Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Serduszko w rytmie cza cza

Mój chłopak jeszcze nigdy nie widział mnie bez makijażu

Polecane posty

Gość anulkaaaa123
ja mam poblemy z cerą od wielu lat. Od jakiegoś czasu biore AKNENORMIN i jestem bardzo zadowolona slady poznikały żadnego syfka na twarzy. Ale zawsze wytapetowana żeby nikt nic nie zuważył tak sobie to tłumaczyłam bo i tak wszystko bylo widać. od dzis jeszcze 2 miech y kuracji. zawsze makijaż nawe delikatny ale tylko żeby byl ,żebym lepiej się czula oczka zawsze mam zrobiuone chłopak mnie nie widział bez makijażu do dziś... zrobil mi niespodzianke z ktorej mało bylam zadowolona... wręcz sie rozryczałam jak odjechal... ale wszystko jest oki nadal jestesmy razem;))) ale mialam obawy co to bedzie jak mnie zobaczy bez makijazu.. eh... niepotrzebnie... ale boje sie zakonczyc kuracje... buzki dla wszystkich ktorzy maja takie problemy eh... oby mniej ich bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zgadzam się w 100% z antoniaa przed urodzeniem dziecka nie miałam żadnych problemów z cerą kłopoty zaczeły sie dopiero po urodzeniu dzidziusia moja buzia wyglądała jak by mnie ptaki podziobały poszłam do endokrynologa przepisał mi syndi -35 buzkę mam tak gładziutką jak nigdy dotąd polecam dajcie sobie spokój z antybiotykami jedynie tabletki hormonalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka86
Mam 22 latka. Tez mialam z tym problem zeby pokazać sie bez makijazu... od kad zaczełam uzywac IWOSTIN krem ochronny z filtrem 25 Hypoalergiczny lekka konsystencja, moja skora promienieje i nie musze sie wstydzic i zakrywac buzi tonami tapety wystarczy tylko troszeczke pudru w kamieniu zeby sie nie świecić :) Miałam blizny na policzkach i na brodzie pryszcze i wszystko zeszlo :) Stosowalam tego kremu tylko na dzien po oczyszczeniu twarzy tonikiem bezalkoholowym, zaczął działać juz po 2 tygodniach stosuje miesiac czasu i zero problemow z cera :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka86
Mam 22 latka. Tez mialam z tym problem zeby pokazać sie bez makijazu... od kad zaczełam uzywac IWOSTIN krem ochronny z filtrem 25 Hypoalergiczny lekka konsystencja, moja skora promienieje i nie musze sie wstydzic i zakrywac buzi tonami tapety wystarczy tylko troszeczke pudru w kamieniu zeby sie nie świecić :) Miałam blizny na policzkach i na brodzie pryszcze i wszystko zeszlo :) Stosowalam tego kremu tylko na dzien po oczyszczeniu twarzy tonikiem bezalkoholowym, zaczął działać juz po 2 tygodniach stosuje miesiac czasu i zero problemow z cera :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---b-----
macie wała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa_20
hej ja mam teztaki problem a myslalam ze jestem z tym sama obok mnie widze tylko śliczne buźki kolezanek ktore wogole nie musza sie malowac ja pozbylam sie wiekszosci tradziku...ale co z tego skoro zostaly straszne blizny mam plamy na calej twarzy bez makijarzu moja buzia jest biala a na niej sine i czerwone plamy oczy podkrazone masakra... dlatego codziennie musze sie malowac i wtedy jest nawet ok ale niezle musze sie nameczyc aby to wszystko jakos wygladalo i kasy tez na to duzo idzie nie mowiac juz o stresie kiedy spogladam w lustro kiedy jestem u swojego faceta spie w makijazu potem staram sie wstac przed nim zmywam rano wszystko i na nowo masakra meczące strasznie i moze wszystko byloby ok i ja tez mialabym inne podejscie ale moij facet uwaza sie za ideal a ja przy nim czuje sie jak brzydkie kaczatko i pokarz sie tu takiemu bez make upu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gupadeczka
