Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

Szczerze..dieta ta nie zachwyciala mnie...dowiedzialam sie takze o jej wplywie na zdrowie i uswaidomilam sobie dlaczego zabronionma jest sól (choc w minimalnej ilosci).dieta ta powoduje spadek wagi dlatego ze tracimy przede wszystkim wode w organizmie( co na dluzsza mete jest bardzo niebezpieczne), sol zabroniona gdyz powoduje ona zatrzymywanie wody w organizmie. nie polecam diety gdyz sa inne,mniej meczące a skuteczne. jesli juz uprzecie sie przy "kapuscianej" pijcie hektolitry wody mineralnej:) aktualnie moja dieta to wyrzeczenia ...: 1. wyeliminowanie całkowiete z menu: Pieczywa białego, pszennego itp 2. wyeliminowanie całkowite ziemniakoów(ktore uwielbiam;() 3.wyeliminowanie calkowite chipsow(dala bym sie za nie chyba pocioac;p i przekasek) 4. mieso nie pieczone ani smażone tylko gotowane 5.duzo wody 6. zero slodyczy(akurat bez nich umiem sie obejsc. 7 duzo surówek, sałatek warzywa w kazdym posilku, a najlepiej jako posilek. 8. zero sosów. 9.zamiast chipsow pozwalam sobie na chrupki kukurydziane(te bez zadfnych smakow) 10. zamiast przekasek miedzy posilkami gdy zglodnieje: jogurt/owoc 11. dla dobrego trawienia do jogurtu 2-3 lyzki otrąb.. to tak ogólnie..polecam przemyslec dotychczasowe zwyczaje zywieniowe i po prostu wyeliminowac to co w nich najgorsze/najbardziej tuczace/kaloryczne. Waga: 5 kg w 3 tyg, pozniej jeszcze 1 kg w 4 tyg...zobaczymy jak bedzie dalej. moze nie ejst to duzo ale przy mojej bardzo wysokiej wadze-sukces:) Spodnie luzniejsze w pasie i szersze w udach...bluzki jakby ciuut przyduże- jestem zadowolona i przede wszystkim jadając wlasnie tak czuje sie duzo lzej:0 nie jestem ociężała i beż życia;) polecam , pozdrawiam,trzymam kciuki za wszystkich walczących z utratą kilogramów, a wy, prosze trzymajcie kciuki za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_zioło
Wczoraj nagotowałam sobie tego paskudztwa (ponieważ nie lubię smaku papryki i cebuli) - trochę jem normalnie, część zupy potraktowałam blenderem. Tak jak koleżanka napisała wcześniej całkowicie wyeliminowałam z diety słodycze (w ogóle cukier), dania smażone, ciężkostrawne, przekąski typu chipsy itd. Od sześciu dni stosuję taką dietę + CLA + ćwiczenia (2 lub 3 razy dziennie po 10/15 minut) i jak na razie straciłam 2kg na wadze i 3cm w obwodzie brzucha i talii. Po trzech porcjach kapuścianki od rana latam jak "kot z pęcherzem" i ciągle sikam. Faktycznie zupa ma jakiś moczopędno - odwadniający wpływ na organizm. Nie wiem ile wytrzymam bo coś mi się to nie widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc - ktoś zaczyna teraz dietę? Ja mam dziś pierwszy dzień i musze przyznać ze dobrze sie czuję, jem zupe do woli i nie jestem wogóle głodna. Zobaczymy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femmek37
kochani nie uwiezycie i ja sama nie wierze w to co sie stalo w ciagu 7 dni spadlo mi prawie 5 kg szok poprostu szok tak zachecona jade dalej.dzis 8 dzien tej dietki ;)czuje sie lekko i fantastycznie widze juz efekty nie wiekie ale widze i czuje;)chce jeszcze tak ze 3 tygodnie wytrzymac ;)prosze was o szczegolne wsparcie dla mnie -dziekuje i pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesi06
