Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koszyczek

CZAS GOI RANY ......CZYZBY????

Polecane posty

Gość koszyczek
anula -> a ile czasu spedziliscie razem poza gg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
masz dosyc trudna sytuacje masz ale warto porozmawiac otwarcie to chyba najlepsze wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
i musisz odpowiedziec sobie na podstawowe pytanie jak bardzo ci na nim zalezy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
bo jesli ci na nim zlaezy to starałabym sie go troche ,,oswoic,, zeby sie wiecej otworzył bo otworzy sie moim zdaniem dopiero wtedy kiedy zacznie czuc sie pewnie... czuc ze moze na ciebie liczyc ...ze jest dla ciebie wazny ...moze własnie takiego czegos mu brakuje i boi sie do konca zaangazaowac bo dawne uczucia w nim siedza a ty nie pokazujesz za bardzo swoich do niego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
poza gg spedzilismy ponad pol roku, wiesz co masz racje on moze nie byl pewien co do niego czuje, ale on od razu chciał wszystko planowac a ja teka nie potrafiłam...tez jestem po przejsciach z facetami, a na nim mi zalezy gdyby było inaczej nie utrzymywałabym z nim kontaktu, a miom ze czasmi mam wrazenie z eto najlepsze wyjscie i nie pisze do niego...on znowu cały czas do mnie pisze i nie potrafie powiedziec soadaja czami mam ochote,..bo mnie bardzo rani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
planował bo moze sie zangazował przez gg a po tym jak zaczeliscie sie spotykac to nie widział moze tego entuzjazmu co był wczesniej na gg i sie troche zamknał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
a czym cie rani???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
tak bardzo bym chciała zeby ktos nam pomogł, bo sami jakos nie potrafimy sobie pomoc.....ja tez sie boje ze tez moze sie nieudac, ze znowu bede cierpiała, ale moze akurat byłoby dobrze:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
anula ->zapraszam obydwoje do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
anula nie nastawiaj sie tak co bedzie to bedzie przed zyciem sie nie ucieka tylko stawia sie mu czoło:) po co sie zastanwaiac co bedzie kozystaj z tego co ci zycie oferuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
nawet nie wiesz jakbym chciała z nim pogadac a moze i z Toba ...moze bys co mu i mnie uswiadomiła:))włąsnie wiesz do spotkania tak zakładalismy ze jak do niego dojdzie mimio ze wczesniej na gg i prze tel...rozmowy smsy było cufownie zdawalismy sobie spr, ze moze sie to zmoenic, ale własnie po spotkaniu było jeszcze fajnie....i dopiero jak przyszła zima tak sie dziwnie zaczeło robic....on twierdził ze to bardzo dla niego trudny czas....własnie zima,...mowi mi ze wie ze ma dziewczyne jak moze sobie wymarzyc,....ze z jednej strony bardzo by chciał i chce sie spotykac a z drugiej boi sie i ten lek i ze moze znowu sie niudac sa silniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
anula ile czasu spedziliscie poza gg razem wspolnie zesoba ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
czy duza odległosc was dzieli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
no tak w sumie tak....moja mama mowi mi wiesz co zebym zerwała z nim kontakt poki jestem zdrowa jeszcze psychicznie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
anulaa czy wy funkcjonujecie tylko w wirtualnym swiecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
jesli dobrze zrozumiałąm i o to pytasz mieszkamy ajkies 7 km od siebie wiec bardzo blisko....wiesz co bardzo mi sie z TOba fajnie prowadzi rzomowe czuje załuje ze wczesniej nie mielismy okazji pogadac ...moze bys mi doradziła wczesniej cos moz eteraz byłoby inaczej....szkoda....z jednej strony nie wiem i czy cos z tego bedzie a z drugiej wierze ze dobry z niego chłopka tylko bardzo skrzywdzony przez kobiety i zostało cos w psychoce i wierze ze bedzie jakos dobrze...moze to głupie ale wierze ze bedzie dobrze...........mam taka nadzieje i czasmi mam wrazenie ze on tez, czasmi mi pisze ze bedzie dobrze damy rade....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
anula 2076 a ile czasu mineło od kiedy został skrzywdzony? pytam bo ja mam podobny kłopot z NIA, tzn. została skrzywdzona przez innego niedawno przed naszym związkiem i podejrzewam ze to mocno na nią rzutuje, jestem wręcz pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
nie my nie funkconujemy w wirtualnym swiecie.......mam pytanie czy moge wiedziec jak masz na imie i ile masz lat....jakos wolałabym mowic do Ciebie po imieniu.....wiesz co moze ty jestes jakims psychologiem::)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
anula jesli chcesz pogadac nie tylko tu napisz do mnie na gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
MX...był z dziewczyna 5 lat prawie, była młodsza od niego ze 4 lata, on zrezygnował z wyjazdu an studia zostałw swoim miescie gdzie nie mogł studiowac i uczyc sie tego o czym zawsze amrzył. bo jak wyjedzie pomysla ze jej bedzie smutno i została z nia , a jak ona skonczyła szkołe srednia nie mysła o nim i wyjechała sobie daleko wtedy nie mysął ze jemu bedzie smutno jak ona wyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
anula 2076 ale ja pytam ile wczesniej go rzuciła zanim związał sie z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
anula to on chybabardzo powaznie myslał o niej ale zle chłopak zrobiłi teraz za to płaci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
jednego dnia go zostawiła bez podania konkretnej przyczyny, wyjechała do innego miasta inne zycie i jego po prostu odstwaiła... wystarczyło ze zadzwoniła i miała tylko smutny głos a on od razu wsiadała w autobus i jechał do niej bo jej było smutno..a dzieliło ich 300km, potem była kolejna bawiła sie z nim,..potem znowu cos...i tak sie uzbierałao ze starcił wiare w to ze w ogole zasługuje na szczescie i z emoze byc szczesliw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
MX...mysle ze to było ok 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
wiecie ja nie wiem co am sadzic o tym wszystkim z jednej strony go rozumiem a z drugiej nie....a koszyczku podaj mi nr gg...na pewno z chceia z Toba pogadam jak tu nie bedzie okazji:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
anula to juz powinien sie pozbierać, czyli tu cos innego nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
anula to nie takie łatwe z takim facetem musisz miec naprawde duzo cierpliwoscie do niego i ciepła oczywiscie on musi czuc ze ci moze zaufac:) a moje gg prosze 8816498;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
MX->myzle ze kazdy to przezywa inaczej jden szybciej drugi wolnieja u niego złozyło sie tak fatelanie ze było ich kilka po kolei wiec facet stracił owgole wiare ze moze byc inaczej moim zdaniem i raz wierzy a raz nie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
koszyczek to fakt, z tego co pisze anula 2076 życie sie trochę po nim przejechało jak chodzi o zwiazki z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×