heh no tak ja też mam problem z cerą może nie aż taki tragiczny ale jednak problem codziennie nakładam na twarz tony pudru tuszu i wogóle;d tez sie zastanawiałam jak ja mu sie pokaże bez makijażu ale... niepotrzebnie. Nawet nie zwrócił na to uwagi. jak mu powiedziałam "nie patrz na mnie" to sie zaśmiał. Popatrzył i powiedział " i po co Ty se maluijesz? wyglądasz ślicznie!" i już teraz jest to dla mnie normalne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula89
Cześć dziewczyny mam pytanko moj chlopak postanowil ze jutro podczas stosunku uzyje olejku z winogron macie moze pomysl do czego moglo by sie to przydac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZA CZA
będzie Ci polewał muszelke i lizał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUCIK
DZIEWCZYNY CHCECIE OCZAROWC WSZYSTKICH SWOIM WYGLADEM? OTO SPOSOB! SPRAWDZCIE! htpp://zlotemysli.pl/anucik,1/kobieta/piekna/jest.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudek
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudek
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudek
wiecie co nie uwierzycie ale mój chłopak zakochał się we mnie jak miałam właśnie \"twarz pełną syfów\" i do dziś jesteśmy razem a znamy się ooooo i jeszcze dłużej a jesteśmy dopiero dwa lata:) nie powiem odkąd jestem z nim czasem się maluję i widzę, że sprawia mu to przyjemność ale bardziej mi prawi komplementy kiedy widzi mnie bez makijażu a zwłaszcza rano kiedy jeszcze dobrze się nie obudziłam:) czasem zastanawiam się czy on jest normalny ale nie powiem miło mi jest kiedy mówi, że dla niego mogła bym ważyć nawet 100 kg i tak bezie mnie kochał bo dla niego najważniejsze jest to, że mamy siebie i się dogadujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudek
do dziś mam problemy z cerą chociaż już mniejsze niż kiedyś ale i tak mnie to drażni masakra zwłaszcza, że staram się ją leczyć no ale cierpliwość jest też ważna w tych sprawach:) wiecie co dziewuszki moje naprawdę mojemu bojowi nie przeszkadza to nawet kiedy jedziemy na mecz (on lubi grać w piłkę nożną) to mówie mu poczekaj umaluję sie bo tak do twoich kolegów nie pójdę pewnie mają super laski a ty taką mnie syfiarę;) to on zawsze odpowie p[przestań dobrze wyglądasz daj spokój bo się spóźnimy;Pa i tak mi się masz podobać nie im a i zawsze doda, że mam nie przesadzać bo i tak jestem ładniejsza niż nie jedna dziewczyna jego kolegów. Powiem wam, że to miło tak usłyszeć od kogoś z kim się jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudek
i stwierdziłam, że bede sie malować dla siebie kiedy będe mieć na to ochotę nie dla innych nawet nie dla swojego chłopaka bo jemu i tak nie robi to wielkiej różnicy:) skoro jemu się podobam taka jaka jestem to ja się bardzo cieszę w końcu z nim chcę spędzić resztę życia a nie z jakimś super modelem, który by najpierw wymawiał mi wygląd mojej cery czy wogóle brak makijażu a później zaczął by zawsze dogryzać kiedy bym przytyła chociaż 1kg o nie takiego "lalusia" nie zniosła bym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nel4226334
uuu też mam taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nel4226334
