Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

witam Was kochane od rana sie zdenerwowalam na mojego M bo mógl jechac ze znajomym do pracy a on rowerem a padal mocno deszcz... czasami z niego taki uparciuch teraz mój maz ma drugi telefon wiec co chwile puszcza mi sygnaly i juz raz gadalismy mala tez gadala i teraz ciagle gada tata halo, choc tata tu czasami brakuje mi jak mala lezala i chciala tylko jeśc z cycusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do poloznej wczoraj przyszla na czas czyli równo 11 pukala w wlot do listów dobrze ze ja mam lepszy sluch bo mój maz wogóle nie slyszal... powiedziala mi ze bede miala dwa scany czyli usg w 12 i 20 tyg oraz moze pod koniec ciazy no i gdyby sie cos dzialo. wypytala mnie wszytkie szczególy odnosnie mojego zdrowia przebiegu poprzedniej ciazy, gdzie chce rodzic czy w domu czy w szpitalu... oczywiscie w szpitalu dla mnie bezpieczniej... ( nic nie mówila że wskazana jest cesarka :/) zbadala mocz i wziela próbke, powiedziala tez ze jutro bedzie ktos kto mówi po polsku przy moim usg wiec tym lepiej dla mnie bo mój english medyczny nie jest za dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 Dziewczyny czy ktoras z was wie mozna czy po porodzie mozna chodzic odrazu na solarium,albo przynajmniej po jakim czasie mozna?I czy ma to os wspolnego jezeli karmie piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
kochana karolciu z tego co wiem to raczej nie mozna musi organizm dojsc dio siebie mi tak muwila tutaj poozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia! Ja zaczelam na solarium chodzic po pierwszej cesarce jakies trzy-cztery tygodnie, blizna goila mi sie super, cialko opalone i samopoczucielux. Niestety, w solarium tez dzialaja na nas szkodliwe promienie, ale to juz do kazdego osobnejdecyzji,duzo sie trzeba smarowac i krociutko, ja bywalam po 5-7 min, zeby nie rozgrzewac za bardzo. W kazdym razie, polecam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovka-ja zadalam to pytanie w imieniu mojej siostry,ona urodzila w zeszly piatek ale normalnie,nie miala cesarki a poza tym karmi piersia i zastanawia kiedy bedzie mogla isc.Czy to ma jakies znaczenie czy ma sie cesarke czy normalny porod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia- no mysle ze po zwyklym porodzie t ochyba mozna wczesniej, ja po prostu mialam pokrojony brzuszek, wiec nie chcialam go zbyt wczesnie rozgrzewac,zeby szwy sie nie rozeszly, a wlasiwie blizna,ktora dopiero co sie goila. A tak poza tym, wszystko robione z umiarem nie szkodzi, chyba ze sa szczegolne zalecenia, ktos mial ciezki porod, albo dochodzi do siebie wolniej, wtedy lepiej poczekac i porobic rozne rzeczy w dobrej formie. A chcialam jeszcze jedno poruszyc. Bo jedna z naszych Brzuchatek zrobila dzis ,a wlasciwie wczoraj ogromne porzadki w domu, bedac w siodmym miesiacu ciazy. Pomyla okna, poprala firanki, poprasowala je, pomyla podlogi, wyprala wykladzine. Wiem,ze porzadek miec w domciu jest superowo,ale jest jedna wazna rzecz. Tych wszystkich czynnosci nie wolno robic w tak zaawansowanej ciazy! A tym bardziej naraz. Przed samym porodem, prosze bardzo,ale tak mozna wywolac skuteczne poronienie. I wiem co mowie, bo pracowalam jako pielegniarka i wiele razy kobiety opowiadaly,a wlasciwie zalily sie ze po wysprzataniu calego domu niestety poronily. Prosze Was Kochane, jak cos macie do zrobienia, rozlozcie na raty,albo niektore czynnosci niech zrobi ktos inny,nie narazajcie siebie i dzidzi na stres,a byc moze cos gorszego. Caluski 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholercia przepraszam! Sztefka STO LAT! ❤️ Szanta, potraktuj tamte zyczenia, jako spoznione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik27
