Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

Gość Piegus - 9 kg do zrzucenia
Hej, haaaloo jest tam kto? ja wlasnie zaczynam diete.. w sumie od jutra ale dzisiaj ugotowalam ja i juz zjadlam 1 miske... jest obrzydliwa :) Musze zrzucic 9 kg, z przerwa na sylwestra. obecnie-175 cm 69 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piegus - 9 kg do zrzucenia
jest tam kto? czy wszystkie juz chude??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piegus..
Zaczynam dzisiaj.. wczoraj tylko kolacje zamienilam na zupke... efekt 1 kg mniej niz wczoraj rano.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piegus..
zero chetnych ? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakija ona
Hej, ja jutro kupię wszystkie produkty do zupki, wieczorkiem ugotuję i od pojutrza zaczynam Chciałabym na początek pare kilo zrzucić, bo droga w chudnięciu przede mną długa bardzo. I włączę jeszcze jakieś ćwiczenia. To moje noworoczne postanowienie :) Będę szczupła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piegus..
uuu czemu dopiero pojutrze? ja juz prawie przetrwalam 1 dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakija ona
Bo jutro zrobię zakupy na nią i ugotuję, a cały dzień będę poza domem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piegus..
zaczynam drugi dzien.. myslalam zeby przerwac.. ale.. weszlam na wage i zazmiast 69,2 jest 66,8 :D:D wiem ze to glownie woda.. bo ciagle latam siusiu... ale i tak efekt ogromny.. mimo ze wczoraj nieregulaminowo zjadlam pol kawalka ciasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakija ona
piegus...--> no super, mimo, że to woda to i tak jest motywacja. Tak trzymaj :) Ja zaraz biorę sie za gotowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piegus..
zgrzeszylam .. 2 jajka zjadlam :(... ale poza tym sie trzymam niestety jutro w poludnie musze przerwac diete bo wypadl mi niespodziewanie wyjazd na sylwestra ... ale od 2.01 bede kontynuowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! tyle sie naczytałam o tej zupce że postanowiłam też spróbować. zgromadziłam składniki i do dzieła. ale żeby mieć spokój z obiadami na trzy dni dla chłopa, wrzuciłam do gara konkretna kapustę i jeszcze ciut kiszonej.po godzinie bulgotania kapustę podzieliłam na dwa gary, do jednego składniki tejże zupy, do drugiego - wędlinkę i przecierek na BIGOSIK!!!!no i w sumie tak próbowałam tego bigosiku, ze moja zupa powędrowała do lodówki. ale od dziś zaczynam dietę!!! tylko brak mi silnej woli!!!!postaram sie nie zaglądać do bigosiku!!! pozdarwiam wszystkie panie na tej diecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczełam dzisiaj/
a koleżanka pączkami częstuje:/ szlag by to:D ale będę miała silną wolę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczełam dzisiaj/
Zjadłam juz kubek zupki teraz zapchałam dwoma jabłuszkami i...jestem głodna:/No ale nie będę o tym myślała za wiele, cel uświęca środki:) Na dietke się zdecydowałam bo super odwadnia a ja mam tendencje do zatrzymywania wody. Że skuteczna przekonałam się nie raz, ale po trzecim dniu miałam ochote krzyczeć od samego zapachu kapusty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka2008
ja też zaczęłam dzisiaj...ale sobie popierprzyłam...szok! Mam nadzieję, że schudne juz na dobre... i więcej juz nie będę się tym martwić ;) Powodzonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka2008
a i jeszcze kupiłam dwa opkaowania "zupy prezydenckiej" teraz ugotowałam jedną ostrą jak cholera, a pożniej ugotuje drugą po pierwsze aby się nie zepsuła a po drugie troche inaczej ja doprawie...bo ten sam smak przez 7 dni może doprowadzić do szału!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tdhbrjykuliiyjnhtbgrvf
