Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Szanta brzuchatka ze stolka nie spadaj:):)Trzymaj sie mocno:):) HMMMMM jaki ruch sie zrobil hmmmmm nie wierze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia na kazdym topiku co jakis czas jest jazda od pomaranczek trzeba sie przyzwyczaic . Tylko przykre jak sie czepiaja nie wiadomo o co.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No ,ale co tam cytrusy to ja lubie tylko w innym wydaniu:):):)Np. w kartoniku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz flyfly, ja wierze ze w glebi ducha to ona/one dobre sa, no i tlok sie teraz zrobil :-D Szanta, ja tez cie prosze, schodz z tego stolka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flyfly dajesz juz Adasiowi owocki? Ja kupilam kiedys plum babies w sklepie o smaku mango+banana, Myszka sie zajadala ze myslam ze w nocy bol brzuszka dostanie! Nie dostala i teraz musze ciagle kupowac! Ale to bardzo dobry produkt, organic bez konserwantow i z quinoa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok przyznaje- sudocrem nie jest polski ale w polsce jest tak długo ze hej, nie jestem farmaceutą wiec chyba nie musze tego wiedziec A ty Szanta ,niestety, nawet w ten sposób próbujesz zabłysnac osmieszajac mnie Przypominasz mi moja pania prof. która tak mowiła \"zaraz spadne z krzesła\"Aby osmieszyc kogos kto nie potrafił rozwiazac zadania przy tablicy No i spadała robiac teatr na lekcji Czy powinnam sie wstydzic tego ze nie znam producenta sudocremu? polecano mi go ,sprawdziłam i tez polecam bo jest ok Czy najistotmniejsze jest miejsce jego wytwarzania czy jego działanie \"wepcha sie to wszedzie . jej hobby to zawracanie ludziom glowy. \" Nieee!! moje hobby to szydełkowanie Ale dzieki za miłe przyjecie modlitwa polaka ma widac wielka moc dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daje owocki codziennie wszystkie rodzaje jakie sa w sklepach maly uwielbia preferuje HIPPa . Najbardziej ulubione przez niego to banan z brzoskinia na reszte nie wybrzydza.Tylko raz kupilam mu mango z czyms tam i nie chcial mama musiala sloiczek zjesc:):) TYlko maly warzywek nie chce jesc i to mnie martwi jakies zupki zaczne chyba gotowac.Ej wybrzydza ile sie da ,a jak zamknie paszcze to nic nie wcisniesz oj te moje dziecie wgeterianinem chyba chce zostac>:):) Maz w lozeczku ja uciekam do lubego . Do jutra kobitki.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy teraz przestanie uzywac Sudocremu bo NIE Polski :D :D :D. Wlasnie jak jest z tymi chusteczkami do wycierania pupci? Wywoluja jakies alergie czy to zalezy jak skora dziecka reaguje? Jest jakas firma ktora produkuje szczegolnie delikatne, ze tak sie wyraze do cery wrazliwej ;-) ? Czy moze na poczatku dac sobie spokoj i tylko woda i waciki? Planuje powoli gromadzic tego typu rzeczy i juz dylematy sie zaczynaja :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik Ja tylko woda i waciki. Na spacerze jak jestem to zawsze kupa idzie to musze chusteczek uzywac. Polecam bez zapachowe i bez perfumow np.pampers. Tylek pod pampersa tez najlepiej niczym nie smarowac bo sie wciera w pampersa i zle sie potem wszystko wchlania. Jejku uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla w morzu.