hej okruch jestem tu nowa mam na imie ewa mam dwie corki natalie 3 i nicole 6 miesiecy ale masz sliczna malutka niunie gratuluje ci zeby ci sie zdrowo chowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
gratulacje drugiej dzidzi napewno jestes zczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek🌼 fajnie zobaczyc swoja dzidzie w brzuszku, co? Super, gloweczka jest, serduszko bije,a nunami toto macha :D Super! Fajne zdjatko,widac to i owo🌼 No a ja chcalam sie pozegnac na jakis czas, Mamunie, bo wyjezdzam do Polski po dzieci. Juz sie z jednymi mamusiami wysciskalam,teraz tu 🌼 Jak zem wrocem :D :D :D to powklejam rozne zdjatka dzieci moich,bo te co mam to nieostre i jakiesik takiesik :D No i bde po skanie 3d wiec moze buziala pokaze tez mojego Malutka 😍 Jeszcze dzisiaj pewno zajrze, bo milo mi tu z Wami,a jestescie tak cieple kobietki,ze az chce sie tutaj byc. Dobra,ide bo bedem beczala zaraz,bo sentymantalna cos w tej ciazy jestem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovka- bezpiecznej podrozy Ci zycze! I grzecznych dzieciakow tez :) Wracaj do nas szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
jovka bezpiecznej podrozy ci zycze fajnie masz ze jedziesz do polski moze chociaz bedziesz miala lepsza pogode niz tutaj w angli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Elfik. Dzieki za gratulacje (szczeze mowiac dopiero teraz rozumiem, jak moja mama musi mnie kochac...) Niestety obowiazki domowe nie pozwalaja mi pojawiac sie zbyt czesto na forum, ale w wolnych chwilach czytam i nadrabiam zaleglosci (gdyby ktoras z Was miala do nmnie jakies pytania, zawsze odpowiem, ale z lekkim opoznieniem). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
okruszku moze byc i elfik jak i wolisz ja tez zajeta bo mlodsza jest na antybiotyku ponadto zeby jej zaczynaja wychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie!!! Bardzo, bardzo, bardzo dawno mnie nie bylo-wybaczcie !!! Ale zawsze o was mysle!!! Obecnie jestesmy w polsce dzies przylecielismy!!!Biedny synus wszyscy go wyrywali z rak do rak-wrrr... Lot minal do pewnego momentu SUPER-Jeremi zjedl i spal ale przy ladowaniu-masakra plakal i krzyczal jak popazony,ani cyca ,ani monia ,ani pic ,ani lulanie NIC-chyba cisnienie mu dalo swe znaki-tak mi go bylo szkoda ze myslalam ze sama sie poplacze!!! Nie wiem zabardzo co u was slychac bo mam zaleglosci i nie moge ich narazie nadrobic bo sami wiecie=Goscie ... Widze nowe twarze w naszym gronie wiec WITAM SERDECZNIE i POZDRAWIAM!😘 Sztefciu, Szanta, Agnieszka, Okruch,Madzik,FlyFly,Siobhan i inne ktorych zapomnielam wymienic(pusta glowa ze mnie)co u Was?? Pozdrawiam!!!🌼 Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalena
czesc dziewczyny ja tylko na chwilke bo obowiazki mnie wzywaja chcialam tylko pogratulowac wszystkim tym co sie pobieraja i tym co uszczesliwiani sa przez swoje nowonarodzone pociechy wszystkiego naj........jak tylko bede miala troche czasu to z wami poklikam bo teraz to tylko mam czas na czytanie aha bo bym zapomniala zdjecie mojej pociechy mozna zobaczyc ale tylko jedno narazie tylko tyle mi sie udalo wkleic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie tylko melduje ze jestem i ze czytam ale czasu nie mam na pisanko :( . Za tydzien na wakacje lecimy do cieplych krajow (czyt. ojczyzny) - uciekamy z tej krainy deszczowcow na trzy tygodnie... :)))) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgorzatka milego urlopu:) jutro czeka mnie rozmowa o NIN i zakupy z mężulkiem ... Kurcze przez te dwa tygodnie zylismy full pass pieniazki które mielismy na caly m-c wydalismy w dwa tygodnie.... a wlasciwie mielismy za nie kupic wózek a nic konkretnego nie kupilismy... Wczoraj zapisalam sie na wycieczke bo w sumie dostalismy zostalysmy zasluzone z moja znajoma to podobno jakas fajna wycieczka a zostalysmy wpisane na liste jako pierwsze dzis dopiero lista bedzie wywieszona...milo ze tak nas potraktowali... Dzis mam dzwonic do mojej znajomej ze szkocji byc moze cos sie wyjasni odnosnie naszej przeprowadzki... a co do znajomych co z nami mieszkaja wczoraj sie poplakalam bo kolejny raz zostalam oszukana .... ktos mnie potrzebowal i wykorzystal... nie bede miala juz skrupółow bo ona nawet nie ma czasu wypic ze mna kawy zapytac jak sie czuje jada do sklepu w którym i my robimy zakupy ale nawet nie spytaja czy nas zabrac... rece mi wczoraj opadly bo wczoraj myla naczynia i szlam akurat do lazienki i postawilam kubek i talerzyk i nawet go nie tknela a ja zawsze jak cos ich stoi umyje ale to juz nie pierwszy raz, ma juz nowa znajoma i jak bedzie chciala bym jej pomogla w jakis dokumentach to powiem zeby poszla na kawe do swoich znajomych to moze jej pomoga bo ja czasu nie mam... trudno ale na hamstwo jedynie hamstwem mozna odpowiadac, mysle że jej glownie chodzilo o to ze musiala placic za mieszkanie i ze ja lepiej sie dogaduje po angielsku ale to juz nie moja wina. powinna byc mi wdzieczna ale cóz kiedys zagadala bo siedzialam z mala i jej facetem by mala nas pilnowala i powiedzialam jej ze nie ma co pilnowac... mialam od niej nie wziac za jedna rzecz kaski ale nie bede nawet o tym myslala mi nikt nic nie oszczedzil, tez nie mamy za duzo a musimy placic jak inni....kolejny raz dostaje po dupie od polaków... na obczyźnie ale cóz... koniec tematu bo sie nakrecam a to nie zbyt korzystne dla mojego brzusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatko zazdroszcze Ci ;) Az 3 tygodnie w ukochanym kraju,hmmmmm-super. Ja dopiero w pazdzierniku jade-musze czekac na paszport dla Bartka. Zycze udanego wypoczynku i oby czs plynal jak najwolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam sie pochwalic- Bartek zrobił sie ostatnio jakis spokojniejszy i nawet spacery z nim sa milsze. Potrafi juz spokojnie posiedziec w wozku :) Zaczelam podawac mu herbatki i tez coraz lepiej to wyglada, nie krzyczy juz na widok butelki. Ostatnio probowalam kilka razy dac mu mleko Hippo1 i tez sie udalo, za jednym razem -wypil cala butle. Postanowilam ze czasem bede mu podawala, aby pozniej nie bylo wielkiej tragedii, jak od cyca bede odstawiala. Od dwoch tygodni wynajmujemy pokoj kolezance z licemum mojego meza. Przyjechala tu z chlopakiem, jeszcze nie znalezli pracy. Pomoglismy w czym moglismy,a zasady i platnosci uzgodnilismy na wstepie.Kasujemy ich tyle ile my kiedys placilismy za pokoj-czyli 80 funtow tygodniowo- w tym wliczone rachunki i srodki czystosci. Nie moge powiedziec zlego slowa, mieszka