JESLI JESTESCIE NA DIECIE I PIJECIE TE SWINSTWA ZYPKI Z TOREBEK WARZYNE TO WIEDZCIE ZE NA TYM NIE SCHUDNIECIE!!!! :O tam jest sama sol i chemia! a podobnie sprawa sie ma z sokami z kartonow.np pomidorowy itp!! :O tak ciezko wam zrobic samemu sok?? LENIE!!!! a kubusie to full weglowodanow!!! POWODZENIA!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werner
Halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wernerka
Jestem na diecie trzy dni,stracilam 2kg.Od trzech miesiecy jestem na zwolnieniu lekarskim i mimo tego ,ze uprawiam sport regularnie,moja waga zmienila sie.PO PROSTU TYJE !!!!!Normalnie przy wzroscie 174cm mialam 60-62kg.dzisiaj po trzech dniach diety 65kg.Jestem ciekawa jak dajecie sobie rade ?Kto przetrwal do konca i z jakim rezultatem?Co tam u ciebie "Piegus"i jak tam Malgosiaa?Pozdrawiam wszyskich.Viola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka2008
dzisiaj mam 3 dzień diety. najgorsze są dla mnie wspólne śniadania...ale dzisiaj juz bedzie lepiej...bo mogę jeść zarówno warzywa i owoce :) a jutro juz banany, które dają uczucie sytości. A jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też kiedyś ja próbowałam, ale tak mi obrzydł jej smak, że już chyba się nie skuszę;p na rynku dietetycznym są też kapsułki "dieta kapuściana", które się bierze jak już komuś zupka obrzydnie i zawierają 3-krotnie więcej wyszczuplających substancji czynnych w porównaniu z ową zupą (a kosztuja ok 15 zł), tak więc jest to alternatywa dla tych, które już nie mogą patrzeć na kapuściankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin13
ja jutro gotuje tą zupkę, ale coś czuje ze smak bedzie nie za bardzo....na samych owocach i warzywach to bym wytrzymała ale ta zupa....:/ musze się wziąc w garść. czytałam tez gdzies ze jest dobra.jutro start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin13
acha, male pytanie mam...ten przepis na zupę trochę sie rożni od tego, ktory widzialam, bo tam byla bazylia, curry ...to ma jakies znaczenie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin13
kurcze, wołowiny nie przełknę. to jest ta zupa, na którą mam przepis -główka kapusty, mała puszka koncentratu pomidorowego, 3duże cebule, 1seler naciowy, 1por, 2papryki, sól, pieprz, curry, bazylia, papryka, pietruszka, ostry sos, np sojowy. do tego je sie TYLKO warzywa albo owoce , zależy od dnia. zadnych mięs,fee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jest tu kto ?Jescze? JA dziś kończę pierwszy dzień - zupka dobra, przeczyściła mnie tak, że od razu brzuszek zmalał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin13
WSZYSTKO TYLKO NIE ZUPA.MOŻNA PO NIEJ ZWYMIOTOWAĆ.albo ja nie umiem gotować:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata 40
witam was dziwczynki. właśnie kończy się mój pierwszy dzień. nie jest zle - ale te wzdęcia !!!chyba wezmę espumisan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka2008
witam. dzisiaj mam 5 dzień. jakos przeżyłam te dni i myślę, że po tych 3 dniach jest duzo łatwiej. Mięsko trzeba jeść ale ja też nie wołowiny nie cierpie l i zamiast mięska jem rybkę. Jest pycha! Wczoraj miałam miłe zaskoczenie gdy biorąc prysznic zauważyłam, że moja skóra jest bardzo gładka, ale jak! az mi się miło zrobiło! A zupkę jem raz dziennie ale sporo bo prawie 500 ml. i jakoś idzie :) może i mnie schudnę ale przynajmniej po zakończeniu diety nie nabiore "wody" Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka2008
nie ma pojęcia ile schudłam. spodnie są troche lużniejsze i ogólnie czuje się fajnie. jak w sumie schudne 2-3 kilo to będę szczęsliwa. zwaze sie w piatek po diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka2008
Powiem tak...cera ładna ale problemy z wypróżnianiem - masakra! Dzisiaj byłam u lekarza i stwierdził, że mam je zawalone (ogólnie cierpie na zaparcia) więc dzisiaj koniec i teraz jogurt i jogurt. A diete za jakis czas powtórze ale już z tymi tabletkami co daja efekt zupy bo od niej mam wzdęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×