szanta,Mama Ewelinki, karmię tylko piersią , moja mała ma 3,5 miesiąca,nabiału nie jem,no tylko masło i od czasu do czasu troche smietany do zupy. Nie mam pojęci co jej moze być, dzis był szczepiona i przez kilka godzin wyła,teraz spi,ale bardzo niespokojnie. do Polski boję sie leciec z tak małym dzieckiem(cisnienie). Wynalazłam cos prz\erazającego w necie i dlatego przezywam "na świecie główną przyczyczyną śmiertelności u dzieci jest właśnie biegunka). W przypadku biegunek przedłużających się i przewlekłych jak np w przypadku nietolerancji czynników pokarmowych, chorób alergicznych, stosowania diety niedoborowych, chorób wrodzonych- efektem może być wyniszczenie dziecka, zaburzenia rozwojowe (psychiczne i fizyczne), zaburzenia rozwoju socjalnego" Jak ja mam zmusić dziecko do wypicia glukozy z butli,jak nauczyc ssac smoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka - po pierwsze przestan szukac po sieci takich koszmarow! Wiem co przeszlas, ja sie prawie wpedzilam w psychoze szukajac przyczyn choroby malego. Faktem jest, ze maluszka latwo odwodnic, i o to chodzi z biegunkami wlasnie, ale jesli pije ladnie (albo ssa piers) to nie ma powodu do paniki. Jesli nie chce smoka, sprobuj lyzeczka. A ta woda z glukoza to ma byc jako plyn do picia zamiast mleczka? czy oprocz? Bo nie do konca rozumiem...Jesli biegunka sie nie uspokoi do rana, zabierz maluszka do lekarza, na pewno stwierdzi, czy jest odwodniony, czy nie. Co do skazy bialkowej - jak Malgorzatka wie najlepiej ja ja widze wszedzie i w kazdym objawie, ale niekoniecznie to musi byc powod. Jesli jesz malo nabialu, to raczej malo prawdopodobne, ale i tak bym na wszelki wypadek odstawila wszystko na jakis czas (dwa tygodnie) i zobaczyla czy to cos wniesie. Powody biegunki u takiego maluszka moga byc rozne - jakis wirus, przeziebienie, bol uszka albo reakcja na szczepionke, one reaguja calym soba jak cos im dolega. Trudno stwierdzic tak od kopa jaki jest powod. pilnuj zeby sie nie odwodnila, koniecznie, nawet jesli tylko uda sie przecierac buzke woda, zeby sobie zlizywala. Ale jak ladnie pije z piersi, nie martw sie, nie powinna sie odwodnic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilla - widzisz, wlasnie poznalas zasade na jakiej dzialam. Sama nie atakuje, ale jak ktos pisze glupoty, zwlaszcza probujac wyzlosliwic sie ( no bo co innego na celu mialo dodanie \"dobry choc polski\" do porady \"posmaruj sudokremem\"), moge ugryzc. Nie wiesz, nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cicone
Witam nocna pora ,mialam dzisiaj urwanie glowy z maluchami:) jedno i drugie caly czas na rekach:) teraz juz nakarmione chrapia...ci ci ...aby nie zapeszyc .dzieki za rade o mleczku jutro mam polozna do wypytam sie szczegulowo bo widze że powoli nie starcza im mojego pokarmu :( dzisiaj moj kochany zaszalal i kupil im pieknemateracyki z mnustwem wiszacych zabawek co prawda ja uwazam że sajeszcze za male ( maja 6 tygodni)ale dalam sie nacieszyc dumnemu tatusiowi :)jejku musze sie przyznac że tesknie juz za tesciowa ( jaka by nie byla hi hi :) to przy maluszkach nie zastapiona ) nocke mozna troche odespac :) a apropo spania to klade sie:)papa MALGORZATKA26 zapraszam nie tylko nalotnisko Liverpool to bardzo ladne miasto :) buziaki :) matki POLKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cicone
