba od tuszy zniszczyly moje grubasne kiedys rzesy :( :) kasiulkab-> ciezko powiedziec, poszukaj na allegro. Ja kupilam i jest.. no nawet ale poszukalabym bardziej po sklepach indyjskich i na innych aukcjach. Nie mam do sprzedania bo sama mam jeden i nie najlepszy. Moze moi wujkowie pojada do Egiptu (jak sie nie beda teraz bali :|) to moge poprosic zeby kupili. Tutaj mozecie sie jeszcze czegos o kholu dowiedziec http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=111693 Buziulki i trzymajcie kciuki 4.05 ; 5 ; 8 ; 11 ; 12 ; 18 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k a n g u r
^^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dollly
Nikt już nie zagląda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onna
poczytałam.....rady świetne.....zaraz będę eksperymentować....pozdrawiam mile koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justosia
Myslałam że nie znajdę tego tematu. Zrobiłam!!! Skóra jest fenomenalna, moje kochanie nie mogło rączek oderwać :P:P:P:P. Ale coś chyba niedobrze zrobiłam bo w ogóle nie grzało. Nie wiem czemu. Może wsypałam za mało tego imbiru bo był stary otwarty i tylko końcówka. Ale najważniejsze że działa. Chyba zrobię jeszcze raz bardzo uważnie dobierając te proporcje. Mogło nie grzać z powodu tego imbiru????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka_82
Oj dziewczynki ależ wy macie pomysły:-) Ciekawy pomysł z tą maseczką zawierającą cynamon, kawę, oraz alkohol. Zastanawiam się czy wiecie dlaczego Wam pomaga??? Zastanawia mnie czy ktoś nie dostał uczulenia od stosowania tej maseczki? Jeśli nie to pochwalam przepis. Alkohol jest tu w pewnym sensie bardzo dobrym transporterem substancji aktywnych wgłąb skóry atomiast kofeinka powoduje intensywne spalanie tkanki tłuszczowej. Pamiętajcie, że nie przyniesie to rewelacyjnych efektów jeśli nie połączycie tego z jakimis skromnymi chociaż ćwiczonkami. Co więcej jeśli tą waszą miksturkę bedziecie nakładać i przy okazji masować ciałko efekty bedą jeszzce lepsze. A jeśli chodzi o kosmetyki to nie ma się co łudzić zawartość substancji aktywnych w tych preparatach jest niewielka (w sumie układa się to proporcjonalnie do ceny) a może się mylę??? ale z doświadczenia wiem, że producencji chętnie na tym oszczędzają bo nie czarujmy się surowce nie są tanie. Ponadto mam pytanie czy ktoś stosował kosmetyki ujędrniające firmy Miraculum z serii "Body Expert"? Albo Kolastyny "Active Body"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Mogę się przyłączyć??? :-) Ja znam jeszcze inną wersję peelingu kawowego! :-) Otóż po każdej kąpieli wycieram się do sucha i nakładam na nogi i pośladki następującą papkę: - 2 łyżeczki fusów po kawie - 2 łyżeczki soli kuchennej - 2 łyżeczki mielonego cynamonu - ok 2 łyżeczek żelu pod prysznic wszystko trzeba dokładnie wymieszać i nałożyć na ciało. Masować ok 3 minut, a potem pozostawić na 5 min. Potem spłukuję i nakładam balsam. Dzięki za pomysł z cytryną. Na bank jutro go wypróbuję! :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! jutro trzymamy kciukasy za anieliczke! wow! super dzieki za podanie nowego przepisu :) lista sie wydluuzaa :D oj kobitki ile to my jestesmy w stanie zrobic dla tego ciala.. aj aj... ja wlasnie siedze z cytrynka.. troszke szczypie i swedzi... aaaj, ale to cwiczy silna wole! :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziewczyny, czy ta cytryna naprawdę pomaga??? Właśnie kupiłam cytryny i tak siedzę i się czaję! ;-) Koniecznie trzeba się zawinąć w folię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPPPPPPPPPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swęęęęęędzi.... swęęęęędzi!!!! :-p Oby się tylko opłaciło! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka
zrobilam sobie cytrynke na brzuszek .siedzialam godzine pod koldra owinieta w folie ale szczerze mowiac chyba nie za duzo pomoglo ale za to.... piling kawowo-cynamonowy jest super!!!swietnie wygladza cialko.robilam go juz 2 razy i jestem zadowolona.cellulit co prawda nie zniknal ale wydaje sie jakby skora na udach byla lepiej naciagnieta i na pewno gladsza. dzis zrobie go na rece, powyzej lokci gdzie w miejscach mieszkow wlosowych powstaja takie nieladne wypryski.duzo dziewczyn to ma.a noz pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podam jeszcze pare przepisów, wyczytanych na tym forum :):):):) tutaj jest stronka z podkładem owocowym!!!!!! http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3226017 inna maseczka>> potrzebna jest miseczka, wyciskasz do niej byle jaki balsam kupiony za 5 zeta w albercie :) tak żeby połowa miseczki była zapełniona i dajesz po kilka kropel tych 3 olejków: ♥ cynamonowy ♥ rozmarynowy ♥ cytrusowy nakładasz na ciało, owijasz folią i pod ciepłą kołderke! Po 20 minutach zmywasz najlepiej zimna wodą i wycierasz się szorstkim ręcznikiem. SŁuchajcie, ja po tym zabiegu nie poznałam własnych nóg! Rewelacja!!!!!!!! I przytłoczę tutaj pewien przepis, którego nie prubowałam, ale mam już część składników, kompletnie nie mogę znaleźć tej stronki na kafe... jest wyprubowany przez inne kafeteriuszki. IDEALNY NA CELLULITIS I☻♀▬ ROZSTĘPY♣♣§☻☻ :P:) *olejek kminkowy-2 ml *olejek herbaciany-1ml *olejek cytrynowy-1ml *olejek cyprysowy lub jałowcowy-1ml *olejek rycynowy-10ml *nafta kosmetyczna-50ml *glicerol (w aptece)-20ml *sok z 1 cytryny *spirytus kamforowy-20ml *spirytus salicylowy-20ml *witamina C-800mg *witamina A+E osobno w kroplach-2ml Dużo składników... ja ciągle szukam paru:) może jednak ktoś się zdecyduje...:) Pozdrawiam i za wszelkie błędy przepraszam 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, do tego ostatniego przepisu to tak - mieszasz to wszystko (jak juk znajdziesz w sklepie...) a ml odmierzasz strzykawka kupioną w aptece:) pzdr 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×