Dodajecie mi otuchy,bo juz jadlam zupke przez tydzien i schudlam 4 kg. Teraz zaczelam na nowo i cos mi ciezko. Ale jezeli chodzi o przepis to musze powiedziec ze nie daje soli ale kostki rosolowe i jak widze tez dziala:-)...no i je sie ze smakiem a nie z obrzydzeniem. Po tygodniu przeszlam na normalne jedzenie,ale bez przesady i utrzymalam wage. Teraz jeszcze raz tydzien i za jakis czas znowu, zeby zejsc ponizej 60 kg,bo mam tylko 158 wzrostu, a juz lekko przekroczylam 70kg. Uwazam ta diete za latwa,skuteczna i tania:-) Pozdrawiam was i zycze wytrwalosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, właśnie wczytałam się w topik i postanowiłam dołaczyć:) ja dziś pierwszy dzień na diecie, ale jakoś dziwnie mnie głowa boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olus09090
Dla mnie zupa jest dobrym rozwiązaniem bo bardzo ją lubie- wiem to dziwne :P Ale zaczynam sie stosowac do tej diety i postaram sie pic duzo wody bo mam duzo do zrzucenia-za duzo :( Ale mysle ze w połączeniu z cwiczeniami - skakanie na skakance + hula hop ( ten z masażerem) i biegi rano jak bd miala siłę to bede widziala rezultaty. Ważne jest to aby robic i jesc to co w miare nam odpowiada aby nie zrezygnowac. Trzymam za wszystkich kciuki !!!!!!!!!!! POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alata
Witam dziewczyny! Ja zaczęłam diete od dziś, właśnie pije pierwszy kubek :) nie jest najgorzej, ale boje sie że ta monotonia mnie złamie xd Mam w planach schudnąć jakieś 4 kg, więc nie mam jakiś wygórowanych oczekiwań :) za dwa tygodnie wakacje, a ja mam tak masywne uda, że na pewno nie pokaże sie w stroju kąpielowym, :) A co do waszych doświadczeń chciałam zapytać: -Czy widać efekty wizualnie, czy tylko na wadze? -Czy bardzo maleją piersi? -Czy są ograniczenia do ilości jedzenia tych warzyw i owoców? oczywiście w wskazanym dniu :) z gory dziękuje, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ograniczeni co do warzyw/owoców nie ma...tylkko - zero bananów i ziemniaków!! Biust- mi spadł łównie biuust;/ ale to zależy od osoby, organizmu..nigdy nie jest to równe u wsyztkich. U mnie efekt raczej na wadze był widoczny, dopiero później w lustrze...ale wtedy juz zmieniłam dietę,zrezygnoiwałam z kapuścianki. 3mam kciuki:0Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femmek37
Bubblenadiecie to do Ciebie Mi rowniez pierwszy spadl biust napisz jesli mozesz cos o diecie na ktora przeszlas z kapuscianki mam jeszcze troche do zrzucenia a zaczyna mi brakowac motywacji i checi pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zaczynam z Wami;/ nie dość że nie mam motywacji to jeszcze ta niedobra zupa, powiedzcie mi po jakim czasie widać rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarinka
Próbuję z wami od dziś zupa super waże 83.5 za tydzien wesele mam nadzieje ze dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarinka
a czy ktos słyszał o diecie ryżowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wemmek37 odpisalam wczesniej na posta ale dopiero teraz widze ze go nie wyswietlilo;/ moja dieta-jest kilka postów wyzej..tam pisałam co teraz jem ,a czego nie:) 9kg za mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja coś słyszałam o tej ryżowej podobno też dobra jest a z kapuścianej zrezygnowałam ja mam wesele 14 lipca i też muszę zgubić ale juz nie mam pomysłu jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam kiedyś na ryżowej,. ale to100lat temu;D schudłam sporo, bo po 3-4 dniach nie mogłam patrzeć na ryż, wolałam nic nie jesść;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena27