Ja używam; GARNIER Skin Naturals PURE możesz to kupić w polskim sklepie to działa ale musisz używać 1 raz dziennie bez makijażu ! i umyj twarz wodą ale nie wycieraj tylko naluż na palec a potem na twarz ten taki płyn unikaj okolic oczu !!! potem zmyj dokładnie wodą :P Nel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośtaki jak ja
ekstra to masz wielkie szczescie:) a moze sprobuj przez jakis czas sie nie malowac i stosowac kremy na tradziki, to duzo Ci da bo moga one w duzej mierze zniknać... Dziewczyny a moze mi doradzicie bo mam problem: Byłam z chłopakiem ponad rok, był miły i kochany ale zerwał ze mną bo stwierdził że jestem gruba. Zdaje sobie sprawe ze niejestem super szczupłą modelką ale nie jestem też przesadnie gruba (www.xXxaNgEsSsxXx.fotka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambiwalenccja
jesli tak stwierdzil to go olej i juz sie nim nie przejmuj... Jestes ladna dziewczyna ani gruba ani szczupla przesadnie. Taka w sam raz... Tylko uwierz w siebie i nei sugeruj sie jakims idiota. Zazdroszcze ci ladnej buzi. Ja moze i jestem szczupla (ale co z tego jak mam male piersi... i tylek zanika;/), ale mam tradzik. Tzn juz troche zaleczony i raz na jakis czas pojawiaja sie pryszcze, ale te cholerne przebariwenia;( Czasem nie umiem spojrzec w lustro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy wasi kolesie to żadnego pryszcza nie maja?? na pewno któryś ma a Wy nawet nie zwracacie na to uwagi Ja mam chłopaków którzy mi wyznają miłość od groma a ja ich odrzucam bo sie wstydze że mnie zobaczy taką bez makijażu;/ ale ostatnio poszłam na spacer z jednym chłopcem i raz spojrzałam sie na jego cere nie miał pięknej ale póżniej jakoś przestało mnie to nawet interesować jak bym nie zauważała;] wydaje mi sie ze oni też tak mają patrząc na nas liczy sie całokształt i charakter;d Ja żeby nie pokażywać sie w swietle dziennym zakładam daszek i wsiuu:D ale postanowiłam sie wziąc za siebie;] musimy z tym walczyć IM więcej sie stresujecie przez tą cere tym więcej macie z nią problemów w końcu pryszcze przez stres też wychodzą;] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pu pu
Może was zdziwię, ale ja z kolei jeszcze nigdy nie miałam na sobie makijażu, z wyjątkiem balu maturalnego, ale wtedy umalowała mnie koleżanka, i nie bardzo mi się to podobało. Ja wolę znacznie bardziej naturalny wygląd, może to przez to że chyba 90 % osób nie umie się malowac i robi to za ostro. Dla mnie idealny makijaż byłby taki, którego w ogóle nie widac. Przecież od razu widac, że to tapeta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calabria31
Witam, Mam 29 lat i podobnie jak Wy -problemy z cerą.W przeciągu 1,5 mc miałam wykonany 2 razy zabieg mikrodermabrazji w salonie kosmetycznym.Po raz pierwszy wykonałam go we wrześniu ubiegłego roku.Od ponad 2 lat męczyłam się z problemem tz:prosaczków,zwłaszcza na policzkach.To takie białe guzki i ni cholere nie mogłam sama ich się pozbyć.Pani lekarz dermatolog,u której byłam prywatnie przepisała mi coś na trądzi, pani kosmetyczka stwierdziła,że te problemy biorą się z powodu złego odżywiania-miewam czasami zaparcia.Jak twierdzi Pani kosmetyczka mam bardzo wrażliwą i suchą skórę-a już napewno nie tłustą.Moje problemy zaczęły się odkąd przestałam zażywać tabletki antykoncepcyjne,choć tak naprawdę nie wiem czy to było powodem mojego pogorszenia cery. Kiedy byłam nastolatką miałam na twarzy jakiś lekki trądzik,coś