sie fajnie i nie ma problemow. Ja mam do kogo usta otworzyc jak mezulek w pracy :) Czasami przypilnuja mi synalka- a ja pod prysznic mykne :) Mam nadzieje,ze sie nie popsuje :) Asiulek27 mysle ze jestes poprostu dla nich za dobra. Ja z gory bym wszystko powiedziala i albo sie dostosuja albo niech szukaja innego lokum. Bo przeciez wy mozecie wynajac pokoj innym ludziom za lepsze pieniadze- im dajecie upust,a oni nie potrafia tego docenic. Ach mi by nerwy puscily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
asiulku nie przejmuj sie w twoim stanie nie mozna polacy niestety tu na obczyznie sie zmieniaja na niekorzysc malgorzatko zsazdroszcze ci tego wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
asiulku nie przejmuj sie w twoim stanie nie mozna polacy niestety tu na obczyznie sie zmieniaja na niekorzysc malgorzatko zsazdroszcze ci tego wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka79
o kurka wodna ale sie tu porobilo SZTEFKA wszystkiego najlepszego choc pewnie i bez tego slubu bylas szczesliwa ale buziaczki kochana z tej okazji Anusia moja kochana dobra robota,niech rosnie zdrowo a tobie szybkiego powrotu do sil :-)) Asiulek najcudowniejszy moment w zyciu to zobaczyc te mala fasoleczke ja dzis widzialam swoja piekna ksiezniczke,tylko my juz mamy 35 tygodni i jest taka sliczna ze poprostu az mi brak slow,skora zdjeta z tatusia. A tak poza tym to kochana lej na tych swoich lokatorow z gory,tylko to cie uratuje nastaw sobie glosno muzyke smiej sie tancz spiewaj,nie myj naczyn nie sprzataj po nich,zrobcie grafik zeby nie bylo ze ty caly czas sprzatasz toalete np. Ja sie tez strasznie denerwowalam na tych cholernych polaczkow z ktorymi mieszkalam,teraz juz wiem ze nie potrzebnie,ale co zjadlam to zjadlam a moja ksiezniczka razem ze mna. Keep smiling.... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braga
Hej Babeczki , ja już wróciłam z urlopu a niestety moj mezulek do anglii do pracy z powrotem. Aniu gratulacje slicznej dzidzi aby w szczesciu zdrowiu i milosci rosla. Stefka najserdecznierjsze zyczenia z opkazji slubu (to ja je skladalam tydzien wczesniej przepraszam.) Niestety dziewczyny i tu zmartwie wszystkie babeczki jadace do Polski u nas leje caly czas od dobrych 3 tygodni i zapowiadaja ze nastepny tydzien tez. Ale posieszylam sorki. Moj urlop minal za szybko i za mokro, w zyciu na urlopie przez 1,5 tygodnia nie przezylam w kazdy prawie dzien po 2 burze z piorunami. Moja mala malo nie zwariowala z nudow ale za to tatus nauczyl sie grac w scubiego (Gra planszowa), a moja mala nauczyla sie jak kantowac. Asiu wspolczuje serdecznie tych pseudo przyjaciol ja bym ich juz dawno pogonilaale coz kochanie szczerze jak mowi przyslowie jak sie ma miekie serduszko to trzeba inna czesc miec twardo bo kopniaku nie szczedza. Ale niech ich myszy zjedza jak dla babeczki podwojnej sa tacy. Pozdr. aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka79
moje kochane probuje poukladac co mam zabrac do szpitala i nie wiem ile czego brac napiszcie mi kochane te ktore rodzily w Anglii ile ciuszkow i co naistotniejsze (jakie kosmetyki itp.)mam zabrac bo przeciez calej szafy nie bede wiozla no i czy jak wyjde ze szpitala to musze miec ze soba fotelik czy wystarczy ze bede trzymala dziecko na rekach,bo jak nosidelko to trzeba by juz kupowac buziaki pomozcie please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×