Cześć dziewczyny ! :) Ja zaczynam od jutra :) Jestem akurat na urlopie, synek jest na wakacjach u Babci, więc mogę sobie pozwolić na zupkę i na ćwiczenia - mam stepper skrętny i platformę wibracyjną w domku. Kupiłam sobie Lineę Detox. Dam Wam znać jak moje efekty. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_0250
Witam wszystkich. Mam problem ze schudnięciem jakichś 6 kg, już od zeszłego roku od września się nadwyrężam, różne diety łącznie z białkową przynosiły efekty ale niestety tylko na chwile, prawdą jest, że tesh w ciężkich chwilach jedzonko mi pomagało przetrwać :) Dieta koapuściana, tego jeszcze nei próbowałam, więc do dzieła :) Pozwolę sobie podzielić się efektami i przeżyciami, na pewno będzie to motywatorem do tego aby nie sięgać po niedozwolone jedzonko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela_gda
Witam wszystkich. Na forum trafiłam przypadkiem, bo szukałam przepisu na zupkę. Kiedyś ją stosowałam i zawsze była skuteczna. Tyle, że ja tą dietkę traktuję jako dobry sposób na oczyszczenie z toksyn. Chcę schudnąć 3-5 kg, a kapuściankę traktuję jako początek dietki. Nigdy nie chudłam z nikim wspólnie, ale może to jest myśl... :) Piszcie proszę - w stadzie raźniej :) Acha, startuję jutro.... Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_0250
Cześć Wszyskim! No i jestem po I dniu. Zupa kapuściana - cóż szału nie ma, ale po potraktowaniu ją blenderem pije jak koktail - polecam jak komuś się nei chce wiosłować łyżką 5 razy dziennie. Możliwość podjadania np. owoców a dzisiaj w drugim dniu warzyw dodaje energii i przedewszystkim przełamuje monotonie. Waga spadła po pierwsym dniu 0.9 kg. Walczymy dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana1313
Witam dziewczynki:) dziś zaczynam od ugotowania zupki, trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczełam od wczoraj dietke kapuscianą, i ju,ż jest -pół kg, dla mnie smakuje wszystko jak na razie W zeszłym roku schudłam na niej 4 kg (ale nie przestrzegałam jej restrykcyjnie), jojo nie było Poza tym uwazam, że jojo (czyli obżeranie) występuje po kazdej diecie nawet najzdrowszej, bo tu chodzi o naszą silną wolę.Oczywiście uważam, ze może tylko połowa z tego co się na diecie tej chudnie to tłuszcz a drugie to woda, ale to i tak już coś. Woda musi zejścć zawsze na począdtu, wiec nie przesadzajmy z tą wodą :P. ok będę zdawała relacje co i jak u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_40
witam serdecznie jestem nowa naczytalam sie dzisiaj co nie miara waszych postow,Ugotowalam sobie i ja te zupe-troche bezsmakowa waze 150 funtow ciekawa jestem ile wytrzymam i ile schudne :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhanrhan
cześć dziewczyny, Dużo dobrego przeczytałam o tej diecie, jadłospis nie wydaje się okrutny, a przed nowym rokiem chciałabym pozbyć się tych kilogramów! Czy któraś z Was miałaby ochotę rozpocząć wraz ze mną dietke?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapustka87
Ja diete zaczelam 10.12 chce wytrzymać do 20.12 a Potem zaraz po swietach do sylwestra wiedze ze niektóre tu stosuja ja na okronglo nie jest to dobrze max 10 dni Potem 2 dni przerwy Waga Start 68kg wzrost 164

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volkanka