Cholera spacja mi nawala sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nigdy nie byłam na tym topiku, pewnie dlatego, że nie jestem mamą (ale w przyszłości mam zamiar :-) ), a po drugie nie mieszkam w Wielkiej Brytanii (byłam w Londynie ;-) ...piękne miasto ). To, że tu jestem zachęcił mni edo tego topik na którym obrzuca się inwektywami osoby mieszkające za granicą, pewnie dlatego, że sama emigrowałam. Pozdrawiam wszystkich serdecznie - - Ola z Norwegii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, widze że wczoraj ominęło mnie wiele tematów. Byłam u fryca i czuje sie o wiele lepiej:-) no a potem był mecz, a wiec i goscie-kibice w domku, czułam sie jak na stadionie, ale najwazniejsze że wszyscy dobrze sie bawili. I znów jakieś nowe panienki które potrafią tylko krytykowac. O CO CHODZI z tą ciągłą krytyką i obrazaniem nas?! Po co to pisać i osądzać ludzi. Szanta i znów coś do Ciebie - a ja uważam że jesteś świetna i bardzo cenne są twoje rady. Madzik ja też mam tysiące pytań i dylematów, jeśli chodzi o chusteczki to polecono mi HUGGIES-y i takie kupiłam, ale tak naprawde to sie okarze czy akurat dla mojej Niuni bedą łagodne, w którym jesteś miesiącu? Witaj Olajda, ja jeszcze nie emigrowałam ale mam zamiar i bardzo sie z tego ciesze i nie uważam że to coś złego. Dobrze trafiłaś:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego Maya
dlaczego nie Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mi sie skasowalo. To jest strasznie wkurzajace 😡 😡 😡 wiec jeszcze raz w skrocie... problemy zaczerwienionej pupy sa mi bardzo bliskie. Probowalam wielu kremow i nam najlepiej pomogl Drapoline i Bepanthen. Moge polecic oba. Szanta rzeczwiscie czesto podejrzewa mleko :) ale trzeba to zawsze sprawdzic. Mojej Julce przeszly kolki kiedy przestalam jesc na sniadanie platki z mlekiem i odstawilam nabial. Teraz stopniowo wyprobowuje co moge jesc -czoraj ser, dzisiaj jogurt. na razie jest ok. Swoja droga to ciezko jest zdrowo i smacznie sie odzywiac bez nabialu. Co do wodnistych kupek, to Julka nadal je ma, ale juz tylko kilka razy na dobe (kiedys kazda pielucha- kazde pol godziny). Wszedzie pisza ze to normalne przy karmieniu piersia i jesli dziecko sika normalnie, nie zapada mu sie ciemiaczko, to raczej nie mam podstaw do obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej bobeczki:):) Hmmmmm znowu pomarancze hmmmm daj sobie spokoj. Piekna mamy dzisiaj pogode no nic tylko pod kolderke ,ale nie daja niestety:):) Asia jak tam mala ??????? Malgorztka okna pilnuje :)POgoda nie ciekawa:( Szanta pracuje i trzyma sie stolka:):)MOCNO. Ja pewnie dyskutuje sama ze soba:):) EHHHH Mama blizniakow ja cie podziwiam naprawde tylko podziwiac jedno daje popalic, dwoje hmmmm .Potem za to beda sie fajnie razem bawic:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj odpoczywam od tesciwej. Wymieniaja nam okna i jestem z Julka w mieszkaniu znajomych. Kiedy powinno sie malenstwu karmionemu piersia podawac cokolwiek oprocz piersi.? Podobno najlepiej przez pol roku tylko piers. A jak bylo u Was? Moja tesciowa juz zaczyna kampanie. Gada do Julki: jak przyjedziesz do babci to babcia kupi bobofrutki bo nie bedzisz zyla samym mleczkiem. Pech, ze akurat jak Julka bedzie miala 3 miesiace to bedziemy w Polsce u tesciow. Pewnie zwialabym do mamy, gdyby nie 200 km, brak samochodu i chrzest w swieta. Mowi do Julki rzeczy ktore mi chcialaby powiedziac, upewniajac sie ze slysze, tak jakby chcial mi powiedziac: jak przyjedziesz w grudniu to zobaczysz, na moim terytorium ja bede rzadzic. ratunku, chyba popadam w paranoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Flyfly. Ja jestem :) co u Ciebie? Ja nie mam tu kolderki i strasznie bym sie nudzila gdyby nie komputer. Wybieram sie na spacer, bo umowielam sie ze znajoma. fajnie mieszkac w centrum miasta... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta kolezanka u ktorej jestem miala ostatnio nietypowy problem- szczury w mieszkaniu- trzy. Pozbyli sie juz ich, ale jednak sie jeszcze niecalkiem pewnie tu czuje :) Nowy blok!! Coz, sasiadka, stara angielka, powiedziala ze szczury pewnie polskie :~(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flyfly, sama do siebie nie gadaj! :-D jestem jestem. taki dzien ze nic sie nie chce w pracy robic a i mala mnie trzymala na nogach prawie cala noc! tzn nie nieprzerwanie ale tak czesto sie budzila ze nie wiem po co wogole dawala mi wracac do lozka :-( Dziewczyny, a jak wy te wszystkie twarzyczki rozne robicie? bo takie fajne psikusne a ja tylko kilka umiem :-( no powiedzcie, bardzo prosze 🌻 ewelinka coraz lepiej z babcia, tylko babcia musi sie jeszcze przyzwyczaic i mniej na rekach ja nosic. No i oczywiscie wszystko po swojemu mama robi, ale to nic Myszka w takim wieku ze pamietac nie bedzie czy siedzala na czerwonej czy na zielonej poduszce ;-) a od stycznia Pani Ewa bedzie to i tak jeszcze inaczej bedzie. fly fly, szkoda ze blizej nie mieszkamy bo Adasia bys mogla podrzucac do nas/Pani Ewy Po drodze do domu kupie obydwa kremy, dzieki dziewczyny. Myszka nigdy odpazen nie miala i dlatego tak malo wiem. Misia, ja uzywam pampers sensitive wipes - one sa dla delikatnych skor z aloesem. jak dotad nigdy nie mialysmy problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, te szczury pewnie ryanair przylecialy! no to sie posmialam juz dzisiaj rano! Malgorzatko, moja ma 5 i pol miesiaca ale ja juz daje probowac inne rzeczy od kiedy miala 4 miesiace. Mowia ze tylko mleko mamine powinno sie dawac przez pierwsze 6 miesiecy ale ty sama zauwazysz czy Julcia jest gotowa na inne smaki. Objawia sie to bowiem wielkim zainteresowaniem tym co rodzice jedza i checia wziecia tych rzeczy do buzi. Na poczatku to podawalam bardzo malutko, tylko do smakowania bo mleka tymi soczkami, owockami, jarzynkami jeszcze nie chce zastepowac. No i Julcia tez ci da znac ile chce tego zjesc ;-) fajnie pluja wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polskie szczury mowisz dobre nawet bym nie pomyslala ,ze do takich wnioskow mozna dojsc Malgorzatka ja to mieszkam jak na wsi niby do Croyodn mam nie daleko ,ale bez samochodu biednie by bylo z wozkiem sie telepac nie wyobrazam sobie.Stadnine mamy farme z warzywkami i owocami tylko czasami tak mysle ,ze tu pierdolca mozna dostac. Znajomi jak przyjezdzaja to twierdza ,ze ciezko spac bo za cicho:):)oni przyzwyczajeni do glownej ulicy to im cisza w uszach dzwoni. Zawsze sa plusy i minusy. Malgorzatka no zaczyna tesciowa o jedzonku oj bedziesz miala kolorowo. Babcia nie popusici mowie Ci to bedziesz chyba wojowac musiala. Co do wprowadzania jedzenia od 4 miesiaca mozna np.baby rice wprowadzac chociaz jak ty piersia karmisz i malej bedzie wystarczac to nie widze sensu .Kaszki masz potem rozne smakowe .Moj maly od 4.5 miesiaca dostal owocki wcina tylko sie uszy trzesa ,ale warzywek niechce chlopak.Teraz mi powiedziano ,zeby wyeliminowac jeden posilek mleczny wlasnie tymi zupkami i owocami ,ale jak ja to zrobie nie wiem.Babcia przyjezdza to powiedziala ,ze bedzie gotowac dla malego zupki:):) Asia kurcze przeprowadzaj sie do SURREY przyjemnie czysto z pracy nie bedziesz musiala rezygnowac:):)HMMMMM same zalety nawet Ja tu mieszkam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×