Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Gość Zuzanna30
Nie no, Aneczka, ja myslalam ze Ty gdzies na poczatku z ciaza jestes :-), w takiej sytuacji to nie ma sensu - szkoda tylko ze Twoja milosc sie tam ciagle kreci kolo Ciebie. Najlepiej by bylo gdyby zszedl Ci z oczu skoro nie chce sie wiazac. Szanta - jesli chodzi o fryzjera - musialabys byc jak przeciag ;-) albo na raty :-) raz jedna strona a na drugi dzien druga. Autem sie nie martw - lepiej ze swoje tak obstukalas niz Wojtkowe :-) Jak jedziemy z Alexem na zakupy, car seat wsadzamy w trolley i jezdzimy po Asdzie na dwa wozki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwile, tak zeby potwierdzic ze wszystko co napisalyscie przeczytam jak tylko moje zycie wroci do normalnosci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Bylam z Alexem na komleksowym sprawdzeniu. Wszystko zorganizowano w jeden dzien - Od drzwi HV weszlam prosto do lekarza a nastepnie w trzecie drzwi do pielegniarki na szczepienie. Bardzo dokladnie zbadano mi malego. Nie ze wszystkich odruchow malego jakie lekarz mi pokazal, zdawalam sobie sprawe. Wszystko wyszlo super z czego bardezo sie ciesze. Nie wiem co poczac odnosnie wit D3 - podajecie? W szpitalu powiedziano mi, ze nie ma takiej potrzeby bo tutejsze miesznki dla dzieci maja w skladzie wit D. No i nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna: tez bym chciala zeby sie w koncu zdecydowal.... bo sama juz nie wiem.... potrafi sie do mnie wogole nie odzywac i ignorowac... a kilka razy jak byl naimprezie i lekko podpil to dzwonil do mnie i mowil ze moglby sie ze mna ozenic nawet teraz mimo ze dziecko nie jest jego.... nie moge sobie odpuscic bo chociaz wiem ze powiedizal to jak byl podpity to uwazam ze ludzie nie mowia klamsw jak sa pijani.... chochaz?? naprawde juz sama nie wiem :D jeszcze tylko 10 tygodni do porodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna - no lepiej ze swoje, bo starsze, ale wyglada fatalnie... Co do fryzjera...jak to moj mily ujmuje - i tak by nie bylo roznicy... Wit D3 nie podawaj, mieszanki ja maja rzeczywsicei, a lepiej nie przedawkowac. Ja jak karmilam z butli to przestalam dawac... Aneczka - nie wierz pijanym facetom!!!!! To nie szczere uczucia z nich wychodza tylko zachciewajki. Ma Twoj nr telefonu, to w chwili rozrzewnienia nad soba wydzwania i truje Ci d...A Ty sie tym przejmujesz, daj spokoj, nie daj sie tak dreczyc! Jakby chcial chcialby na trzezwo tez, w pijanym widzie do oltarza cie nie wezmie, a gdyby nawet, to uchowaj Boze przed taka akcja... Znajdziesz w sobie sile dla siebie i dla Twojej kruszynki, i spotkasz faceta ktory bedzie Was oboje chcial, i bedzie tego wart. Na innych nie warto sie rozdrabniac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Szanta - dzieki za odpowiedz, na Ciebie zawsze mozna liczyc :-) Musze sie Ciebie pilnie poradzic w pewnej kwestii, dlatego juz pisze maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
czesc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
SZanta,milo ze sie odezwalas.Cos o mnie:jestem tu juz 2 lata z mezem ,synem Dominikiem 9l i Kubusiem ktorego urodzilam 23.01-07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
w ogole to sie ciesze ze tu trafilam,bo stawiam pierwsze kroki w necie,i milo spotkac bratnie dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
nie ma nikogo?szkoda........troche mi smutno,dcyba lapie angielskie dola.Mam do was kobitki pytanie:czy Wy jestescie tu szczesliwe????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
potrzebuje jakies karmiace mamy ktore maja w domu glodomorow!!mam problem bo mam cos malo pokarmu i musze dokarmiac sztucznym,maly ma 6tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
sztefka,trzymaj sie.wez ze soba dettol do szpitala,bo tu strasznie brudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzuniaa
Witam! ja wpadlam tylko z takim zapytaniem,,jakie witaminy dajecie swoim malym?? CO kupujecie?? Mam na mysli jakis zestaw witamin,,bo dawalam mu celbion multi,ale wlasnie mi sie skonczyl,,pytalam w aptekach tutaj,ale nie maja tego,w ogole nie wiedzieli co mi zaproponowac w zamian :O Przywiozlam z Polski jakis syropek,ktory sie daje 3 razy dziennie,,,ale tez tego nie chce,, Jest bardzo dobry,slodziutki,,ale odwraca glowe i nie chce,,,:O Juz brak mi pomyslu jaki zestaw witamin mu podawac,,bo cos by musial dostawac,,a nie mam pomyslu co,,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny/Matki - tylko na szybciutko bo mnie wyciskaja do ostatniej kropli potu w pracy - nie wybuchlam ale czasu troszke brakuje a wczoraj na dodatek moj adres IP cos szwankowal i nie moglam wejsc na neta w domu :( na Babyshow jeszcze nie bylam bo to dopiero w ta nadchodzaca niedziele, ale zdam sprawozdanie jak bylo ;) FlyFly, jak jedziecie z nami? dzis wieczorem znowu impreza, gdyby to nie bylo dla mnie to bym nie poszla - a moze nie pojsc? Po kilku kileiszkach i tak nie zauwaza ze mnie nie ma ;) hmm, sprawa do przemyslenia No trzymajcie sie babki! Akira czesc, ja rodzilam w tym samym szpitalu co Sztefka bedzie i rzeczywiscie nie musialam uzywac mojego dettolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
ok,sztefka a zwrocilas uwage ze toalety sa odkazane raz dziennie,tak samo prysznice.ja jak bylam to sobe wszystko sama odkazalam jak bedziesz rodzic powiedza zebys poszla sobie do wanny,czy myslisz ze bedzie ona odkazona,albo toaleta na porodowce,jestescie troszeczke naiwne zawialo troche lekcewazeniem ,ale to wasze zdrowie,wypisuje sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Akira, nie wypisuj sie!!! Kazda ma inne doswiadczenia i kazda ma tez inne wymagania! ja na przyklad w tymze szpitalu mialam przywatny pokoj z prywatna lazienka - i masz racje, dyzynfekcja tylko raz dziennie ale ze tylko ja i ubikacje i prysznic uzywalam to mnie to nie przeszkadzalo. A i tak nie jestem nastawinona na 100% i kliniczna czystosc, troszke bakterii w zyciu potrzeba ;) Mam nadzieje ze nie odejdziesz, bo nie ma co sie unosic za taka blachostke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Akira, a po co od razu tak ostro? Odpowiem pytaniem na pytanie - czy myslisz ze w Polsce odkazaja wszystko wiecej niz raz dziennie? Smiem watpic... Co do glodomora w domu - 6 tygodni to zapewne kryzys laktacyjny, inaczej zwany skokiem wzrostowym, dzieciak Ci bedzie siedzial na piersi non stop przez pare dni, potem sie powinno wyrownac. Jesli normalnie barkuje Ci pokarmu, to moze (wiem, brzmi paradoksalnie) za czesto karmisz? Jak Ci sie uda wydluzyc przerwy do ok 2 godzin pomiedzy karmieniami, to dziecko bedzie ssac porzadnie, dlugo, na maxa jak ebdzie dostawione, wyje i puersze i drugie mleko, i bedzie bardziej syte, niz jak po 5 minut co chwile. A jak to tez nie pomoze, to butla, pewnie, tylko ze jesli chcesz karmic dalej piersia to najpierw piers, potem dopompowac z butelki. Tyle wiem, ale moze niepotrzebnie pisze jesli Cie juz nie ma? Zuzanna - odpisalam :) Nie wiem czy niezawodna, ja zawsze dostaje odpowiedzi tu jak o cos pytam, wiec sama stram sie odwdzieaczac :D Mama E - to moze wlej w nich te pare glebszych zanim wyjad??? Bedziesz miec pewnosc ze nie wiedza co i jak :D Ale moze nie warto, pewnie czeka Cie gift shower, szkoda przegapic :) Izunia - a po co dajesz witaminki? Tak na wszelki wypadek? Ile maluszek ma lat? Nie wystarcza zdrowa dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak cicho???? ok spadam na impreze :classic_cool: bedzie glowa bolala jutro 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
Ja tez na temat warunkow szpitalnych nie moge nic zlego powiedziec ja nawet mialam okazje jakis rok tem spedzic tam noc z mojim synciem bo mial maly wypadek.Czysciutko wszedzie na oddzialach przytulna atmoswera bardzo mila obsluga i do tego troskliwa. Nie wiem skad takie dziwne przekonania w Polsce jest to sama sa szpitale cycus glancus a sa takie ze pozal sie Boze. Itu tez moze tak byc opinie i wrazenia sa roznorodne w zaleznosci gdzie sie mieszka i do jakiego szpitala cie skieruja to samo jest z przychodniami i z lekarzami . Ja mam jedno zdanie zamiast jeczec i sie stresowac gdy jest cos nie tak to poprostu trzeba ruszyc 4- litery i postarac zmienic sytuacje np; zmieniajac lekarza polozna czy szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulus24