ta dieta to zaden cud,bo gdy odstawiłam słodycze,tłuszcze,jadłam mniej i w dodatku owoce i kapustę ( bo cóż innego pozostało ) to chodżby nie wiem co to każda schudnie.Żyję aktywnie ale gubi mnie uzależnienie od słodyczy,nigdy ich całkowicie nie porzuciłam chodż bym bardzo chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenawilk23
witam wszystkich ja juz 3 dzien na tej zupie okropnosc ale już półtora kilo mniej wiec dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia22
Witam wszystkie Panie :-) ja ta diete stosuje od dzisiaj...właśnie zjadłam pierwszą porcje zupy :-) nawet mi smakuje. moja siostra stosowała tą dietę ale oczywiście podjadała...w 5 dni schudła 2 kg. chce troszke schudnąc bo w sierpniu jest mój najważniejszy dzień w życiu czyli ślub i chce ładnie wyglądac. wczoraj kupiłam sobie dres adidaski i 2 zgrzewki wody wiec jestem przygotowana :-) planuje pocwiczyc z ewą chodakowską i na yt potańczyc zumbe :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo :-) Zaglada tutaj ktoś jeszcze? Jestem 3 dzień na diecie. Miło by było z kimś pogadac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o niedobór ruchu
Kapusta w tabletkach będzie bardziej skuteczna gdy dołączysz do tego jeszcze ruch .Jeżeli pracujesz ,uczysz się siedząc długo w ławce ,masz szereg obowiązków ,nie masz zbyt wiele czasu na aktywny ruch np. biegi, długie spacery ,sala treningowa - to przynajmniej w domu niech będą krótkie ćwiczenia gimnastyczne .Przeanalizuj gdzie możesz zbić jeszcze kalorie patrząc na tabelę spalania kalorii .Ja na przykład zamiast siedzieć w autobusie częściej stoję ,nie korzystam z windy w budynkach i w centrach handlowych lub z przejścia podziemnego na pierwszy jedyny poziom. Niestety bliska odległość między przystankami MPK co 300 - 500 metrów a ostatnio nawet widziałam przystanki co 100 metrów - nie sprzyja odchudzaniu i zachęcaniu do ruchu .Czasami więc dla zdrowia rezygnuję z przystanku najbliższego i wysiadam na następnym aby mieć dalej tzw. doping z założenia większej ilości kroków i ,że jest to możliwe .Najbardziej roztyłam się na uczelni bo wychodząc z domu miałam od razu przystanek pod domem a wychodząc z uczelni przystanek pod samą bramą .Siedziałam z przerwami w ławce przez kilka godzin a następnie 100 metrów do autobusu w obie strony .Byłam zmęczona także brakiem ruchu aż zaczęłam tego ruchu poszukiwać oprócz ślęczenia nad książkami i zadaniami w domu Kiedyś byłam pierwsza i gorliwa do zajęcia miejsca siedzącego w autobusie czy tramwaju a obecnie z tego rezygnuję . Jak widzę korzystają dzięki takim rezygnacjom z siedzenia starsze i zniedołężniałe osoby szukające nie zawsze pomyślnie i szybko miejsca w zatłoczonym pojeździe .Wiem ,że to forum nie jest o kulturze i savoir vivre i nie jest moim założeniem kto ma jak robić tzn. czy stać czy siedzieć ,ćwiczyć . Ale dodam ,że dzięki poznawaniu ruchu zmieniłam nastawienie do zajęcia miejsca za wszelką cenę i nieoddawania go innym aż do końca trasy . Takie przypadki przejścia z siedzenia w ławce na aktywne siedzenie w autobusie nie są wyssane z palca i dla zainteresowanych problemem i ruchem są widoczne .Ostatnio częściej wybieram się na dłuższe spacery czy to na zakupy czy dla relaksu po parku i wzdłuż wału .Dlatego odniosłam na razie drobny sukces w zgubieniu 6 kilogramów dzięki szukaniu ruchu i za pomocą jak przypuszczam stosowaniu zupy kapuścianej oraz zdrowszego odżywiania .Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×