w rodzaju przebiałczenia,trądziku różowatego.Dziś na mojej twarzy widać mnóstwo drobnych blizn(dziurek)po przebytym trądziku.Kiedy nakładam podkład,gromadzi się on w tych dziurkach, dzięki czemu cera wygląda na gładszą.Ogólnie kiedy dotykam ją dłońmi,jest idealna.Gorzej,kiedy spoglądam w lustro:( Jestem z moim narzeczonym dość długo,bo już prawie 8 lat.Wkrótce planujemy ślub.Uwierzcie mi!!Mężczyźni naprawdę wolą dziewczyny,które wyglądają naturalnie.Ja zawsze malowałam się bardzo delikatnie.starałam się wykonywać makijaż przy świetle dziennym,zwłaszcza kiedy problemy z cera się nasilały i zależało mi na dokładnym rozprowadzeniu podkładu. Mam kilka koleżanek,które mają bardzo poważne problemy z trądzikiem.Widzę,jak starają się to zakrywać dosłownie toną makijażu,ale daje to odwrotne skutki.Widać podkład,który gromadzi się na krostkach.To naprawdę jest obrzydliwe! Wystarczy zastosować krem nawilżający lub użyć lekkiego podkładu w kamieniu. ja mam popękane naczynka na twarzy,wkrótce wybieram się na zabieg laserowy.Oczywiście,że się maluję.Ale staram się to robić delikatnie,żeby buzia wyglądała na zdrowszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calabria31
A już największym komplementem jest dla mnie,kiedy mój mężczyzna zapytany przeze mnie "czy dobrze jestem umalowana?",twierdzi,"że w ogóle nie widzi makijażu"I tak ma być.Drażnią mnie tylko koleżanki,które twierdzą,że kłamię odnośnie tego, iż się maluje.Same mają złoża pudru w brwiach i w okolicach włosów.A ich rzęsy są tak posklejane..fuu.Przecież najładniejsza jest naturalność.Jeżeli już musicie wykonać makijaż róbcie to z głową!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, może nie powinnam się wypowiadać, bo nie mam problemów z cerą (ehh ale mam niewidoczne brwi i rzęsy), ale bardzo mi się nie podoba, że dziewczyny w Polsce używają tyle fluidów, podkładów. Jak dziewczyna ma trądzik i nałoży fluid to to jest dla mnie dopiero nieładne.Wg mnie to wygląda gorzej niż bez. NIe wiem, moze jestem odosobniona, ale fluidy i podkłady są dla mnie okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukinka
Dziewczyny,bo to jest tak...jeżeli kocha to nawet w worku na śmieci...:)u mnie bynajmniej z moim narzeczonym było tak-owszem krępowałam się i to niesamowicie,ale po 1 wspólnie spędzonej nocy stwierdziłam ze nie ma sensu,bo to nie ma większego sensu:# owszem,mam tam jakieś niedoskonałości,ale tu w tym wszystkim nie o to chodzi,I Ty i On musicie się do tego przyzwyczaić...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkoooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłopot...pomocy...
mam straszny klopot moj chlopak muwi mi ze za duzo sie maluje,a uwaza sie za lepszego bo jest o 3 miesiace starszy...:(...powiedzial mi ze jak nie skoncze sie malowac to z nami koniec, dalam mu z liscia i ucieklam,straszne tego zaluje...:(:( prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wercak
A JA CIę DOSKONALE ROZUMIEM I WIDZę, żE WIęKSZOść WYPOWIADAJąCYCH SIę NIE MA POJęCIA CO TO ZNACZY MIEć PRAWDZIWE PROBLEMY Z CERą, TO NIE Są JAKEś TAM NIEDOSKONAłOśCI, SAMA MAM STRASZNą CERę I NIE WYOBRAżAM SOBIE POKAZAć SIę KIEDYś KOMUś BEZ PODKłADU, A TY NIE SłUCHAJ INNYCH, TYLKO ZRóB JAK UWAżASZ, JEśLI JEST TO DLA CIEBIE MEGA KRęPUJąCA TO PO CO SIę PRZYMUSZAć? I DOBRZE, żE TWóJ FACET CIę ROZUMIE I NIE NALEGA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×