czesc kobitki!!! dawno mnie nie bylo ale wiecie jak to jest przy malutkim dziecku!!! WSZYSTKIEGO NAJ... Z OKAZJI DNIA KOBIET Mimo tak pieknego dnia pisze poniewaz mam pewen problem- wygospodarowalam chwile aby napisac: wynajmujemy mieszkanie od agencji i mamy Landlorda!!!jak podisywalismy umowe to w agencji powiedzieli ze nie musimy placic kansyl taksu ale teraz po5 miesiacach pojawil sie laskawie landlord i powiedzial ze musimy zaplacic-dal nam karte kansylu i kazal uregulowac za 5 miesiecy tylko ze na tej karcie nie jest nasze nazwisko tylko jakiegos innego goscie!!!CZY MUSIMY TO ZAPLACIC BO JA PODEJRZEWAM ZE COS JEST NIE TAK!!Jak ja mam placic kansyl za kogos i jeszcze lepszy motyw ten gosciu bierze house benefiyt!!!ja nie moge wziac house benefit na to mieszkanie bo on bierze i mam jeszcze za niego placic kansyl???!! czy ktos sie orientuje jak to jest i czy moga mi cos zrobic jak nie zaplace(TO WYCHDZI OK. 500 FUNTOW ZA 6 MIESIECY-DUZO KASY)??? PROSZE O POMOC!!! POZDRAWIAM jeszcze raz naj naj naj...mileszgo dzisiejszego dnia!!!Buziaki dla pociech!!! Chcesz zobaczyc mojego synusia wejdz na www.jeremis.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulus - My placimy council - ale mamy to w umowie z agencja napisane, poza tym jest na nasze nazwisko... Ja na waszym miejscu bym nie placila (chyba,ze jest to w umowie) zwlaszcza,ze nie jest to na was - wiec nie macie sie czym przejmowac A tak poza tym - to czesc - dawno mnie tu nie bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
czesc kobiety i dziewczynki,nie wypisalam sie na zawsze tak latwo sie mnie nie pozbedziecie,zapomnialam dodac ze pracowalam w nhs i stad moje obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
z zawodu jestem pielegniarka,tu niestety tylko care assistant,wiec troche mam fiola na punkcie bakterii.wszystkie najlepszego z okazji Dnia Kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
szanta bardzo dziekuje,bo na temat karmienia piersia jestem zielona chociaz pielegniarka,teraz odciagam pokarm i daje z butli co 2-3godz,ale od 2 dni cos sie z nim dzieje nie chce jesc,spac i pojekuje cala noc.mam nadzieje ze to przejdzie,bardzo bym chciala pozostac przy piersi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
ulus,nie daj sie wrobic,zwroc sie do agencj ona ma obowiazek tym sie zajac,jesli nie chce ale napewno to zrobi to idz do citizen advice beauro to jest biuro porad obywatelskich,oni ci udziela porady,w razie ostrej sytuacji mozesz szukac pomocy na policji u swojego dzielnicowego,pewnie jestes zdziwiona ale policja jest tu zaangazowana we wszystko,nie plac ani grosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
nic ci nie moga zrobic,dokladnie nic.nie moga cie nawet wyrzucic bo masz malutkie dziecko,jakby landlord chcial to by ci to wyszlo tylko na dobre bo council musial by dac ci mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALCIA64
Ulus- ja bym na waszy miejsu albo poszla do agencji powiedziala jaka jest sytuacja albo poszla do consilu przeciez to jest nie legalne co ten face robi nie ma prawa wynajmowac komu kolwiek mieszkania jesli pobiera na nie hausing benefits. Przez takie osoby uczciwi ludzie nie moga miec normalnych warunkow mieszkaniowych.Ja skladalam aplikacje o dom z consilu obecnie obecnie jestem na liscie ale musze czekac,zaproponowali mim ze mam znalesc sobie dom z agencji a oni dofinansuja mi czynsz.I problem jest taki ze wedlug agencji mamy za maly dochud zeby wynajac dom a konsil dopiero moze dac mi dofinansowanie jakjuz sie do danej nieruchomosci wprowadze.Wiec przyszlo mi zostac na starym domu i najsmieszniejsze ze ze moja stara agencja w imieniu landlorda mnie prosila zebysmy zostali w domu gdyz nagle landlord zmienil zdanie i postanowil przedluzyc umowe znami z 900 f obnizyl nam na 800 i zgodzil sie na nasze warunki- to znaczy ze bedziemy mogli zmienic wystroj domu tapety malowanie itd. Jedno mnie przeraza ze u dzieci w pokoju zrobil sie grzyb ale obiecal ze koszt tego remontu on pokryje.Mam nadzieje ze dobrze zrobilam jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALCIA64
A landlord zmienil zdanie gdyz moze mniej zarobi ale mam pewnosc ze kase ma co miesiac ponoc agencje maja duzy problem z platnikami malo kto wynajmujac nieruchomosc i (szczegulnie Anglicy)placa regularnie. Aczasami mieszkaja 3 miesiace nie placa a potem daja noge klucze odsylajac poczta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulus - Ja tez uwazam ze nie pwinnas placic.... najlepiej zanies ksiazecze z tym council taxem do agencji i to wyjasnij bo co to wogole za samowolka jak facet wynajmuje mieszkanie przez agencjie to niech spada..... teraz sie opamietal ze trzeba placic???.... ja bym dziada psem poszczula jakby mi tak przylazl do domu po 5 miesiacach.....nigdy w zyciu!!!! Nie daj sie im.... nawet jak trzeba bedzie to idz do council house ipowiedz jaka jest sytuacja napewno cos poradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×